|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 11:22:55   
NadaR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 12:53:29   
Cvetana
Kako sam se dabas izblamirala user posted image

Bila na pregledu kod ginekologa, sva sam se nesto izgubila. I covek kaze da se skinem i  sve to, legnem na sto i covek krene al ja nisam skinula gacice. Jbt, ko neka seljanka, ko da mi je prvi put user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 13:43:04   
Anoniman
joj zene,placem od smeha user posted image
citala sam neku pricu o sahrani pa se setih blama moje sestre....
bile zadusnice,dosta rodbine,svi dosli...pa cak i tetka iz nemacke. kod nas je obicaj da kad se krece kuci poljube se spomenik ili krst pokojnika,a kako kod nas ima dosta spomenika zaredjala moja sestra=prekrsti se i poljubi spomenik i sve tako... a tetka je odmah morala da se vrati za nemacku... pozdravljamo sa mi sa tetkom,i koliko se msestra izgubila od silnih rituala ona pridje tetki,prekrsti se i kaze" aj tetka,srecan ti put" i poljubi je tri puta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetana)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 14:19:31   
Cvetana
@ Lena Je

Valjam se od smeha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 15:17:51   
snješka
Ova tema je vrh vrhova...Pa vi niste normalne, ja sam se upi.... od smijeha...evo me stomak zabolio user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 15:23:02   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Cvetana

Kako sam se dabas izblamirala user posted image

Bila na pregledu kod ginekologa, sva sam se nesto izgubila. I covek kaze da se skinem i  sve to, legnem na sto i covek krene al ja nisam skinula gacice. Jbt, ko neka seljanka, ko da mi je prvi put user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image draga ja sam to uradila bar dva puta tokom trudnoce

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kako je lepo biti glup!
19.6.2010 15:27:48   
diamond
IZVORNA PORUKA: Cvetana

Bila na pregledu kod ginekologa, sva sam se nesto izgubila. I covek kaze da se skinem i  sve to, legnem na sto i covek krene al ja nisam skinula gacice.


ja sam imala slicnu situaciju...samo sto sam ja previse skinula....user posted image user posted image user posted image

kada mi je gin rekao "Skinite se", ja sam se skinula skroz, majicu, carape sve....user posted image user posted image user posted image a onda mi je sestra rekla "nema potrebe da skidate majicu"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2010 12:58:51   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image ...ja sam uvek u nekom tripu kod dr da ne skinem previse jer nikad ih ne razumem kad promrljaju pa se vracam dva puta u svlacionicuuser posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2010 13:38:30   
strelitzia
jao žene hvala vam... priuštile ste mi pola sata smijanja u kancelariji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2010 13:47:57   
lanajelena
jednom prilikom sam isla da snimam ludu glavu,malo sam se uspavala i onda trka oko spremanja,zurim,hvatam prve carape pod ruku obuvam ih kad ono neka rupica na njima ma mislim se idem da snimam glavu sta cu sad u ovoj frci menjati carape,odem tamo kad ona kaze izujte se da vidim reflekse na stopalima user posted image

trebao mm da vodi Lanu u vrtic kad u poslednjem momentu ona vristi hocu mama da me vodi ja jurim oblacim trenericu,prezuvam dete kad jedna moja komsinica kaze obukla si naopako trenerku...user posted image a etiketa pola guzice zauzela

(odgovor članu strelitzia)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kako je lepo biti glup!
22.6.2010 13:57:08   
Alexis79
Haaaaa  user posted image user posted image user posted image

Bas ste me nasmejale

Imam  i ja bisere za ovu pricu

Moja sestra drzala neku radnju sa poklonima i ja joj tu nesto pomagala.
Neki tip je dolazio cesto i jednog dana je trebalo da mu upakujem neki poklon.

Pakujem ja tako ,on se kao divi mom umecu i kaze mi :"E bas si super"

Ja se nasmesim i kazem :"Ma bas sam divna"

A on glupson pruzi ruku i kaze mi :"Bas mi je drago ja sam Jovan"

Pozdravim se ja tu sa njim i kazem mu:"Ja sam Aleksandra"
Smejala sam se celog dan,a on vise nikad nije svratio u radnju.

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 10:27:41   
Anoniman
Kako je lepo biti glup KLIK

user posted image

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 10:50:11   
pepino
Koja sam ja kretenka,znam koliko mi je nestabilna stolica u kancelariji,odvrnula ja malo muziku (malo viseuser posted image ) krenula da smanjim,zvucnik mi bio malo dalje,ja se navila naprijed i stolica Opppp,ja dupetom sjede na plocice kao prava,al sam se ugruvala,al dobro nije tako strasno,sreca pa me niko nije gledaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 10:52:21   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image
pocecu da se brinem svaki drugi post je moj user posted image user posted image

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 11:09:35   
prase
Upravo sam pretpostavljenom rekla "Ma abrakatebra sacekaj malo" user posted image
Imala sam dve linije u paraleli a mobilni zvoni, pobrkala sam sa kim pricam...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 12:13:55   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 22:37:22   
Dora
Debil. Od pocetka utakmice pokusavam da uspavam bebu i negde oko 80. minuta ona mi zaspe na rukama. Kad su nasi dali gol ja vrisnem i...ajd jovo nanovo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.6.2010 22:39:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Debil. Od pocetka utakmice pokusavam da uspavam bebu i negde oko 80. minuta ona mi zaspe na rukama. Kad su nasi dali gol ja vrisnem i...ajd jovo nanovo.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.6.2010 0:06:08   
Novosadjanka T.
Preneki dan
kuvam i dodje Lule u setalici do mene, umiljava se mace jdeno!

mislim se sad cu da ga samo malo izmazim, zagorece mi rucak. Pocesem ga po ledjima, on se smeje, zavucem mu ruku ispod bodica i po ledjima ga zagolicam, on ne na glas zasmeje. Bilo mi slatko da ga slusam, pa reko' da ga stipnem za onu njegovu debelu guzanu i krenem, kao golicam ga, one se sve vise smeje, stavim prste u pelenku, stan odjekuje od njega...a pelena puna, prsti umazani, rucak poceo da smrdi!


_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.6.2010 10:58:25   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  


Dora user posted image  to bi verovatno i ja uradila

< Poruku je uredio lanajelena -- 24.6.2010 10:59:37 >

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kako je lepo biti glup!
2.7.2010 22:56:48   
viking
Pre neki dan moja drugarica i ja nalecemo na trecu drugaricu koja je sa nekom svojom koleginicom. I upoynajemo se mi, ta koleginica se predstavi, i jer ima vrlo neobicno ime mi je pitamo ko joj ga je dao, jer nikad nismo cule da se neko tako zove. Kaze ona "Dao mi ga je brat!" a moja drugarica pita "Jel stariji?" user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kako je lepo biti glup!
2.7.2010 22:58:55   
maslinica
IZVORNA PORUKA: viking RR

Pre neki dan moja drugarica i ja nalecemo na trecu drugaricu koja je sa nekom svojom koleginicom. I upoynajemo se mi, ta koleginica se predstavi, i jer ima vrlo neobicno ime mi je pitamo ko joj ga je dao, jer nikad nismo cule da se neko tako zove. Kaze ona "Dao mi ga je brat!" a moja drugarica pita "Jel stariji?" user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.7.2010 23:05:16   
lanajelena
žene pisite malo ovde ova tema mi je omiljena,kad sam iznervirana ukljucim se ovde i svi problemi nestajuuser posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.7.2010 23:17:04   
New Mom
Moj najžešći životni biser:
naš kum je rođen kao invalid, nedostaje mu leva podlaktica. Znamo se milion godina i specifičan je, pa zaboravite na tu činjenicu. I tako ti ja, pre nekog vremena na njegovu konstataciju da ga svrbi dlan, 'ladno pitam: koji? user posted image Samo me pogledao i povaljao se od smeha, a meni je trebalo minut da pokontam.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.7.2010 23:22:33   
Dora
user posted image if]

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here