|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
1.9.2011 9:30:16   
smeskicTB
beice, jupiiii! bas si se ponovila lepooo!user posted image
odabrala si divne stvarcice!
i stvarno su povoljne cene! jel' to sada snizenje?
jesi li bila u onom na terazijama..da li imaju vece brojeve tih farmerkica? kakav je model..kakve su nogavice? u potrazi sam za nekim sa uskim nogavicama..koje bi uzela broj vece..pa taman mogu i sa poludubokim patikama ali kasnije i sa cizmama..sto kazes da ne budemo sljampave josuser posted image

ja imam brdo tunika..inace su zastupljene u mojoj garderobi..i kako sam videla sa kratkim i tri cetvrt rukavima imam nekoliko..a i sa dugim imam tri sigurno..iz p.s.-a su i super su kombinuju...

drugarica mi je javila da je ormanu pronasla pored onih farmerki i jednu tunika haljinu za jesen za mene koju je i kupial u nameri da pokloni trudniciuser posted image

svakako, za takve stvarcice nam nece biti problem, jer kinezi imaju fenomenalne!

razmisljala sam o jesenjim kombinacijama..i jedan moj mantilic siri, zatim ivkovic mantilici ce biti odlicni za kombinovanje..ali zima mislim da ce biti bas ccc..
ne bih kupovala nikakvu jaknu, jer ce sigurno trebati da bude xxxxxl, a sta sa njom posle..
i setih se jedne moje pelerinice..pa cu nju kombinovati sa nekim velikim salom..uostalom koliko cemo to zimus izlaziti iz kuce, zar ne?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Moda za trudnice
1.9.2011 9:42:01   
zivka
user posted image E pa drago mi je da sam nekom "pomogla " s radnjom. Inace u pantalonama i farmerkama bi trebalo da ima rupica u pojasu gde ima guma pa s njom moze da se podesava sirina koliko-toliko

BlackBetty super je fora s kosuljom ali meni se pokvarila sivaca masina a i kod mojih mi je ...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Moda za trudnice
1.9.2011 15:01:49   
zeci
Ja sam juce bila u Maxers-udobili su lepe tunikice i nasla sam trenerku sa produzenim pojasom cena je 1.590, pantalone su rekli da tek treba da dobiju pa cu malo pricekati.
U P.S. u imaju pantalone u sivoj i crnoj boji 3.790 din, meni licno malo skupe a nisu nista posebno, nogavice malo sire, tako da ih nisam kupila, pa sam i dalje u potrazi za pantalonama, moracu otici u BN Bos

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Moda za trudnice
1.9.2011 15:13:25   
bea83
Smeskic, izgleda da je sad još veće sniženje nego kad je Živka bila, nema baš neki ogroman izbor ali može da se probere, farmerke su klasičnije, nisu skroz uske, nego prate liniju noge, a pantalonice su malo uže
Danas sam otkrila i ekstra radnjicu na kraju Sarajevske (ili je to početakuser posted image )tamo kod Argusa, i kupila dve tunikice, jedna siva kao malo svečanija a druga bela bleskasta sa nekim šljokicama obe po 350 dinara,sve je domaća proizvodnja i pamukuser posted image a gore u Balkanskoj u nekoj radnjici sve majičice 150din (da čovek ne poveruje) i sve su duže kao tunikice, pamučne i sa različitim printom napred (ja uzela sa miki mausomuser posted image ) isto domaća proizvodnja, zaista dzabe

< Poruku je uredio bea83 -- 1.9.2011 15:14:16 >

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Moda za trudnice
2.9.2011 7:02:54   
smeskicTB
zeci, znam tacno na koje mislis pantalone..imali su i braon kada sam ja bila u knezu..ni meni se taj model nije svideo..bile su vise "svecanije", za posao..moj model je poput crnih farmerki..ali je kao neki kepercic..ravne nogavice i strava su mi!

zeci, ja ne znam gde je maxers..da li oni inace imaju za trudnice garderobu? trebace mi trenerka za nekih mesec dana..
u kojim bojama su imali donji deo?

beice, divnoooo!user posted image znam tacno na koju radnjicu mislis! tu kod argusa. zato ja volim moju ulicu-u njos sve mozes da nadjes! imaju svasta nesto pamucno i moglo je i dukseva i donjih delova trnerki da se iskopa.
a bas me je sinoc kuma pitala da li sam videla tunikice i pamucne stvari..moram joj reci jer ce za neki dan do grada da uzme patike a ona ulazi u 6mesec pa su joj potrebne stvarcice da pokrije stomakuser posted image

sada se set_ih da vam preporucim
...........
nisu za trudnice iskljucivo, nalaze se u citi pasazu, na drugom spratu..ali mozete odabrati za vas majcice, cak sasiti sta zelite...ja imam neke njihove stavri i divna je viskoza pamuk! bas sam jednu uzela proletos, kao da sma znala da cu zatrudneti..sa 3/4 rukavima i secenom ispod grudi..



Obrisan link zbog reklame . user posted image


< Poruku je uredio Nada RR -- 7.10.2011 17:27:22 >

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Moda za trudnice
2.9.2011 7:06:08   
smeskicTB
moja je slicna ovoj, smao ljubicasta:
http://ginnafashion.com/galerija.php?cid=113&startfrom=36&articleid=244

pa moze biti i sa dugim rukavima..

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Moda za trudnice
2.9.2011 17:23:04   
zeci
smeskic,
u maxers-u imaju bas trudnicki program ali je skroman, trenerka je bila samo u jednoj boji a to je nesto izmedju jake roze i ljubicaste, ja sam bila u radnji u N.S-u a pretpostavljam da u BG imaju bolji izbor, kucaj njihov sajt pa ces naci adresu za BG.
Ja bas imam problem sa pantalonama, posto zivim u manjem gradu, gde nema butika sa trudnickim stvarima, a jos uvek radim pa su mi pantalone neophodne, a i kad odem u N.S. koji mi je najblizi nemam srece, pa ili nemaju ili mi ne odgovaraju i sl. user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Moda za trudnice
2.9.2011 18:42:52   
smeskicTB
zeci, nadjoh sajt..skromna im je kolekcija za mame..user posted image nadjoh i gde su u bg..

a sto ne dodjes do bg-a..
mislim da su devojke na ranijim stranama pisale gde ima u ns..pregledaj..
drzim ti palceve!

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Moda za trudnice
2.9.2011 22:23:36   
zeci
pa i bice tako, samo da malo poraste stomacic, da ne kupujem sad a ono za mesec dana malo user posted image
to sto imaju na sajtu nije bilo u radnji, mislim da je to neka stara kolekcija, sad su malo lepse stvari, ali svakako ih ima malo 

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Moda za trudnice
8.9.2011 17:56:26   
peca
Na uglu Ruzveltove i 27og marta je snizenje, ima mnogo dobrih trenerki od 1300 do 1800 din. Kome nije daleko ne bi bilo lose da svrati, snizenje traje dok traju zalihe user posted image

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Moda za trudnice
8.9.2011 19:40:53   
smeskicTB
peco, hvala ti!user posted image
kako se zove lokal?

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Moda za trudnice
8.9.2011 22:46:50   
Crvenkapa85
ja sam moje stavila na limundo 

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Moda za trudnice
8.9.2011 22:53:18   
New Mom
IZVORNA PORUKA: zeci

a i kad odem u N.S. koji mi je najblizi nemam srece, pa ili nemaju ili mi ne odgovaraju i sl.

Zara u Bazar-u je imala lepe farke.
Radosnica u Dimitrija Avramovića ima solidan izbor.
Na sniženjima često ima u EnciMenci-ju u Laze Telečkog lepih stvari.
U pasažu u Dunavskoj 13. ima neki butik za trudnice (ne znam ime), nije skup.
U P.S. u Modeni lično više nađem na sajtu i katalogu nego u radnji.
A vidim da i u Peacocks-u u Zmaj Jovinoj ima svašta.

< Poruku je uredio New Mom -- 8.9.2011 23:01:20 >


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Moda za trudnice
9.9.2011 7:50:38   
zeci
New Mom, hvala ti ovo je bas korisno za nas koje nismo iz NS, pa ne moramo da busamo po gradu i trazim radnje
bice za vikend neka lepa kupovina

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Moda za trudnice
10.9.2011 17:07:10   
peca
Zove se butik za trudnice "Dendi", na samom uglu, ne moze se promasiti user posted image Ima svasta na snizenju, ne samo trendze user posted image

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Moda za trudnice
7.10.2011 11:57:41   
peca
Ja sam kupila dve extra trenerkice sa onim trudnickim strukom, ne secam se da sam nesto udobnije nosila, osecam se kao leptiric u njima, i jako su lepe. Konacno sam kupila i prikladan brushalter, pamucni skroz bez zica, gluposti i ostalo, rodila sam se kad sam skinula onaj moj stari user posted image Kupila sam i dva dzempera, tako da mogu da kazem da imam sta da obucem. A cene su onako, nije ni skupo, a nije ni jeftino. Trenerke (koje su jako kvalitetne) su oko 1800, brus je oko 2000 a dzemperi su mi upali po 750 user posted image Jedino me ove zime brine sto cu morati da kupim novu jaknu za zimu, koje nisu jeftine a nosicu je jako kratko user posted image Moje zimske jakne su sve strukirane ili tako nesto, ne volim ni one siroke jakne, tako da su mi sve taman, nemam koju jaknu, pfff...

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Moda za trudnice
7.10.2011 15:36:24   
smeskicTB
a ja bas dodjoh da vas pitam kakve trenerke nosite..ja jos nosim moje..i po kuci i ovako..imam jendu divnu sivu, koja je uza, ali sa sirokim pojasom..na buvljaku sma je uzela..
jos necu trebati nju d auzimam..ali se razmisljam da li da uzimam neku od onih dubljih..probah maminu i super mi ej udobna..ili neku s atim pojasom..

peco, koji si to brus uzela i gde?
meni za sada model bugati i pompea sportski vrse funkciju!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Moda za trudnice
7.10.2011 16:04:35   
bea83
Ja sam kupila u Metrou dva skroz pamučna brusa, ekstra su udobni, po 300 din(Arilje), a u prodavnici koja prodaje opet Arilje pamuk sam kupila jednu tunikicu 800 din, ekstra udobna i belu majicu sa dugim rukavima koja je baš lepo dugačka, da mogu da je kombinujem sa dzemperčićima, 470 din. E da kupila sam i jednu sa dugim rukavima takodje dosta dugačku za 350 din u radnji na kojusam slučajno naletela

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 8:28:22   
smeskicTB
da li planirate da uzimate brus za dojenje i pojas?

ja imam dosta tunikica jer sam ih i ranije nosila+sam dobila jednu, jednu duzu majcu uz telo i jednu kupih..
kupih deblji sivi dzemper tuniku kooi..secen ispod grudi..skoro kao haljina moze da se nosi..
a odlucih da cu u hodu, prema potrebi za dole uzimati jer ne mogu predvideti koliki ce mi stomak biti, a i sta ce mi biti udobno..jedino sto sam odlucila da necu kupovati je jakna-imam dva vunena ivkovic mantilica i nosicu ih sto duze, neku sportsku jaknu siru..a zimsku dugu, usku ne moram da zakopcavam..ionako necu u 8mesecu ici sem kolima i ono sto je neophodno..a posluzice i pelerina..
stvarno mi je zao da dam za jaknu puno, a za 2-3meseca koriscenja...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 10:17:55   
bea83
Ja neću kupovati bruseve za dojenje sigurno, evo iz kuminog iskustva vidim da su potpuno nepraktični i suvišni. Ona koristi samo ove pamučne što sam i ja kupila jer se bolje peru, jeftiniji su i udobniji. Kod onih za dojenje kad otvori prozorčić za bradavicu i da bebi da siki, često beba bljucne ili mu malo iscuri i onda brus bude mokar pa ga presvlači jer ne miriše baš zanimljivo ako tako ostaviš. Kod ovih pamučnih koji su skorz rastegljivi i mekani izvadi celu dojku pa nema tog problema.

Što se jakne tiče takodje neću kupovati, probaću da se provučem bar do decembra sa ovim što imam a onda ću uzeti od sestre njenu koju je kupila u trudnoći (porodila se u januaru tako da računam da će i meni odgovarati)

Planiram još da uzmem helanke, i možda neki dzemper dugački i to je to. I da, čizme one šuškave, punjene baš za hladnoću jer planiram da šetam dokle god budem mogla

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 10:27:12   
smeskicTB
ee, beice, puno hvalaa!
a da li su nam ovi pamucni brusevi ok za drzanje grudi, da nam se ne olabave?user posted image
imas li mozda slicicu tih tvojih-neku stranu unazad sam ostavljala link ka mom bugati..a nosim i sportski pompein..

savetujem ti da uzmes helanke trudnicke, jako su udobneeee!

za cipele sam bas razmisljala..imam odlicne cat poluduboke cipele..ali se pertlaju, pa sam razmisljala o cizmama koje samo navucem..bas zbog setnje...jesi li vec neke videla? alpina je imala odlicne!

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 10:58:20   
bea83
Smeškić ubi se ja tražeći bar neku približnu sliku al ništauser posted image a da ti slikam ove moje ništa nećeš videti jer su skroz pamučni pa nemaju neki oblik dok se ne obuku. Meni su stvarno ok, imaju malo šire bretele koje se ne usecaju, udobni su, ništa ne steže a lepo drži. Naravno ne kao onaj sa korpicama ali sasvim ok, s obzirom da ja imam poveće sikeuser posted image

Ja razmišljam isto o alpininim čizmama, imam gumene njihove već četvrtu godinu i ekstra su mi, ali nisu postavljene, a i malo se teže navlače

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 18:12:07   
zeci
smeskic,
gde si kupovala helenke trudnicke, ja sam u potrazi za njima?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 18:14:27   
Inica
To i mene zanima.. user posted image

(odgovor članu zeci)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Moda za trudnice
8.10.2011 18:17:11   
zeci
Devojke da li je neka skoro bila u  Peacocks-u?

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here