|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
14.1.2016 16:43:06   
MAMAMAJ
E, pa, super onda.
Hvala, to mi baš znači. Nisam još načisto, ali mislim da će nam to biti najisplativije, pogotovo što nam pelene odgovaraju, bar za sada, iskoristili smo i za D jedno malo pakovanje i nije bilo reakcije.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2326
   RE: Pelene ...
14.1.2016 17:10:44   
suzi kju
Mi koristimo violetu,nisu lose,fino upijaju,ne propusta nam uopste.
Mada bih promenila,vidim svi hvalite dm-ove,malopre sam bas svracala,1700 din 100 kom,ok je cena a najbolje su po meni lily-eve,malo su skuplje od dm-ovih,mada ja i tu malu razliku pocinjem da gledam jer ih je dve,idu pelene samo tako...

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 2327
   RE: Pelene ...
14.1.2016 17:18:18   
Anoniman
Joj Suzi ja sam probala llijeve meni su odvratne, uopste mi se nisu svidele, dok dm-ove sam koristila sa Unom i bile su mi super, ali one u kutiji, organske su sra...e

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 2328
   RE: Pelene ...
14.1.2016 17:22:43   
suzi kju
Da,za organske sam citala da nisu nizasta, a ja imala onaj kupon neki za popust i mislila da uzmem jedno pakovanje kad ono popust samo za te organske,i ja iz inata ne uzmem nego se vratim prqznih ruku,bezobrazluk cist...
A meni se bas dopadaju lily...
Mislim da cu ipak uzeti dm...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2329
   RE: Pelene ...
14.1.2016 18:25:42   
jess021
Mi se vracamo na Lillyeve, nama su odlicne. Violetinu su extra, ali su skuplje. Bambo mi je grozan model, uopste se ne mogu lepo namestiti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2330
   RE: Pelene ...
14.1.2016 18:38:29   
lesica
Kod nas su DM i violeta na smenu, mada realno violeta mi je sad bolja, a klela sam se u DM, ali se desilo u jednom dva pakovanja 4 da i DM puštaju kristale.
Jedina zamerka za violetu, što deluju nekako labave kada se zalepe, mada nama do sada još ništa probilo nije. I fakat, jesu skuplje, ali ih uglavnom ima na akcijama, pa tad uopšte nije loše uzeti. Mislim ja sam oko nove godine u aksi paket plaćala 1000 dinara. Inače im je redovna cena u rodi jedno vreme bila 1150 dindži, da znate.



< Poruku je uredio lesica RR -- 14.1.2016 18:42:59 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2331
   RE: Pelene ...
14.1.2016 18:45:54   
suzi kju
I ja sam se tada obezbedila violetom kad je bila na akciji,uzela bila dva pakovanja dvojku dva trojku,dobile jedno pakovanje trojju,jos ono nam je ostalo,ali posto zacas potrosimo moram vec da ganjam akciju i kupim jos. I meni je violeta Super ne bih je menjala,samo da docekam neku akciju...

Nisam znala da je u rodi uglavnom ta cena,hvala Lesica...

< Poruku je uredio suzi kju -- 14.1.2016 18:47:01 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2332
   RE: Pelene ...
14.1.2016 18:54:58   
lesica
Suzi, trenutno nije, ali ima neke sistematike kod svih, kad koji mesec budu ( na neka 3 meseca vrte sve te neke proizvode, ne pelene samo) , uglavnom sad su u idei najjefinije, mada stara pakovanja ako se nađu ( 2 i 3) u aksi su još uvek 1000 dinara.
Mi smo na 4 odavno ( a to je najkritičnija veličina) tako da napravismo zalihu pred ng, i mislim da će biti miran do kraja februara.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2333
   RE: Pelene ...
14.1.2016 20:34:32   
Maraj
Jess meni su bamboo super. Mozda i podsvesno kad znam da su "organske" ...otkud znam...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2334
   RE: Pelene ...
14.1.2016 20:42:46   
adulence
Evo i mene da pohvalim violetu,stvarno su odlicne...ja se kunem u pampers ali mi se ne svidja mnogo mi se osecaju ujutru posle cele noci,dok se violeta ne osecaju...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2335
   RE: Pelene ...
14.1.2016 20:50:50   
suzi kju
Lesice javni ako ideš u rodu i vidiš da je violeta na akciji, roda kod mene se zatvorila a da ne idem badava negde dalje ako nisu na akciji, pa ako se setiš slučajno kad budu na akciji ti napiši u temi...
Pampers se meni najmanje dopada.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2336
   RE: Pelene ...
14.1.2016 20:56:50   
lesica
Suzi, u idei su trenutno 1249 da znas. A za rodu, ili vec javim.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2337
   RE: Pelene ...
14.1.2016 21:08:41   
adulence
Suzi probaj da pogledas na onom sajtu ili aplikaciji cenoteka...

Evo ja sam pogledala u rodi su 1799,a u idei kao sto je les napisala...

< Poruku je uredio adulence -- 14.1.2016 21:11:38 >


_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2338
   RE: Pelene ...
20.1.2016 18:48:33   
suzi kju
Mame pitanjce, videh u idei malopre Pampers active baby dry 96 kom 1650 din snizeno sa 2350,nešto na brzaka sam pogledala učini mi se da su kao za noć, nisam ih dosad koristila pa me zanimaju iskustva, jel ako su za noć mogu da ih koristim i za dan ili ne?
Pretpostavljam da su punije ako su za noć...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2339
   RE: Pelene ...
20.1.2016 22:09:08   
jess021
MM kupio u Univeru Puffies, 82 kom 1500din. Meni su, za sad ok. Slicne su Violetinim.
Suzi, nisam znala da imaju pelene za dan i za nocuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2340
   RE: Pelene ...
21.1.2016 6:59:43   
suzi kju
Nisam ni ja user posted image
Piše na njima 12h zaštite tokom noći i dođu kao naši ulošci u tamno plavom pakovanju. Mozda grešim, ne znam, zato sam pitala.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2341
   RE: Pelene ...
21.1.2016 7:17:06   
mali_mis
Meni je definitivno bacanje para na obicne pelene, jer A. to uzme pa samo skida, moracu da se presaltam na one pelene gace, to mu je jos uvek misterija kako se skidaju. A i valjda ce ovog leta da pocne da koristi nosu, inace nam ne gine nosenje pelena do osnovne.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2342
   RE: Pelene ...
21.1.2016 7:50:15   
Trcosava
Suzi, mislim da možeš i preko dana. Jer i te noćne uloške neke žene nose i preko dana (koje imaju obilne menstruacije)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2343
   RE: Pelene ...
21.1.2016 10:55:58   
jess021
Ma i ja kontam da moze.
Uvek su me nervirale te podele kao krema za lice za noc, ulosci za noc...kao da guza zna da li je dan ili noc.
Poenta je samo u moci upijanja, sto bi rekla na reklamiuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2344
   RE: Pelene ...
21.1.2016 19:14:44   
choopa choops
Ja sad uzeh Lumpi, drugačije su nego kad su LiM bili malii nisu loše uopšte.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2345
   RE: Pelene ...
22.1.2016 10:47:21   
janajana
Ja sam kupila u Aksi Pampers active baby dry 3 kutiju (108kom) na akciji 1989 din
Inace pampers active baby dry su samo sa poboljsanim upijanjem, i nisu namenjene samo za noc, samo na njima pise do 12h suvoce

< Poruku je uredio janajana -- 22.1.2016 10:48:49 >


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2346
   RE: Pelene ...
22.1.2016 13:07:05   
bebilule
Napokon nadjoh violeta trojku, nije je nikako bilo. Prezadovoljna sam, mekane, duboke, fino se i lijepe. Kod nas je pakovanje od 66 komada 20 km, doduse na akciji. Inace su oko 25

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 2347
   RE: Pelene ...
21.2.2016 19:42:39   
micika2015
Pelene Bebolino
Radnja Dalija 021 ulica Jevrejska
Najnajnaj
U kesi pelene Chicco
ima ih i u radnji Papirko

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2348
   RE: Pelene ...
22.2.2016 12:01:47   
BubaBubica
Baš sam gledala kod nas u prodavnicama pelene, kakav bedan izbor user posted image Ima pampersa u svakoj, naravno user posted image ima neke Teran.. nisam upamtila ime, i neke potpuno nepoznate u kesama user posted image Ja planiram da uzmem i platnene pa da kombinujem po potrebi sa ovim jednokratnim.

(odgovor članu micika2015)
Direktna veza do poruke: 2349
   RE: Pelene ...
22.2.2016 12:21:53   
Sanjalicaaa
Bubo, tako i mi radimo. Kombinujemo platnene i pampers

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here