|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan posle
11.1.2011 10:36:16   
*Alexx*
Svako ima pravo na svoje mišljenje, a ja vas molim da se ne raspravljate dalje user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 176
   [Obrisana poruka]
11.1.2011 10:37:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Pilula za dan posle
25.4.2011 23:17:16   
marija7
Poslednji put sam dobila 19.3. a 27.3. sam imala nezasticen odnos. Escapelle sam popila posle 28h. Jos uvek nisam dobila. Da li je to zbog tablete?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Pilula za dan posle
26.4.2011 8:06:29   
Anoniman
A na koliko inače dobijaš???
Ja sam pre jedno 7 godina bila u situaciji da sam popila Postinor (u 24h, mada piše da se može uzeti i u 72 sata) i nakon 2 dana sam dobila (dosta ranije). A imam drugarice kojima se ciklus poremetio obratno, tj dobile su kasnije. Zeznute su te tablete, jer ti narušavaju hormonsku ravnotežu.

(odgovor članu marija7)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Pilula za dan posle
26.4.2011 8:27:19   
bea83
videla sam naslov ove teme u aktivnim temama pa sam htela sa vama da podelim svoje iskustvo, bez namere da nekog plašim ili nešto slično....
ja sam tri sata nakon nezaštićenog odnosa popila escapelle i ipak ostala u drugom stanju....kada sam otišla kod doktorke i pitala kako se to desilo dobila sam odgovor da to uopšte nije retko i da pilula deluje samo u odredjenim okolnostima (ako folikul još nije pukao-može da spreči pucanje, ili ako je već pukao može da spreči eventualno implementaciju, ali s obzirom da se implementacija može desiti i 10 dana nakon odnosa koliko sam shvatila do tada dejstvo pilule prestane i plod se ipak implementira)
izvinjavam se ako sam nekoga uplašila svojim iskustvom ali ja bih volela da sam znala ove činjenice pre nego što sam popila (jer u tom slučaju ne bi ni pila)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Pilula za dan posle
26.4.2011 11:25:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bea83

kada sam otišla kod doktorke i pitala kako se to desilo dobila sam odgovor da to uopšte nije retko i da pilula deluje samo u odredjenim okolnostima (ako folikul još nije pukao-može da spreči pucanje, ili ako je već pukao može da spreči eventualno implementaciju, ali s obzirom da se implementacija može desiti i 10 dana nakon odnosa koliko sam shvatila do tada dejstvo pilule prestane i plod se ipak implementira)



Ja sam lično uvek bila protiv ovih lekova, ali u tom trenutku (student, pa nestalna veza itd) nisam našla drugo rešenje... Jako sam mnogo krvarila posle tablete, a moja doktorica sasula na mene drvlje i kamenje što sam je uzela na svoju ruku. Baš što ti bea83 pišeš- na svakog ona individualno deluje, neko je bez problema uzme, neko krvari dugo i obilno kao ja, a neko ipak zatrudni bez obzira. Moja jedina posledica je bila eto malaksalost, ali sam sebi svečano obećala da to neću više ponoviti - i NISAM!!! user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Pilula za dan posle
26.4.2011 11:38:30   
Olga75
ja sam par puta koristila postinor i nisam imala problema
to su hormoni i ne treba se sa njima zezati
kondom nije skup i bolje je njega koristiti , samim tim sto se tako mogu spreciti i razne bolestine


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Pilula za dan posle
26.4.2011 13:20:08   
marija7

IZVORNA PORUKA: n i n a

A na koliko inače dobijaš???
Ja sam pre jedno 7 godina bila u situaciji da sam popila Postinor (u 24h, mada piše da se može uzeti i u 72 sata) i nakon 2 dana sam dobila (dosta ranije). A imam drugarice kojima se ciklus poremetio obratno, tj dobile su kasnije. Zeznute su te tablete, jer ti narušavaju hormonsku ravnotežu.


Od 28-33 dana. Tako nekako. Ipak cu morati da odradim test.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Pilula za dan posle
6.5.2011 11:14:47   
marija7
Uradila sam test, negativan je, a jos uvek nisam dobila...

(odgovor članu marija7)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Pilula za dan posle
3.6.2011 2:01:34   
lidija 011
A zasto draga ne odes do ginekologa( ako nisi vec bila u medjuvremenu)? Moze biti i da si trudna, ali i da ti se poremetio ciklus... I inace se preporucuje posjeta ginekologu , nakon uzimanja escapele...


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu marija7)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Pilula za dan posle
4.7.2011 21:50:17   
Hocubebu
e ovako...zadnju menstruaciju sa imala 13 juna...spavala sa deckom 27 juna kondom je bio busan sto sam ja videla kasnije...e posle toga smo spavali 30 juna na 1 jul...i tu je pukao kondom i on je ej.unutra...otiali smo u apoteku tj kod lekara uzela sam tabletu za jutro posle, mala tabletica rastopljiva ustima nisam je celu popila ona se malo rastopila ostatak sam ispljunula i isprala usta sa vodom sto bi se reklo da sam popila 50 posto, jel postoji mogucnost da dodje do zaceca?
naspram da je nisam popila celu nego samo jedan deo...

ps...ne bi se bunila da se desi zacece imam 33 god,ali sam zbog dragog navodno popila...

HELP
tableta se zove NORLEVO

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Pilula za dan posle
7.7.2011 8:00:26   
oliveradj
Ne znam da li sam ovo pisala negde ali može da bude korisno. Kad ti se desi da pukne kondom onda se popiju dve kontraceptivne tabletice, sutra u isto vreme dve, isto dve i prekosutra, nisu štetne, a sprečiće moguću trudnoću. To je meni lekarka ginekolog rekla još davno kad mi se desilo. Nije bitno od kog su proizvođača.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Hocubebu)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Pilula za dan posle
4.2.2013 11:07:43   
dunja RR
Korisnica pita:

Prethodnu menstruaciju imala 5. 1. Nezascicen odnos 28. 1, sutra dan sam popila escapelle tabletu posle 23 h. Menstruacije dobivam na 28-30 dana medjutim sad nisam dobila samo mi ide smedji iscedak po malo. . . Pitanje je da li je tableta delovala i da li sam trudna

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Pilula za dan posle
4.2.2013 11:20:40   
Verolina
Tableta je delovala sigurno, ali to ume tako da porremeti ciklus i hormone. Sa tim tabletama se ne treba igrati.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Pilula za dan posle
4.2.2013 12:39:04   
Sanchy
Delovala je ,ne brini,ja sam svojevremeno popila tu tabletu za dan posle,samo sto u to vreme nje nije bilo u slobodnoj prodaji nego sam morala da idem na Institut za majku i dete ,preporuka je bila jedna tableta godisnje ukoliko neces da zeznes ciklus i uopste hormone kao sto Verolina rece ,zato bolje koristi neki drugi vid zastiteuser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Pilula za dan posle
19.5.2013 23:59:14   
Anoniman
Jaoooooj pukao nam je kondom, i razmisljam o ovoj piluli za dan posle, da ujutru poranim i kupim je..... saveti ako moze.... ne bih drugu bebu sadauser posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 0:15:52   
Anoniman
inace zadnja menstruacija mi je bila 17.4, juce sam trebala dobiti, ne verujem da su mi plodni dani, ali posto sam bebu prestala da dojim pre nedelju dana, sada sam u strasnom tripu..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 0:30:17   
Azra_
Moj savet ti je da uzmeš pilulu i ne brineš. Svakome se dešava. Vi ste zreli ljudi, nisi klinka pa da gutaš svaki čas... Ako ne planiraš bebu, uzmi.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 0:35:16   
Anoniman
Uzecu je, navila sam sat, i cim apoteke pocnu da rade ujutru, idem po nju...
Od porodjaja korsitim zastitu, i sada ovo srauser posted image je da mi se desi.. a taman sam prestala d a dojim i resila da pocnem sa pilulama... nego ovo sa dojenjem me brine, zbog hormonske ravnoteze...

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 0:41:50   
Azra_
Svakako da će se vremenom sve srediti. Zamisli da čekaš ciklus koji slučajno kasni i tripuješ da si trudna , a nisi za opciju ˝beba˝. Iskreno, ja se više bojim trudnoće sada nego kad sam imala 20ak godina. pored ovoe noćne ptice i antihrista još jedno bi me dokosurilo i sigurno bih uzela pilulu...bićeš mirnija.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 0:44:15   
Anoniman
ma znam da trudna nisam sigurno, ciklus treba da mi stigne svakog trena, nego me ovo vecreas uplasilo, da slucajno ne dojde SADA do trudnoce , nekako....user posted image

sta mi pricas, sve je isto i kod mene, drugo mi sada ne treba... ahahhhaha, a taman sam se otkacila dojenja, ko bi sada sve ispocetka, hocu malo odmoraaaaaa....

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 196
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 1:03:35   
Azra_
Ma sve razumem. Znam da neke žene dugo čekaju taj trenutak, ali eto...ima i nas koje priznajemo da smo umorne i da ne možemo u ˝novu rundu˝. Divim se mama koje sve to brzinski obave...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 1:10:56   
Anoniman
Azra sutra cemo biti kritikovane, znam, ali vidim da se slazemo u vezi druge trudnoce...
Hvala ti na savetuuser posted image odoh da spavam, a mozda odem i do ginekologa ujutru da se konsultujem u vezi pilule, i svega toga...
Laku noc :*

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 10:34:51   
Olga75
UM , mozda je bolje da odes prvo kod ginekologa na konsultaciju pa onda da uzmes
ja sam koristila postinor jedno dva - tri puta do sada ( da ne kazem koliko imam godina user posted image )
postoji neko vremensko ogranicenje sto se tice delotvornosti tipa : uzima se prva do ne znam koliko sati pa druga nakon ne znam koliko sati
mozda su sad modernizovali te tablete ali tako bese kad sam j ja uzela

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 12:26:04   
Anoniman
Olga ginekolog mi nije radio, a ja nisam htela da prodje vise od 12 sati, uzela sam jednu, pa sta bude... ovu , oko 1200 din je, i popila sam je malopre....

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here