|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
31.5.2012 19:27:21   
daca77
Lalo, ja sam danas zvala i zakazali su mi za 12.06.-ranije nije moglo, jer je dr Nebojsa na nekom kongresu. Ne secam se koliko je kostala konsultacija sa prof, ali znam da su mi UZ naplatili samo 1200 din.

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
31.5.2012 21:21:24   
blesavko
Lalo konsultacije su 5000 din, to placas samo prilikom prvog susreta, svaki naredni ne. Ako tom prilikom dr. radi uz to ce te kostati jos dodatnih 1500. Ako ti treba jos neka informacija slobodno pitaj, posto ja svakog dana idem tamo na bockanje. user posted image

< Poruku je uredio blesavko -- 31.5.2012 21:22:28 >


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
31.5.2012 21:37:16   
hanka
Pa jeftiniji su od ostalih
Ja sam UZ platila 1000

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
1.6.2012 12:37:02   
lalojedac
hvala vam,pa zanima me sve ali najvise taj prvi susret,sta se radi i koliko kosta,da znam koliko para nam treba,zamisli ne ponesem dovoljno?user posted image ...ne znam da li ce raditi taj dan neke preglede meni ili muzu,ja nemam nista novijeg datuma,sem uz a muz ima rezultate od aprila i maja.A biopsiju smo odkazali da bismo culi misljenje njih dole,nekako mi se cine najbolji.Koliko kosta sve ukupno kod njih i jel mora odjednom da se plati?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
1.6.2012 14:06:37   
blesavko
Lalo ja sam samo hormone i ASA test radila kod njih a suprug spermogram a sve ostale analize smo radili u drzavnim ustanovama i u drugim privatnim klinikama...znaci oni te ne obavezuju da sve analize moras raditi kod njih (mada je pozeljno spermogram da se odradi u Spebo)

_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
1.6.2012 17:23:18   
lalojedac
ja bih sve kod njih jer su mi se ostali smucili...u Nisu smo privatno se lecili godinu dana i pukli 2000 evrica i nista,muz je uvek bio na milionu a kod njega je posle 6 meseci imao 12 miliona i radio nam je insemenacije i nista,a posle jedno 2 meseca nije imao nistauser posted image Zato bih ja sve sto moze kod njih,jer mi se nekako cine najboljim.Znaci 5000 konsultacije,ultrazvuk 1500 a koliko je spermogram i sta bi jos mogli taj dan da provere?Hvala vam,divne ste.user posted image

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
1.6.2012 20:12:43   
Malina KG
meni su iz leskovca mail-om,u roku od 5 min.od mog poziva, poslali sta sve treba od analiza da uradim i sve sam to odradila u svom gradu,uglavnom u drzavnim ustanovama da bi me manje kostalo,ali mislim da su mi do sada izvadili pet litara krvi..uglavnom stigli svi rezultati,sve super ko secer i taman da zakazem prvu konsultaciju u leskovcu kad djavola,dobijem upalu jajnika,nemam pojma kako kad nosim carape i na 30stepeni,pa primam injekcije sada..nesto mi se izgleda neda ali negubiti volju je najvaznije...srecno svima

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
3.6.2012 19:40:46   
Mali Makac
Usla sam u proceduru za oktobar, u avgustu treba da se javim za terapiju. Sta me savetujete da radim ova dva meseca? Pretpostavljam da treba da ostanem zdrava i da smrsam neko kilo viska, ali ne znam treba li da redigujem ishranu, da uzmam neke vitamine? Ja vec uzimam kompleks vitamina, pa bih da proverim da li je to dovoljno. user posted image

Hvala!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
7.6.2012 18:24:23   
miska32
Pozdrav devojke! Pre par meseci mm i ja smo otkrili da on ima azoospermiu. Da li je neko od vas imao slican problem i da li je neko sa tim problemom bio u klinici Spebo. Svaka informacija je dobro dosla!!!

< Poruku je uredio miska32 -- 7.6.2012 18:25:35 >

(odgovor članu Mali Makac)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
7.6.2012 22:54:51   
gradinar
mi smo bili u leskovcu 2.6. primili su nas tacno u zakazanom terminu. nama je dr stojkovic uzeo u obzir sve analize koje smo doneli, jedino je jos zatrazio ponovni spermogram supruga (posto suprugovi spermogrami variraju), kako bi odlucio sta da nam preporuci. spermogram je uradjen kod njih u laboratoriji, a rezultati su gotovi za sat i po. cena je 5000 dinara. nakon toga smo ponovo bili na konsultaciji, znaci isti dan, tako da je sve kostalo 10 000. nama je savetovao isci, bez razmisljanja. smatra da su nam manje sanse sa insemenacijom da ostanemuser posted image


(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
8.6.2012 10:25:05   
nata11
Gradinar bas im je skup spermogram u ostalim poliklinikama u Leskovcu je 1.500 dinara i dobija se do 14h. Ali dobro gde otiso silni novac neznaci nista 3000, bitno da dodjemo do user posted image

(odgovor članu gradinar)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
8.6.2012 21:42:10   
lalojedac
miska moj muz je sa oligospermije presao u azospermiju,i imali smo zakazanu biopsiju testisa ali smo je otkazali i 19 juna idemo u Leskovac,kazu da cak i sa tim rezultatima ima nade...ali samo kod njih jer je nama drzavni program rekao da ne prima takve slucajeveuser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.6.2012 21:55:14   
mala zeka
Miska mm takodje ima azoo,nkada nisu nadjeni spermatozoidi u ejakulatu.Isli smo u Spebo,dr.Markovic nas je primio.Uradili su mm spermogram,nasli "0" izvadili su mu krv za hormone...FSH,LH,prolaktin su mu ok,testosteron snizen.Javili su nam nakon nekoliko dana terapiju-menopur 2x75 dva puta nedeljno 4 nedelje.I to je sve sto sam ja dobila.user posted image
E,sada dali te je to utesilo ne znam...ja sam jako zbunjena.Ne znam da li menopur pomaze muskarcima,da li neko ima neka iskustva?Mi smo poceli sa terapijom ali sam skepticna.
Ako neko ima slicna iskustva-pomagajte!

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.6.2012 23:31:43   
degu
Mala Zeka opusti se, i menopur i klomifen se daju muškarcima, isto bi trebali da stimulišu proizvodnju spermatozoida, kao kod nas ovulaciju. U klinici Spebo su pravi stručnjaci, iskreno navijam da terapija bude uspešna user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 9:27:39   
miska32
Devojke, sto se tice azoo, mm je uradio sve analize, hormoni u redu, kariotip i delecija y hromozoma u redu, spermokultura negativna, a spermogram 0. Bio je na terapiji sa nolvadexom (za menopur stvarno ne znam, ali ako su rekli, ne moze da skodi), po preporuci dr.Vinke, ali nije uspelo. Sada nam preostaje jedino biopsija. Volela bih da cujem vasa iskustva, da li ste cule da je neko ko ima azoo biopsijom uspeo da dodje do sperm. Pisite ako bude nesto novo, svaka informacija mi je bitna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 10:26:03   
mala zeka
mm nije nista od toga radio,samo FSH,LH,prolaktin i testosteron.Svi hormoni su ok,osim Testosterona koji je 1,49.odmah su nam dali menopur pa za 4 nedelje na kontrolu.Mislim da ce mu tada raditi punkciju.Mada je dr.Markovic vec hteo na konsultacijama da mu uradi punkciju,ali se mm uplasiouser posted image
Sto se tice kariotipa i tako toga nista nam nisu trazili,rekli su da ne bacamo novac,nego tek ako bude moralo jer je dosta skupo.Rekao nam je da ce prvo raditi punkciju pa ako nema nicega tek posle biopsiju i da se ona radi u totalnoj anesteziji.
I meni su sve informacije dobro dosle,bas se osecam izgubljeno.Pisite ako nesto znate...mm pije profertil vec skoro 2 meseca pa se nadam da ce u kombinaciji sa inekcijama dati rezulata.
Ja cu vam javljati kako napredujemo,nadam se da cemo svi doci do svojih malenih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 13:09:03   
miska32
Nada uvek mora da postoji. Mm nije ni predlagana punkcija, a u pravu si za kariotip, nas je kostao 100e i mislim da je to bacen novac, ali se covek u ovakvim situacijama hvata za sve u nadi da ce to resiti problem. Stvarno verujem da ce vam punkcija resiti problem, a nadam se i da ce nama biopsija pomoci i da cemo sl.godine imati nase user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 17:53:10   
mala zeka
Miska ja mislim da ce vama prvo uraditi punkciju,jer nam je dr.Markovic objasnio da se prvo to radi a da je biopsija krajnje resenje jer se tom metodom uzima tkivo koje nakon toga nema mogucnost stvaranja spermatozoida tako da tima sebi smanjujes sansu da testisi nesto proizvedu.Punkcijom se uzima uzorak iz kanalica da bi se utvrdilo da li je doslo do nekog zacepljenja,pa ako se tu nista ne nadje onda se ide na biopsiju.Ako ikada budes to radila ili bilo sta drugo-cak i spermogram uvek radi tamo gde ti mogu zalediti materijal jer je u nasem slucaju to veoma bitno.To ti je moj najiskreniji savet!Jeste li zvali Spebo?Mm prima boce i stalno se nadamo nekom cudu.Sada se nadam i za vas,jer znam kako se osecate!
Saljem vam puno pozitivne energije i veliki zagrljaj user posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 19:00:11   
lalojedac
zeko i miska znam kako vam je i ja sam u tome,mi idemo u Spebo 19 juna i imam tremu ali se i radujem,jer nekako sam sigurna da ce nam pomoci,imam neku pozitivnu misao danima i daj Boze da sam u pravu. Znaci ako nam taj dan predloze punkciju ja mislim da odmah pristajemo, ne znam kako ali muz je uz najbolje lekove imao sve gore i gore rezultate,ali bukavalono.user posted image Ja sam o.k kao, e sad nikad se ne zna,uvek ima sta bi moglo popraviti ali nam je osnovni problem novonastala azoouser posted image Daj Boze da uskoro ugledamo user posted image i da kad vec ovoliko cekamo budu user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 19:02:36   
lalojedac
koliko kosta punkcija i ti hormoni u Spebu? Ne znam koliko para da ponesemo prvi dan?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 19:28:46   
mala zeka
Lalo(tako ti tepamuser posted image ) ne znam koji je vas problem,ali mislim da ti imas dobre sanse jer barem za razliku od mene znas da je muzic stvarao spermice...bice ih ponovo ubedjena sam!Mi smo na prvim konsultacijama uradli spermogram,mm hormone,meni pregled i toje kostalo 14000.Ja sam htela da meni isto odrade krv i sve sto treba ali doca kaze NE,da ne bacamo parice nego da mi prvo "opravi muzauser posted image Znaci nisu alavi na lovu,stvarno zele da pomognu!!!Doca je hteo da odmah odradi punkciju da vidi da li unutra postoji nesto ali mi se muzic uplasio.Stvarno extra rade,ja sam zadovoljna.Kupili su me time sto su me saslusali,odgovorili na sva moja"smesna pitanja"cak nam je doca crtao testis i pokazivao gde ce da busi da bi mi opustio muzica-ali nista!Dok smo jos bili kod njega pozvao je telefonom da pripreme lab i sve za zamrzavanje jer im salje pacijenta sa azoo i da zalede ako nesto nadju.
E,sada je druga prica to sto se ja bojim da li ce mu inekcije pomoci,kako ce to biti...ma znate sve sta da vam pricam!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 19:59:25   
lalojedac
zeko samo ti tepaj,drago mi je. Znaci da spremim ja 20 hiljada jer mi hocemo i punkciju ako moze, nema tu strah, mi zene cemo proci kroz svasta a oni se boje malog uboda i to pod anestezijom,nek idu na hsg pa da vide...ja sam to lako resila ako hoces decu moras da istrpis sve, pare su velike tako da nema odustajanja,ako treba da se busi onda to mora i kraj. Ja nekako imam poverenja u njih i svi su nam ih preporucili pa cak i nacelnik jedne ginekologije! Nadam se da ce pronaci bar nesto biopsijom i svidja mi se sto ce odmah zalediti.user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.6.2012 22:35:14   
mala zeka
Lalo sto se tice anestezije otkricu ti tajnu,ali nemo je reci muzu-ANESTEZIJE NEMA!!!Radi se na zivo!Sto se tice parica ponesi vise od 20000 jer ako da bog da vam nesto nadju moraces da platis zaledjivanje.Mislim da je punkcija oko 5000,ali pogledaj na njihovom sajtu,imas sve cene.Jel uzimate neku terapiju,neke vitamine?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 18:39:53   
lalojedac
ja ne pijem nista a muz je do skoro pio profertil, pre toga nolvadex,vitamine ma svasta nesto...videla sam cene jeste 5000 punkcija a zaledjavanje je 15000,u pravu si treba nam vise,mislim daj Boze da nam treba vise i da ima sta da zalede.user posted image
Daco kako je bilo u Le?

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 19:26:43   
daca77
lalo, pisala u crticama...
Uradila AMH, u petak stize rezultat. Posto mi je samo desna strana prohodna, ali desni jajnik jedva da 2x godisnje ima vodeci folikul, ostaje da u nekoliko narednih ciklusa radim folikulometriju i ukoliko ima na desnom j. folikula, da se javim za IUI. U svakom slucaju, predlozio mi je VTO kako ne bih gubila vreme.user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here