|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija III deo
26.9.2012 17:21:07   
natinati
Nadam se da ce to da bude ok, i naravno bicete obavestene o svemu .

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Inseminacija III deo
26.9.2012 22:27:41   
janabons
Natinati,srecno,pada nam doneses lepe vestiuser posted image
A jel ti jajovod bio neprohodan i pre prve trudnoce ili se nesto u medjuvremenu izdesavalo?

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 11:06:39   
J@n@
Devojke drage dobro jutro!Evo i mene konacno-haos na poslu pa tek sada prva jutarnja kaficauser posted image !
Janabons,draga,user posted image !Citam da su ti poceli simptomi-bolne grudi pa me interesuje koji ti je dc?Sve sam pomesala!Kod mene jos uvek nista,ni grudiuser posted image !Brine me to!Danas mi je 21dc ili 7dpo!Mislim na tebe i navijam jako najjace!
Dimnjacar,drzim palceve za trocifrenu betu!
Natinati,srecno i da budu dve crticeeeee!
Snekile7,nisam radila IUI u Visegradskoj ,nadam se da ce javiti neko ko jeste!!!!Ako ti nesto znaci na strani br.2 sam opsirno opisala moje iskustvo!Mislim da je svuda procedura slicna a stimulacija,broj IUI,obrada sperme zavise od procene doktora!Zelim ti puno srece!
Maslacak,user posted image !20.09. sam radila IUI i od tada uzimam Utrogestan 3x100mg ali oralno-dr mi je rekao da je vaginalno kompolikovanije jer zahteva lezanje... da neiscuri...Ujutru i popodne nisam u mogucnosti da stavljam vaginalno jer radim ali uvece bih mogla!!!!Danas mi je 7dpo pa sta mislis ima li efekta da od danas pocnem vaginalno samo uvece?

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 13:42:39   
Snekile7
Ako je neka od vas radila iui u Visegradskoj, molim da napise svoje iskustvo, detalje i naravno proceduru, bas mi je znacajno, a slabo ima njih iz Visegradske cini mi se....

I dalje, zar nema niko, devojkeeeee....

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 14:01:55   
zeljazeljena
I mene to isto interesuje, ne mogu da verujem da niko tamo nije bio na IUI? Ja sam razumela da se ostaje jedan dan u bolnici kad se radi IUI a to nigde drugde nije slucaj, pa mi je bas bitno? I da li rade oni hormone 2.dana ciklusa? Ja sam pre nesto vise od pola godine radila kod njih hormonski status i morala sam da lezim jedan dan, pa me interesuje nije da je valjda sada isto tako? Ne zelim da lezim kad se nigde drugde ne lezi ni za hormone ni za IUI? Da li neko ima iskustva?

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 14:02:55   
zeljazeljena
Izvinjavam se, govorim i pitam o IUI u Visegradskoj, o hormonima i svemu sto prethodi IUI

(odgovor članu zeljazeljena)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 14:40:41   
felixica
Nova sam na forumu, a ceka nas IUI za koji dan pa da se pridruzim :)

imam PCOS, i cistu na levom jajniku koja je verovatno funkcionalna, jer se prazni sa vremena na vreme.
pokusavamo da dobijemo prinovu vec duze vreme.. Kod mene je povisen testosteron, i zbog njega pijem sad metformin.
Radili spermogram, spermokulturu, to je sve ok, sve moguce briseve, kolposkopiju, UZ, PAP...itd itd.
Hormoni vadjeni 3 DC, i od 2-7 DC pila klomifen. svi hormoni OK - osim testosterona koji silazi polako ali je jos povisen.
7 DC radjena prva folikulometrija. na desnom jajniku imamo 2 folikula od 10 i 12 mm a na levom jedan od 7mm.

Danas vadila estradiol i FH, a veceras opet na folikulometriju..
toliko za pocetak :)

Drzim svima palceve.... :)

(odgovor članu zeljazeljena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 15:14:31   
dimnjacar
J@n@
Hvala ti puno i ja tebi zelim od srca user posted image

(odgovor članu felixica)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 17:25:40   
dimnjacar
Janabons
I mene od danas pocinju boliti grudi al mene uvijek bole pred user posted image i osjecam probadanje u materici. Jos 9 dana do testa user posted image

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 17:59:02   
janabons
I mene pocinju boleti dosta ranije ,evo kao sad,otprilike nedelju dana pre (ne)ocekivaneuser posted image
J@n@,to je sve individualno,nemoj da brines oko toga.Mene su grudi bolele i za prethodne dve iui i oticale mi,pa nije bilo nista,user posted image stigla oba puta tacno u dan.user posted image .Inace,Danas mi je 9 dpo.
Ja iskreno nista cudno nisam primetila od simptoma ni ovog puta,a sve mislim kad ostanem user posted image ,da cu primetiti bar nesto drugacije nego inace,pa sam se malouser posted image ,ali proslo me.
Da docekam vise taj ponedeljak i da saznam na cemu sam,sva sreca pa imam dosta posla za vikend,a i spremam usput i ispit,pa ce brzo proci vikenduser posted image
Sve vas jako user posted image ,navijam za sve vasuser posted image i da sto pre ugledateuser posted image

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Inseminacija III deo
27.9.2012 21:08:31   
natinati
Janabos mislim da su mi bili prohodni jajovodi pre prve trudnoce , ostala sam trudna odmah posle 2-3 meseca , spontano.Mada sam ja prosle godine imala dva spontana, jako male trudnoce (oko 200 mi je bila beta), tako da mi nista nije jasno.
J@n@ Hvala puno, nadam se da cemo se sve uskoro druziti na nekoj drugoj temi o user posted image

< Poruku je uredio natinati -- 27.9.2012 21:11:48 >

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 9:25:18   
J@n@
Dobro jutro!
Janabons,user posted image !Misli mi citas-bas sam se bila rastuzila sto nema simptoma ali me je Maslacak utesila odgovorom da je ipak rano!Danas mi je 22dc i 8dpo i opet nista....Cudnog sam raspolozenja-napad srece pri pomisli da je mozda user posted image a onda napad straha jer mi izgleda da nije...Osecanja izmesana...Uglavnom sam pozitivna...
Natinati,Dimnjacar,Felixice,Snekile,Zeljazeljena... pouser posted image !I da krenu user posted image !

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 9:41:38   
daca77
J@no, glavu gore, budi pozitivna, a mi navijamo jakooouser posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 9:48:38   
Snekile7
Ako je neka od vas radila iui u Visegradskoj, molim da napise svoje iskustvo, detalje i naravno proceduru, bas mi je znacajno, a slabo ima njih iz Visegradske cini mi se....
I dalje, zar nema niko, devojkeeeee....

Opet jaaa...
neko, barem neko...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 9:50:12   
J@n@
Daco,draga,user posted image !Hvala ti,pravo si user posted image !Samo da znas da ti drzim palcve da temp ostane visoka i najavi user posted image !user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 14:43:28   
janabons
Natinati,samo napred,uspeces tiuser posted image
J@n@,super si ti,navijam jakouser posted image
Svima sto preuser posted image
user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 16:17:51   
felixica
Snekile7,

ne radim IUI u Visegradskoj vec privatno (duga prica), negde na Vozdovcu, pa kad se sve zavrsi,
pisem kako ide procedura, nama je ovo prva IUI

I jedva cekamo user posted image

(odgovor članu Snekile7)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 17:59:36   
_Maki_
flexice,
ja tražim nekog lekara gde bi inseminaciju uradili privatno. Rekla si da ćeš pisati kad završiš postupak, ali ako možeš samo da mi napišeš cenu i šta je u nju uključeno.

Pitanje važi i za ostale devojke, ako imate da mi preporučite ordinaciju a da su cene pristojne...

(odgovor članu felixica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 18:02:48   
Milica cica
Mi idemo sledeći mesec na IUI(ako ovaj ne zatrudnimuser posted image ) sledeće nedelje idem da uradim briseve i uzmem upute.

(odgovor članu _Maki_)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Inseminacija III deo
28.9.2012 21:01:53   
natinati
Janabos hvala puno i naravno navijamo za j@n@ da budu user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Inseminacija III deo
29.9.2012 8:17:43   
dimnjacar
Dobro jutro drage moje kako se osjecate? Kod mene nista novo od simptoma ni traga. Jos 7 dana do testa user posted image .
Puno srece i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu natinati)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Inseminacija III deo
29.9.2012 12:06:14   
Milica cica
Ja sledeći mesec idem na IUI,a već me hvata frka...
dimnjacar držimo fige jakooooooooooooooooooooooo

< Poruku je uredio Milica cica -- 29.9.2012 12:08:08 >

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Inseminacija III deo
29.9.2012 12:06:48   
Milica cica
E što se gubim sa ovim porukamauser posted image

< Poruku je uredio Milica cica -- 29.9.2012 12:07:29 >

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Inseminacija III deo
29.9.2012 12:12:46   
dimnjacar
Milica cica
Hvala ti puno i tebi sreceno sledeci mjesec user posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Inseminacija III deo
30.9.2012 1:40:51   
janabons
Drage moje,kako napredujete?
JA cekam jos par dana,pa da vidimo da li je ova treca iui urodila plodomuser posted image
A sve me tripuje to sto mi se muz razboleo pred iui,da se odrazilo na spermogram,ali sta bude biceuser posted image
Idemo daljeuser posted image
Velikiuser posted image za sve

(odgovor članu dimnjacar)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here