|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:09:20   
Ana RR
Mari, od koga ste dobile po prstima? Ne razumem te.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:10:51   
bebironcic
Slazem se sa onim sto je Mari napisala!Cemu onda svrha pisanja ako uvek posle nekog posta i komentara budemo crne ovce i babaroge-ovo kazem iz licnog iskustva!Valjda svako od nas ima pravo na svoje misljenje,a kome se ne svidja neka ne cita!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:11:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Zene, 'ajde nemojte kao svaki put da pravite haos od tudjih problema!  Zaista se ne bih bavila nekim invazivnim metodama na tudjim polnim organima!
Gagi, najbolje zna sta ce uraditi! Mi smo tu da je saslusamo na civilizovan nacin, posaljemo njoj i curicama BIG HUG i da je podrzimo ma sta ona odlucila.
Gagi user posted image


Evo ja cu da se samocitiram, jer sam shvatila da je rec o meni!
No comment!
Odoh u kavanu da se veselim!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:11:47   
Anoniman
ni ja ne razumem kao Ana?

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:12:54   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mari, od koga ste dobile po prstima? Ne razumem te.


od tebe nisam ....user posted image i ne mislim ovde licno na sebe,nego na nekoliko devojka...
lepo treba da pise,kada neko ima problem,taj ce isti da iznese a vi odgovorite zagrljajem i samo kao
mule klimajte glavom user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:13:03   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Zene, 'ajde nemojte kao svaki put da pravite haos od tudjih problema!  Zaista se ne bih bavila nekim invazivnim metodama na tudjim polnim organima!
Gagi, najbolje zna sta ce uraditi! Mi smo tu da je saslusamo na civilizovan nacin, posaljemo njoj i curicama BIG HUG i da je podrzimo ma sta ona odlucila.
Gagi user posted image


Evo ja cu da se samocitiram, jer sam shvatila da je rec o meni!
No comment!
Odoh u kavanu da se veselim!



O svašta...

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:14:24   
Mari86
Jeste Nejt sada je rec o tebi..niko to nije ni krio..
Nije mi jasno zasto se ljutis...nemas razloga zaista!


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:16:34   
lanajelena
ako ste mislile na moj post...ja Gagi ne poznajem i ne znam njen zivot tako da sam joj samo pruzila podrsku da se radi o nekoj osobi koju poznajem i sa kojom se vidjam naravno da bi dala drugaciji komentar ali ne ovde nego u nekom kaficu...nemam nista protiv onih koji pisu sta bi i kako bi...ono sto sam napisala da zena ne moze da se razvede ako hoce to je bila sala i oni koji znaju da se sale su to verovatno tako i razumeli

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:17:56   
Mari86
lena ja nisam mislila na tebe...

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:19:05   
lanajelena
onda ok Meri user posted image  idem na temu neg.energije user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:21:59   
Mari86
IZVORNA PORUKA: lanajelena

onda ok Meri user posted image  idem na temu neg.energije user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:24:51   
minavb
IZVORNA PORUKA: gagi

Nedo on jeste taj i mi smo osam godina u braku ali mi je njegovih izlazaka na vece preko k**** vise.

I moja koleginica se zbog ovoga razvela, bez obzira sto su jedno drugom bili velika ljubav i sto su bili 10 godina u braku. Sad su jako dobri prijatelji i slazu se bolje nego ikad, a da ne pricam da su mnogo sretniji.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:32:02   
Anoniman
auuuu, nemam rechi! 

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:43:08   
Anoniman
Au, bre, Gagiuser posted image
Pa ja sinoc caskam na Negativnoj energiji sa tobom, a ne znam u kakvim si ti problemima. Ti znas da ja isto ludim zbog potpuno iste stvari...Ludim i dalje, ali manje, jer je moj muzz proredio izlaske sa drustvom. Sad cu da ti kazem kako sam to postigla (zajebah ga na kvarnouser posted image ). Vidim ulazi u kupatilo, znam sta sledi, a ja brze bolje u ormar, navucem 'aljince i kad on izadje i pita me :"Gde ces ti?", ja mu samo odgovorim:"Uzasno mi je dosadno, tako da idem sa tobom"..Vidim ja on se mrsti i pokusava da me odgovori, kao tamo su sve muskarci. Ja mu samo kazem:"Pa sta"..I odem sa njim jednom, dva puta, tri puta (cak se i dobro provedem), medjutim, njegovim ortacima (koji su uglavnom neozenjeni) nije prijalo bas tako moje drustvo, pa su poceli redje da ga zovu. Sledeci put kad se spremi ja brze-bolje pozovem kumu i kuma na kafu i oni dodju, pa on ne moze da ode..I niz sitnih lukavstava sam primenjivala i nije me sram. Ja sam se za njega udala kad je imao 36 godina. Od svoje 20-te je visio po kafanama. Znala sam da cu mu to tesko izbiti iz glave. Ali evo posle godinu dana, on jednom-dvaput nedeljno ode u grad na pivo sa drustvom. A kad smo se uzeli u julu prosle godine? Pa ja sam celo leto bila sama. I ludela..I onda resim da upotrebim mozak. Jer ovo se Gagi moja mila samo mozgom resava, emocijama nikako. Emocije ce te samo do razvoda dovesti, a ja ti to ne zelim, pogotovo (kao sto Dora kaze) ako je to najveci problem koji imate u braku. Mislim da su sve RR dame spremne da za tebe smisle po koje malo lukavstvo kojim ces polako, ali sigurno, prorediti izlaske svoga muza, ili ih u krajnjem slucaju pretvoriti u izlaske sa tobom. Ja prva...
Izvinite na duzem postu, ali ja se uvek trudim da dam neki praktican primer ili savet, jer se tako nekome moze najbolje pomoci.
Sa druge strane mislim da je nasoj Gagi potreban i jedan zagrljajuser posted image
Draga, bice to sve okuser posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:50:29   
smeško
Ja umem dobro da slusam. Ne znam da dajem savete, jer nemam dovoljno iskustva. Tek dve godine sam u braku, jos nemamo decu. Imam srecu da moj suprug ne voli da izlazi bez mene. Ja ga nateram da izadje na kafu sa nekim drugom kad ja ne mogu. Stalno prica da po ceo dan radi i da voli da popodne provede sa mnom. Po tome sto to jako cenim kod njega kapiram da mi uopste ne bi bilo svejedno da izlazi stalno bez mene. Jednom se vratio u pet ujutru sa poslovnog razgovora sa gazdom i odmah sam ga pitala da li ima kucu. Zato znam da bih bila jako nezadovoljna, ali ne znam sta bih uradila. razumem da je to problem. Kao sto rekoh ja dobro slusam, ali ne volim previse da pricam sta bih ja uradila ako vec nisam bila u takvoj situaciji. Vec sam imala prilike da uocim kako se iz prvog lica misljenje i delanje menjaju. Zato ja samo mogu da kazem da STVARNO verujem i stvarno mi je zao zbog vasih problema. Ali, verovatno ce surovo da zvuci ona narodna :,, Sit gladnom ne veruje", ne volim da pametujem kad ne znam kako je, vec mogu samo da zamisljam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:53:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeško

Ja umem dobro da slusam. Ne znam da dajem savete, jer nemam dovoljno iskustva. Tek dve godine sam u braku, jos nemamo decu. Imam srecu da moj suprug ne voli da izlazi bez mene. Ja ga nateram da izadje na kafu sa nekim drugom kad ja ne mogu. Stalno prica da po ceo dan radi i da voli da popodne provede sa mnom. Po tome sto to jako cenim kod njega kapiram da mi uopste ne bi bilo svejedno da izlazi stalno bez mene. Jednom se vratio u pet ujutru sa poslovnog razgovora sa gazdom i odmah sam ga pitala da li ima kucu. Zato znam da bih bila jako nezadovoljna, ali ne znam sta bih uradila. razumem da je to problem. Kao sto rekoh ja dobro slusam, ali ne volim previse da pricam sta bih ja uradila ako vec nisam bila u takvoj situaciji. Vec sam imala prilike da uocim kako se iz prvog lica misljenje i delanje menjaju. Zato ja samo mogu da kazem da STVARNO verujem i stvarno mi je zao zbog vasih problema. Ali, verovatno ce surovo da zvuci ona narodna :,, Sit gladnom ne veruje", ne volim da pametujem kad ne znam kako je, vec mogu samo da zamisljam.


Naravno duso...Iskustvo govori, a neiskustvo slusa..Tako i treba da budeuser posted image
P.S. Muzz ti je divan...user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:55:04   
Dora
Slazem se sa Verolino,ali to sve samo ako je to jedini problem. A ja mislim da jeste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:59:58   
smeško
I zaboravih da kazem da vas sve bas gotivim i da bih vam taaaako rado rekla nesto korisno. I da sam ovde, ako vam bar zatreba neko da vas saslusa, kafa ili sl.
Ljubim vas.user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:06:05   
minavb
IZVORNA PORUKA: Dora

Slazem se sa Verolino,ali to sve samo ako je to jedini problem. A ja mislim da jeste.

Mislim da ne moze to biti jedini problem. Mozda pocne kao jedan problem, ali on kasnije izazove jos mnogo problema, izgovore se ruzne reci, pocne inacenje, nezadovoljstvo i ko zna sta jos. Moja koleginica je trpela jao dugo, dok jedne noci nije dosao , naterao je da ustane iz kreveta da mu spremi da jede, i tako pijan, kad je odbila, je udario. Onda se spakovala, otisla kod roditelja i razvela.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:13:29   
Nena81
IZVORNA PORUKA: verolino

Sad cu da ti kazem kako sam to postigla (zajebah ga na kvarnouser posted image ). Vidim ulazi u kupatilo, znam sta sledi, a ja brze bolje u ormar, navucem 'aljince i kad on izadje i pita me :"Gde ces ti?", ja mu samo odgovorim:"Uzasno mi je dosadno, tako da idem sa tobom"..Vidim ja on se mrsti i pokusava da me odgovori, kao tamo su sve muskarci. Ja mu samo kazem:"Pa sta"..I odem sa njim jednom, dva puta, tri puta (cak se i dobro provedem), medjutim, njegovim ortacima (koji su uglavnom neozenjeni) nije prijalo bas tako moje drustvo, pa su poceli redje da ga zovu. Sledeci put kad se spremi ja brze-bolje pozovem kumu i kuma na kafu i oni dodju, pa on ne moze da ode..I niz sitnih lukavstava sam primenjivala i nije me sram. Ja sam se za njega udala kad je imao 36 godina. Od svoje 20-te je visio po kafanama. Znala sam da cu mu to tesko izbiti iz glave. Ali evo posle godinu dana, on jednom-dvaput nedeljno ode u grad na pivo sa drustvom. A kad smo se uzeli u julu prosle godine? Pa ja sam celo leto bila sama. I ludela..I onda resim da upotrebim mozak. Jer ovo se Gagi moja mila samo mozgom resava, emocijama nikako. Emocije ce te samo do razvoda dovesti, a ja ti to ne zelim, pogotovo (kao sto Dora kaze) ako je to najveci problem koji imate u braku. Mislim da su sve RR dame spremne da za tebe smisle po koje malo lukavstvo kojim ces polako, ali sigurno, prorediti izlaske svoga muza, ili ih u krajnjem slucaju pretvoriti u izlaske sa tobom. Ja prva...
Izvinite na duzem postu, ali ja se uvek trudim da dam neki praktican primer ili savet, jer se tako nekome moze najbolje pomoci.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mnogo mi se svidja tvoj nacin razmisljanja

A ovo si dobro rekla, ako je to jedini problem, jbg coveku mozda treba izduvni ventil ako puno radi, pa i ako potrosi koji dinar vise u kafani..nek potrosi na kafanu, ne na kocku zene ( da ne kazem kurve)..

mozda nije bas toliko crno sve Gagi, razmisli sta ti je ciniti.
Mislim da bi mogla malo lukavstvom da probas nesto da promenis, pa na kraju ako ne ide ne ide, razvod neka bude krajnje resenje.

Mozda da odes sama sa decom negde na odmor, razbistri glavu, smisli se kako sta ti je ciniti nemoj brzati i impulsivno reagovati ..

Nisam toliko upucena od skoro sam na forumu, ali saljem puno puno
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:28:39   
Anoniman
Verolino, jako mi se sviđa kako razmišljaš, svaka častuser posted image
Samo mislim da to rešenje nije primenjivo kod Gagi jer ona ima dve ćerkice, koje ne može da ostavi same kod kućeuser posted image

(odgovor članu Nena81)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:36:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Verolino, jako mi se sviđa kako razmišljaš, svaka častuser posted image
Samo mislim da to rešenje nije primenjivo kod Gagi jer ona ima dve ćerkice, koje ne može da ostavi same kod kućeuser posted image



Ali mozze da ih odvede kod svoje majke na par dana (Dragi, vodim ih kod mame, mnogo ih je pozelela), a onda u akciju. Pa ili ce puci tikva ili ce on postati solidan muzz. Pa kad prodje tih par dana (Dragi danas pravimo rostilj, dolaze nam prijatelji)..pa posle par dana neka utakmica (E, dragi, ajd napravicu vam tople sendvice i pivo, pozovi drugare da dodju do nas)...I polako..Samo polako...Ja sam imala zivce kao konj..I uspela. Ako je sve ostalo ok uspece i ona. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:39:36   
Anoniman
Naravno, slažem se....al s obzirom da je u pitanju Gagi....glupo mi je da pričam u njeno ime, puno toga je pokušala, otvorila temu "bezvoljnost" kad su problemi krenuli...probala je svaštauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razvod braka
27.7.2010 13:40:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Naravno, slažem se....al s obzirom da je u pitanju Gagi....glupo mi je da pričam u njeno ime, puno toga je pokušala, otvorila temu "bezvoljnost" kad su problemi krenuli...probala je svaštauser posted image


Cek, idem da vidim...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razvod braka
27.7.2010 14:16:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: Nedja

Naravno, slažem se....al s obzirom da je u pitanju Gagi....glupo mi je da pričam u njeno ime, puno toga je pokušala, otvorila temu "bezvoljnost" kad su problemi krenuli...probala je svaštauser posted image


Cek, idem da vidim...


Videla....Procitala...Ovako:

Ti si prestala da volis zivot. Nauci to ponovo da radis. Ni zbog njega, ni zbog dece- ZBOG SEBE! kako ces to da postignes? Lako. Ujutro ustanes, sredis se, nasminkas i kazes sebi: "Ja sam lepa zena i puno vredim". Ponavljaces to svaki dan dokle god si ziva. Iz svega sto sam procitala moj zakljucak je da se nesto dogodilo mnogo pre njegovih izlazaka (sto cini tvoju i moju situaciju drugacijom, jer moj je samo nastavio sa starim navikama, dok mu nisam dosla glaveuser posted image ) sto ga je navelo da mu izuzetno prija zivot van kuce. Tvoja depresija je samo pogorsala vec postojece stanje. Koliko iskustva u zivotu imam, mogla sam da zakljucim da muskarci ne vole depresivne zene (pa cak ni da sa njima imaju petoro dece), jer ih smatraju dosadnim. Ja sam sad malo okrutna sa recima, ali veruj mi, samo za tvoje dobro...  Znaci moram da se ispravim u prethodnim postovima. Prvo ti moras za sebe da uradis nesto, pa tek onda za brak. Hocu da svaki dan budes lepa i nasmejana. Ako ti treba razlog za smeh, nadji ga u svojoj deci. Ako ti treba snaga za sve to- pomisli da ces uskoro imati jedan solidan brak. Kad veceras ili sutra krene u grad, ti mu pozeli lep provod sa osmehom, bez bensedina (prvo, to ce ga zbuniti, a drugo, zaintrigirace ga), ali mu reci da se ne vrati kasno, jer sutra idete da vodite klinke u zoloski vrt. To mu nabaci naredbeno, ali opet sa osmehom. Kad osvane to sutra, ako ne bude zeleo da ide nemoj ga terati, vec se sredi, budi cica i po i kreni sama. Tako neka pocne...I to ce biti dobar pocetak, veruj mi.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here