|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pelene ...
23.2.2016 12:58:49   
IvanaSK RR
Ko koristi Pufies pelene, u Tempu su 1399 din

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Pelene ...
23.2.2016 13:35:17   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Bubo, tako i mi radimo. Kombinujemo platnene i pampers

user posted image Ovo me ohrabruje baš user posted image koliko platnenih ste nabavili?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Pelene ...
23.2.2016 15:25:01   
Sanjalicaaa
Mi smo kupili daj daj 15 komada jos sa prvim detetom, i sad ih koristim i sa drugim. Kad nemam suve koristim i tetre. A kad negde idem onda koristimo pampers user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Pelene ...
23.2.2016 20:49:35   
pngpme
Ja sam odlučna da koristim platnene s tim da bih uveče stavljala pampers i ovako ponekad u zavisnosti od toga koliko puštaju tečnosti ili slično, tj. kako se pokažu. U haosu sam jer ne znam koje da kupim, da li da naručujem preko interneta i gdje da ih nađem uopšte (živim u Podgorici).

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Pelene ...
23.2.2016 21:35:19   
pipi_coco
Ja ovih dana treba da kupim pelene, neka je sve spremno ja to volim sve na vrijeme da se pripremi ( kontrol freak user posted image )

Mislila sam uzeti pampers, ali sada vidim da svi hvale voletu, pa kontam da se prešaltam, da prvo probamo sa violetom,

Ne znam kakve su cijene violete u odnosu na pampers, ali ovde u BIH to je domaca marka trebale bi valjda biti jeftinije.

Pa je li postoje neke druge pamucne pelene osim tetra pelenauser posted image

< Poruku je uredio pipi_coco -- 23.2.2016 21:36:10 >


_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Pelene ...
23.2.2016 21:43:37   
pngpme
Postoje, kako da ne... Sa ulošcima i sa onim gumenim okolo ali ne starinskim nego onim što su poput pampersa... Ukucaj na nekom sajtu poput aliexpres ili slično prodaja preko interneta - cloth diapers. Doduše i google će da pokaže prave rezultate valjda.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Pelene ...
23.2.2016 21:49:39   
pipi_coco
Evo našla na googlu, hvala pngpme.....

Eto svaki dan covjek nauci nešto novo user posted image

Ove platnene su sigurno zdravije i djete se brže odvikne od pelena, samo me ovo odlaganje prljavih malo muci, ali možda i mi probamo

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Pelene ...
23.2.2016 21:50:48   
New Mom
Imate i ovde temu Pamucne pelene.
A na fb grupu Moderne pamucne pelene, tu mozete videti gomilu saveta, ocena, pa cak i prodaju mpp. :)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Pelene ...
23.2.2016 21:51:53   
pngpme
Da ne objašnjavam sad, ja imam veliki problem sa sušenjem veša inače (samo dva sata sunca na balkonu i ljeti i svašta nešto), pa ću morati da kupim sušilicu i zato imam hrabrosti da se upustim u proces pranja i sušenja silnog jer posle sušilice ne treba da se pegla roba jer je sve dezinfikovano... Naravno da se neće uvijek sušiti tako, ali eto to me hrabri da mogu da pokušam makar da kombinujem...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Pelene ...
23.2.2016 22:05:29   
pngpme
Informisaću se ali plašim se da je to sve samo za Srbiju :( ?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Pelene ...
23.2.2016 22:40:07   
Sanjalicaaa
Vidi na fb grupu moderne platnene pelene. Tamo ima mama iz regiona, pa se recimo mame iz Hrvatske skupe pa naruce pelene iz Srbije i obrnuto. Tako da pretpostavljam da imama mama i iz CG koje tako narucuju. Najbolje da tamo pitas za savet.
Inace, i ja imam susilicu pa nemam problema. Mada zimi susim i na radijatoru, leti se osuse i na suncu bez problema. Ali za prolece i jesen najbolja je susilica user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Pelene ...
23.2.2016 22:45:20   
pngpme
Super! Hvala ti! Možeš li molim te da mi kažeš samo koliko dugo ih već koristiš i kakva su ti iskustva, puštaju li sadržaj koliko? Osim toga, da li si kupovala ove moderne? Izvini što sam dosadna, inače nemam radijatore, ni centralno grijanje, ali zato imam klimu i gljivice! Dakle borimo se sa gljivicama i luftiramo svakog dana kako ih ne bi bilo i kada se pojave onda ih eliminišemo jer ja imam strašno osjetljiva pluća. Dakle zima je pakao za mene što se tiče veša, proljeće i jesen takođe, samo ljeti preživljavamo nekako u borbi sa vešom, ali i tada je sušenje sporo, moram stalno da prevrćem veš i da ga stavljam da se suši SAMO onda kada udarno prži Sunce, a to je samo dva sata popodne.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Pelene ...
23.2.2016 23:42:45   
Sanjalicaaa
Odgovoricu ti u temi platnene pelene.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Pelene ...
8.3.2016 12:36:11   
vocicana
Posto sam se danas frapirala cenom pelenica to sam i ocekivala, s obzirom da cemo dzakove para bacati u kantu za msece neka je beba ziva i zdrava,zelim da pitam da li je neka mama koristila Babylove pelenice od pocetka i kakva su vasa iskustva. ne one bioloske kartonske, nego normalne pelenice. Bas sam u rebusu, a mrzim komercijalne stvari u zivotu, ne zelim da dam 600dinara za 22 pelene koje cu za tri dana opet morati da kupim. lilly-jeve su isto sa super cenom, bas se moram prosetati do DM-a samo da bacim pogled na velicine i da vidim kakva je situacija sa cenama. Bezobrazluk cist!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Pelene ...
8.3.2016 12:53:46   
Mala Elena
Voci, evy baby su na snizenju u Aksi, one su nam super. Do sada smo pampers ali svaka druga pelena im je na guzi kod tracica za lepljenje, prazna ili skroz ili se pod rukom osecaju kuglice. Razocarala sam se. Jel jos neko to primetio?
Jutros je muz kupio 2-ku evy baby.
Te dm-ove se meni iskreno ne svidjaju.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Pelene ...
8.3.2016 13:00:02   
IvanaSK RR
Mi smo koristili Evy baby i bili zadovoljni skroz.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Pelene ...
8.3.2016 13:07:46   
vocicana
E pa hvala ti puno na misljenju, tebi i Ivani, bas sam malo pre mmozgala sta cu da radim, a ne volim jednostavno te komercijalne stvari, imena zvucna, sve te neke ...razumes. Ali prvo mi je, sve mi je prvo i novo, bas se nerviram ali polako, izaci ce voci u setnju pa ce odluku da donese.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Pelene ...
8.3.2016 20:32:03   
pipi_coco
E žene ja treba sutra ili ovih dana da kupim prve pelene......imate li kakav savjet šta da uzmem, dvoumim se između pampers, violete ili babylove user posted image

Ove prve pelenice u svakom slucaju ne smiju doci do pupka ili ici preko njega je li tako?

Je li najbolje da prvo uzmem neko malo pakovanje ono 20ak komada, da vidimo da li nam odgovaraju?

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Pelene ...
8.3.2016 20:48:00   
Maraj
Pipi da , trebace ti oko 20 za porodiliste. Tamo ces dobiti Violetu. Baby love su super , pampers sam ja samo tad uzela za porodiliste. Sad koristimo bamboo

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Pelene ...
8.3.2016 20:50:47   
IvanaSK RR
Pipi, uzmi koje ti hoces.
Ja cu uzeti veliko pakovanje i odvojiti u kesu 20-ak za porodiliste.
Uzecu neke od onih sto su na "boljem" glasu (babylove, dm, evy ili pampers). Sta bude na akciji :)

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Pelene ...
8.3.2016 21:00:04   
Maraj
Cini mi se da dm-ove baby love imaju onaj deo za pupak

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Pelene ...
8.3.2016 21:14:05   
aleksandrici
Da,slažem se,ne odgovaraju sve pelene svakoj bebi.Kupite poznate od poznatih proizvođžača sa deklaracijim.Provajte,kupite manji deo,isprobajte,vidite da li Vašoj bebi odgovaraju pa tek onda kupite veće pakovanja.U porodilištu ne treba gomilati i nositi puno.Doneće Vam ponosne tate koji će dolaziti na svakih pola sata tako da bićete zbrinute i Vi i Vaša beba.Drage mame ne brinite,sve je pod kontrolom.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Pelene ...
8.3.2016 21:40:25   
pipi_coco
Napisah veliki post i izbaci me grrrrrrr user posted image

Žene hvala na odgovorima, ako stignem sutra razgledat cu malo......ako sam dobro shvatila nema neke ogroooomne razlike između tih par poznatijih proizvođaca



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Pelene ...
8.3.2016 21:44:04   
bebilule
Pipi, koje god da kupis prelazice preko pupka. Ja sam uzimala i jedinicu i dvojku, ista prica. Ali to se lako rijesi. Kad stavis pelenu presavije se gornji dio. Tako rade i u porodilistu.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Pelene ...
8.3.2016 22:37:55   
choopa choops
Pipi sve pelene prelaze preko pupka, a u pocetku, ako to zelis zbog patrljka od pupjka, možeš da ih presaviješ naprijed ne znam kako da objasnim.... Tako sam ja radila...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here