|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 16:40:10   
alex88
user posted image user posted image user posted image ,divne vesti i dosta pozitivnih beta.bas nam je to falilo na ovom forumu,povukle ste nogu,samo neka se tako nastavi i daljeuser posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 17:15:39   
dunja RR
Divno, juhuhu user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 17:33:20   
Beba2012
Драге моје,за мање од месец дана ће моја беба напунити годину дана. Добили смо је захваљујући клиници Спебо Медикал. За њих имам све речи хвале, немам намеру никога посебно да рекламирам, али видим да је и са вама тако.Сада имам доста обавеза и нисам у стању да пишем о томе колико је дуго трајала моја борба са стерилитетом, са каквим сам се падовима сусретала и на крају успела. Само ћу напоменути да у јануару пуним 42 године и не верујем статистици, а ни држави, која нама, које смо прегазиле 40-тз не даје шансе. Овога пута желим само да вас охрабрим, клиника Спебо има изванредне стручњаке и верујете у свој успех.

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 18:47:45   
Brbljivica
lepterija ti si udata u Boru ??! cestitam obema ,,ovo su divne vesti !user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brbljivica -- 10.10.2013 18:48:17 >


_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 18:50:09   
Brbljivica
beba,meni je bas trebalo ohrabrenje ! hvala ti

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 18:56:33   
17 joka
Lepterija user posted image user posted image čestitam reče Joka da ce to sigurno biti trudnoca

Bebo, svaka cast uzivaj saduser posted image lepo je ohrabriti one kojima je to nekada preko potrebno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 20:58:53   
Lepterija
Ne udata sam u Sokobanju, blizu smo! Vas spermogram dobro zvuci ako je ispravan. Napominjem da mislim da u Nisu nisu relevantni spermogrami. Odradite ga u Spebu i ne zalite pare. Nas su oni podigli iz mrtvih kad su svi rekli da mm nema zdrave spermice. Nasi embrioni su dokaz za sve. Jos jednom hvala svima puno.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
10.10.2013 22:32:21   
Beba2012
Лептерија, Брбљивице, Јоко, лекари у Ле су прави избор, њима новац није на првом месту. Не желим да причам о горком искуству које сам имала са другим лекарима, ја сам у Ле била чак 5 пута. Први пут ми је успела вантелесна, али сам имала спонтани у 13 недељи. Нисам се оптерећивала тиме зашто је дошло до спонтаног. Др је рекао да је вирус у питању. Онда сам радила два ФЕТА, нажалост без успеха, још један неуспех са свежим ембрионима и последњи фебруара 2012. и позитивна БЕТА. Верујте да неке ствари иду из главе, ја знам да ми није успело други пут са свежим због стреса, много сам се нервирала, паничила. Иначе, ја сам први пут имала 21 јајну ћелију, петог дана ми је остало пет ембриона, други пут сам имала тринаест, а трећи пут шеснаест. Прва два пута,ја фет и не коментаришем, вратили су два трећег дана и још један петог. Последњи пут су вратили трећег дана три, два су се ухватила, један ембрион се слабије развијао и нестао у петом месецу. Увек сам имала фантастичне ембрионе оцењене највишом оценом. Последњег пута је и проф. Стојковић рекао да се нада успеху, али да је девет месеци дуг временски период. Из тог разлога сам била јако дисциплинована.Брбљивице, што се година тиче први пут у СПЕБО сам отишла са 37, знам жену која је код њих успела у 44. години. Будите само упорне и улазите у програм са што мање нервозе. Правило је да овде стварно нема правила.

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 8:23:15   
Brbljivica

IZVORNA PORUKA: Lepterija

Ne udata sam u Sokobanju, blizu smo! Vas spermogram dobro zvuci ako je ispravan. Napominjem da mislim da u Nisu nisu relevantni spermogrami. Odradite ga u Spebu i ne zalite pare. Nas su oni podigli iz mrtvih kad su svi rekli da mm nema zdrave spermice. Nasi embrioni su dokaz za sve. Jos jednom hvala svima puno.

kako da odradi spermogram u le ? jel treba da zakaze ili ....?

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 8:29:39   
Brbljivica
da se nebismo setali sto puta do le ,dali mu nije kasno da odradi spemrogram onog dana kada ja odem na uz ....tj kada vec krenema sa stimulacijom ,sta vi kazete ?

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 9:03:49   
ivanek
Ako je nekoj potreban smestaj moze se meni javiti, Daca (Italija) i Lepterija znaju kako je kod mene a sto je najbitnije blizu je klinike obzirom da nastupa zima...Cisto,uredno,toplo...Stan mozete videti na link 

Pozdrav i srecno ... :)

EDIT: Nije dozvoljeno reklamiranje, zainteresovani vam se mogu javiti putem privatne poruke.

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.10.2013 13:51:47 >

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 11:34:05   
alex88
brbljivice mislim da nije kasno al ako ti nisu rekli mozda i ne moras,zakazuje se svakako,i da su ne daj boze u nisu pogresili bice dovoljno za vantelesnu,samo se opusti i prepusti timu iz leskovca,radi sta ti kazu i uzivaj.

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 13:38:55   
Beba2012
Брбљивице, мислим да није касно да урадите спермограм кад ти будеш ишла на УЗ. Можеш, ради неке сигурности, да им јавиш и то закажеш, а нешто се не сећам да ли се заказује спермограм. Знам да су , кад смо први пут отишли тамо, предложили да се уради спермограм, тад је цена била негде око 5000 динара и знам да не верују много спермограмима са других клиника. Мој супруг је имао смањен број сперматозоида, неважно сада колико, али довољно за ICSI методу. Код спермограма може да варира, али, ако је муж пушач нека остави цигарете одмах. Мој муж је био један препарат који смо узимали код њих, Forseed, пре тога је неко време узимао Proxeed, никада нисмо урадили контролни спермограм, јер је било довољно сперматозоида за оплодњу. Међутим, мој муж није био упоран као ја, њему је тешко падало то што треба да остави цигарете, и само их је смањивао, никако остављао. Кренуо је на своју руку да пије ЗЛАТНУ МАКУ и сматра да му је од тога било много боље, а као здравствени радник је научио да сам себи провери спермограм, постоји за то нека формула и може да види отприлике да ли их има. Хоћу да појасним да кад кренете на вантелесну оплодњу ви рачунате на то да ће вам у покушају бити потребно максимум двадесет сперматозоида, ваљда смо те среће да их толико буде. Што се мене тиче, мени никакав проблем није нађен, ја имам једно дете зачето природним путем из првог брака, али ми FSH никад није био фантастичан, увек негде око 10-11. Ја јуче написах, али да сада подсетим, у просеку сам имала 17 јајних ћелија, од тога трећег дана буде и до десет ембриона, последњи пут сам трећег дана имала једанаест ембриона. Стојковић нас звао и питао колико да вратимо, а ја му кажем све, а он се смеје и каже не може. Ја сам му тада рекла да знам да је то немогуће, али да треба он да нам да савет, ми смо лаици кад је то у питању. Ето, он је мени предложио да трећег дана убацимо три, није хтео да иде на варијанту два плус један, без обзира што је знао да ће их бити и за пети дан. Један ембрион је у природним условима преживео и седми дан и сад је замрзнут. Хоћу да кажем да не раде ништа напамет, праве анализу, максимално су посвећени пацијенту. Зато око тога нема бриге, све што вас занима питајте. Ја јуче рекох да нема правила и тако је, кад те хоће хоће. Нас су звали на петогодишњицу отварања клинике и нисмо отишли јер је беба била мала. Међутим, гледајући слике касније препознала сам једну жену која је била са мном 2009. онда када сам остала трудна и после имала спонтани, и то да појасним плод је престао да се развија , стручно missed. На слици видим жену која је била са мном тада и којој су једва вратили један ембрион, јер је одједном престао рад фоликула и једва нешто извукли. Муж је имао катастрофалан спермограм. На сликама их видим са бебом. Ја се нешто нисам много ни упознавала, нисам слушала туђа искуства много, јер жене умеју да кукају како су ту неколико пута, како није било сперматозоида, чујеш једну лошу причу и одмах почнеш да паничиш. Бар сам ја то радила, јер су ме у Вишеградској упропастили психички. Код тих набеђених професора и лекара са титулама не бих ишла никако и била сам дигла руке и искрено, да није отворена клиника у Ле никада више не бих ни отишла.С обзиром да се нисам много дружила не могу да причам о њиховој успешности, али у мојој околини је неколико парова , захваљујући њима, дошло до потомства. Мислим да сам доста рекла, вероватно сам нешто и пропустила, а ви ме слободно питајте шта вас занима.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 13:41:17   
Beba2012
Извињавам се што ми се при куцању поткрало пар грашака, мислим да сте разумеле суштину. Поздрављам вас све и навијам за много беба на овом форуму.

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 14:05:02   
17 joka
Bebe, ja sam devojkama ovde samo podrška, neko ko ce im dati neki savet , radujem se sa njima itd. nama Le nemoze pomoci tako da sam ovde kao neko ko je samo saučesnik u ovoj borbi VTO

ja za manje od 15 dana idem na FET i iskreno se nadam uspehu

nije svako te srece da ima sredstava za toliko pokusaja i jako mi je drago da ste vi uspeli.

Brbljivice, ti samo da odradis sve i potvrdis uspeh, ja sam vec sigurna da ces u prvi razred uskorouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
11.10.2013 20:06:20   
Brbljivica
bebo svaka ti je na mestu ! svaka cast za podrsku i ovoliku pricu ..ubedila si me i digla malo ! svi imaju samo reci hvale za njih ....poslusala sam te i danas odmah pozvala da pitam dali mogu da na histerosopiji kada odemo ,odradi mm spermogram.posto neznamo kada ce biti tacno histeroskopija ,kog dana --zbog apstinencije ,ako se poklopi -rekose da cemo da odradimo tj da moj mm odradi spermogram .ako ne ,nije kasno ni na prvom UZ.
sto se tice pusenja ,nema sanse dsa ostavi.mozda smanji koju (to pricam ja odavno ,al me niko ne slusa !user posted image ).
on je pio prah CORDICEPS SINENSIS gljive ,jedno 2 meseca i zaista neznam dali mu je to poboljasalo spermogram,znacu kada odradi i ponovi spermogram u LE.
moje 2 drugarice mi isto govore da se njima prepustim i ne razmisljam mnogo ,one su uspele i ostavrile trudnocu kod njih sa mnogo losijim spermogramom od naseg .
meni se pritisak povecao vec 10 dana ,nezna od cega ,inace imam mali pritisak .21og idemo oboje 10 tretmana u hiperbaricnu komoru ,valjda ce nam i to pomoci .
za sada sam prezadovoljna sestrama koje na svaki moj panican email tj pitanje ,me nazovu posle podne i objasne mi sve sto ih pitam.zaista sam odusevljena njima,za dokotre i strucnost jos neznam ali se nadam potajno uspehu .u Nisu sam se bas razocarala ,jer sam mislila da ce prosla vto biti pogodak ,onog trena kada su mi vratili 3 osmocelijska embriona .
tada sam pregorela i pala ...ali hvala Bogu ,digla se vrlo brzo i krenula u nove pobede.nedam sebi da verujem da cu ovaj put uspeti zbog bezbolnijeg razocarenja.
da se vratim na pricu o sestrama .....odusevljavaju me njihovi zivci ,sto puta da ih pitas nesto ,sto puta ce ti bez dizanaj povisenog tona-odgovoriti.... svaka cast ,to je tim !
videcemo nadalje ,,spremna sam i na drugu vto kod njih --ukoliko ovaj put uspem !


_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 0:12:35   
Lepterija
Brbljivice, probaj da se opustis i da im verujes. Stvarno vode racuna o svemu, nemas razloga da mnogo razbijas glavu, savetujes se i uporedjujes s drugima, oni svakom rade ono sto je samo za njih najbolje i jednostavno se ne hvale nekim komplikovanijim zahvatima.
Ne panici toliko za spermogram, dobro je da si me poslusala i odlucila da ga uradite u Spebu. Veruj tom spermogramu i ne proveravaj na drugim mestima. Pogledaj samo nas primer, Gak Nis spermogram 300 000 u ml, nijedan spermic nema glavu. Na Sudskoj medicini u Nisu nema ni jedan. U Spebu 3 000 000 u ml, od kojih 3% zdravih. Tad sam prestala da panicim, zamrznuli to i opustili se preko leta. Sad je radjeno svezim uzorkom i vec sam pisala da smo imali jako kvalitetne embrione. Jos cu ti reci da ti je taj pritisak na nervnoj bazi i ja sam ga imala posle kraha u Nisu i puls katastrofa i TSH. Mnogo znace nervi. Opusti se i veruj im. Vazi? user posted image
Mislim da cu i ja tamo za 15-ak dana na prvi ultrazvuk!

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 9:33:17   
Brbljivica
..hvala ....znam da moram tako ,u pravu ste ...jace je od mene,...pokusacu..
kazi mi zar ces kod njih na prvi uz ? jel smes toliko da putujes ? ja sam se iscimala prvu vto sa prvom trudnocom do paracina ,na uz --pa mi posle bilo krivo -kad sam prokrvarila,...
al kod nas u Boru ,neemas nesto dobre lekare ..ni UZ.mene tada drzali 7 dana u bolnici ,da bi mi svaki dan govorili --sve je ok..ima 1 beba ,pa sutradan me cackaju -ima 2 bebe ...i tako 7 dana -kada sam odlucilia i an svoju ruku napustila bolnicu ,otisla privatno u Nis ,,bilo je kasnno-hematom je uzeo svoje .a dr Iz Nisa mi je citir<m reko -IDI GDE SI DOSAD BILA ! -i jedva me pregledao,ne objasnjavajuci mi puno.Taj isti doktor koji mi je radio vto ! Naravno,bio je revoltiran sto prvi UZ Nisam uradila u njegovoj privatnoj ordinaciji,i zato me tako docekao.Kao da me Bog kaznio zbog njega ,ali zato nakon 6 meseci cujem da su mu zapalili auto ,jer naravno-nisma ja bila ocigledno jedina revoltirana takvim istim doktorom .Bio je slab na lovu ,i to mu je bila velika mana,bezobzira na uspeh ,zeleo je novac jos i jos....neko mu je dosos glave i eto izgoreo mu auto.
izvinite na ovoj prici ,dosta je ...necu da mracim.bas nam je lepo krenulo....pozz bete user posted image user posted image user posted image ,,samo nek ih je sto vise !!!

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 9:46:22   
Brbljivica
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1382836_691728284173295_1150761707_n.jpg

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 12:47:30   
Beba2012
Ја сам код њих ишла на први Уз. Први пут сам ишла код њих до тог несрећног побачаја. Други пут сам само отишла на први УЗ и после код свог лекара у приватној ординацији. Сам др Небојша предлаже одлазак код свог лекара после трећег месеца јер у СПЕБО има пуна посла.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 13:27:01   
Brbljivica
...ok je to ,ali ja pricam o mesecima do treceg ! ....meni je tada najbitnije ...a ipak preci toliki put do Le ,...neznam,...kad dodje vreme za tako nesto ,pitacu ih pa cemo videti .samo da Boze da uspe ! to i je najbitnije..cak cemo i u hiperbaricnu komoru da krenemo od 21og ,,,,tj odmah posle moje histeroskopije ...nadam se da nece smetati....user posted image

_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 14:12:36   
17 joka
Brbljivice, draga naravno da nece da smeta ako je DR. tako rekao
svim ruznim stvarima jednom mora doci kraj i znam da ces ovog puta uspeti user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 15:52:55   
Lepterija
Ej Brbljivice, ja nekako ne razmisljam tako, ni pomislila nisam da mi je mnogo putovati 100km do LE. Trudnocu cu voditi u Knjazevcu, gde se plairam i poradjati jer su zene uslovima tamo prezadovoljne. Tako da biram njih pre nego Nis. KZ mi je 40 km i kod njih sam radila i betu i opet cu u ponedljak da je ponovim. Ali mislim bar na prvi ultrazvuk u LE, da vidim kako, koliko, sta kazu oni, da me malo pogledaju, jajnike posle stimulacije i tako to. Dr Nebojsa mi je rekao da se to sve treba smiriti za mesec dana ako je trudnoca u pitanju. Zao mi je za tvoje iskustvo sa Dejanom Miticem (pretpostavljam da je on u pitanju). Ja sam imala srecu da me nasavetuju da idem kod Popovicke, a Mitic me sam razocarao kad je trazio da u njegovu Rodu donesemo uzorak sperme od kuce. Tako da sam na vreme otpalila od njega. Mitic radi spermograme u svim privatnim lab. u Nisu i zato sam ti rekla da ne verujem nikome, samo Spebu.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
12.10.2013 19:36:49   
Brbljivica
mi smo radili spermogram u zajecar ....da ,mitic je prvi put bio u pitanju ! a drugi put me je fino vodila popovicka,,,ne mogu da kazem da se nije zalozila ,ali verovatno je u pitanju strucnost....


_____________________________

ja --"76...hsg-ok,ureaplazma-kako kad...
oktobar 2013,histeroskopija-otkolnjen septum
mm--"72.oligospermija i ureaplazma -non stop od 2008 god! (otac dvoje dece!)
1.vto KC.Nis-2010god.--spontani u 2mesecu
2. vto KC Nis 2013-beta 0...

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 13:54:32   
daca77
Miticeva zena, inace moj izabrani ginekolog u DZ mi je skoro rekla da je dobro sto sam pobegla od KC Nis, jer od njih ionako nema nista...iznenadila sam se tom njenom izjavom, ali dobro...

(odgovor članu Brbljivica)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here