|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:28:11   
Anoniman
za loth,za buhlu,za gagiuser posted image user posted image user posted image

slusajte svoje srce,al ne zaboravite i onaj glasic iz malog mozgauser posted image
ako u sebi imate snage za borbu-borite se i tacka!!!

ja bih bila radikalna samo ako bi neko podigao ruku na mene,sto sam nekim sekirama dokumentovalauser posted image

i da se nadovezem na Anino SVASTA....user posted image
SVASTA * 1.000

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:31:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: banini

za loth,za buhlu,za gagiuser posted image user posted image user posted image

slusajte svoje srce,al ne zaboravite i onaj glasic iz malog mozgauser posted image
ako u sebi imate snage za borbu-borite se i tacka!!!

ja bih bila radikalna samo ako bi neko podigao ruku na mene,sto sam nekim sekirama dokumentovalauser posted image

i da se nadovezem na Anino SVASTA....user posted image
SVASTA * 1.000



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:33:06   
Nena81
ja mogu samo da se slozim sa verolinom, pametno zbori

ja sam bila upala u neku bezvoljnost monotoniju jbga sta li je samo kuca deca..nije ni mm lako rinta ko konj da bi imali sta da jedemo ali meni je bilo tesko jer on bar izadje iz kuce na 10h ide u firmu, pa nek je rad rad, i ja bih isla u rudnik samo da izadjem iz kuce
jos je on meni zlatan nemam zamerki, al ja se nisam lepo osecala dok nisam prelomila citajuci ovde par dobrih saveta i resila da se posvetim sebi
sad sam srecna ko malo dete jer imam nesto korisno za sebe sto radim, vezbam, skidam kg, izduvam se, mnogo sam opustenija bolje raspolozena, mm je to primetio, imam vise zivaca za kucne poslove, decu...
sad bar jednom nedeljno imam sex a nekad je to bilo jednom u 3mes user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:34:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

sad bar jednom nedeljno imam sex a nekad je to bilo jednom u 3mes user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:47:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nena81

ja mogu samo da se slozim sa verolinom, pametno zbori

ja sam bila upala u neku bezvoljnost monotoniju jbga sta li je samo kuca deca..nije ni mm lako rinta ko konj da bi imali sta da jedemo ali meni je bilo tesko jer on bar izadje iz kuce na 10h ide u firmu, pa nek je rad rad, i ja bih isla u rudnik samo da izadjem iz kuce
jos je on meni zlatan nemam zamerki, al ja se nisam lepo osecala dok nisam prelomila citajuci ovde par dobrih saveta i resila da se posvetim sebi
sad sam srecna ko malo dete jer imam nesto korisno za sebe sto radim, vezbam, skidam kg, izduvam se, mnogo sam opustenija bolje raspolozena, mm je to primetio, imam vise zivaca za kucne poslove, decu...
sad bar jednom nedeljno imam sex a nekad je to bilo jednom u 3mes user posted image



isto!sve isto.
okrenula se ja lepo sebi i boli me uvo..
eno ga svaki da me pita da li ga volim...

rekla sam mu da mi je sada na 3.mestu...tea, pa ja pa on...user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:53:00   
pepino
E ovako,ja sam vec pisala da i ja imam PONEKAD problema sa mm oko izlazaka,na drugoj temi,da se ne ponavljam!
Kod mene je taj problem mozda malo drugaciji i manji nego kod Gagi,ali takodje je znao dovesti do toga da sam i ja razmisljala o razvodu,ali se malo kasnije ohladim i predomislim!
Verka sve sto kazes jeste korisno i moze se upotrjebiti kod JEDNE vrste muskaraca,npr. kod mog nista od navedenog ne pali!!!
Ja nisam inace uopste mudrica,ali sam takodje od zena iz moje okoline dobijala savjete kako da ga nadmudrim,ja sam takodje probala izmedju ostalog i sa tom ,,tvojom'' tehnikom idem i ja sa tobom,mislis da je mene moj poveo????
Sipak,samo kaze ne ides sa mnom i tacka!!!
Ja sam za neke stvari probala mudrovati,taktizirati,nista ne pali,nije glup,jako je tvrdoglav,njegova je zadnja i tako je u vecini slucajeva,al sta da se radi,ima on i dobrih osobina,majke miuser posted image user posted image
Gagi nemam ti nesto pametno reci,da znam i ja bi upotrjebila za svog glavonjuuser posted image
Ja imam volju,znam i ja izaci,ali na zalost moje drugarice manje izlaze nego njegovi drugovi....
Zao mi je sto se to desava,ljubim te,sve ce proci i bice bolje!user posted image
Da si blize da ti ja cuvam djecu,a ti u zivot,salim se malouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 206
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 18:21:49   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razvod braka
27.7.2010 18:31:32   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:00:46   
Dora
Epa Gagi,ti si pametna mlada zena,kad malo razmislis ne isplati se deci oduzeti zivot u porodici zbog glupih izlazaka. I mm uvece nije tu,mi drzimo kafe klub pa mu je to posao,ali mene bas briga. Kad uspavam decu ili legnem,ili kuliram uz tv,internet,imam vremena samo za sebe... ma,cesto kad je. kuci ja pozelim da nije,jednostavno,zaista mi treba vreme samo za sebe. Ako njemu to toliko znaci,pusti ga. Ne postoji savrsen brak. Svako moze naci razlog za svadju i razvod. Ja sam od mog odlazila tri puta a sad znam da nigde nije bolje. A pazi sta ti kazem,kad prestane to da ti smeta,on ce prestati da izlazi...
Ljubi te Dora

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:11:40   
indy_25
Evo Gagi da te utjesim malo i moj muz izlazi bas cesto i to zapije se s drugovima i nekad ostane do 5 ujutro ali stvarno ja nemam nista protiv toga jer i ja imam pravo da izlazim kao i on. Ustvari nema kod nas pitanja ¨mogu li izaci¨.... izlazimo i jedno i drugo uz dogovore mada on puno puno vise ja jednom u mjesec dana. Nemoj se razvoditi radi toga, nije to dobar razlog za razvod ako ti je u drugim stvarima super. Ali eto ti najbolje znas kako ces.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 210
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 22:12:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:13:49   
pepino
I moj je od 7 u kafani,ja hocu da idem u krevet,odo da se naspavam,ko ga sljiviuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 22:16:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:17:34   
magde
gagi sta je draga????pa sta mislis svako ima dani kad zeli razvod.AALI nije to bas neko resenje.PO meni ako ne dodge to neverstva ili veliko nepostovanje ondak sve je ok.E sad ja nemogu da se navracam neznam bas sve sta si ti pisala o sebi ali moje mislenje je ovo.UZIVAJ I TIIII

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:19:50   
magde
a sta da ja kaem.JA ne smem da imam FB on ima.Ne smem da izadgem sdugaricom On sme.NE smem da kupim bilo sta bez da ga predhodnom pitam.Nesmem da idem sdetetom negde predhodno da mu se najavim .I nije samo to ne smem mnogo sttvare a on sme.Hvala bogu sta me voli i stoi ne pije i ne ide u kafanu ali mene evo vidis ovo nervira svako ima po nesto.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:26:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magde

a sta da ja kaem.JA ne smem da imam FB on ima.Ne smem da izadgem sdugaricom On sme.NE smem da kupim bilo sta bez da ga predhodnom pitam.Nesmem da idem sdetetom negde predhodno da mu se najavim .I nije samo to ne smem mnogo sttvare a on sme.Hvala bogu sta me voli i stoi ne pije i ne ide u kafanu ali mene evo vidis ovo nervira svako ima po nesto.


Ljubomora- neprijateljica ljubaviuser posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:27:42   
magde
a sta daradim ????????????

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:30:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magde

a sta daradim ????????????


Daj mu sopstvene medicine jedno vreme...A posle pricaj dok ti jezik ne utrne. Ja razumem da je ljubomoran (ti si prelepauser posted image ), ali ne treba ni preterivati, jer to gusi. Reci mu da te gusi, da mu nisi davala povoda za ljubomoru..Ali ako mu je to u prirodi, bice tesko da se promeni...

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 218
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 22:32:56   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:33:16   
magde
a DRAGA MOJA VEROLINOOO to je  u prirodu cak se i njegov tata cudi sta je takav.Ja sam razgovarala 100 puta da me gusi da cu da skrenem ali ima jak govor nadzborime i kaze sve na svoje mesto i jaaa ostajem eto i cudim se

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:38:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magde

a DRAGA MOJA VEROLINOOO to je  u prirodu cak se i njegov tata cudi sta je takav.Ja sam razgovarala 100 puta da me gusi da cu da skrenem ali ima jak govor nadzborime i kaze sve na svoje mesto i jaaa ostajem eto i cudim se

Onda ga prihvati kao takvog...Sta ces??Ima i gorih stvari u braku....user posted image Ili pokusaj i ti da napravis po koju ljubomornu scenu, cisto da vidi kako je touser posted image

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:40:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagi

Ljubavi znam ja to sve ,ja sam jaracuser posted image dok ne istjeram svoje ne prestajem.Jel mi vjerujes da mi je sada bas svedno sta ce i kako ce hoce li biti vani ili u kucu bas me brigauser posted image
user posted image user posted image user posted image rogonjo moj dragi user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:44:51   
morena
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: magde

a DRAGA MOJA VEROLINOOO to je  u prirodu cak se i njegov tata cudi sta je takav.Ja sam razgovarala 100 puta da me gusi da cu da skrenem ali ima jak govor nadzborime i kaze sve na svoje mesto i jaaa ostajem eto i cudim se

Onda ga prihvati kao takvog...Sta ces??Ima i gorih stvari u braku....user posted image Ili pokusaj i ti da napravis po koju ljubomornu scenu, cisto da vidi kako je touser posted image

Ma kakvi su ovo savjeti????? Ima i gorih stvari? Cure moje, ovo nije normalno. To je oduzimanje svojoj ženi i majci svoje djece temeljnih ljudskih prava.
Da moram pitat muža dal smijem na kavu? Ili van? Da ne smijem imat FB? Halo!!!! Pa nije on vlasnik tebe. Šta vi to pričate?

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:46:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: magde

a DRAGA MOJA VEROLINOOO to je  u prirodu cak se i njegov tata cudi sta je takav.Ja sam razgovarala 100 puta da me gusi da cu da skrenem ali ima jak govor nadzborime i kaze sve na svoje mesto i jaaa ostajem eto i cudim se

Onda ga prihvati kao takvog...Sta ces??Ima i gorih stvari u braku....user posted image Ili pokusaj i ti da napravis po koju ljubomornu scenu, cisto da vidi kako je touser posted image

Ma kakvi su ovo savjeti????? Ima i gorih stvari? Cure moje, ovo nije normalno. To je oduzimanje svojoj ženi i majci svoje djece temeljnih ljudskih prava.
Da moram pitat muža dal smijem na kavu? Ili van? Da ne smijem imat FB? Halo!!!! Pa nije on vlasnik tebe. Šta vi to pričate?


Zeno moja draga, vidis da ne mozze da ga promeni..Nemo' se ljutis...

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razvod braka
27.7.2010 22:47:50   
magde
MORENA ti si sasvim u pravo ali ja sam ga takva prihvatila sad moram da cutim.A ja iako sam LAV nisam ljubomorna a za scene nisam ni pomislila

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here