|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
21.2.2012 9:23:37   
duki...............
SRCE JA SAM NOVA VIDIM DA SI TI PRISUTNA HOCES DA MI KAZES DA LI ZNAS KADA SE POCINJE SA TERAPIJOM U PRIPREMI ZA VANTELESNU OD KOG DANA MENSTRUACIJE SE POCINJE SA TERAPIJOM ZNACI TEK SADA TREBA DA KRENEM SA TERAPIJOM KADA DOBIJEM A VOLIM DA ZNAM OD KOG DANA SE POCINJE U APRILU MI JE VANTELESNA 

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
21.2.2012 17:24:25   
monini
duki dobrodosla i sretno kroz proceduru Vtouser posted image ..neznam kome tacno si pisala, ali evo da ti ja odovorim..kontracepcija se uvodi 5.dan ciklusa

(odgovor članu duki...............)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
21.2.2012 17:55:43   
Ana RR
Duki, dobrodošla na forum user posted image

Molila bih te da ne pišeš velikim slovima jer je to protiv pravila foruma (a i deluje kao da vičeš user posted image ).

Pozdrav
Anči


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu duki...............)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 11:02:29   
vesnam
Koliko dugo traje postupak u klinici, zanima me, ako bi sada zakazali da li bi do kraja godine mogli da odradimo VTO?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 11:28:59   
ms_do
Vesnam - mi smo bili na konsultacijama 16.12.2011. (prvi put smo zvali 9.12. i odmah 16.12. smo dobili termin za konusltacije) a VTO ce biti, ako sve bude kako planiramo, u aprilu. Mogli smo i ranije da smo imali sve nalaze koje oni traze (postavila je Alexis spisak negdje na prvoj stranici). Srecno!

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 13:05:36   
monini
vesnam najbolje da ih pozoves pa ce ti reci kako stoje sa guzvom i terminima..mada realno, do kraja godine ces odraditi Vtouser posted image ..mi smo takodje na konsultacijama bili u decembru i evo sada smo u aprilu na programuuser posted image
Neka je sa srecom vesnamuser posted image

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 13:35:56   
GRGA
Alexxxxxxxxxx.............prvo da kazem samo ovo user posted image user posted image user posted image ......Na divnim odgovorima,na detaljnom objasnjennju koje nam mnogo nzaci..Zbog tvoje teme sam i dosla na ringeraju ponovo jer mi se ponovo povratila nsaga i volja za bebicama :)))

Da ne duzim pricu ali mislim da je ovo prava stvar....Prvo jer je nas proslsa godina kostala izmedju 2000-3000evra samo zato sto smo radili analzie setali se bezuspesno do Beograda a nista nismo odradili,,na kraju su mm-a poslali na operaciju varikocele.........D ne pricam na profertil,i prokseed koliko smo para davali.te smo na kraju dobili kao poklon od RINGERAJE FORUMA.....te smo na taj nacin prestali da kupujemo vitamine.Hocu reci da smo za te pare mogli na vantelesnu.

Ove godine kao i Alex i ja isto planiram da na jesen odradimo vantelesnu u Leskovcu.....Alex pitanjce za tebe,,,,inekcije koje si koristila...stop inekcije sve.......gde si nabavljala.Da li si mogla od njih i okviru klinike da kupis,,,ili si moralla ti sama da ih nabavis............???

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 14:52:17   
Bela medvedica
Caos ALEXIS79 cestitam i drzim fige da sve ide po planu.Mislim da cu i ja na konsultacije u LE ne mogu da cekam vise.Izgleda da je Le bas talican i da je klinika vrhunska.Cujemo se odmaraj i vuci nas jako!!!

_____________________________

Kakve su ti misli takav ti je zivot! Otac Tadej

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 14:53:56   
Bela medvedica
Kako si zakazala konsultacije telefonom ili emailom, ja sam iz NS pa me zanima kako se pocinje i ostvaruje kontakt.

_____________________________

Kakve su ti misli takav ti je zivot! Otac Tadej

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.2.2012 15:13:20   
ms_do
BM _ mi smo zvali, javljaju se i na fiksni i na mob! Srecno!

(odgovor članu Bela medvedica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
25.2.2012 12:18:19   
vesnam
Puno vam hvala na odgovoru user posted image
Kad krenemo u postupak napisaću sve šta smo prošli.

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
25.2.2012 18:20:39   
Odri Hepbern
Vesna posto kuckam preko fona ne mogu da ti odgovorim na pp. Ne secam se tacno koje su bile vrednosti ali znam da je sve bilo u granicama normale.
Izvinite na skretanju sa teme. Zelim vam svima srece,svi u spebu su ljubazni i uradice sve sto mogu da vam pomognu . Barem smo mi imali takvo iskustvo sa njima.
Alex79 cestitam ti na uspehu. Sada su sve muke iza tebe.

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
25.2.2012 19:40:32   
Alexis79

IZVORNA PORUKA: GRGA

Alex pitanjce za tebe,,,,inekcije koje si koristila...stop inekcije sve.......gde si nabavljala.Da li si mogla od njih i okviru klinike da kupis,,,ili si moralla ti sama da ih nabavis............???


Vec sam pisala da se sva terapija kod njih uzima i to po dosta povoljnijoj ceni nego sto je u apotekama.Stavila sam cenovnik ovde onoga sto sam ja koristila .
Tako da za lekove nema frke ,sve se dobija kod njih i placas ono sto potrosis.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.4.2012 4:57:02   
Mali Makac
Pozdrav,
evo ja vam od danas pridruzujem.
Nakon nekoliko nedelja detaljnog analiziranja vasih iskustava, odlucila sam sa SPEBO. Uskoro napustam Cikago user posted image i stizem u Srbiju u borbu za user posted image .
Iz klinike su mi odgovorili u roku od nekoliko minuta na moj imejl, pogledali rezultate i rekli mi da dodjem.
Obecavajuci pocetak.
Hvala svima na iscrpnim informacijama, jako su dragocene.

(odgovor članu duki...............)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.4.2012 8:23:44   
dunja RR
Mali Makac, dobro nam došla na Ringeraju, i želimo ti svu sreću user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mali Makac)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.4.2012 0:18:12   
Alexis79
Cekamo monini i ostale devojke koje su u proceduri u Leskovcu da se ovde javi i napisu iskustva.user posted image
monini nam je trenutno u Leskovcu na stimulaciji i jako jako navijam za nju user posted image

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.4.2012 8:07:26   
daca77
Navijam i ja jakooooooouser posted image

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
26.4.2012 7:07:19   
Mali Makac
http://www.popscreen.com/v/5Zyqc/Ve%C5%A1ta%C4%8Dka-oplodnja-u-leskova%C4%8Dkoj-klinici-nije-besplatna

Evo jednog divnog priloga. Mene je jako obradovao i ulio mi je nadu, pa se nadam da ce i vas obradovati.

(odgovor članu duki...............)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
26.4.2012 8:24:27   
nina26
http://www.popscreen.com/v/5Zyqc/Ve%C5%A1ta%C4%8Dka-oplodnja-u-leskova%C4%8Dkoj-klinici-nije-besplatna [/quote

Bravo za Dr Stojkovica i njegov timuser posted image

Bas sam se raznezilauser posted image sta raznezila, rasplakala sam se user posted image I ja bih njih izabrala da sam bila blize.

Alex snimi par na pocetku, vidi kakva kolica imaju da se pripremisuser posted image

< Poruku je uredio nina26 -- 26.4.2012 8:26:58 >


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Mali Makac)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
26.4.2012 22:33:54   
blesavko
user posted image Usli smo u program za VTO u Spebo... Jos samo da nam doca odredi termin za VTO a sigurno ce biti septembra...

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
27.4.2012 19:14:16   
lalojedac
pozdrav devojke,citam ova iskustva i molim vas za informaciju,moj suprug je do sad imao 1 milion a danas su nam stigli rezultati koji kazu da nema ni jedan spermatozoid,da li za nas postoji neka sansa i da li nam Spebo moze pomoci?

(odgovor članu duki...............)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
27.4.2012 20:00:30   
Maslacak15
Lalouser posted image ,
Nemoj da ocajavas. Sigurno da mogu da pomognu ako ste imali ranije milion spermatozoida. Mozda je u pitanju neka greska. U svakom slucaju ako ih je bilo ranije bice moguce da se ponovo pojave. Barem ce naci neke za ICSI. Ovde sigurno ima devojaka koje ti mogu dati vise informacija. Ali sa tako malim brojem ( mislim na prvi spermiogram) mislim da bi bilo najbolje da stvarno potrazite pomoc i ne gubite mnogo vreme sa "popravljanjem" spermiograma. Cuda su uvek moguca, i spontano zacece, ali stigli biste mnogo brze do bebe putem vantelesne (ili ICSI). Budi hrabra lalo, sreca prati hrabre!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
27.4.2012 20:45:40   
degu
Lalo moguće je da je u pitanju greška. Nemoj da očajavaš, ako ste nekad imali milion, imaćete opet. I mi smo krenuli od miliona, pa imali 20 miliona, pa 8...sad ne znam gde smo i odavno bi sebi skratili put i išli privatno na VTO da smo imali uslova. Ovako moramo da prođemo čitave procedure sa inseminacajama da bi došli do VTO preko fonda. Ako imate uslova za VTO, poslušaj Maslačak, nemojte gubiti vreme na popravljanje spermograma, to može tako u nedogled.
Ipak bi valjalo da ponovite nalaz u nekoj drugoj laboratoriji.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
27.4.2012 20:55:16   
mica slavljenica

IZVORNA PORUKA: Mali Makac

http://www.popscreen.com/v/5Zyqc/Ve%C5%A1ta%C4%8Dka-oplodnja-u-leskova%C4%8Dkoj-klinici-nije-besplatna

Evo jednog divnog priloga. Mene je jako obradovao i ulio mi je nadu, pa se nadam da ce i vas obradovati.

Predivan prilog, daje nadu, stvarno, a ujedno i pokazuje koliko je nasoj drzavi stalo do nataliteta! Daj Boze da svi imamo para, pa da ne zavisimo od njih, ibez toga imamo dovoljno problema.

(odgovor članu Mali Makac)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
29.4.2012 19:23:37   
monini
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Cekamo monini i ostale devojke koje su u proceduri u Leskovcu da se ovde javi i napisu iskustva.user posted image
monini nam je trenutno u Leskovcu na stimulaciji i jako jako navijam za nju user posted image

draga moja trudnica:):):) ja odlucno idem njenim stopama:) danas 10jc,videcemo u utorak kako napredujemo..nadamo se bar jednoj blastici:) prasi trudnice i daljeeee
fala daco:)zelim ti da se sto pre resis tih glupih bakterija i krenes u akciju..:)
Bravo blesavko,na pravom si mestu:)jos malo i ides po bebe,taman kada se odmoris letos,krece akcija;)

< Poruku je uredio monini -- 29.4.2012 19:28:54 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here