|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 12:34:38   
bea83
Um, ja sam koristila tu Escapell-u dva puta, jednom uspešno jednom neuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 12:40:28   
Anoniman
Bea procitah za tvoj slucauser posted image j, mada meni sinoc nisu bili ni plodni dani, treba da dobijem svaki cas, ali nisam smela da sve prepustim slucaju...

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 12:53:02   
bea83
Da, taj prvi slučaj je baš slučajuser posted image  a drugi put sam popila prošle godine kad je Viki imao 6 meseci i nije mi padalo na pamet da gledam u pasulj iako je opet bilo van svih mogućih varijanti tako da sam popila i sve je prošlo super, nije mi se poremetio ciklus ni malo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 12:57:42   
Anoniman
I sta si uradila tada. abortilala ili?
Ma mene brine samo sto sam tek prestala dojim, i hormoni su mi u haosu, a sada ova pilula , ne znam sta tada sa njima moze biti, nije me strah trudnoce...

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 13:30:30   
bea83
Ne, iskreno to mi nije ni palo na pamet kad se već dogodilo, želela sam da rodim više od svega, al sam izgubila tu bebu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 13:45:28   
Anoniman
Jaoj izvini ako sam te pogodila u bolnu tacku....user posted image pitam te zato jer ne znam da li pilula moze da utice na plod? U kojoj nedelji si je izgubila, rana trudnoca?

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 14:53:47   
bea83
Ja sam tada okrenula nebo i zemlju da saznam sve u vezi uticaja pilula na plod i svuda sam dobila isti odgovor - pilula utiče ili na ovulaciju (ako se još nije desila neće se ni desiti pod uticajem hormona) ili na implementaciju (endometrijum nije dovoljno zadebljan da bi prihvatio oplođenu jajnu ćeliju) ali ako se plod već implemntirao ili uspe to da uradi i pored hormona iz pilule onda pilula nikako ne utiče na plod.
Kod nas je problem bio u deformaciji ploda, hromozomi se poigrali user posted image  Imala sam missed u 9 nedelji, radili su mi kiretažu jer je bebino srce prestalo da kuca a telo nije odbacivalo plod

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Pilula za dan posle
20.5.2013 16:57:06   
Anoniman
Bea , bas mi je zao sto ti se to desilouser posted image ,ali sta ces ...

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Pilula za dan posle
2.6.2013 10:57:53   
Anoniman
E ovakooooo, popila sam pilulu 33 dc i vise nikada ne bih, posto su mi se hormoni poremetili, trebala sam da dobijem 17.5, a ja jos uvek nisam, isla u cetvrtak kod ginekologa ,i sada cekam da dobijem, posto trudna nisam....

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Pilula za dan posle
15.6.2013 0:23:13   
Anoniman
Dobila 2.6 posle 17 dana kasnjenja, i vise nikada u zivotu necu da pijem tu piluluuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Pilula za dan posle
15.6.2013 0:36:40   
Azra_
Hmmm.. Nikad ne reci nikad!user posted image Šalim se. Istina, neki organizam odreaguje tako, verovatno je bio stres, ali bi verovatno bio veći da si čekala da dobiješ, a da je nisi popila...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Pilula za dan posle
31.7.2013 22:09:07   
Anoniman
I kod mene jednom pilula nije "upalila", a popila sam je 3 ili 4 puta u zivotu. Znam da sam je popila u vrijeme koje treba (cini mi se 72 sata), mada ne odmah jer nisam nasla u apoteci. A kada sam je popila jaaaaako me bolio stomak, previjala sam se od bolova. E sad, mozda sam tada i ranije zatrudnila, ali ne vjerujem.
Za pilulu "dan poslije" mogu reci - u krajnjem slucaju, a i kada se pije zaista je treba popiti "jutro poslije".
Posljedice nekad znaju biti bolne.

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 212
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here