|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:48:49   
Debeljuca
sve sem ovog pusi...
ali hocu da kazem da je on domacica...

mogu da prebrojim na prste broj ruckova koji sam spremila od pocetka trudnoce... i to jedne ruke....

a i ovako... posto ja duze ostajem na poslu... onda on spremi ruckic... ja ubacim ves on ga prostre...


mislim da nije stvar u kuvanju i peglanju....

ja samo vikendom.... i to ne svaki vikend :D...


ali je cinjenica da kad ima kod kuce ono sto zeli... ne lunja sa strane...


samo sto se mi nekad pravimo da smo iz finske... pa necemo ovo neceom ono... pa bude nemoj sad...

e dokle god se zene femkaju i ucenjuju mmuskarce oni svrljaju... znam mnoge zene koje ne daju muzu dok
im ne kupi nesto... ili ih ne izvede negde.. ili tako nesto... ma to je bezveze..... a onda se cude kad oni svrljaju...



(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 15:51:54   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

KIKI BG - pametan dečko...ili mudar user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma nekad mi dodje da ga malo izbubecam zbog tih komentarauser posted image ili kad u sali kaze " dobor neka, volim te  moja si... a i ko ce te ako necu ja" i paaaaaaaf meni se dize kosa na glavi.. Naravno to je sala ali hm hm meni se nekad ne svidiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 16:32:20   
marince1
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

IZVORNA PORUKA: marince

Ja sam to uradila par puta i opekla se,tj. nasla u telefonu ''sumnjive'' informacije,podigla galamu i ispostavilo se da sam preterala,jer nisam iz toga mogla da saznam celu pricu.
Od tada mi to ne pada na pamet!
Uhvatila sam mm da mulja nesto par puta,ali ljudi moji,ja sam bolje lagala u 3. razredu osnovne!
Rezime,ne kontrolisem ga,on se uvek sam ispali user posted image user posted image


I sta ti uradis kad se ispali? (ako nije suvise indiskretno)



Nije indiskretno.Ispali se za svakakve gluposti,ali onda mora sve da prizna user posted image
Nisu to krupne stvari,nikad me nije prevario ili nesto tome slicno ne daj boze!Meni je to bas smesno!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 16:53:53   
Brand new mama
U, al ja kasnim!!! bacila sam pogled dok je bilo 2 komentara, a sad ste napravili " Rat i mir"!!Dok covek iscitauser posted image
E,sad moj slucaj-meni kontrolisanje i ljubomora nikad nisu isli, nemam dara pa to ti je. Uzasno mi je da ja uzimam telefon bez pitanja, provjeravam mail ili bilo sta slicno i to nisam radila ni kad sam imala 18, a ni sad. Moj dragi je imao malo problemcica u pocetku da skonta da ja nisam takav tip, a i da ne podnosim kad neko pretura po mojim stvarima.Jednom je nadrndan(tj.trazio je razlog za svadju) uzeo moj telefon i krenuo da histerise kako ja imam u telefonu vise muskih imena nego zenskih.Pa je krenuo: Ko ti je ovaj....? a ja mu kazem:Ljubavnik od proslog petka,on pobjelio, ali ne odustaje-A ovaj...? "Ovaj od petka nije bio nesto pa je ovaj popravljao stvar u subotu"...I tako dok nije pozutio, a tad sam uzela telefon i zafrljacila ga o zid uz najavu da ce sledeci put kad krene da me provjerava telefon letjeti u njegovu glavu. Tad se izvinio, jer je i sam znao da su neka imena koja je nabrojao bila moja braca, ujak i sl.Ma, ako vec hocu varati, mogu varati sve sa kezom najvece nevinosti, a tako i on. Kontrolom me neko moze samo iznervirati da i napravim nesto sto mi inace ne bi palo na pamet

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 17:23:27   
prolece
IZVORNA PORUKA: Brand new mama
Kontrolom me neko moze samo iznervirati da i napravim nesto sto mi inace ne bi palo na pamet
isto. pa, bar da ima razloga za izigravanje detektiva. a meni ne pada na pamet da ga kontrolišem. mogu naći 10000 boljih načina da iskoristim svoje vreme.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 55
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 17:45:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:02:33   
Ana RR
Nikad nisam kontrolisala i proveravala niti muža niti nekog od bivših.

Da me neko ne shvati pogrešno, ali mislim da je to ponižavajuće.








_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 57
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:08:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:08:43   
suziQ
Ni ja nikada nisam proveravala mog muzica...jednostavno to nisam ja,pa ja ne mogu da stavim ruku u pantalone koje su za pranje da proverim da li su prazni dzepovi ....Doduse , nikadmi nije dao povod da sumnjam u njega kao ni ja njemu...mislim da je poverenje tu najbitnije ili ono u sta ljudi zele da veruju ..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:11:43   
barbara
nije ni moja ujna proveravala pa on poceo da voda 20god mladju od sebe!bolje spreciti nego leciti,zene jada rade

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu suziQ)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:11:55   
Ana RR
Znam Gagi, ali zar tu nije bitno poverenje, iskrenost..?

Ako poželi neku drugu, pored mene koja ga volim i život dajem za njega, onda neka ide. Ja to nisam zaslužila.
I pre bih bila sama nego sebi život pretvarala u neku parodiju braka.


< Poruku je uredio Ana RR -- 10.7.2009 18:14:46 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 61
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:16:05   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:17:25   
prolece
mislim da to ne može da se spreči, sem da ga vežeš za krevet. a takav mi život i ne treba. koliko god da ga pratiš prva nećeš saznati sigurno, a da li ćeš deseta ili pedeseta mislim da je svejedno.

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 63
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:17:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:20:27   
prolece
izvini što se mešam. ali da sam ja na tvom mestu il.i bi išli zajedno, makar sa sve decom ili ne bi išlo ni jedno. jbte nisi ih sama napravila.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:23:21   
Ana RR
Razumem te.. videla sam kako neke drugarice žive..

Ja to ne bih mogla, i mm to zna. Ali kod mene je drugačija situacija, još uvek nemamo decu, a silno ih želimo. Mm ne želi bez mene da izlazi, ne želi da radi ništa što neće mene uključivati. I kada dođu deca, daće Bog dragi, on će biti takav, to je u njegovoj ličnosti, on drugačije ne ume da funkcioniše.

Da je drugačiji, da me dovodi u situaciju da moram da ga proveravam, ja više ne bih bila srećna, i to bi se završilo. Sa decom ili bez njih.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:23:40   
suziQ
Moj dragi je stariji od mene 15 godina , bio je ozenjen , ludovao i putovao po svetu , jurio svakakve cice i shvatio da ga to vise ne ispunjava i ne cini ga sretnim ni novac,  ni putovanja , ni cice atraktivuse....shvatio je da zeli porodicu ,zenu i decu , i da je u tome smisao zivota za njega . Tako se i ponasa prema meni , i svakog dana mi na neki nacin pokaze koliko mu znacim i koliko me voli , i gde je moje mesto u njegovom zivotu...i koliko je sretan sto me je pronasao i sto me ima kraj sebe..Treba li tako nesto proveravati????

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 67
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:23:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:25:40   
Brand new mama
Meni nije jasno sta se tacno dobija provjeravanjem muza? To me malo podsjeca na epitaf 90-ogodisnjeg hipohondra: " Vidite da sam bio u pravu". OK, mozda ce nas muzevi varati u jednom trenutku, ali zar moramo da provedemo 10-15 godina razmisljajuci " Joj, sta ako me vara?" I mozda na kraju stvarno nadjes nesto- i sta onda. Kao sto kaze Vucko- najveci broj zena nece ostaviti muzeve koji ih varaju. I sta onda-nista neces promjeniti, samo sebi zagorcavas zivot deset godina prije nego sto je nasao ljubavnicu...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:27:30   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:30:06   
Ana RR
To je još gore, čini mi se..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 71
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:32:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:35:43   
Brand new mama
Gagi, a mozda on ne konta ozbiljno koliko tebi to smeta? Da li si pokusala da u  takvoj situaciji-izadjete porodicno, dodjete kuci, a ti ga cmoknes, uvalis klince i kazes " Mico, idem ja da popijem kafu sa ....., vidimo se kasnije". Ako ne napravi frku- OK, a  ako mu smeta- objasni mu da i tebi smeta kad on ide solo, a tebe ostavi sa klincima da uzivas u umnim razgovorima. Mozda je moja prednost sto ovog mog treba pajserom odvajati od kauca, a kad ode negdje sa drustvom i usika se obavjestava me "kakvu je cicu sa ooooovooolllliiiikkkim .... " vidio. Pa mu ja kazem da me ne smara i ne budi, vec je to i njoj mogao reci.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 18:42:06   
prolece
izvini, nisam skontala.
a jesi li razgovarala sa njim? mislim otvoreno mu rekla da ti to smeta? da i to malo vremena što je kući želiš da provedeš sa njim.
ako misliš da me se to ne tiče, slobodno reci. bez ikakve ljutnje, ja ću prestati da govorim o tome.user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 74
   [Obrisana poruka]
10.7.2009 18:42:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here