|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:16:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:17:38   
Anoniman
gagi, a ja ne znam nista! user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:18:37   
Anoniman
Gagi, dotle došlo?user posted image

Meni je malo poražavajuće što mnogi ljudi ulaze u brak sa mišlju "jednom se živi, ako ne uspe, uvek se mogu razvesti". Dakle, ovo nisam lupila, znam mnogo primera.
Ljudi odustaju na prvi problem, jer znaju da je lako razvesti se. A zaista je lako.
Po meni bi to trebalo malo bolje urediti, imam jednu poznanicu u Hrvatskoj koja je trudna podnela zahtev za razvod, jer je shvatila da njen muž ipak nije "the One". Morala je da ostane sa njim u braku, još godinu dana, kako bi oboje bili sto posto sigurni da nisu jedno za drugo, jer imaju dete.

Sa druge strane, naravno da je bolje dobar razvod nego loš brak...ali mnogi se bezglavo upuštaju u bračne vode i roditeljstvo, upravo sa tim "lako ću se razvesti". To me nervira.

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 153
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:20:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:23:14   
Mari86
IZVORNA PORUKA: gagi

Nedo on jeste taj i mi smo osam godina u braku ali mi je njegovih izlazaka na vece preko k**** vise.


user posted image ja gagi nisam nista znala...zao mi je ako je dotle doslo i nema pomoci..

i moj muz je nekada mislio da je njegova prva zena The One ali na kraju se ispostavilo da nije,
nego da sam ja The One user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:24:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Gagi, dotle došlo?user posted image

Meni je malo poražavajuće što mnogi ljudi ulaze u brak sa mišlju "jednom se živi, ako ne uspe, uvek se mogu razvesti". Dakle, ovo nisam lupila, znam mnogo primera.
Ljudi odustaju na prvi problem, jer znaju da je lako razvesti se. A zaista je lako.
Po meni bi to trebalo malo bolje urediti, imam jednu poznanicu u Hrvatskoj koja je trudna podnela zahtev za razvod, jer je shvatila da njen muž ipak nije "the One". Morala je da ostane sa njim u braku, još godinu dana, kako bi oboje bili sto posto sigurni da nisu jedno za drugo, jer imaju dete.

Sa druge strane, naravno da je bolje dobar razvod nego loš brak...ali mnogi se bezglavo upuštaju u bračne vode i roditeljstvo, upravo sa tim "lako ću se razvesti". To me nervira.



e Nedjo, to sam ja htela da kazem gore..Slazem se,
i primetila sam da ...jedna stvar ne ide (jedan aspekt) i odmah razvod.
Pa zaboga, ne postoji LIK sa kojim ce SVE da funkcionise.
nema sanse..



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:25:05   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagi

Nedo on jeste taj i mi smo osam godina u braku ali mi je njegovih izlazaka na vece preko k**** vise.

Secam se tvojih problema i njegovih izlazaka ja sam mislila da ga je to proslouser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 157
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:26:14   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:27:16   
Mari86
IZVORNA PORUKA: gagi

Da sve se vratilo na staru,zadnjih sedam dana stalno je na vece vani a kada ide sa mnom uvjek je umoran i spava mu se.


user posted image user posted image izvini a mozda neces o tome da pricas..ali da li su mu rekla nesto?


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 159
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:29:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:30:12   
Rivana

IZVORNA PORUKA: gagi

Da sve se vratilo na staru,zadnjih sedam dana stalno je na vece vani a kada ide sa mnom uvjek je umoran i spava mu se.

E, bre gagi bas mi zao user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 161
   [Obrisana poruka]
27.7.2010 11:31:51   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:32:45   
Mari86
IZVORNA PORUKA: gagi

Da on samo kaze Sta sam ja uradio lose?Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ma nisi nista ebote.Cukaces se ti u glavu ima vremena.


user posted image jbg...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:35:38   
kleopatra*
Gagi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:39:37   
Anoniman
auu, bre, gagi, ja vise ne bi mogla to da trpim... verovatno bih prsla i mnogo pre i otisla... tj. razvela se! mozda nisam od neke pomoci sa ovakvim savetom, al ne znam sta bih drugo... kao sto kaze oti, cuo bi on mene prethodno! Zapalila bih mu gace i njega zajedno sa njima!

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:41:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trinny

auu, bre, gagi, ja vise ne bi mogla to da trpim... verovatno bih prsla i mnogo pre i otisla... tj. razvela se! mozda nisam od neke pomoci sa ovakvim savetom, al ne znam sta bih drugo... kao sto kaze oti, cuo bi on mene prethodno! Zapalila bih mu gace i njega zajedno sa njima!


Mala, je l ja sa svake teme tebe treba da preusmeravam u kafance user posted image  'Ajd, vracaj se na jagnjetinu, opet ces da odlepis!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:43:09   
kleopatra*
IZVORNA PORUKA: gagi

Da on samo kaze Sta sam ja uradio lose?Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ma nisi nista ebote.Cukaces se ti u glavu ima vremena.





Eeeeeeeeeeeee strasno,pa da sta je tu lose covek se provodi uf odsekla bih mu ................znate vec stauser posted image

_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:46:31   
Anoniman
Zene, 'ajde nemojte kao svaki put da pravite haos od tudjih problema!  Zaista se ne bih bavila nekim invazivnim metodama na tudjim polnim organima!
Gagi, najbolje zna sta ce uraditi! Mi smo tu da je saslusamo na civilizovan nacin, posaljemo njoj i curicama BIG HUG i da je podrzimo ma sta ona odlucila.
Gagi user posted image

(odgovor članu kleopatra*)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:51:44   
Dora
Joooj, Gagi...
Ako je on dobar otac,pazljiv prema tebi,voli te i to ti pokazuje,ako ste slozna i srecna porodica,ako nije psihopata i ljubomoran,ako ti mozes sve sto i on,ako je samo to izlazenje problem,pa da razmislis,sta ti tu smeta,nek izlazi. A ako ima jos nesto od onoga sto sam nabrojala,onda idi,draga,sto pre to bolje...

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:55:27   
Dora
Bas mi je zso Gagi,ti si divna cura. Da si mi tu blize,veruj mi, on bi imao problem s tvojim izlascima!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:57:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Trinny

auu, bre, gagi, ja vise ne bi mogla to da trpim... verovatno bih prsla i mnogo pre i otisla... tj. razvela se! mozda nisam od neke pomoci sa ovakvim savetom, al ne znam sta bih drugo... kao sto kaze oti, cuo bi on mene prethodno! Zapalila bih mu gace i njega zajedno sa njima!


Mala, je l ja sa svake teme tebe treba da preusmeravam u kafance user posted image  'Ajd, vracaj se na jagnjetinu, opet ces da odlepis!


ha haaaa, evo me, Nejti, evo me dolazim!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:57:53   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: kleopatra*

IZVORNA PORUKA: gagi

Da on samo kaze Sta sam ja uradio lose?Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ma nisi nista ebote.Cukaces se ti u glavu ima vremena.





Eeeeeeeeeeeee strasno,pa da sta je tu lose covek se provodi uf odsekla bih mu ................znate vec stauser posted image

Slazem se,ili bi ga jos bolje obesila za tu istu stvar u sred centra grada!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu kleopatra*)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razvod braka
27.7.2010 11:59:45   
lanajelena
uh ovde zena ne moze ni da se razvede ako hoce...Gagi ti najbolje znas, zivis sa njim i ako te to ne cini srecnom ostalo znas i sama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:06:32   
Mari86
Ne razumem...zbog cega stalno dobijamo po prstima ako zelimo da kazemo ono sto mislimo...
nije bitno da li sam to ja,gagi ili neko drugi...
ne razumem zaista,znaci kada neka od nas iznese problem od neke druge treba da dobije zagljaj..
dobro ste mi rekli da znam da ovde ne pisem svoje probleme,zato sto meni zagrljaj zaista nije dovoljan,ja trazim savet
i da cujem sta bi vi uradile...
Bolje sada da prekinem napisacu nesto sto ne treba...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razvod braka
27.7.2010 12:08:19   
kleopatra*
IZVORNA PORUKA: Mari86

Ne razumem...zbog cega stalno dobijamo po prstima ako zelimo da kazemo ono sto mislimo...
nije bitno da li sam to ja,gagi ili neko drugi...
ne razumem zaista,znaci kada neka od nas iznese problem od neke druge treba da dobije zagljaj..
dobro ste mi rekli da znam da ovde ne pisem svoje probleme,zato sto meni zagrljaj zaista nije dovoljan,ja trazim savet
i da cujem sta bi vi uradile...
Bolje sada da prekinem napisacu nesto sto ne treba...user posted image





Podrzavam te u svemuuser posted image user posted image user posted image ali nisam htela nista da komentarisem jer bih otisla mnogo daleko,zato sam mislila da je bolje da iskuliramuser posted image

< Poruku je uredio kleopatra* -- 27.7.2010 12:09:34 >


_____________________________

" Sve je tako jednostavno-ILI ce se desiti ILI nece..Treceg nema ;) "

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here