|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kumovi
12.1.2009 9:47:11   
Anoniman
Prvo copy - paste iz druge teme.

Ja:
Trudni kumovi - mm bio kum kod njih na svadbi.
Kumovi iz Sr. Mitrovice - moja venčana kuma.
Kumovi iz Sr. Karlovaca - moja krštena kuma.
Kumovi iz NS - mužev venčani kum.

mmmmmmm... mislim da nemamo više kumova. user posted image

guppy:
user posted image user posted image
kol'ko tiiii imaš kumova.... nije ni čudno što ne znaš kad je ko trudan user posted image

E sada da dodam još nešto. Tu nije kraj priče. Naime, moj mm i njegovi drugari su se kumili u krug, tako da su sada svi kumovi. user posted image

A ono što je meni najsmešnije je... ja kada sam se udavala, uzela sam za kumu drugaricu iz Sr. Mitrovice... nedavno se ženio moj bivši momak, koji je za kuma uzeo muža moje kume. Ja se spradm kako smo sada moj bivši momak i ja kumovi! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kumovi
12.1.2009 9:56:07   
Jeca*
Pa i jeste user posted image
i mm i njegovo društvo su se kumili ukrug. Imamo gomilu kumova....
A kažu da se po kumstvu vidi kakav je neko čovek! Ne znam koliko je ta izreka tačna, ali baš je lepo imati puno kumova. Ipak su to svedoci pred Bogom, zar ne?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kumovi
12.1.2009 10:21:12   
Anoniman
user posted image

Nisam jedina, hahahaha! JUPIIIII  user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kumovi
12.1.2009 12:58:17   
Lu
Jao imam kumova nemam pojma kolikouser posted image ovako,
krštena kuma
krizmena kuma
vjenčana u općini
vjenčana u crkvi
sve to ima i mm
Rokov kršteni kum

ja sam bila;
krštena 2puta
krizmena 1 puta
vjenčana u općini 1puta

valjda nisam ništa zaboravila,mi se družimo uglavnom sa naših 4 vjenčana kuma i Rokovim krštenim koji mu je stric,ovi ostali su stariji ali se poštujemo.
Meni je lijepo kada kumstvo zbliži ljude a uglavnom se i uzima za kuma nekog dragog,a pogotovo za dijete,to mora biti osoba od povjerenja koja će se brinuti za dijete ukoliko se nešto desi roditeljima.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kumovi
12.1.2009 13:02:12   
Anoniman
Šta je krizmena kuma? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kumovi
12.1.2009 13:10:45   
Lu
Krizma ili potvrda je isto sveti sakrament koji se obavlja oko 14-15 godina,tada možeš sam sebi odabrati kuma i drugo ime,krizmeno.
napisaću negdje 7 svetih sakramenata,možda u temi što slave katoliciuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kumovi
12.1.2009 13:21:20   
Anoniman
Hajde, jer ja o tome ne znam ništa. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kumovi
14.1.2009 0:58:12   
kumara
I ja imam puno kumova i svi smo jako bliski! U sustini mislim da sam srecna jer sam uspela skoro sve drage ljuda da okupim oko sebe u kumove! user posted image

- moja krstena kuma (drugarica iz osnovne) + ja sam nju vencala u opstini
- moja vencana kuma (drugarica iz osnovne)
- nas vencani kum (zajednicki drug iz srednje)
- kumovi iz NS (moja najdraza kuma user posted image ) - ja ih vencala
- kumovi iz Svajcarske - ja ih vencala
- kumovi iz BG - mm ih vencao

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kumovi
14.1.2009 9:05:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

- kumovi iz NS (moja najdraza kuma user posted image )


user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kumovi
14.1.2009 13:56:31   
kumara
Pa tako je!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kumovi
14.1.2009 14:07:04   
Anoniman
user posted image  Za one koji nisu shvatili - to sam ja! user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kumovi
15.1.2009 20:04:31   
guppy RR
kažem ti ja... ko zna Tasho, koja ti je još kuma trudna user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kumovi
15.1.2009 22:01:52   
kumara
user posted image user posted image user posted image ili neka moja?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kumovi
16.1.2009 7:18:35   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image dao bog

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kumovi
16.1.2009 11:40:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kumovi
16.1.2009 17:04:09   
Lu
Smijem li ja?

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kumovi
3.3.2009 15:42:29   
NadaR
    Ja imam samo jedne kumove, i to je staro kumalo...user posted image
   Prica ide ovako> 
   Moji svekar i svekrva su krsteni kumovi naseg kuma i vjencani njegovih roditelja
   Kumovi roditelji su krsteni kumovi mm i vjencani svekru i svekrvi...
   Pa onda, nas kum nama kumuje na vjencanju i u crkvi i u opstini, pa mi njemu na vjencanju  u crkvi i u opstini, pa onda oni dobili djevojcicu  pa  smo joj mi krsteni kumovi pa sad za mjesec mi krstimo bebu i opet nas kum ce ga krstiti... UHHHH
umorih se...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kumovi
3.3.2009 15:45:35   
kumara
Ala ste ga zakomplikovali!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kumovi
3.3.2009 15:51:03   
Anoniman
auuuu nnaaddooooo draga ja nista ne skontah user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kumovi
3.3.2009 15:53:10   
NadaR
   Mila moja nema dalje...  sa svih strana smo kumovi, user posted image user posted image user posted image
  To ima i jednu dobru stranu...  kad su u pitanju slave, rodjendani.. nema puno hodanja, svi nam kumovi zive zajedno i dve ulice dalje od nas..user posted image user posted image user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kumovi
3.3.2009 15:59:20   
kumara
E, da to je bas prakticno!!!!! user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kumovi
3.3.2009 16:00:12   
Anoniman
ma meni je najbitnija kuma moje curice , a inace moja najbolja drugarica ...a ostale ne bih mogla ni nabrojati kome sam ja bila...ih...bojim se da bih zaboravila nekoga pa se necu truditi nabrajati...kraj radnog vremena juhuuuuuuu

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kumovi
8.4.2009 14:40:23   
Ana RR
Venčani (i kršteni) kum mm se ženi u septembru i pitao je mm da mu uzvrati kumstvo što je mm naravno prihvatio. E sad tu su podeljeni stavovi, neki kažu da duplo kumstvo valja neki da ne valja. Još se nisu posavetovali u crkvi ali eto da pitam šta vi mislite?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kumovi
8.4.2009 14:42:16   
kumara
Ja sam cula od mase ljudi da to ne valja i da cak u nekim mestima crkva to ne dozvoljava. Mada je moje licno misljenje sto da ne!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kumovi
8.4.2009 14:44:15   
NadaR
Kod nas to ide tako... Npr kod mene... Moji svekar i svekrva kumovali roditeljima naseg kuma,oni im uzvratili, nas kum kumovao mm i meni pa mu i mi uzvratili plus krstili djecu jedni drugima...user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here