|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
29.4.2012 19:31:11   
monini

IZVORNA PORUKA: monini

IZVORNA PORUKA: Alexis79

Cekamo monini i ostale devojke koje su u proceduri u Leskovcu da se ovde javi i napisu iskustva.user posted image
monini nam je trenutno u Leskovcu na stimulaciji i jako jako navijam za nju user posted image

draga moja trudnica:):):) ja odlucno idem njenim stopama:) danas 10jc,videcemo u utorak kako napredujemo..nadamo se bar jednoj blastici:) prasi trudnice i daljeeee
fala daco:)zelim ti da se sto pre resis tih glupih bakterija i krenes u akciju..:)
Bravo blesavko,na pravom si mestu:)jos malo i ides po bebe,taman kada se odmoris na leto,krece akcija;)


(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
30.4.2012 13:06:19   
lalojedac
hvala drage,nas je sokirao nalaz a moja doktorka sumnja na neku infekciju,on je radio sve preglede i sve je super,i vena,i testisi i hormoni ,geni ma sve,sve ali prosto nema broj i niko ne zna zasto,mo bismo rado u Leskovac ali finansije su u pitanju.

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
30.4.2012 15:58:03   
lalojedac
degu sta ste vi koristili od terapija?

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
30.4.2012 16:52:16   
ms_do
Pozdrav! Moja VTO prica u Leskovcu (ili kako ga ja od milja zovem Le-lend) nije imala srecan zavrsetak kao kod Alexis79, beta <2 14. dnt, ali i sljedeci postupak planiramo u Spebu, tako da to govori da smo zadovoljni tretmanom tamo. ALexis je u detalje opisala cijeli postupak, tako da ja necu detaljisati. Razlika je u tome sto sam ja bila na tzv. "kratkom protokolu" koji je poceo 3.dc i trajao 11 dana tokom kojih sam primala po 250iu puregona, a od 10 d.c. je doktor dodao po menopur 75iu plus orgalutran 0,2. Stop sam primila 13.dc a apsiracija je bila 15. dc (5 celija aspirirano). Do ET-a (72 casa nakon punkcije) prezivio jedan borbeni osmocelijiski embrion. Nakon cetrnaest dana svih i svakakvih ziganja i bolova, ishod negativan. Mm i ja smo oboje 72. godiste tako da i godine i i dijagnoza asth.tetrazoospermia igraju svoju ulogu u cijeloj prici kao i faktor srece.Ja cvrsto vjerujem da su oni u Spebu uradili sve sto je do njih, a da jednostavno ne bude uvijek kako mi zelimo! Cjelukpni tim Speba-a je vrlo profesionalan, a posebno isticem sestre sa kojim sam najvise i dolazila u kontakt. Nas je bilo 12 zena i sve je izgledalo kao na dobro organizovanoj pokretnoj traci.Meni je zao sto nisam pitala tokom postupka sve sto mi se motalo po glavi (znacu za sljedeci put), ali to je moja "greska".
Moram da se zahvalim, po ko zna koji put, Alexis79 i mahnem njenim bebicama jer je ona bila moj "prozor u proces u Leskovcu" tako da sam tamo dosla vec pripremljena i kao domaca. Takodje hvala moj dragoj Monini kojaje uz mm i porodicu bila moj oslonac kroz postupak i ovaj period cekanja. Navijam za njene embrioncice u labu u Norvezanskoj 16. Ukoliko mogu pomoci nekom informacijom, tu sam! Srecno svima!

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
1.5.2012 11:16:16   
nina26
Ms-Do user posted image

Sledeci put ce biti bolje, bitno je da si zadovoljna sa klinikom, i Dr ce znati drugi put kako da te stimulisu bolje.

Samo napred, i ne predajte seuser posted image


_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.5.2012 13:43:50   
monini
draga moja ms_douser posted image user posted image ..sledeci put ce biti onaj pravi!!!user posted image
ja jos cekam betu,a detalje sa klinike pisacu drugi put,mada je uglavnom sve recenouser posted image ,ali ako sta mogu pomoci,tu sam:)

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.5.2012 18:20:23   
17 joka
devojke, zelim vam puno srece ,a tebi monini visoku betu,i svima naravno!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
16.5.2012 0:00:23   
monini
da se javnem i na ovoj temi...beta negativna...user posted image
s obzirom da su nam dva nasa borca zaledjena u Spebu, idemo sto pre po njih da ih usrecimo ovaj put, nadam se!!! :)

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
16.5.2012 11:19:41   
nata11
Monini user posted image user posted image user posted image navijamo iz sve snage

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
16.5.2012 20:28:35   
Malina KG
Cvrsto sam resila da nakon vise godina tapkanja u mestu i ja postanem mama...upravo sam sam dala krv za hormone i sutra nastavljam dalje sa analizama..pa kad sve prikupim pravac u  Leskovac po bebu...Hvala svima za temu jer to je prava podrska nama pocetnicima u ovoj teskoj borbi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
16.5.2012 21:21:23   
hanka
Malina dobrodosla i sto pre ugledala user posted image

Monini user posted image brzo ces po svoje eskimcice

(odgovor članu Malina KG)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.5.2012 16:48:00   
Malina KG
Danas dala krv za antimullerian hormon i inhibin b...nadam se dobrom rezultatu...ako neko zna kako se radi MAR test neka mi kaze..i to mi je na listi analiza koju su mi poslali iz Leskovca

(odgovor članu monini)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.5.2012 15:57:13   
ms_do
Malina KG - MAR test rade iz krvi (nama su to uradili na konsultacijama prvim u SPEBU). Postoji i test na antisperm.t. koji se radi na Torlaku (ima tema antispermatozoidna tijela na forumu). Srecno ti! 

(odgovor članu Malina KG)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.5.2012 18:37:38   
Malina KG
Hvala na odgovoru

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.5.2012 15:47:36   
plačljiva
molim vas drage moje u privatnoj poruci mi pošaljite koliko Vas je ukupno koštao Leskovac i VTO?user posted image

(odgovor članu Malina KG)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
23.5.2012 16:05:19   
All4baby
Ćao svima, evo i ja da vam se pridružim. Ja sam u februaru bila u Leskovcu ali nažalost nisam imala uspeha. Generalno su utisci ok, ali su me malo razočarali na kraju jer smo na tek posle više poziva i dosadjivanja dobili spisak analiza koje bi trebalo da uradimo (jer nam je ovo druga neuspela IVF).
Sad prikupljam analize pa ako sve bude ok vraćam se u Le po dva eskimčića koja nas čekaju.

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 16:08:31   
lalojedac
evo zakazali smo za 7 jun preglede,pa se nadam da ce nam reci da nam mogu pomociuser posted image

(odgovor članu All4baby)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 17:15:12   
Verus
placljiva: na njihovom web sajtu imas cenovnik, samo googlaj SPEBO user posted image
IZVORNA PORUKA: plačljiva

molim vas drage moje u privatnoj poruci mi pošaljite koliko Vas je ukupno koštao Leskovac i VTO?user posted image


(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 17:15:31   
Verus
lalojedac srecno!!

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 19:04:33   
lalojedac
verus hvala,trebace nam...pogotovo sad kad smo sa oligospermije presli na azospermijuuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 19:10:22   
Ricola
Jesi li pronasla na netu, ima li nesto za Azospermiju, kao alternativni nacin lecenja, videla sam i temu pripreme za vto.


_____________________________


"Žena stoji, kao kapija, na izlazu kao i na ulazu ovog sveta."
Ivo Andrić

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 20:10:34   
Verus
Ima i tu nacina da se izvadi sperma! Sve ce vam reci tamouser posted image
IZVORNA PORUKA: lalojedac

verus hvala,trebace nam...pogotovo sad kad smo sa oligospermije presli na azospermijuuser posted image



< Poruku je uredio Verus RR -- 24.5.2012 20:18:02 >

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 22:23:58   
17 joka
lalo,zelim vam srecu.
ima nade i sa tom dijagnozom veruj.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
24.5.2012 22:50:04   
lalojedac
sad ste me obradovaleuser posted image zive bile i sto pre ugledale user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
31.5.2012 17:17:46   
lalojedac
koliko para treba pri prvom susretu? POmerili nas za 19 jun ali je tad definitivno,upisali nas na spisakuser posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here