|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 20:49:35   
miska32
Devojke, hvala na podrsci! Nas veliki problem je sto mi ne zivimo od pre 4mes. u Srbiji, a ovde nam traze 7000e za biopsiju i ICSI. Naravno te pare nemamo, poslala sam mail Spebo i odmah su mi odgovorili da se javimo 10-tak dana pre planiranog dolaska i da ce nam zakazati termin. Ako predloze punkciju, odmah ce mm raditi, on bi na sve pristao samo da dodjemo do spermica. Planiramo dolazak u julu, pa se nadam pozitivnom ishodu. Ovde, u Emiratima, ne predlazu zamrzavanje u nasem slucaju, jer kazu i ako se nadje to je jako mala kolicina, pa da ne rizikuju. Predlozili su nam da se ja spremim za ICSI pre biopsije i ako nesto nadju, da odmah sve zavrsimo. To mi je totalna ludost, da se kljukam hormonima i da damo ogroman novac, a da mozda nista ne bude od toga. Mislim, snasli bismo se i za duplo vise, samo da nam neko garantuje uspesnost. Ovde rade metodu micro-tese, mikroskop traze mesta na testisima gde ima spermica i vade ih sa tacno odredjenih mesta. Ja sam pitala Spebo da li oni rade tu metodu, medjutim nisu mi odgovorili. Videla sam da rade tesa metodu, ali ne znam da li je to isto.Pisite sta se dogadja kod vas, raduje me svaka lepa vest, jer je to nova nada za mm i mene!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 22:19:44   
lalojedac
miska ako Bog da mi idemo 19 juna i naravno javljam vam cim dodjem kuci, znaci mi smo sa miliona otisli u nulu pa me bas hvata trema,i ako kaze da ima nade,platicu koliko trebauser posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 22:32:16   
Jole84
Lalice ima nade,sigurno,držim palčeve jaaaako user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.6.2012 22:39:55   
lalojedac
jole nadam seeeeee,daj Bozeeeeeuser posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.6.2012 6:58:18   
mala zeka
Miska ne rade tom metodom biopsiju,vec nekom iglom na nekoliko mesta prodju kroz ceo testis pa izvuku kao "stapice"tkiva i posle u tom tkivu traze spermice.Mislim da ces razumeti sta sam napisalauser posted image To se radi u totalnoj anesteziji.Meni doktor nije spominjao da primam hormone za stimulaciju,ali mogu ti reci da to i nije tako nelogicno...ali sa druge strane sta ako ih ne nedju pa si sebe maltretirala?Ma sve je to kao na lutriji u nasem slucaju!user posted image  
Lalo ja se za tebe ne brinem,ubedjena sam da ce ti naci!Mislim da je doslo do privremene azoo,sumnjam zbog nekih hormona da ste poremetili.Ma budi ubedjena da ces uspetiuser posted image  Sta bih ja dala da su mom muzicu bar jedan nasli pa da znam da ih je bar proizvodio,da mu nisu testisi lenji.
Mm prima boce pa vam javljam kako napredujemo i kada idemo za LE

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.6.2012 8:50:13   
miska32
Lalice, drzim fige i jedva cekam 19. da cujem rezultate. Iskreno verujem da ce sve to biti kako treba, mora da bude, pa cemo onda da user posted image user posted image user posted image
A zeko, tebe skroz razumem, barem da postoji jedan, pa da i nada bude veca. Ali znam da cemo mi uspeti, na ovaj ili onaj nacin, doci cemo mi do nasih user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.6.2012 16:06:51   
lalojedac
joj divne ste,hvala vam,imam ja neku pozitivnu energiju ali imam i strah,normalno,ma sve cemo mi bitiuser posted image i nosicemo user posted image user posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
15.6.2012 18:55:01   
mala zeka
Lalo nista ne brini,bice sve ok!Tu smo mi nda te bodrimouser posted image Daj boze da nam nesto pronadju pa da se i mi necemu nadamo!Jel koristio neko Tribestan,mm ima nizak testosteron pa nesto razmisljam da ga nabavimouser posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
16.6.2012 10:49:22   
lalojedac
zeko bolje prati lekare,moj muz je nekad imao nizak taj hormon pa je pio nolvadex i kao super je ali sad nije skoro proveravao pa je mozda opet nizak,videcemo u Le sta kazu pa ti javljam.Meni je danas 9 dpo i tako me boli stomak od jutros a T mi je jako niska, na samoj granici,a nadam se da necu dobiti dok ne odemo u utorak.Bas bi bio vic...

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.6.2012 12:06:52   
mala zeka
Lalo daj boze da ne dobijes sledecih 9 meseci user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja navijam za to
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Saljem ti pozitivnu energiju da sprecimuser posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
17.6.2012 22:14:12   
lalojedac
Daj Boze zeko ali vucem i sve vas za mnomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 12:53:45   
miska32
Lalice, mislim na tebe i saljem ti pozitivnu energiju za sutra. Verujem da ce biti sve ok i cekam lepe vesti!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 16:21:04   
lalojedac
hvala miska i svima,javljam sve,cim stignem, napunile ste me pozitivnom energijom i sad sam spremna,nadam se lepim vestimauser posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 16:28:16   
lalojedac
e zene a kako se stize do njih? Jel neko zna da mi obajsni,mi idemo iz Paracina?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 16:31:52   
daca77
Lalo, ja sam iz Nisa isla, ali nisam koristila auto-put. Za njih svi znaju, a nalaze se blizu doma zdravlja-samo pitajte.

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 20:48:32   
mala zeka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lalo mislim na tebe ceo dan i imam puno pozitivne energije!Zelim ti sutra puno srece i da ubacite nesto u zamrzivac tamouser posted image
ZIVEO ZAMRZIVAC!!!!!!!!
Javi sutra cim mozes,cekam lepe vesti!
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 20:51:33   
mala zeka
A zaboravih da te pitam jel stigla user posted image ?dal da cekamo tvoj ultrazvuk ili muzev spermogram?

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
18.6.2012 20:59:15   
17 joka
user posted image Lalo zelim ti puno srece sutra i da se radujemo zajedno dobrim rezultatima,javi se sutra sto pre!user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 16:34:30   
mala zeka
Lalo cekam vesti sa nestrpljenjem...celog dana mislim na tebe i drzim palceve!user posted image

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 19:32:49   
miska32
i ja isto, ceo dan razmisljam o Lali i non-stop proveravam ima li nekih novosti.
hajde pa da cujemo lepe vesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zeka)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 20:24:08   
vesnam
Joj Laki ja sad svratila da vidim šta ima kad ono divne vesti! Javljaj se što pre, sigurna sam da ste nešto našli user posted image user posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 21:10:39   
lalojedac
evo me, pa nista jos se ne zna.Meni nista nije radjeno jer kaze da je u ovom momentu to visak,kod muza je jako ozbiljan problem,uradili su mu analize i sutra da ih pozovemo za rezultate.Covek se cudi sto niko nije zamrzao do sad nista,kaze sa milionom smo mogli da pevamo! U principu do sutra ne znamo stanje, sve sto nadju ce zalediti,radice mu i punkciju i kao zadnju soluciju biopsiju a ako nista ne uspe predlozio nam je Prag i donatora.Oni su nas odusevili kao ljudi i lekari i rekli su da ce dati sve od sebe da nam pomognu da to bude beba od nas dvoje.Kaze da je u pitanju neka jaka upala iz detinjstva, proverice mu hormone,kanale pa nadamo se da ce pronaci bar malo.Kazu da je potrebno 20 hiljada da bi se radila VTO, pa dace Bog da doguramo do te cifre. Hvala vam svima i zelim vam puno user posted image user posted image

(odgovor članu vesnam)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 21:12:06   
lalojedac
a da,inace nisam dobila i imam te bolove i dalje ali posteno nisam rekla nista jer covek lepo kaze da je nemoguce u ovom trenutku.E sad Bozja volja je nad svima nama pa cekam i za to...

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
19.6.2012 21:29:56   
miska32
Jao Lalo, bas si me obradovala, znaci nada ipak postoji. Mozes li malo detaljnije sta je tm danas sve radio?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
20.6.2012 7:35:08   
daca77
Lalo, navijam za dobre rezultate...user posted image

(odgovor članu miska32)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here