|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:35:13   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Cvetana-fensi cica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Podestila si me na mene.

Ispred jedne kako ti kazes fensi diskoteke izlazim iz drugarovog Poresa i prospem se celom duzinom ispred ulaza. Zakacila sam stikolom prag od kola. Vise u taj auto nisam sela, ma nije zvaka za seljaka.


user posted image user posted image user posted image  
slican slucaj drugarica i njen momak dovoze me ispred zgrade ne secam se auta ali je bilo troje vrata izlazim i pricam noga mi se zakaci za kais i izletim napolje direkt na sneg ustajem umirem od blama i govorim hvala sto ste me istovarili user posted image  

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:45:27   
micketta
IZVORNA PORUKA: Rivana


IZVORNA PORUKA: viking RR

Kakvu sam pometnju napravila danas!
Dogovorila sam se sa drugaricom da se vidimo danas posle posla. I tako šalje ona meni malopre poruku "Jel važi dogovor za danas? Meni bat umire, mislim da neće izdržati... Pokupiću te ispred posla u 17h"
Ja, naravno, pročitam "meni brat umire" i uspaničim se, odmah je pozovem, ona se ne javlja, ja napišem poruku " ma kakvo viđanje, budi sa porodicom, jao strašno... pa šta se desilo"... Zove ona mene za minut i pita "Jesi ti normalna? O čemu pričaš? " Onda smo, naravano razjasnile da je baterija u pitanju a ne brat...
O, Bože!

user posted image user posted image user posted image e ovo me je stvarno nasmejalo user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
i ja procitala brat


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:48:09   
isidora88
ja umirem od smeha,mm me gleda i nista mu nije jasno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:54:34   
Novosadjanka T.
Pre par nedelja kaze meni Tasa da joj kupim cetkice br.2,3,5 i 7 za vodene boje.

Pocnem da joj objasnjavam kako su to cetkice koje se koriste i za tempere i za vodene boje. Ona mi kaze da nisam u pravu i ja je nakrpim, u fazonu mene si nasla, pa ja sam starija bla, bla, bla

Odem u knjizaru i trazim cetkice taj i taj broj.
Pita me prodavacica: Za vodene boje ili za tempere?

a jauser posted image

Taso, cero izvini!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:56:12   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  promenila se vremena

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:58:38   
lanajelena
nije bas za pohvalu ali sam stvarno ispala krelac

drugarici umre mama mi na sahrani i ona se okrece prema svima nama i kaze hvala Vam sto ste dosli a cuj sad mene nema na cemu i drugi putuser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kako je lepo biti glup!
17.6.2010 23:59:03   
Mivica
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Pre par nedelja kaze meni Tasa da joj kupim cetkice br.2,3,5 i 7 za vodene boje.

Pocnem da joj objasnjavam kako su to cetkice koje se koriste i za tempere i za vodene boje. Ona mi kaze da nisam u pravu i ja je nakrpim, u fazonu mene si nasla, pa ja sam starija bla, bla, bla

Odem u knjizaru i trazim cetkice taj i taj broj.
Pita me prodavacica: Za vodene boje ili za tempere?

a jauser posted image

Taso, cero izvini!


user posted image
Dete zna-za tempere su čvrste, a za vodene meke.


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:02:17   
Mishica 77

IZVORNA PORUKA: lanajelena

nije bas za pohvalu ali sam stvarno ispala krelac

drugarici umre mama mi na sahrani i ona se okrece prema svima nama i kaze hvala Vam sto ste dosli a cuj sad mene nema na cemu i drugi putuser posted image


Ludo jedna! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:03:22   
Novosadjanka T.
Setila sam se
iz vremena dok sam glumila ludilo, nabacim nekog tipa, dobro je izledao, al' je bio pametniji kada je cutao. I tako odvedem ja njega na klizanje . Uzmemo klizaljke, prezuvam se, a on frajer u koznoj jakni, sav markiran, krenuo da skida carape....nisam mogla da verujem. Pitam ga sta radi, a on kaze :" prezuvam se"

Mislim da je jasno da se sam klizao. U zivotu ga vise nisam pozvala. Koga sam ja setala?


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:08:08   
Novosadjanka T.
 
IZVORNA PORUKA: lanajelena

nije bas za pohvalu ali sam stvarno ispala krelac

drugarici umre mama mi na sahrani i ona se okrece prema svima nama i kaze hvala Vam sto ste dosli a cuj sad mene nema na cemu i drugi putuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti si blesava!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:09:45   
gagins
Dok sam radila u prodavnici desavalo mi se(od premora naravno),da jednostavno zaboravim da skinem kecelju(tamno crvene boje) i da tako pola grad prepesacim sa njom!
I da,samu sebe i dan danas zovem Biserka Bisic,cekajte samo da se setim svih svojih bisera!

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:11:25   
lanajelena
pa ja za ovu temu imam ihaj materijala

Izasla sa drugaricama u diskoteku djuskamo prikljuce nam se neki tipovi i jedan od njih pocinje da se savija do poda i rukom mlati po podu a ja se sagnula zajedno sa njim kaze meni drugarica sta radis to,decko je nesto izgubio tek ona pa on tako igra user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:12:49   
isidora88

IZVORNA PORUKA: lanajelena

nije bas za pohvalu ali sam stvarno ispala krelac

drugarici umre mama mi na sahrani i ona se okrece prema svima nama i kaze hvala Vam sto ste dosli a cuj sad mene nema na cemu i drugi putuser posted image

user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:14:31   
cipiripi
Koji si ti likkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:16:01   
lanajelena
cutite najvaznije je da ona to nije cula inace bih umrla od sramote user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 0:27:18   
Mivica
U prvoj trudnoći sam bila mnogo rasejana.
Ustanem jednu noć da šiškim, dođem do kupatila, palim svetlo-ništa. Ugasim, upalim-opet ništa. I tako nekolilo puta-user posted image ti, crkla sijalica! A onda mi u jednom trenutku sine-pa, ja nisam otvorila vrata od kupatila!
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 11:24:28   
Dora

IZVORNA PORUKA: isidora88


IZVORNA PORUKA: lanajelena

nije bas za pohvalu ali sam stvarno ispala krelac

drugarici umre mama mi na sahrani i ona se okrece prema svima nama i kaze hvala Vam sto ste dosli a cuj sad mene nema na cemu i drugi putuser posted image

user posted image user posted image user posted image



Xaxaxa,e jesi blesava. A mog brata razredne umre muz,ode ceo razred na saranu,on joj pored kovcega debil kaze ladno: cestitam Vam saucesce.
A jadna zena se zasmeja u momentu! Zamisli!?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 11:38:25   
Dora
Mm popunjava neki formular za firmu i kaze: e sad tvoji podaci,ime i prezime...
A ja mrtva ozbiljna pocela da mu polako diktiram svoje ime i prezime...a on me gleda, pa pita jel ga ja to zezam???
Ja tek onda shvatila i pocela da se smejem a on skontao da ga ne zezam i poceo da se smeje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 15:14:44   
marince1
Lana Jelena crkoh od smeha user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 22:26:31   
Novosadjanka T.
Na poslu scena:

klopa i pice na stolu. koleginica koja je cast donela mrtva umorna. Prilazi joj druga koleginica i tece razgovor:

kol 2: Sta ti je?

kol 1: Pusto me upremala sam umorna sam , spremala sam slavu

kol 2: Srecna slava

kol 1: nije meni nego mom muzu

koleginica 2 uzima casu natoci je, sva zvanicna podigne istu i odvali Slava mu!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 22:44:33   
Dora

IZVORNA PORUKA: lanajelena

IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Cvetana-fensi cica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Podestila si me na mene.

Ispred jedne kako ti kazes fensi diskoteke izlazim iz drugarovog Poresa i prospem se celom duzinom ispred ulaza. Zakacila sam stikolom prag od kola. Vise u taj auto nisam sela, ma nije zvaka za seljaka.


user posted image user posted image user posted image  
slican slucaj drugarica i njen momak dovoze me ispred zgrade ne secam se auta ali je bilo troje vrata izlazim i pricam noga mi se zakaci za kais i izletim napolje direkt na sneg ustajem umirem od blama i govorim hvala sto ste me istovarili user posted image  

Drug ima auto sa troje vrata, ja pozadi a mm napred. Izlazimo, mm drzi vrata, ja guram prednje sediste i pokusavam da se izvucem iz auta. Utom muzu zazvoni telefon, on se javlja i mahinalno zatvara vrata. I zalupi mene.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 22:48:37   
Ana RR
ahahahahahahhaha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kako je lepo biti glup!
18.6.2010 23:20:43   
isidora88
super je tema user posted image
ajde pricajte jos da se smejem user posted image
evo i jednog mog blama
spremila se ja da idem na fakultet,sva se skockala kao da idem na modnu reviju i naravno svi gledaju u mene na ulici a ja sva ponosna mislim u sebi kakva sam riba user posted image i posle nekih 15 minuta ja stignem do faksa i osetim da mi nesto cudno dok hodam,kad ono ja kreten obula 2 razlicite patike user posted image user posted image user posted image jednu rozu a drugu srebrnu,ne moram vam ni pricati da sam isla ulicom i sama se sebi smejala pa su me tada ljudi jos cudnije gledali,kao da sam iz ludere pobegla,em razlicite patike,em se sama smejem na ulici,jedva sam taksi docekala user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 9:59:39   
Anoniman
Čitam ovo što ste pisale za izlazak iz automobila , e pa ja sam tako ko mentol gurala sedište da izađem na prednja vrata (sedela sam pozadi , a taj dečko koji nas je vozio mi se sviđao) i uspela ja nekako da izguram koliko-toliko sedište i da izađem na prednja vrata , a oni svi ćute i gledaju me , i kad sam napokon izašla, kaže on meni - dobro je , izašla si tuda , mada si opušteno mogla i na ta tamo vrata (auto ima 5 vrata)user posted image . Ja umrla od blama , i pitam ga pa jbt što si me pustio da se mučim , a on mi kaže - pa zanemeo sam kad sam video šta radiš user posted image .

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 11:20:17   
micketta
joj, zene, ja placem od smeha user posted image
najsmesnije mi ipak kad dora diktira polako muzu svoje ime i prezime user posted image user posted image user posted image

imam i ja jedan slucaj

radnja se desava pre jedno 7 god kad sam bila mlada i vitka i nosila tanga gace i plavu kosu. pazite, tanga gace su veoma bitan momenat u ovoj prici...

pokvari se meni stomak na poslu i to bas posteno i jedan kolega se ponudi da me odveze kuci. u kolima mi bilo skroz ok, cak smo i kafu popili kad smo stigli. on odlazi a ja k'o prava pohitam u prodavnicu po hleb. samo sam se presvukla u trenerku da mi bude komotnije. cekam red na kasi i polako pocinjem da se preznojavam. ponovo krenulo da me mulja. ajoj! izdrzim ja nekako al' na putu do kuce samo ponavljam u sebi 'dobro ti je! dobro ti je!' i drzim ravnomeran korak da se ne bi ukakila na sred ulice user posted image
kako sam otkljucala vrata od stana, tako vise nisam mogla da izdrzim. izlete sve iz mene po predsoblju. bruka ziva!!! da zlo bude vece, i brat dosao kuci u medjuvremenu. ja ulecem u kupatilo. ko velim, prvo sebe da sredim pa onda da cistim za sobom po stanu. ja sva onako pogubljena cistim ono a vidim brat mrtav ladan. ja ga pitam: pa jesi li ti video ovo? on pita: sta? ja mu pokazem i objasnim. on mi kaze: aaaa, ja mislio ti donela neku macku kuci pa se ona usrala. user posted image

a zasto su tanga gace bitne za ovu pricu?
zato sto su me dugo posle toga zezali na konto onog vica: zasto plavusa kad kaki ima dve gomilice? zaboravila da skine tanga gace. user posted image


_____________________________

zna baba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here