|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 10:23:56   
jance

IZVORNA PORUKA: dacca

Jaludiiim, ne znam koja cu! MM mi je rekao da nece vise da me slusa!!! Kod nas u Baru ima jedna radnja i imaju par kolica, a ostal;a se gledaju u katalogu, a ne mogu da idem za Pg. Sta da radim? user posted image


joj zeno, tako sam i ja mog dovodila do ivice ludila sa mojim komentarima za svaka kolica... mozda kad ides u setnju gledaj kolica koja ljudi imaju, pa ako ti se nesto svidi, nemoj da te blam da zaustavis i kratko pitas kako su zadovoljni... ja sam tako radila, al za Chipolinova kolica.. mogu da kazem da je i mm sada zao sto ih nismo uzeli u obzir, juce smo ih videli u jednoj radnji i mm je konstatovao da izgledaju kvalitetno a za male pare. uglavnom, tacno i ako ne pitas, kad vidis u setnji nesto da ti se svidja, zumiraj koja je marka pa trazi po netu, tako je najbolje... kad su kolica u pokretu najbolje vidis kako su stabilna, koliko su prakticna...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 11:17:23   
dacca
Opet sam se vratila na Peg Perego easy drive, pokusacu da ih narucim u Italiji.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 11:34:34   
Anoniman
joj sto ste se raspisaleeeee
smeskic, nemam top 5, imam listu "proveriti-5-izvucenih-sa-net-iskustava-do-13000" user posted image
1. za sad nam se najvise svidja Nania Subway Atmo Mikado.  ima sve sto nam se svidja, bar po opisu i slici, samo nema ih kod nas. teta iz Radosnice je rekla da ce poruciti pa da proverimo sami kakvi su. cim se javi, prosledicu vam utiske
2. bertoni. foxy smo gledali (jeftina, ali odisu kinom. pa ako lici na sir, mirise kao sir onda je sir). City Gray je ispao sa spiska, samo ne znam zasto ... Daytona i Trophy su jos u potrazi
3. neonato piuma - odustali posle komentara ovde, mada lepo leze u ruci i jos se lepse guraju (ipak mi je bitno da bebcu ne vise nogice, to mora da nije zdravo)
4. Graco
5. Bertone kolica, ali ne znam marku. u brestilu se vode pod nazivom K910J. opet teta iz radosnice priskace u pomoc, cekam ovih dana da se javi.
ako imate komentare na spisak, molim da dopisete. moj mm ce vam biti zahvalan do neba (ionako pocinje da ludi, misli da pricam kineski kad pocnem sa specifikacijama a bas bi volela da se i njemu svide).

nismo se vodili kompletima, ionako kola nisu nasa nego strikina, pa ce strika da se pobrine i za sediste. bitno je da izdrzi telep sa rupama (da ne drnda mnogo), da se podesi prema puzevoj visini kao i mojoj i velika prednost im je ako mogu da vidim bebu u pocetku, a ona posle da gleda di hoce user posted image

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 11:57:55   
smeskicTB
BB ja sam jedino cula za Graco. a i vidjala sam ih-deluju mi fino.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 22:11:33   
ica82
Jance a koja ste to Chipolino gledali, meni su se na netu svideli Ultima i Gemma, ali ni jedne ni druge nema nigde u zemlji, sve su rasprodali. Tamo oko 15og septembra bi trebalo da im stigne porudzbina, pa se nadam da ce ih biti, bar Ultime, posto je Gemma stari model, mada bi ja njih pre jer su u cenu ukljuceni svi moguci dodaci

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:21:32   
PoisonEve
Peg Perego easy drive
IZVORNA PORUKA: BlackBetty

joj sto ste se raspisaleeeee
smeskic, nemam top 5, imam listu "proveriti-5-izvucenih-sa-net-iskustava-do-13000" user posted image
1. za sad nam se najvise svidja Nania Subway Atmo Mikado.  ima sve sto nam se svidja, bar po opisu i slici, samo nema ih kod nas. teta iz Radosnice je rekla da ce poruciti pa da proverimo sami kakvi su. cim se javi, prosledicu vam utiske
2. bertoni. foxy smo gledali (jeftina, ali odisu kinom. pa ako lici na sir, mirise kao sir onda je sir). City Gray je ispao sa spiska, samo ne znam zasto ... Daytona i Trophy su jos u potrazi
3. neonato piuma - odustali posle komentara ovde, mada lepo leze u ruci i jos se lepse guraju (ipak mi je bitno da bebcu ne vise nogice, to mora da nije zdravo)
4. Graco
5. Bertone kolica, ali ne znam marku. u brestilu se vode pod nazivom K910J. opet teta iz radosnice priskace u pomoc, cekam ovih dana da se javi.
ako imate komentare na spisak, molim da dopisete. moj mm ce vam biti zahvalan do neba (ionako pocinje da ludi, misli da pricam kineski kad pocnem sa specifikacijama a bas bi volela da se i njemu svide).

nismo se vodili kompletima, ionako kola nisu nasa nego strikina, pa ce strika da se pobrine i za sediste. bitno je da izdrzi telep sa rupama (da ne drnda mnogo), da se podesi prema puzevoj visini kao i mojoj i velika prednost im je ako mogu da vidim bebu u pocetku, a ona posle da gleda di hoce user posted image



Vidi i nama je ogranicen budzet i to dosta, ali...Vecinu ovih kolica sam imala priliku da pogledam uzivo i uopste nisam zadovoljna. Deluju mi nekako nesigurno i kao da ce svakog casa da se raspadnu. Ma ne kazu dzabe kolko para tolko muzikeuser posted image
Znas sta, ja se sve nadam da ce doci do onog popusta u aksi za 20-ak dana i da ce ona Grack-ova kolica tada biti na popustu,znaci nekih 12.000


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:28:13   
meyo
Poison to nije uopste puno novca ...
Gledala sam Chipolino kolica uzivo premedena su i nemas taj osjecaj da ce se raspasti kao za ova sto si navela s tim sto sam i ja za navedena kolica stekla isti utisak.
Ja sam Kupila Chicco Ct.02 i vecu glupost nisam mogla napraviti neudobna bebi (neocekivano) laka su za rukovanje doduse i lako se sklope al nekako su se brzo pohabala i nisam ih bas puno iskoristila ..

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:34:05   
PoisonEve
Chipolino
koja?

Evo jos jenog loseg primera kolica

user posted image

Esprit set kolica Sun plus+auto sedište Zero 0+multi red


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:37:59   
vonavoj
meni i na slici deluju loseuser posted image user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:39:34   
meyo
Chipolino


Joj Poison ne znam tacno mislim da su Lumina Perfecta i Optima sad dezeni su bili drugaciji al cini mi se da su to ta..
jer moja prijateljica ima butik i u njima par modela Chipolina al cisto sam onako ih vidjela i ona mi je rekla da su ok. mada mi ona plastika i okolo djeluju bas lijepo odradjene i laka su ...pogledaj ih dal ti odgovaraju
a ta esprit su mi isto bzv.


e evo pogledah malo po sajtu bila su optima definitivno nisu uopste losa bar ovako " na oko" ..


< Poruku je uredio meyo -- 20.8.2011 23:41:07 >

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:44:03   
PoisonEve
Lumina Perfecta

Uhh...pa da znas da su stvarno lepa i izgledaju dobro, mada cena je ipak velika. Mada ko zna...


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:45:38   
meyo
kolika im je cijena kod vas u srb. kod nas je znalo na akciji da bude bas jeftino
tu oko 150-170eur. vjeruj mi na o nemoj da stedis ja sam tako gledala i zeznula se strasno i naravno kad budem opet trudna moram kupiti druga jer su ova ocajna...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:52:01   
zivka
slatke moje pogledajte Chipolinova Pooky kolica oko 14000 a moze i sintezis za njih da se uzme 5000 navno cene su od radnje do radnje.Juce sam zaustavila zenicu i pitala je kako ke zadovoljna s njima-kaze da jeste. Ja bi Inglesinu zippy i jos nesto ima u nazivu ali cekam drugaricu da vidim kakva hoce da mi da. Imace moja druga drugarica drzi dugo extra radju deciju i sama kaze da su super

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Kakva kolica?
20.8.2011 23:59:25   
PoisonEve
IZVORNA PORUKA: meyo

kolika im je cijena kod vas u srb. kod nas je znalo na akciji da bude bas jeftino
tu oko 150-170eur. vjeruj mi na o nemoj da stedis ja sam tako gledala i zeznula se strasno i naravno kad budem opet trudna moram kupiti druga jer su ova ocajna...



Sad sam gledala na sajtu,oko30.000user posted image


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 0:00:47   
meyo
sacekaj poison mozda bude kakva akcija raspitaj se vjeruj mi ako su kvalitetna kao sto izgledaju neces se pokajat
a i beba treba da u njima provede dosta vremena pa treba da joj je udobno lepo...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 6:41:34   
zivka

Evo malko da gledate Pooky kolica , Lumina
Ja licno hocu kolica koja se sklapaju po vertikali [kao pooky] da mogu da ih smestim u auto

(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 11:19:03   
jance
PE preksinoc sam u jednoj radnji videla Chipolino Lumina za 28000din.... sto je super, kolko ja znam vecinom su preko 30000...

mogu da ti preporucim i da pogledas i Chipolino Ultra, ta su se i meni svidela, imaju i sintezis , kao i malko skuplja Chipolino Optima, koja su lagana a sintezis moze da se montira na ram, kosaju tu oko 25000, u rangu su sa Graco Trekko...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 11:21:51   
PoisonEve
Hvala Janceuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 11:26:51   
zivka
Zenske a jel vi imate velike automobile? Jesu ta kolica super ali taj naci sklapanja je malo zuser posted image za stavljanje u auto . Kad budete u prilici pogledajte u radnji koliko mesta zauzimaju kolica kad se vertikalno a koliko kad se horizontalno sklapaju

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 11:32:34   
jance
ok. ja imam Scenic-a tako da nemam frke oko transporta... mada se Ultra lepo sklapa na mnogo manje nego sto se ova nasa...
treba pogledati na netu koje su dimenzije sklopljenih kolica pa izmeriti... tako ces najsigurnije znati...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 11:40:46   
zivka
Ja imam Hyundai Getza a mm Peugeo 307 karavan ali ipak moram da gledam velicinu sklopljenih- racunam -icicemo negde dalje pa da stane i koji kofer


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Kakva kolica?
21.8.2011 13:07:39   
ica82
IZVORNA PORUKA: jance

PE preksinoc sam u jednoj radnji videla Chipolino Lumina za 28000din.... sto je super, kolko ja znam vecinom su preko 30000...

mogu da ti preporucim i da pogledas i Chipolino Ultra, ta su se i meni svidela, imaju i sintezis , kao i malko skuplja Chipolino Optima, koja su lagana a sintezis moze da se montira na ram, kosaju tu oko 25000, u rangu su sa Graco Trekko...


Jance kada si to videla, ako imaju jos uvek mozes li da mi nabavis br. radnje. Ja sam zvala njihovo predstavnistvo, magacin ili sta je vec u Bg-u, rekli su mi da su sva rasprodata i da ih nema ni kod jednog distributera. Jako bih volela da ih vidim uzivo

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Kakva kolica?
23.8.2011 11:33:22   
jance

IZVORNA PORUKA: ica82

Jance a koja ste to Chipolino gledali, meni su se na netu svideli Ultima i Gemma, ali ni jedne ni druge nema nigde u zemlji, sve su rasprodali. Tamo oko 15og septembra bi trebalo da im stigne porudzbina, pa se nadam da ce ih biti, bar Ultime, posto je Gemma stari model, mada bi ja njih pre jer su u cenu ukljuceni svi moguci dodaci


moji apsolutni favoriti u Chipolino kolekciji su Ultima i Optima, zavisno od budzeta.. ima ih jedna radnja u NS, bas sto kazem, pre koje vece sam ih videla uzivo...
vidi sa justclickom, dal ih oni imaju u ponudi, i ispitaj ih sve sto te zanima....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Kakva kolica?
23.8.2011 11:36:40   
jance

IZVORNA PORUKA: ica82

IZVORNA PORUKA: jance

PE preksinoc sam u jednoj radnji videla Chipolino Lumina za 28000din.... sto je super, kolko ja znam vecinom su preko 30000...

mogu da ti preporucim i da pogledas i Chipolino Ultra, ta su se i meni svidela, imaju i sintezis , kao i malko skuplja Chipolino Optima, koja su lagana a sintezis moze da se montira na ram, kosaju tu oko 25000, u rangu su sa Graco Trekko...


Jance kada si to videla, ako imaju jos uvek mozes li da mi nabavis br. radnje. Ja sam zvala njihovo predstavnistvo, magacin ili sta je vec u Bg-u, rekli su mi da su sva rasprodata i da ih nema ni kod jednog distributera. Jako bih volela da ih vidim uzivo



jooj sory zeno, ja tek sada videla.. ajd pogledacu tacno danas ili sutra da prodjem pored radnje, da ti napisem na pp tacno koje modele imaju trenutno u radnji i koji im je broj tel...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu ica82)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Kakva kolica?
28.8.2011 23:19:47   
PoisonEve
Sad sam naletela na OVAJ sajt, cini mi se da su pristupacniji od ostalihuser posted image Samo me brine ta onlajn kupovina,k da nesto ne zeznu. Mada pise na sajtu da se placa pouzecem.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here