|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 16:07:43   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: gagi


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pre Njega bila sam u vezi sa nekim ko je bio pun para . Volela sam tog nekog , bez obzira na novac koji je imao . Posvetila sam mu 3 najlepše godine života , bio je dobar čovek , nežan , pažljiv . Želela sam sve s njim , želela sam decu , brak , sve . Bila sam uz njega i kad je plakao i kad se smejao , kao i on uz mene . Imao je sve , stanove , automobile , posao koji se razvijao . Voleo me je , iskreno , jako , znala sam to po svakom njegovom pogledu , dodiru . Čekala sam da me zauvek učini svojom , volela sam ga . Čekala , čekala ... On mi je kupovao sve ... sve osim prstena . A meni ništa nije trebalo ... Ni njegove večere , ni krpice ... Meni je trabao on ... Posle skoro 4 godine veze i čekanja - rekla sam mu da odlazim ... Da želim porodicu ... On je ćutao par minuta , a zatim mi poželeo sreću ...
Došla sam u novi grad ... Spakovala srce u džep , pa put pod noge ... Njega sam upoznala baš kad su rane počele da zaceljuju . Dugo smo pričali , a da se ni videli nismo . Jedno veče došao je da me izvede na piće u svom starom , punoletnom automobilu domaće proizvodnje . Imao je tremu , pričao koještarije . Njegova košulja nije bila iz poslednje Armanijeve kolekcije i cipele nisu koštale 300 e ... Ne , nije bio od one fele "lovatora" , naprotiv ...Naime , nije mnogo toga imao ... Ali ... imao je to neko vragolasto srce , tako dobrodušno , tako domaćinsko ... Uselio me je u njega bez bojazni ... Jednog dana , od devojčice na ulici kupio je zavežljaj maslačka za 20 din i zaprosio me na sred šetališta ... Venčali smo se u prisustvu 20-ak ljudi , nismo imali za više ... Skromno je bilo , "samo sandalice , prstenčić i u kosi venčić od ivanjskog cveća ... " Bili smo jako , jako srećni ... Ali ... Mesec dana nakon venčanja on ostaje bez posla ... Ostaje jedna plata i podstanarske kirije i depoziti ... Jedne noći nam upadaju u stan i odnose nam sve što smo imali ... Lopovi , narkomani , ko će ga znati ... Ostajemo bez dinara , bez igde ičega ... Plakala sam ceo dan , tad sam prvi put saznala šta znači NEMATI ZA HLEB ... On me je ljubio i govorio da se ne brinem , stvoriće mi ... Odlazio je rano ujutru od kuće , radio šta god je znao (a mnogo toga zna , pozlatilo se !) , popravljao razne el. aparate , računare ... Bio je spreman i da kopa kanale , ma sve ... Paralelno je konkurisao na svaki mogući posao , od portira do direktora ... Sve bi prihvatio ... Radio je kao mrav , a uveče dolazio sav srećan kući i polagao na sto dragocenu hiljadarku ... Znam da je toliko puta bio gladan , jer je hteo da donese više novca ... Ja sam radila , a moja plata je odlazila na stan i na režije ... Znam da mu nije bilo lako kada je morao da mi traži novac za suvu kiflu ... Ali , uveče ,kada bi se ušuškali jedno pored drugog - ceo svet bi bio naš . Voleli smo se , i bili jači od ičeg ... Ljubio me je pospanu kada je odlazio da crnči , šaptao "ne brini , sve će biti u redu , volim te " ... 8 meseci je bio bez posla... Ja sam ga podržavala , verovala u njega ... A nije nam bilo lako , sam Bog zna ... I onda , odjednom , veoma dobra firma prepoznaje njegov kvalitet ... Dobija posao menadžera ... Ostavlja odličan utisak ... Hvale ga i u rekordnom roku primaju za stalno ... On presrećan ... Dobija službeni auitomobil ... Dolazi kući , dugo me ljubi , i zahvaljuje mi se za svaki dan koji sam mu poklonila, za svaki osmeh ... "Ti si moja snaga" , govorio je ...
Sada živimo skromno , ali mnogo , mnogo lakše ... On radi i obožava svoj posao , ja dobijam stalni radni odnos ... Jedne noći , posle mora ljubavi , začeli smo Sreću Nad Srećama ...koju on upravo ljubi i sa njom ponosno priča , iako je veličine jagode user posted image . "Tatin anđeo" , šapuće negde u moj pupak ...
Onaj frajer sa početka priče više ne uživa u svojim novcima ... Sam je , svi drugovi su mu se poženili , a čujem da svoje Armani košulje oblači kad ide u kafanu , gde kiti tamburaše očajan ,a čaše lomi najčešće uz onaj deo : "rek'o sam idi i drugi te uze , tek sada vidim koliko se kajem" ...

Kako si ovo divno napisala svaka ti castuser posted image user posted image
ne mogu da verujem ,kod mene sve obrnuto....user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 16:10:15   
Anoniman
Anck ženo, dođi da te oženim crko* od smeha ....... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 16:11:10   
anuksunamun
ne volim melodramu i latino-americke sapunice :):)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: lova ili ljubav
22.4.2010 19:54:13   
magnetic
Posle dva katastrofalna finansijska perioda u nasem zivotu mogu sa sigurnoscu da kazem LJUBAV.Imam utisak da smo se tada voleli jos vise i drzali zajedno jos jace.Katastrofa je prosla,lova je dosla,a nasa ljubav je ostala istauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: lova ili ljubav
23.4.2010 1:48:30   
Dora
IZVORNA PORUKA: magnetic

Posle dva katastrofalna finansijska perioda u nasem zivotu mogu sa sigurnoscu da kazem LJUBAV.Imam utisak da smo se tada voleli jos vise i drzali zajedno jos jace.Katastrofa je prosla,lova je dosla,a nasa ljubav je ostala istauser posted image


potpisujem!user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: lova ili ljubav
27.12.2010 21:28:16   
Brana
Uvek sam za ljubav pare dodju i odu ljubav je VECNA i sve se uz ljubav i postovanje moze steci ali kada se ljubav izgubi nijedan novac je platiti ne moze!

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: lova ili ljubav
28.12.2010 9:43:25   
lanajelena
Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: lova ili ljubav
28.12.2010 9:53:41   
JMPM
LJ,mislim da si 100% u pravu!Volimo se sigurno uvek,ali je sve mnogo mirnije kad nizasta ne fali nego ima za sve dovoljno.Odnosi su mnogo bolji kada je sve potaman nego kad mislis da li ces i sutra imati za hleb...
Zivela sam svakako,trudila se,pomagala majci kada sam ostala bez tate,sa celih 12 godina.Tako da znam kako je ziveti kada se nema,a ne traziti od drugih nego gutati i nadati se boljem!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: lova ili ljubav
2.1.2011 19:52:23   
bebać

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pre Njega bila sam u vezi sa nekim ko je bio pun para . Volela sam tog nekog , bez obzira na novac koji je imao . Posvetila sam mu 3 najlepše godine života , bio je dobar čovek , nežan , pažljiv . Želela sam sve s njim , želela sam decu , brak , sve . Bila sam uz njega i kad je plakao i kad se smejao , kao i on uz mene . Imao je sve , stanove , automobile , posao koji se razvijao . Voleo me je , iskreno , jako , znala sam to po svakom njegovom pogledu , dodiru . Čekala sam da me zauvek učini svojom , volela sam ga . Čekala , čekala ... On mi je kupovao sve ... sve osim prstena . A meni ništa nije trebalo ... Ni njegove večere , ni krpice ... Meni je trabao on ... Posle skoro 4 godine veze i čekanja - rekla sam mu da odlazim ... Da želim porodicu ... On je ćutao par minuta , a zatim mi poželeo sreću ...
Došla sam u novi grad ... Spakovala srce u džep , pa put pod noge ... Njega sam upoznala baš kad su rane počele da zaceljuju . Dugo smo pričali , a da se ni videli nismo . Jedno veče došao je da me izvede na piće u svom starom , punoletnom automobilu domaće proizvodnje . Imao je tremu , pričao koještarije . Njegova košulja nije bila iz poslednje Armanijeve kolekcije i cipele nisu koštale 300 e ... Ne , nije bio od one fele "lovatora" , naprotiv ...Naime , nije mnogo toga imao ... Ali ... imao je to neko vragolasto srce , tako dobrodušno , tako domaćinsko ... Uselio me je u njega bez bojazni ... Jednog dana , od devojčice na ulici kupio je zavežljaj maslačka za 20 din i zaprosio me na sred šetališta ... Venčali smo se u prisustvu 20-ak ljudi , nismo imali za više ... Skromno je bilo , "samo sandalice , prstenčić i u kosi venčić od ivanjskog cveća ... " Bili smo jako , jako srećni ... Ali ... Mesec dana nakon venčanja on ostaje bez posla ... Ostaje jedna plata i podstanarske kirije i depoziti ... Jedne noći nam upadaju u stan i odnose nam sve što smo imali ... Lopovi , narkomani , ko će ga znati ... Ostajemo bez dinara , bez igde ičega ... Plakala sam ceo dan , tad sam prvi put saznala šta znači NEMATI ZA HLEB ... On me je ljubio i govorio da se ne brinem , stvoriće mi ... Odlazio je rano ujutru od kuće , radio šta god je znao (a mnogo toga zna , pozlatilo se !) , popravljao razne el. aparate , računare ... Bio je spreman i da kopa kanale , ma sve ... Paralelno je konkurisao na svaki mogući posao , od portira do direktora ... Sve bi prihvatio ... Radio je kao mrav , a uveče dolazio sav srećan kući i polagao na sto dragocenu hiljadarku ... Znam da je toliko puta bio gladan , jer je hteo da donese više novca ... Ja sam radila , a moja plata je odlazila na stan i na režije ... Znam da mu nije bilo lako kada je morao da mi traži novac za suvu kiflu ... Ali , uveče ,kada bi se ušuškali jedno pored drugog - ceo svet bi bio naš . Voleli smo se , i bili jači od ičeg ... Ljubio me je pospanu kada je odlazio da crnči , šaptao "ne brini , sve će biti u redu , volim te " ... 8 meseci je bio bez posla... Ja sam ga podržavala , verovala u njega ... A nije nam bilo lako , sam Bog zna ... I onda , odjednom , veoma dobra firma prepoznaje njegov kvalitet ... Dobija posao menadžera ... Ostavlja odličan utisak ... Hvale ga i u rekordnom roku primaju za stalno ... On presrećan ... Dobija službeni auitomobil ... Dolazi kući , dugo me ljubi , i zahvaljuje mi se za svaki dan koji sam mu poklonila, za svaki osmeh ... "Ti si moja snaga" , govorio je ...
Sada živimo skromno , ali mnogo , mnogo lakše ... On radi i obožava svoj posao , ja dobijam stalni radni odnos ... Jedne noći , posle mora ljubavi , začeli smo Sreću Nad Srećama ...koju on upravo ljubi i sa njom ponosno priča , iako je veličine jagode user posted image . "Tatin anđeo" , šapuće negde u moj pupak ...
Onaj frajer sa početka priče više ne uživa u svojim novcima ... Sam je , svi drugovi su mu se poženili , a čujem da svoje Armani košulje oblači kad ide u kafanu , gde kiti tamburaše očajan ,a čaše lomi najčešće uz onaj deo : "rek'o sam idi i drugi te uze , tek sada vidim koliko se kajem" ...





Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image svaka čast oboma,ali ovo je jedan par od hiljadu,to definitivno!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: lova ili ljubav
2.1.2011 19:56:26   
Pretty78
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: lova ili ljubav
2.1.2011 20:05:18   
bebać

IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




kad imamo pare najviše se volimouser posted image user posted image user posted image user posted image i najbolje,i imamo najbolji sex....i najtolerantniji smo....i najveseliji....i....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Pretty78)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: lova ili ljubav
3.1.2011 4:40:16   
anuksunamun
sad se setih ove srceparajuce teme.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: lova ili ljubav
3.1.2011 4:42:29   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: bebać


IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




kad imamo pare najviše se volimouser posted image user posted image user posted image user posted image i najbolje,i imamo najbolji sex....i najtolerantniji smo....i najveseliji....i....user posted image user posted image user posted image

ajde sto se volimo...nego se nekako prostor medju nama jos onako fino raspline....volimo se uvek ...samo nekada je manje siroko polje na kojem ljubav pociva a nekada vise...osim para na sirinu tog polja uticu i hormoni-u debeloj meri :):):)

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: lova ili ljubav
3.1.2011 4:54:14   
Anoniman
Buba Miro da ti ideš malo u peršun sa ovom tvojom prozom user posted image user posted image user posted image

...rasplaka me bre!user posted image


(odgovor članu anuksunamun)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: lova ili ljubav
3.1.2011 5:25:35   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: bebać


IZVORNA PORUKA: Pretty78

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




kad imamo pare najviše se volimouser posted image user posted image user posted image user posted image i najbolje,i imamo najbolji sex....i najtolerantniji smo....i najveseliji....i....user posted image user posted image user posted image

ajde sto se volimo...nego se nekako prostor medju nama jos onako fino raspline....volimo se uvek ...samo nekada je manje siroko polje na kojem ljubav pociva a nekada vise...osim para na sirinu tog polja uticu i hormoni-u debeloj meri :):):)
a jednako me nervira i sa parama i bez para :):):):)-e tu je fenomen :):):)

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: lova ili ljubav
6.1.2011 23:27:41   
maja19
BubaMiro stvarno ti je ova zivotna prica za roman..
Ja sam se uvek smejala kad su pricali onu nasu poznatu-kad siromastvo zakucana na vrata ljubav iskoci kroz prozor.. Ljubav je pokretac svega ali mora se imati i malo para uz sve to..

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: lova ili ljubav
11.1.2011 2:05:05   
smeško
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: lova ili ljubav
11.1.2011 2:10:58   
smeško
IZVORNA PORUKA: bebać


IZVORNA PORUKA: BubaMira

Pre Njega bila sam u vezi sa nekim ko je bio pun para . Volela sam tog nekog , bez obzira na novac koji je imao . Posvetila sam mu 3 najlepše godine života , bio je dobar čovek , nežan , pažljiv . Želela sam sve s njim , želela sam decu , brak , sve . Bila sam uz njega i kad je plakao i kad se smejao , kao i on uz mene . Imao je sve , stanove , automobile , posao koji se razvijao . Voleo me je , iskreno , jako , znala sam to po svakom njegovom pogledu , dodiru . Čekala sam da me zauvek učini svojom , volela sam ga . Čekala , čekala ... On mi je kupovao sve ... sve osim prstena . A meni ništa nije trebalo ... Ni njegove večere , ni krpice ... Meni je trabao on ... Posle skoro 4 godine veze i čekanja - rekla sam mu da odlazim ... Da želim porodicu ... On je ćutao par minuta , a zatim mi poželeo sreću ...
Došla sam u novi grad ... Spakovala srce u džep , pa put pod noge ... Njega sam upoznala baš kad su rane počele da zaceljuju . Dugo smo pričali , a da se ni videli nismo . Jedno veče došao je da me izvede na piće u svom starom , punoletnom automobilu domaće proizvodnje . Imao je tremu , pričao koještarije . Njegova košulja nije bila iz poslednje Armanijeve kolekcije i cipele nisu koštale 300 e ... Ne , nije bio od one fele "lovatora" , naprotiv ...Naime , nije mnogo toga imao ... Ali ... imao je to neko vragolasto srce , tako dobrodušno , tako domaćinsko ... Uselio me je u njega bez bojazni ... Jednog dana , od devojčice na ulici kupio je zavežljaj maslačka za 20 din i zaprosio me na sred šetališta ... Venčali smo se u prisustvu 20-ak ljudi , nismo imali za više ... Skromno je bilo , "samo sandalice , prstenčić i u kosi venčić od ivanjskog cveća ... " Bili smo jako , jako srećni ... Ali ... Mesec dana nakon venčanja on ostaje bez posla ... Ostaje jedna plata i podstanarske kirije i depoziti ... Jedne noći nam upadaju u stan i odnose nam sve što smo imali ... Lopovi , narkomani , ko će ga znati ... Ostajemo bez dinara , bez igde ičega ... Plakala sam ceo dan , tad sam prvi put saznala šta znači NEMATI ZA HLEB ... On me je ljubio i govorio da se ne brinem , stvoriće mi ... Odlazio je rano ujutru od kuće , radio šta god je znao (a mnogo toga zna , pozlatilo se !) , popravljao razne el. aparate , računare ... Bio je spreman i da kopa kanale , ma sve ... Paralelno je konkurisao na svaki mogući posao , od portira do direktora ... Sve bi prihvatio ... Radio je kao mrav , a uveče dolazio sav srećan kući i polagao na sto dragocenu hiljadarku ... Znam da je toliko puta bio gladan , jer je hteo da donese više novca ... Ja sam radila , a moja plata je odlazila na stan i na režije ... Znam da mu nije bilo lako kada je morao da mi traži novac za suvu kiflu ... Ali , uveče ,kada bi se ušuškali jedno pored drugog - ceo svet bi bio naš . Voleli smo se , i bili jači od ičeg ... Ljubio me je pospanu kada je odlazio da crnči , šaptao "ne brini , sve će biti u redu , volim te " ... 8 meseci je bio bez posla... Ja sam ga podržavala , verovala u njega ... A nije nam bilo lako , sam Bog zna ... I onda , odjednom , veoma dobra firma prepoznaje njegov kvalitet ... Dobija posao menadžera ... Ostavlja odličan utisak ... Hvale ga i u rekordnom roku primaju za stalno ... On presrećan ... Dobija službeni auitomobil ... Dolazi kući , dugo me ljubi , i zahvaljuje mi se za svaki dan koji sam mu poklonila, za svaki osmeh ... "Ti si moja snaga" , govorio je ...
Sada živimo skromno , ali mnogo , mnogo lakše ... On radi i obožava svoj posao , ja dobijam stalni radni odnos ... Jedne noći , posle mora ljubavi , začeli smo Sreću Nad Srećama ...koju on upravo ljubi i sa njom ponosno priča , iako je veličine jagode user posted image . "Tatin anđeo" , šapuće negde u moj pupak ...
Onaj frajer sa početka priče više ne uživa u svojim novcima ... Sam je , svi drugovi su mu se poženili , a čujem da svoje Armani košulje oblači kad ide u kafanu , gde kiti tamburaše očajan ,a čaše lomi najčešće uz onaj deo : "rek'o sam idi i drugi te uze , tek sada vidim koliko se kajem" ...





Bravouser posted image user posted image user posted image user posted image svaka čast oboma,ali ovo je jedan par od hiljadu,to definitivno!

Nisam uspeo da nađem original poruku, ali poslužiće i ova.
Ljubav i vera donose sreću.
Neka ti je sa srećom!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: lova ili ljubav
14.2.2011 18:55:16   
moja ciklama
ljubav, sa onim ko je SPOSOBAN da Vam pomogne oko love
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: lova ili ljubav
6.3.2011 18:39:06   
jeca.vestica
IZVORNA PORUKA: Brana

Uvek sam za ljubav pare dodju i odu ljubav je VECNA i sve se uz ljubav i postovanje moze steci ali kada se ljubav izgubi nijedan novac je platiti ne moze!
 

user posted image user posted image user posted image
A najbolje je i da pare dolaze uz ljubav... Ma samo da smo srecni (znaci i zdravi) i da se razmnozavamo!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: lova ili ljubav
6.3.2011 18:41:41   
jeca.vestica
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...kako se tada volimoooo... Ali Brana je u pravu, da se ne volite, a dosle pare... dzabe.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: lova ili ljubav
6.3.2011 20:59:53   
Brana
IZVORNA PORUKA: jeca.vestica

IZVORNA PORUKA: Brana

Uvek sam za ljubav pare dodju i odu ljubav je VECNA i sve se uz ljubav i postovanje moze steci ali kada se ljubav izgubi nijedan novac je platiti ne moze!
 

user posted image user posted image user posted image
A najbolje je i da pare dolaze uz ljubav... Ma samo da smo srecni (znaci i zdravi) i da se razmnozavamo!

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu jeca.vestica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: lova ili ljubav
6.3.2011 21:29:53   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lanajelena

Po meni i jedno i drugo...ok drzimo se mi zajedno kad smo u skripcu i volimo se ali kako se samo volimo kad imamo para user posted image


Carica user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: lova ili ljubav
7.3.2011 1:06:30   
liliana
Nije sreća para puna vreća-
to znaju oni što je imaju...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: lova ili ljubav
20.3.2011 20:02:02   
sandrina 85
Kako ja ne videh ovu temu da se i ovde oglasim user posted image
E 'vako... Sad bi bila u inostranstvu i u izobilju bi zivela, i verovatno bi patila za kucom, srecom, ljubavlju i td...
A eve me na selu (doduse blizu mi je grad) sa mm, poceli od nule i stekli dosta za dve godine... A planiramo i u inostranstvo da odemo... Tako da ZIVELA LJUBAV i sposobnost, snalazljivost, upornost... a novac ce samim tim doci user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here