|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 21:57:53   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Evo mm ode na EXIT! user posted image


hoces za njim u kontrolu?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 21:59:51   
Anoniman
user posted image Da, znam gde je! Našla bih ga: NIKADA!!!!!

Hej, afro, pričuvaš mi dete, odoh i ja na Đavu, ali ne da tražim njega! user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 22:03:04   
Dora
Joj, što ne reče, mogla sam ti ja pričuvati dete, moji pitaju za njega!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 22:03:47   
afrodita
Nemoj sad...
Tema je da se proverava a ne da se svrljauser posted image
Ako vec cuvam cuvam samo za kontroluuser posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 22:09:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita


Ako vec cuvam cuvam samo za kontroluuser posted image




Eh, kakav si ti drugar! user posted image user posted image

Afro user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
10.7.2009 22:58:27   
božana
Ne kontrolišem muža jer ne vidim šta bih s tim postigla.Moj muž dobro zna da kod mene važi pravilo RADI ŠTA HOĆEŠ ALI NEĆEŠ DOKLE HOĆEŠ.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 2:19:57   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: Zoka81

Lagala bi kad bi rekla da ne kontrolisem moga muza. Ponekad bacim okce na telefon ili na racun kada stigne, detaljno pregledam sve brojeve ne bi li mi upao u oko neki koji se vise puta ponovio i sl. Znala sam i da nazovem taj broj ako mi stvarno bilo sumnjivo  Ne verujem da bi mm pogledao neku drugu, on mene stvarno ludo a samim tim sam i dosta mladja od njega pa je sigurno i dam svesan da bolje od mene nece naci. Uz mene ima sve...jos se nikad nije zalio na nesto osim da se malo razbacujem sa parama dok je on stedljiv. Ja sam njega kontrolisala vise zbog toga jer sam htela da ga uhvatim kako zvrcka bivsu zbog deteta kojeg imaju zajedno. Nisam nikad sumnjala da ima neku ali su me nervirali stalno pozivi od njegove bivse koja je stalno imala nesto da pita i isprica o malo. To mi je islo na p.... zivac. I primetila sam da je hteo da izbegne diskusije i  svadje sa mnom pa je krisom razgovarao sa njom. I da ga nisam tako kontrolisala ne bi se te vestice nikad resila.


U slicnom sam problemu,s tim sto kod mene jos uvek traje ali nije opasno. Mada vidim sa njene strane da bi ona i htela nesto ponovo ali on ne zeli. To vidim po njemu. Dolazila sam u iskusenje da malo proceprkam ali nisam. Vidim kako se ponasa i mislim da nemam razloga za sumlju.

Jedna od zenica je ovde spomenula da ako neko previse zadje u kontolu moze da bude opsesija! Ja se slazem! Vidjala sam takve primere gde se na kraju pogube i pocnu umisljati stvari i videti ono sto ne postoji

< Poruku je uredio Kiki BG -- 11.7.2009 2:21:15 >

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 2:23:32   
Kiki BG
IZVORNA PORUKA: mister NO

IZVORNA PORUKA: Verus RR

mister-da li ti mislis da tebe kontrolise tvoja zena?


Mislim da me Ne kontrolise!jednostavno ne dam joj povoda da bi ta njena kontrola,ako je uopste i ima,bila opravdana!

moj stav o ovome je sledeci:ako mislite da svrlja,kontrolisite ga,diskretno,pa tek kada "istrazivanje" da rezultate iznesite to pred drugu polovinu,da vidite sta ima da kaze.a kontrolisati bez potrebe moze da predje u opsesiju,smaranje...da napravi probleme tamo gdje ih uopste nema.



Mister drago mi je sto si se odjavio i dao svoj komentar.. Izvinjavam se u prethodnoj poruci gde sam pomenula da je neka od zenica rekla da kontrola moze da predje u opsesijuuser posted image user posted image user posted image Nisam namerno... Sta cu kad nisam bas navikla na muske komentare.. Tacnije ovo je pri put da sam naislauser posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 9:32:40   
barbara
mm nije nikada izlazio bez mene ni na kafu sa prijateljem jos dok je bio momaka a kamoli sada!uvek smo isli zajedno da li to bili njegovi ili moji prijatelji!tako je i dan danas!svaki slobodan trenutak provodimo zajedno!nikada mi nije dao povoda da sumnjam u njega ni ja njemu,ali ponekad pogledam njegov tel jer on zaboravi da mi kaze da su nas zvali prijatelji i sl.mi nista ne krijemo jedno od drugog,on sedi kraj mene ja se dopisujem sa vama!ne vidim nista lose da mu ppogledam tel ili on meniuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 10:06:07   
Urbana
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

ne, i ne zna mi pasvorde ...



user posted image

A jesi sigurna da ne zna password, mislis ako mu ne kazes da ne moze da zna.

Sto se tice passworda posto ih cesto menjam muz mi je pokazao kakao da ih uvek imam pri ruci. user posted image
Osim toga instalirali smo Goden Eye zbog dece, pa ih kontrolisemo.
A sta ja znam moze da cita sta god hoce, ja nemam nekih tajnih postova, pa ne znam sto bi me to pogadjalo.
Uopste se ne opterecujem time, ja ne kontrolisem, a mm u formi pitanja ima obicaj da proveri desavanja....


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 10:15:41   
mamanp
Necu da lazem. Proverim mobilni nekad, proverim FB nekad i posle se kajem, jer mi se ne svidi to sto vidim i umislim nesto i sto nije. Znam da ne svrlja jer vecinu slobodnog vremena provede na kaucu ispred televizora, ako izadje, izaci ce sa nama trojima, a i tezak je na pare, a danas te fufice nece muskarce skrtice, tako da mnogo ne brinem. Ali me FB mnogo nervira, znam da je sve to zezanje, ali ima milion nekakvih prijateljica i ja pucam od toga, al sta cu..
Al' na kraju krajeva proveravala ga ne proveravala isto je, muskarac ako hoce da prevari zenu nista ga u tome nece spreciti.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 10:18:33   
barbara
ja sam prijavila muza na fejsuser posted image ,da me ne bi nasle svakave budale!sve su to nasi zajednicki prijatelji i on retko sjedne za komp,najvise sam ja za komp i na fejsu se krijem iza njegovog imena ali to nasi prijatelji znajuuser posted image on samo tjera crvenu zvezdu po netuuser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 12:20:55   
vodolija 82
ja znam sifru od mm,kao i on moju,ali jos uvek se ne provjeravamo,mada ne znaci da necemouser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 14:17:12   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Kiki BG

sad sam se setila sta je meni otac govorio-

" Cerko, muskarci su jednostavno takvi i to trebas prihvatiti. Kada zelis da se udas na muskarca gledas kao najbolji moguci genetski materijal. On treba da bude stabilan i izdrzava porodicu, da je uvek tu za tebe i decu, tebi dolazi kuci,tebi polaze racune, ti si ona glavna koja je uvek pored njega- e ako ima ponekad neku sa strane ( da bocne ili slicno) to ne treba da te zabrinjava... ti imas sve sto ti treba a to drugo je prolazna stvar!"

Ja ne bih mogla da zivim sa saznanjem da m ima nekad nesto sa nekom drugom cisto iz radoznalosti ili slicno... Ne bih mogla da cutim i pravim se da ne znam.. On se vraca u moj krevet a ja nisam osoba koja bi tolerisala takvo ponasanje... Oce hvala ti na savetu, delom sam te poslusala, ali da se pravim luda to ne mogu



U potpunosti se slažem sa tobom, kao da sam ja napisala!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 16:01:43   
Rina


IZVORNA PORUKA: Kiki BG

sad sam se setila sta je meni otac govorio-

" Cerko, muskarci su jednostavno takvi i to trebas prihvatiti. Kada zelis da se udas na muskarca gledas kao najbolji moguci genetski materijal. On treba da bude stabilan i izdrzava porodicu, da je uvek tu za tebe i decu, tebi dolazi kuci,tebi polaze racune, ti si ona glavna koja je uvek pored njega- e ako ima ponekad neku sa strane ( da bocne ili slicno) to ne treba da te zabrinjava... ti imas sve sto ti treba a to drugo je prolazna stvar!"



A da li bi oni prihvatili da nas tako ponekad neko sa strane bocne eeee??!

Ne znam...ne pada mi na pamet da ga kontrolisem ,mislim da bih osetila jako brzo ako ima neku ,po njemu...a ako nista ne provalim onda svaka mu cast da je tako dobar u tome user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 20:32:04   
Urbana
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: Kiki BG

sad sam se setila sta je meni otac govorio-

" Cerko, muskarci su jednostavno takvi i to trebas prihvatiti. Kada zelis da se udas na muskarca gledas kao najbolji moguci genetski materijal. On treba da bude stabilan i izdrzava porodicu, da je uvek tu za tebe i decu, tebi dolazi kuci,tebi polaze racune, ti si ona glavna koja je uvek pored njega- e ako ima ponekad neku sa strane ( da bocne ili slicno) to ne treba da te zabrinjava... ti imas sve sto ti treba a to drugo je prolazna stvar!"

Ja ne bih mogla da zivim sa saznanjem da m ima nekad nesto sa nekom drugom cisto iz radoznalosti ili slicno... Ne bih mogla da cutim i pravim se da ne znam.. On se vraca u moj krevet a ja nisam osoba koja bi tolerisala takvo ponasanje... Oce hvala ti na savetu, delom sam te poslusala, ali da se pravim luda to ne mogu



U potpunosti se slažem sa tobom, kao da sam ja napisala!


U vezi sa ovim davne 1988 godine sam u casopisu "Eliksir" procitala istinit dogadjaj iz Amerike. Zapravo on je bio kardiolog i imao je tri zene u tri razlicita grada i sa svakom slucajno po dvoje dece ( decaka i devojcicu). Sve zene je zvao "duso", a sva deca su imala ista imena. Kad je u jednu kucu kupovao masinu za ves, kupovao je i za ostale dve.....Kad je sa jednom zenom i decom isao na odmor, za druge dve je bio na kongresu....... i naravno radio, bio cesto puta dezurni, uvek puna agenda. I tako sve do jednog dana dok ga nije puklo srce. Na sahrani su se sve zene medjusobno upoznale i zakljucile da nikada ni jednoj nista nije nedostajalo u zivotu, a posebno ne ljubavi i paznje. E sad tako se moglo nekad , na svu srecu nije bilo mobilnih.user posted image
E sad sta je stil zivota, a sta promena navika, to bi svaka zena trebala da primeti.

< Poruku je uredio Urbana -- 11.7.2009 20:45:29 >

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
11.7.2009 20:51:12   
Brand new mama
Pametan covjek- tacno je znao kako moze da se ispali:da nazove zenu drugim imenom, klincima da pomesa imena...Samo me cudi da ga srce ranije nije izdalo-trebalo je sve tri zene zadovoljiti, sto fizicki, sto materijalnouser posted image  A one su od starta mislile da je njegovo ponasanje-normalnouser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:20:46   
Kiki BG
e meni je toODVRATNO!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:32:31   
vodolija 82
moram ovo da vam ispricam,ja imam jednu jako opsesivnu komsinicu,koja svog muza prati ja mislim i dok spava.sto je najgore da je on frajer pa ni po muke,nego u njemu 130 kg,pola zuba nema itd...medjutim on i mm su odrastali zajedno i ok su.tako ja kad sam radila prvu vto,posla da primim inekciju,prolazim ispred njihove kuce,a on krenuo u grad i naravno poveze me.znaci kad se vratio sve orilo od njegove zene,sta ja imam da se vozim s'njim,jos sam u suknji(texes,ispod koljena),ma sou,a ja ispizdim i svasta joj kazem i dodam,da nema nikakve veze sto sam u suknji i da su bile pantalone lako bi svejedno poso zavrsili..i evo od tata proslo 2 god,a ona i dalje ne prica samnom.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:38:11   
Ptičica
user posted image  user posted image  user posted image
Zašto 90% žena sebe smatraju za krpe?
Normalno je da jeuser posted image  sa strane, ako mi  je napravio decu i kupio mleveno meso za ručak?!?!?! Da li je to normalno? Zašto neki roditelji svoju decu uče tim stvarima? Zato što su slično prolazili u životu? DA!
Moj muž je odrastao u porodici u kojoj je otac voleo i poštovao majku (i dan danas je tako), u kojoj je naučen da ženu treba voleti, ljubiti i maziti i, što je najvažnije, čuvati! Zato je on takav prema meni.
Naravno, ako ceo život gleda svog oca koji vara ženu, priča mu kako treba menjati žene i švrljati sa strane, onda je normalno da postane isti takav.
Takvog nikada nisam želela, jer volim i cenim sebe!


_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:42:53   
vodolija 82
apsolutno.mada ja stvarno ne razumijem,ljubomorne zene,a ni muskarce,bas mi je to bolesno,ako nema povjerenja i ljubavi cemu onda brak???ova nasa komsinica je cist pr.za to,kad im se rodio sin,naisla je neka drugarica njenog muza,s'kojm je isao u skolu,naravno cestitala mu i poljubili se tri puta,celo naselje je orilo od nje,haos mu napravila.da ne dosadjujem vise,ali sve mi je ovo bolesno...ja ne bih mogla ovako da zivim.

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:47:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ptičica

user posted image  user posted image  user posted image
Zašto 90% žena sebe smatraju za krpe?
Normalno je da jeuser posted image  sa strane, ako mi  je napravio decu i kupio mleveno meso za ručak?!?!?! Da li je to normalno? Zašto neki roditelji svoju decu uče tim stvarima? Zato što su slično prolazili u životu? DA!
Moj muž je odrastao u porodici u kojoj je otac voleo i poštovao majku (i dan danas je tako), u kojoj je naučen da ženu treba voleti, ljubiti i maziti i, što je najvažnije, čuvati! Zato je on takav prema meni.
Naravno, ako ceo život gleda svog oca koji vara ženu, priča mu kako treba menjati žene i švrljati sa strane, onda je normalno da postane isti takav.
Takvog nikada nisam želela, jer volim i cenim sebe!



i mm je kao i tvoj odrastao u takvog porodici gde  se roditelji uzajamno postuju, beskrajno vole i dan-danas....i on je takav prema meni, pisacu drugom prilikom o mom poverenju u njega , sada zurim na posao...

samo mislim da i deca roditelja koji nisu bili takvi( koji su se varali, lagali i sl)....mogu da izgrade sebe kao licnosti, upravo zbog toga sto ne zele da budu kao oni....

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:47:56   
Ptičica
Ma, užas!
Ali, pročitah postove iznad i ne mogu da verujem sa čime se žene mire.
''Dobro, ako baš mora, neka me vara, ali da mi donese šta da jedem i decu da mi napravi da imam čime da se zanimam. Mene k'o j.. ''
Povraća mi se od ovakvih izjava!!!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 11:52:34   
vodolija 82
potpisujem!meni bi prevara znacila kraj,ja stvarno nisam ljubomorna,niti ga kontrolisem,ali kad bih saznala nesto,svuda ima "dusebriznika",prvo bi mu vratila istom mjerom i otisla zauvijek,jer ako bi on nesto trazio sa stzrane,znaci da definitvno vise nije zadovoljan samnom,da nesto ne stima i zasto se patiti?

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Da li kontrolisete svoga muza?
12.7.2009 12:32:58   
mihi
IZVORNA PORUKA: Ptičica

Ma, užas!
Ali, pročitah postove iznad i ne mogu da verujem sa čime se žene mire.
''Dobro, ako baš mora, neka me vara, ali da mi donese šta da jedem i decu da mi napravi da imam čime da se zanimam. Mene k'o j.. ''
Povraća mi se od ovakvih izjava!!!


user posted image user posted image user posted image user posted image  Potpisujem

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here