|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 15:23:32   
Lepterija
To je i meni sad u LE rekla zena iz Nisa koja je tamo radila 2 pokusaja i nije uspelo. Dr Jasmina je stvrano dobra zena, ali i ja sumnjam u strucnost i skontala sam da oni to svi rade zajedno (Mitic, Popovic, Todorovic), tako da je nebitno ko te vodi. Ali Mitic je zlo koji zenama uzima pare da bi te stavio na listu, pa moras da odradis sve analize u njegovoj Rodi... Meni je Popovicka rekla da ne radimo spermogram nigde u Nisu jer ih radi Mitic. Nazalost, ustanovilo se da ni oni na Gak-u ne rade dobro i zalosno je sto zbog njih mnogi ljudi ne prodju komisiju.
IZVORNA PORUKA: daca77

Miticeva zena, inace moj izabrani ginekolog u DZ mi je skoro rekla da je dobro sto sam pobegla od KC Nis, jer od njih ionako nema nista...iznenadila sam se tom njenom izjavom, ali dobro...


(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 17:02:14   
Fibi82
Veliki pozdrav za sve na ovom forumu.. Pratim vas kratko vreme i shvatam da nisam jedina sa ovim problemom.. Zelela sam se pridruziti i svima vama pruziti podrsku. Nova sam ovde tako da ne zamerite ako nesto ne napisem dobro.. U svakom slucaju, svim zenama ovde zelim velike bete, a i sebi naravno.. user posted image

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 17:32:49   
alex88
Fibi dobrodosla,u cemu je kod vas problem?

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 17:53:09   
Fibi82
Alex88, kod nas sam ja problem.. Posle dva neuspesna HSG-a, poslali su nas na laparoskopiju. Levi jajovod mi je izvadjen, desni nije prohodan i nisu uspeli otkloniti priraslice nastale operacijom slepog creva. Ovo ce nam biti prva vto , nemam iskustva sa ovim ali smo se odlucili za Leskovac. O nasem trosku cemo je raditi zahvaljujuci roditeljima.. Kod nas u Vojvodini su svi "umrezeni" i bezim odavde, nadam se uspehu jer je sve ostalo ok, jos par nalaza nam je ostalo i onda da zakazemo prvu konsultaciju.. user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 17:58:31   
alex88
mislim da nisi pogresila u izboru,bar sam ja zadovoljna njima posle loseg iskustva sa klinikom u BG.Kad budes zakazivala konsultaciju zakazi kod Stojkovica,ok je i ginekolog Nebojsa ali Stojkovic je stvarno ekstra i opustice te maksimalno.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 18:02:01   
Fibi82
Cula sam sve najlepse o njima.. I od vas, a i od drugih ljudi.. Zakazacu pa gde god me posalju, nije mi bitno kod koga cu. Verujem im i ne zelim previse da im pametujem, znaju ljudi svoj posao koliko mi se cini.. Samo mi prvi utisak nije posebno dobar ostavila Aleksandra koja mi se uvek javljala na telefon. Valjda je takva.. user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 18:07:23   
Fibi82
Samo nisam ovde uspela da vidim da li neko ima problem kao ja? Mislim, svako je slucaj za sebe.. user posted image

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 20:22:50   
alex88
Koliko sam na forumu uglavnom je najveci problem muski sterilitet,mozda se neka javi sa slicnim problemom.Nije ni Aleksandra toliko losa,jedino sto nekako sporo kapira bar po mojoj proceni,uglavnom su svi ljubazni i imas osecaj kao da pricas sa drugarima,skroz su opusteni,a to je jako bitno za nase psihicko stanje.Na prvu konsultaciju sam bila pocetkom januara a icsi je zakazan za april,to mi se cinilo bas dugo,jedva sam cekala da sto pre krenem,ali brzo je to vreme proletelo,kad sam trebala da krenem sa stimulacijom toliko sam bila napeta da mi je doslo da odustanem od svega.Od 7 dana ciklusa smo ostali u Leskovac,nisam mogla da verujem koliko sam bila opustena tih desetak dana,verovala sam celokupnom timu i prepustila se maksimalno.Druzila sam se sa dve devojke sa ovog foruma i bilo nam je ekstra kao da smo dosli na ekskurziju.Tako da ti je najbitnije da se lepo osecas i samo opusteno,uspecemo sve,zato se i borimo.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 20:46:26   
Fibi82
Hvala Alex na odgovoru.. Kod nas su nalazi ok, suprug ima ureaplasmu, kaze nasa dr da to nije strasno i da nam tamo oko toga nece praviti probleme. Pije antibiotike sad pa na kontrolu za 10 tak dana. Ja je nemam, cista sam.. Citala sam kako si ti prosla i mnogo mi je zao zbog toga.. user posted image Nemam iskustva ni sa cim u vezi vto, prvi put ca nam biti.. Ja sam pre HSG-a pila klomifen, pregnil posle za pucanje, sve je bilo ok, lepo reagujem na to, ali nista nije bilo, posle sam isla na HSG..

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 20:49:00   
Fibi82
Zbog toga ne znam koliko se ceka na pocetak celog procesa posle prve konsultacije. Jako je lepo ovde kuckati sa vama jer sam ja kao "pala sa marsa". user posted image

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 21:23:10   
alex88
Nema na cemu,zato smo tu,sta god te zanima slobodno pitaj.Nazalost moja prica se lose zavrsila,do danas tacno 2 meseca kako je moja beba otisla,ali moram dalje,pomirila sam se da jednostavno nije bilo sudjeno,trudim se da budem dobro ma koliko mi bilo tesko ostvaricu svoj cilj.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
13.10.2013 22:54:21   
Fibi82
Alex88 , mnogo mi je drago da si pozitivna i samo nastavi da razmisljas u tom pravcu. Ne smem ni da pomislim kroz sta si prosla, uzas.. Od srca tebi i svim zenama ovde zelim da ostvarimo cilj koji se zove potomstvo. Ne mogu se setiti u cemu je bio tvoj problem, sve u svemu, uz tebe sam i sve zene ovde ako nista drugo, bar za podrsku..

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 1:26:53   
alex88
kod nas je problem muski sterilitet.

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 13:55:40   
Beba2012
Fibi, to je lepo sto si primetila za pojedine sestre da znaju da budu drske. Aleksandra je asistirala na mom transferu, oni su je zvali, rekli su da je tog meseca donosila srecu i stvarno mi se posrecila. Za mene je ona bila ok. Mene je npr. Marija, visoka Marija, izvela iz takta. Ja sam zakazivala uz, drugi po redu od pocetka trudnoce i htela sam da odem kod njih. Uzimala sam utrogestan, ali je bila nestasica, mozda ga je u Bg bilo u ostalim gradovima ga nije bilo i primala sam progesteron petog dana. Ja sam htela da zakazem za sredu, kad mi dolazi i na red da primim progesteron da vidim hoce li mi produziti injekcije i ne znam sta cu zbog nestasice utrogestana. Ona je meni mrtva hladna rekla da nema mesta tog dana. Ne mogu da shvatim da nema mesta za trudnicu koju ce pogledati na uz za samo pet minuta i da nema mesta za njihovog pacijenta, da ne ponavljam da sam im postala stalna na klinici. To me je toliko iznerviralo da sam zvala u Vr i zakazala kod drugog dr i nikad vise nisam otisla u Le i trudnoca mi je, bez obzira sto je zaceta ovim putem i sto sam imala 40 godina bila skolska. Fibi, zelim da ti kazem da ne obracas paznju na sestre, ja znam da sam otisla u Le dr Nebojsa bi me primio i da se neka druga javila na telefon naslo bi se mesto. Dodje i njima trenutak kad imaju posla preko glave i umeju da budu jako, jako nervozne, a to se vrlo jednostavno primeti. U svakom slucaju otvoreno razgovaraj sa dr ili sa profesorom Stojkovicem. Za dr Nebojsu kazu da ne prica mnogo, sa mnom je pricao i pricao ;i davao savete i uvek saslusao. Prof. Stojkovic je divan covek i izuzetan strucnjak. Neko ti je rekao da si u sigurnim rukama. To ti kazem i ja. Alex, tebi mnogo srece, pretpostavljam da to 88 uz tvoje ime kaze da si to godiste. Ako jesi, slusaj me, mlada si, tesko je, znam kolika je tvoja bol, ali vidim da si jaka i ;uspeces ponovo. Sama si toga svesna i zelim ti mnogo srece.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 14:45:16   
alex88
da jesam ,88 sam godiste,ali zbog problema koji imamo nismo hteli da cekamo,spermogram se pogorsava svakih 6 meseci i pored raznih preparata za poboljsavanje,pa me iskreno strah da ostanemo bez icega a i zajedno smo 5 godina.

(odgovor članu Beba2012)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 14:56:49   
Fibi82
Bebo2012 , sve te razumem, u pravu si.. Samo sam prokomentarisala sestru Alexandru, tj , moj prvi utisak o njoj. Ona niti bilo ko drugi me nece odgovoriti od moje zelje da odem u Spebo. Necu razmisljati negativno, kao sto i nisam nikad. Veliki sam optimista i mislim da ce sve to biti ok. Ubedjena sam! Jer je kod mene sve ok, materica, jajnici, samo eto ti jajovodi. Suprug takodje ok, samo sam vec pomenula ta ureaplazma. Boze moj, ne moze ni sve biti idealno. Spermogram i spermokultura su mu ok i nadamo se pozitivnom ishodu svega toga. Svasta bih vas pitala sve ali dzaba, pitanja milion.. Ali se ne opterecujem mnogo , polako samo guram napred.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 15:42:09   
Fibi82
Izvinjavam se Alex88 , dok se malo ne snadjem sa ovim forumom, odgovor je bio namenjen Bebi2012. user posted image

(odgovor članu Fibi82)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 19:54:34   
ivanicasale
Lepterija verovala ili ne i meni je moj gin.koji je inaci kum dr.Miticu rekao kada sam se spremala za prvu vto da nikako ne idem u Nis?! A bila sam ubedjena da ce mi reci da idem tamo,Rekao mi je jos da imaju mnogo malo procenta uspesnosti.Ja sada idem U Novi sad na vto,ali imam zamrznut embrion u Spebu tako da i ja sam zadovoljna njiama iako mi nije uspela vto.
Cestitam ti na trudnoci i da bude skolska a i mi za tobom.Alex kako si mi ti?

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 20:52:18   
alex88
trudim se ivanice da budem dobro,javi kad te budu zvali,nadam se da ce uskorouser posted image

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 20:59:16   
ivanicasale
Javljam odmah cim me pozovu,ali kako vidim ima zenice koje su prosli komisiju u Maju za N. Front i jos nisu pozvane tako da mozda cu se i malo vise nacekati.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 21:25:44   
misa*
Cao devojke, konacno sam se prikljucila vama user posted image a pratim vas redovno vec vise od godinu dana. Prolazim kroz isto sto i vi, i mi cemo raditi u Le, kod nas je problem los spermogram. u martu smo bili kod dr Stojkovica na konsultacijama i nekako nam je on ulio najvise poverenja, pa videcemo...
ja sam kod njih radila histeroskopiju u junu, imala sam neki mali polip i skroz sam zadovoljna kako je sve to proteklo.

(odgovor članu ivanicasale)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 22:25:34   
alex88
dobrodosla misa.kad radis vantelesnu?

(odgovor članu misa*)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
14.10.2013 23:34:35   
Lepterija
Devojke, sve sestru u Spebu su divne i mnoooogo se trude, ja sam od njih vise saznala nego od dr. Tj. dr Nebojsa mi apsolutno nista nije hteo reci. Kad sam ga pitala sta da radim posle transfera, kako da se ponasam - on odgovorio da slusam muza, da mu sve ugadjam :) Veliko cudo je bilo kad je vracao blastu, rekao mi da imam mnogo sanse i pogodio, bar sad za sad. Ja danas ponovila betu 2736, dr videla 2 meska sigurno, a mozda ima i treci :D. zakazala sam ultrazvuk u Spebu 24.10. Kad vidite Aleksandru sa svih njenih, jedva 40kg, shvaticete koliko je bezopasna!
Drzim vam palceve, molite se i neeeeee odustajte!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
15.10.2013 9:09:29   
misa*
hvala alex. mi smo bili planirani za oktobar ali je moj TSH naglo skocio, pa sada uzimam terapiju,  15.11.kontrola nadam se da ce se spustiti pa onda ni sama ne znam valjda ce mi zakazati kada bude TSH ok?!

(odgovor članu Lepterija)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: VTO - Klinika SPEBO Leskovac
15.10.2013 10:28:46   
Lepterija

IZVORNA PORUKA: misa*

hvala alex. mi smo bili planirani za oktobar ali je moj TSH naglo skocio, pa sada uzimam terapiju,  15.11.kontrola nadam se da ce se spustiti pa onda ni sama ne znam valjda ce mi zakazati kada bude TSH ok?!

Miso, moras da se smiris i tsh ce pasti. i moj je proletos bio 3,9 i rekli mi da moram da ga spustim na maksimum 2,5. Ja nisam htela da uzimam terapiju jer sam znala da je na nervnoj bazi. Popricala malo sa sobom, sredila se i oterala tsh, bio je posle 2 meseca 2,1.

(odgovor članu misa*)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here