|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:00:08   
mama micki

IZVORNA PORUKA: Ushtipak

Mislim da nesto sustinski nije u redu sa covekom koji 5 godina nema posao niti ga trazi, a drugima zakera i ne brine o porodici. Ili je maksimalno razmazen, ili ima neki problem, pa onda nek ide lekaru da ga resava, a ne na kaucu da se kiseli kao da je kupus, a ne covek. Otac porodice treba da je vredan, posten, radan, da u kucu unese nesto. Ako ne moze novac, moze da napravi policu, deci da sagradi kucicu na drvetu, zenu da obraduje i nasmeje... Muskarac treba da je stub kuce, a ne slina koja se samo zali na sudbinu i sve oko sebe cini nesrecnim. Ne kazem, svako ima pravo na tugu i na lose osecanje. Ali onda se trgne, osvesti, pogleda tu decicu, pa zapne i radi, bude covek. A pet godina da ga gledas takvog, pa to je grozno. Dogovorite se da potrazite pomoc, da nadjete oboje posao, da vidite da li je to neraspolozenje deo vase nezaposlenosti. Pokusajte da popravite i pokrenete, ako mislis da moze i da treba. Nadam se da cete uspeti.

o tome i ja pričam, najlakše je odustati....

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:01:04   
doktorkakristal
niko ti ovde ne moze konkretno reci da li da se razvedes,zato sto su neki razlozi nekima od nas sastavni deo braka,a nekima dovpljo da se okrenes i odes,mozemo samo izneti neko nase misljenje i pruziti podrsku.

(odgovor članu Ushtipak)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:03:06   
Anoniman
Imam roditelje al me nešto ne podržavaju jer su veliki vjernici i sve je bolje nego razvod.

Muž i ja smo se uzeli iz velike ljubavi,i danas se volimo,ali mi to nije dovoljno za život i budućnost moje djece,a i nas.Nije samo ljubav dovoljna,više bi željela da me razumije,da se poštujemo..

Nije ambiciozan,sve mu je svejedno,da li nešto imali ili ne,da li ja nešto željela ili ne,samo govori kako mu je dosta svega i da će sve što bi željela imati(svoj stan,negdje otići,kupiti djeci neke stvari) dati Bog.To me izluđuje.

Milion puta pokušamo da razgovaramo,nekad je ozbiljan i kaže tvoje je samo da nam čuvaš dječicu,ne sikiraj se,a već sutradan samo se smije i kaže ako ti se ne sviđa ovako idi odakle si došla-i to sama.

Sve mislim bit će bolje,a sama sebe zavaravam i gubim i ovo malo samopouzdanja.

(odgovor članu mama micki)
  Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:03:18   
mama micki
Doco user posted image
sve si rekla, neću više da pišemuser posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:06:27   
doktorkakristal
MM user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:07:10   
mama micki
Rekla sam da neću pisati više ali evo ipak pišem. Iz ovoga što si sada napisala, moj savet i poslednje što ću reći (valjda)mislim da treba da se potrudite i rešite problem. Ljubav možda nije dovoljna ali je pokretač svega.Potražite posao, zbližite se, ti budi ta koja će da napravi prvi korak i iskreno se nadam da ćete uspeti.
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imam roditelje al me nešto ne podržavaju jer su veliki vjernici i sve je bolje nego razvod.

Muž i ja smo se uzeli iz velike ljubavi,i danas se volimo,ali mi to nije dovoljno za život i budućnost moje djece,a i nas.Nije samo ljubav dovoljna,više bi željela da me razumije,da se poštujemo..

Nije ambiciozan,sve mu je svejedno,da li nešto imali ili ne,da li ja nešto željela ili ne,samo govori kako mu je dosta svega i da će sve što bi željela imati(svoj stan,negdje otići,kupiti djeci neke stvari) dati Bog.To me izluđuje.

Milion puta pokušamo da razgovaramo,nekad je ozbiljan i kaže tvoje je samo da nam čuvaš dječicu,ne sikiraj se,a već sutradan samo se smije i kaže ako ti se ne sviđa ovako idi odakle si došla-i to sama.

Sve mislim bit će bolje,a sama sebe zavaravam i gubim i ovo malo samopouzdanja.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:11:42   
Anoniman
Hvala vam na odgovorima i podršci,zar mislite da bi bila 10 godina u braku sa nekim da nisam pokušavala da ga spasim.

Ne kažem da ću odmah da odem,rekla sam mu da razmisli o svemu do proljeća,kada može otići u inostranstvo da radi,jer tamo ima najbolju priliku,ali kao što gledam očima misliće da se šalim..

Imamo vremena toliko i toliko ću još pokušavati da nas spasim,ali ne i pod svaku cijenu,jer ne želim loš brak samo neka je brak.


(odgovor članu mama micki)
  Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:13:08   
doktorkakristal
i ja da dodam,slazem se da treba jos jednom pokusati i to tako sto ces potraziti posao ,prvo zbog sebe,a onda popricati sa njim da se i on zaposli,ako to ne upali onda bar imas svoju finansijsku sigurnost i put pod noge mili moji ,a on nek nastavi da se kiseli sto neko rece user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razvod braka
27.1.2014 15:16:06   
IVA 11
Ustipak, potpisujem sve. user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razvod braka
27.1.2014 17:37:51   
World
Pa sve i da te rodio, toliko godina da ga trpis nema smisla. Divim ti se sto i i toliko izdrzala, o kakvoj ljubavi mi tu pricamo? Od ljubavi se ne zivi, niti od te njegove ideologije.. Moja drugarica je bila u slicnoj situaciji i godinama pokusavala da promijeni medjeda (moram ga tako nazvati), ali dzaba, tonula je sve dublje.. I konacno kad je uspjela da ga se rijesi, preporodila se... Pa ne znam ko zasluzuje i takvog oca i muza uopste?! Pi!

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razvod braka
27.1.2014 19:44:04   
doktorkakristal
WORLD ''medjeda'' user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razvod braka
16.2.2014 17:23:02   
pandina
Pre nekoliko dana sam se razvela. Koliko god da sam bila jaka i odlucna, osecaj tamo na sudu je bio grozan. Ali, osecam veliko rasterecenje i znam da sam uradila pravu stvar za sebe i dete, kada vec nije moglo da bude kako treba.
I drago mi je sto se sve zvrsilo na jednom rocistu iako on nije pristao na razvod.

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razvod braka
16.2.2014 17:35:02   
isidora88
pandina user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razvod braka
16.2.2014 17:41:48   
doktorkakristal
PANDINA user posted image ti si jedna hrabra zena,drago mi je da se tvoja agonija zavrsila ,zelim ti svu srecu sveta,da se samo smejes i nikad ne pogledas u nazad

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razvod braka
16.2.2014 17:49:10   
pandina
user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razvod braka
20.6.2014 0:12:04   
Tanjolina
Uh, grozne teme! Ali sta da se radi... I ja imam neki, pa, slican problem, zanima me sta biste vi u mom slucaju?

Naime, u braku sam godinu dana, u vezi pre toga 7 godina. Poslednje 2/3 godine nam nisu bile sjajne, ali buduci da se svaki put pomirimo ipak smo napravili svadbu. Onda je postalo nepodnosljivo lose. Odselila sam se. Posle par nedelja sam shvatila da sam u drugom stanju. Naravno, resili smo da zadrzimo bebu. Resili smo i da se preselimo u drugi stan da se niko ne.bi mesao, s obzirom da smo pre nego sto s otisla ziveli kod njega u kuci gde u prizemlju zive njegovi roditelji. Onda je sav pakao poceo da se vraca. Ne samo da je nastavio da me laze (oko izlazaka, raznih dopisivanja, gluposti...) vec skoro da uopste ne ucestvuje u trudnoci, vec 7 mesec. Ide kod lekara i tako neke stvari, ali ne bi mu palo na pamet da malo vremena posveti trudnoj zeni, vec samo drugovima i spartanju u slobodno vreme. Jedino sto je priznao konacno da nikad nece biti porodican covek ali kada spomenem razvod nece ni da se razvede. Ja sam svaki dan ocajna. Gde god se okrenem trudnice su sa muzevima, a ja sama, sa drugaricama ili mamom, a znate vec da trudnice i hormoni sami po sebi urnisu, kao da je malo! Nemam paznju, nikakav dogovor, podrsku, razgovor... Bukvalno sam ocajna. Ne znam da li da se selim sama ili sa njim, ostanem kod mojih, razvedem ili pustim... Jedino sto sam mu obecala je da nece moci sutra da dodje i glumi briznog roditelja a 9 meseci ga nigde nema! Svega mi je dosta i razmisljam da se razvedem, jedino sto znam da ce biti uzasno tesko sa malom bebom na pocetku! Pa, sta biste vi?

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razvod braka
20.6.2014 0:18:35   
bubulence
uh, prvo dobro razmisli da li su u pitanju hormoni ili realno stanje.
tebi je sada zaista najpotrebnija paznja a nemas je, i verujem da ti je tesko. ali kakav je bio u vezi? da li ti je poklanjao paznju pa ti sada to nedostaje ili je nikada nije ni bilo?
samo nemoj nesto da odlucis na brzinu pa da se kasnije kajes

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razvod braka
20.6.2014 6:32:33   
Misha i Ljisha
Tanjolina bas grozna situacija. Razmisljas kako ces sama sa detetom ali je po meni gora varijanta kad mislis da ce neko biti pored tebe i deteta a ustvari taj neko nije tu i ne mozes da se oslonis na tog nekog na koga racunas. Na svoju majku uvek mozes da se oslonis. U svakom slucaju mislim da to treba da resis pre porodjaja jer ce posle sa detetom sve biti mnogo teze. Ozbiljan razgovor obavite. A sto se tice razvoda, moze on da prica kako nece da se razvede, razvod je uvek moguc.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razvod braka
20.6.2014 7:57:36   
doktorkakristal
TANJOLINA ja ne znam sta bih te posavetovala,nisam pametna,ja poznajem devojku tj mladu zenu koja je u slicnoj situaciji,upoznala sam je dok sam lezala na odeljenju ginekologije,ona je jako mlada i u situaciji kao tvojoj,nastavile smo da se druzimo pa pijemo kafu povremeno elem znam kako joj je tesko jer njenog muza zabole iskreno i za nju i za dete,ona sve radi sama i dete uvek vuce sa sobom,nikad je nisam cula da pominje razvod,ali da trpi,trpi mnogo,jos zivi u bas velikoj zajednici,a dete je iz grada ,jedinica,hocu ti reci da sta god da odlucis bice jako tesko u pocetku

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razvod braka
20.6.2014 8:43:09   
nata11
Tanjolina mozda trebas da sacekas, mozda i jesu delom hormoni a mozda se i on promeni kada dobijete bebu pa shvati neke stvari. Neznam user posted image Ali ako ces imati muza samo da bi prala jedan par pantalona vise i to nije resenje. Svakako moras sama da odlucis ali ja bih presla kod mojih dok beba ne dodje i malo ojaca jer ce ti pomoc u tim trenucima mnogo znaciti.

_____________________________





(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razvod braka
20.6.2014 9:39:14   
NadaR
Ja bih isto sacekala da se beba rodi . Dala bih mu neki period da se opameti I prihvati cinjenicu da ima porodicu kojoj se mora posvetiti . Ako ne uspije , onda vise nema cemu da se nadas.
user posted image

Realno , vecina nas je u trudnoci htjela da se razvede iz ovih ili onih razloga. Glupi hormone! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Razvod braka
20.6.2014 14:42:42   
Tanjolina
Najgore od svega je sto svaka zena zasluzuje da bude srecna u ovakvom stanju jer je trudnoca nesto najlepse, pogotovu sa prvom bebom. Pa iskreno, mislim da su sanse ravne nuli da ja ikada vise imam dete posle ovog haosa. Ne znam kako cu izdrzati jos ova 2 meseca, a ne znam ni sta da radim jer on ni na sta ne pristaje, osim na dogovor koji njemu odgovara.
Naravno da nije bio ovakav u vezi, ne bih ja ostajala tu sve vreme a da se sad razvodim, nego sve se u nekom trenutku promenilo, prosto ne mogu da verujem koliko! Sto je najgore posle samo godinu dana veze on je hteo da se vencamo, vec jedno 4 godine je hteo bebu. Kad smo postali i potpuno nezavisni, samostalni u svakom smislu i nismo imali vise sta dalje poceli smo da pricamo o svadbi. Medjutim kad je dosla prosla god i to vencanje sve se promenilo! Krajem prosle godine kad sam ostala trudna sve je vec bilo u haosu. Prosto ne mogu da ustanovim sta je to moglo toliko da ga promeni! Isli smo i na bracno savetovanje, ma to je za nas bilo samo bacanje para verujte.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Razvod braka
20.6.2014 21:39:11   
doktorkakristal
TANJOLINA menjaju se muskarci i te kako,posebno posle potpisa papira,mama moje kume je maticar,kaze zena posle toliko godina iskustva da se bre faca muskarcima promeni u trenutku dok zena potpisuje ,naravno ne odnosi se na sve ali nazalost desava se,e sad neki se poboljsaju kad dete dodje neki polude jos vise,tesko je to mogu samo da zamislim al preziveces zbog deteta i zbog sebe,uvek i uvek pomisli da imas pravo da budes srecna i voljena pa makar to znacilo da dignes ruke od supruga

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Tanjolina)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Razvod braka
20.6.2014 22:00:50   
Torbica
Ja imam dve dijametralno suprotne situacije. Moju majku koja je bila samohrana. Svaka joj cast na snazi koju je imala i uvek je govorila da je bolje imati jednog normalnog nego dva nenormalna roditelja. Valjda se tako i tesila gledajuci pokojnu tetku koja je trpela svakakva sra..a radi toga da dete ima oba roditelja. Nazalost, dete je samo ispastalo. Ako vas dvoje ne funkcionisete kao tim, jako tesko.
Mm i ja smo sjajna ekipa od prvog dana, a sa svakim detetom nasa ljubav je rasla i jacala. Po meni, samo ljubav je merilo svega. Da li je ima ili nema. Sve ostalo je nebitno. Srecno draga, sta god da odlucis, slusaj svoj instikt i neces pogresiti.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Razvod braka
21.6.2014 9:23:03   
Olga75
ja sam se u trudnoci stalno razvodila a nisam imala tu situaciju da je rekao da ga bas briga
nesto sigurno jesu hormoni a nesto mozda i nisu
u svakom slucaju sad imas precih briga oko novog zivota i divne bebe koja ce se roditi nego da brines o muzu
da ti je tesko sigurna sam da jeste ali to ne treba da baca senku na cekanje bebe
ako mozes da odes kod roditelja a mislis da treba idi , izluftiraj se , razmazi se
sve ce na kraju doci na svoje , videces
sve najbolje ti zelim user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here