|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:22:19   
Anoniman
E zene samo da vas informisem od ove godine to mm uvodi kao obicaj u crkvi 21-og jula ce se sluziti Akatist Svetom Velikomuceniku Prokopiju nakon cega ce se citati molitva za supruznike. Tako da sve koje su zainteresovane mogu da dodju u Srpsku Crnju sa svojim bracnim partnerom. To je i ujedno slava crkve.
I da napisem najvaznije nista se ne naplacuje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:22:36   
Ana RR
.....


< Poruku je uredio Ana RR -- 12.3.2011 14:24:04 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:23:38   
Ana RR
Prolupala sam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:25:46   
Anoniman
Desava se ajde u Crnju za slavu user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:26:43   
Ana RR
user posted image možda me put nanese user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kumovi
12.3.2011 14:27:31   
Anoniman
Da vidis moju mislim popinu parohiju i napisla sam u predhodnom postu sta ce biti tog dana user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kumovi
14.3.2011 14:46:12   
liliana
Ja isto znam da ne može bit povratno kumstvo, a što se tiče  srodnika za kumove- mene je na krštenju držao moj rođeni stric, jer mi je kum bio na vojnoj vežbi (u ime svih nas iz sedamdeset i neke kada je to još postojalo...user posted image user posted image user posted image )

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kumovi
14.3.2011 17:02:29   
viking
Može povratno kumstvo, ja sam bila kuma drugarici koja je pre toga meni bila kuma, a takođe jedna moja drugarica je povratna kuma sa svojom drugaricom, s tim da su se njih dve i venčale i krstile.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kumovi
20.8.2011 15:12:27   
Olga75
IZVORNA PORUKA: GRGA

Drage moje zene........ja sam sinoc bila zprepascena ,,grozena,zgranuta i sta sve vec nisam!!!

Naime u pitannju su nasi kumovi..............sve je pocelo kada jelte odjedom su prestali da nas zovu,,da ne spominjem da mi moja kuma nikada ne salje ni poruku samo za rodjendan i to je sve...........Sve ja nju.........I onda mom muzu kum nije ni rodjendan cestitao,,,,,,prestao da se javlja..........

...............Da bi skoro pravili sinu rodjendan na veliko...............i svi bili pozvani sem nas?????


Ja sam zgrozena.........kada su ih pitali gde smo mi odgovor je bio,,,kako su oni nas zvali,a mi se nismo javljali ?????A nisu nas ni zvali............


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Da bi na kraju njegov surak pitao mm-a .......mom suprug je rekao kakao nam se kum ne javlja i to .pitao jeste li kupili nesto veliko...........A jesmo auto??E kada je cuo koji smo auo kupili samo jerekao...Samo da znas sada vozis bolja kola od njega i nece ni da ti se javi.................. [sm=zmeden.gif

Ja sam prslaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Znaci nisam mogla da verujem--inace ti kumovi su nam vencani!


IZVORNA PORUKA: GRGA

mm sada zeli da ponisti kumstvo sa njima...................

..........Planiramo bebu,,zelimo i da krstimo dete,,i sta oni da mu daju ime...........Ma kako da ne...........Ja sam bila mnogo tuzna..............Jer ja to volim da postujem.......obicni seljaci...zbog auta.....Ej bre ,pa sta je jedan auto bem mu misa................... ......Nista,,,pa sta meni to nista ne znaci,,,,,,,,radimo trudimo se i eto,,mm-rinta celi dan...................

ZGRANUTA


IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Ma ne znam von...tako me je sve lose krenulo...
Inace, Grga apropo kumova: Ja sam se tako zajebala sto sam izabrala drugaricu iz detinjstva a ne nekog drugog... Vidite ovako ja stvarno nisam materijalista i nisam sa svoje strane apsolutno nikog zvala na svadbu da bi nesto dobila, ali nisam ocekivala da ce moja vencana kuma da mi pokloni soljice za kafu koje je verovatno imala vec dugo godina u kuci. Aj sto su soljice, nego su tolikooo ruzne da ja nemam ni kome da ih poklonim. Sramota bi me bilo. Prave ciganske sa nekim ruzama...ma uzas! Da je dala 1000 dinara mogla je na buvljaku da kupi bolje. Iskreno mene je to malo povredilo. Nisam za to da mi se kupuje zlato ili kakve druge gluposti, ali bar da je pitala sta vam treba...ne. Ubedjena sam da je ove imala kod kuce. Pritom ona zivi sa mamom i stalno je zaposlena ima pristojnu platu i nema kredite niti dugovanja. Ona se takodje retko javi, nikada ne pozove, eventualno posalje sms poruku: Ej, sta radis?
Kafu u gradu uvek placam ja, cesto zovem i nju i njenog dugogodisnjeg decka na ruckove i vecere.
E, onda sam se zapitala da li sam ja kao prijatelj toliko losa da vredim nekih 600 din koje mi u obliku soljica pokloni vencana kuma?
Mozda je stvar u meni...ali sta?


IZVORNA PORUKA: zivka

EVE ima nas raznih...to znas i sama, ali zato je ovaj svet i interesantan. Sta da ti kazem...malo prikoci... ne zovi ti njih na vecerice nego kad te zovne ti je lepo pitaj kad da dodjete kod nje na ...recimo pizu i palacinke? Pa tako malo ustali pa ces videti da li je i dalje vredna tvoje paznje. A sta mislis mozda je postala i malko ljubomorna jer si se vencala, cekas bebu ...?




IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Zivka, iskreno nisam razmisljala o tome....meni je uvek bilo drago kad mojim prijateljima lepo ide u zivotu, bila sam ponosna. Nisam razmisljala u tom pravcu...
Grga, ako je stvarno takva situacija onda bi mozda stvarno bilo najbolje da prekinete kontakt. Moja situacija je drugacija.


IZVORNA PORUKA: vonavoj

joj,poison,imam i ja slicnu kumu..mada se sada malo smirila..tj,ja sam njoj kuma! ja nju ispostujem,ali kada ona meni nesto treba da pokloni,nema para..znas kriza je,pa jbg i kod mene je ista
nemoj se nervirati,nisi jedina koja te pogadja,i ja sam tako ranije reagovala,ali eto proslo je 5 godina,pa je i ona neka stvari shvatila...



IZVORNA PORUKA: zivka

Eve i ja takodje ali evo sta se meni desilo za svadbu- drugarica  iz detinjstva koja je  kuce od mene tj mojih nije se pojavila da kiti svatove a cak se nije javila da mi kaze ako nista drugo teraj se  ili sta vec... Bez razloga veruj mi. Obrati malo paznju i na njeno ophodjene prema vama mozda se nesto promenilo... a mozda i nije... Videces da li je to prijateljstvo vredno truda ili ne a mozda je i trenutno... Inace mi volimo da nam dodju prijatelji i ja stalno nesto spremim u kuhinjici i ugadjam  da nam svima bude prijatno ali desava se... da ipak nekad ne treba trositi vreme na neke ljude


IZVORNA PORUKA: GRGA

Poison eve draga ja sam veruj mi bila zapanjena.........Ja i mm smo deca i rasturenih porodica,,maltretirani izbacivani iz kuce i tako to da ne gulim..Poenta toga je da ja stvarno volim kumstvo i jedno potsovanje............Svaka salva,vecere spremane,,,sve sam se trudila da ispostujem,,mm ode kod njih i kumi kupi original parfem versaci ....deci sta sve nismo nsili jednostavno posto se jednom u 2 meseca vidjamo uvek am se trudila da svakom nesto odnesem,,i da svakoga ispostujem..........

.....................Da napomenem da ti kupomi imaju 2 zgrade sazidane sa stanovima!!!!Imaju svoju perionicu.........novca koliko hoces,,,samim tim dobara kola..........A slusajte sada ovo......kada smo se vencali mi smo uzeli ovako mmm njega za kuma,a ja njegovu zenu za kumu..Svarno smo bili super pa smo mislili da to ostane lepo druzenej i zajedno.

................Ni ja nisam takva da gl;edam sta mi ko kupi,,,bitno je da je od srca.......A li mi smo od njih za vencanje dobli komplet tanjira za 6 osobe sa soljama za kafu!!!(Iz beca a taj isti komplet kosta 11 evra!!!!!!)To je poklon bio od njih dve--Znaci ona je to donela meni i on vladi!!!!........A da ne pricam sta sve imaju.....................


......Nebitno,,,za novu godinu su nas zvali kod njih u inostranstvo...Cak imaju dva stana pa su nam jedan dalai da spavamo!!Znaci ja i mmm u jedan stan...Kum i kuma sami u drugi na spratu...
.........MM kumu kupi kaopoklon boks davidov cigara(nije znao sta drugo),,,Ja kumi kupim divnu majcu iz budika,kucne appuce i lak za nokte.........Kafu,vino kolace,,i napravim dobos tortu!!!!
....................Docekali mi novu godinu i stra dana(zamislite bili smo tamos amo 2 danna)mm cisto pita kaze idemo mi sutra kuci i oni cute ..nista...............Cak nas spremili da nas isprate........I kuma kaze evo kumo poklon za novu i iPSRATE NAS..

Mi poludeli koliko smo para pukli za poklone,docek,put gorivo oni na sposle2 sata ispratili.a putovali smosa tima...............Kada sam ja pogledala poklon,,,u kesi su bile tri jabuke,napolitanke,i kalendar erste banke!!!!!!!

.......................A sada su digli nos jer ,jerlte kako mi da vozimo bolji auto od njih!!!!Haos





_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:01:35   
GRGA
Ja zaista ne znam --zasto je nas post o istresanju negativne energije ovdeuser posted image user posted image user posted image

...........Jer opet kazem ISTRESANJE NEGATIVNE ENERGIJE---U ovoj temi ljudi pisu kome kumuju,i koliko kumova imaju,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i odjednom moja tema koja nema veze sa vezom,,,

Moje ogorceno stanje ,bes jer nas kumovi nisu zvali na rodjendan..

Ako neko istrese energiju i svoj bes jer ne moze imati dece--mislim das e te teme razgovora ne prebacuju u sterilitet????user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:07:38   
Ana RR
Grga, zašto je to toliki problem? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:10:28   
GRGA
Bezveze je ,,nije problem.svi pisu lepe stvri.......o kumstvu,,o tome ko je kome kum.I odjednom ja sam mojom glupom stvari tj istresanju negative!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:11:49   
Ana RR
Kao da je bitno.. ima i na ovoj temi sigurno onih koji nisu oduševljeni svojim kumovima. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:13:36   
GRGA
Ih naravno d aima i uvek bice!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:15:40   
Alexis79
Kum nije dugme a kuma nije dugmetara user posted image .
'Ajde malo da se razveselimo

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu GRGA)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:37:49   
Olga75
prebacila sam postove iz negativne energije zato sto se radi o odnosu sa kumovima

evo ja imam kumu koja me je krstila i krizmala i moj brat mi je bio kum na vencanju i Marijin kum
matori ima isto dva kuma a njegova sestra je sa mojim bratom bila Marijina kuma
i to moze jer je moj brat pravoslavne veroispovesti a zvercica je krstena u rimokatolickoj crkvi
ne vidim uopste zadovoljstvo sa 720 kumova pa smo prijateljice pase posvadjamo i ode kumstvo user posted image

ps. prebaciju se postovi u teme ako moderatori uspeju da ih pronadju i ako se iz njih razvije traktat


< Poruku je uredio Olga RR -- 20.8.2011 16:39:31 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kumovi
20.8.2011 16:59:35   
vukosava
Vencana kuma = moja najbolja drugarica, vencani kum = muzev najbolji drug i moj kolega iz kancelarije koji nas je i upoznao. Briga me za poklone.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kumovi
20.8.2011 17:26:10   
pepeljuga
Ja imam dve drugarice najbolje na svetu, jednu sam izabrala za kumu na vencanju, a druga, kojoj sam ja bila kuma na vencanju, mi je krstila dete. Za mene je kumstvo kao da biram ko ce postati clan moje porodice i ne bih mogla da izaberem nekoga za koga nisam sto posto sigurna da mi je pravi prijatelj. Na poklone i ostale stvari uopste ne obracam paznju i to mi je potpuno nebitno, nase prijateljstvo mi je najveci poklon, stvarno tako mislim, inace ih ne bih ni izabrala.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kumovi
20.8.2011 18:10:34   
Anoniman
Za "duhovnu majku" sam birala najdražu prijateljicu koju znam, a venčani kum mi je čovek sa kojim odrastam od svoje 7 godine user posted image I ne bi ih menjala ni za šta na svetu! To su jedini ljudi koji su prolazili samnom sito i rešeto, a da mi nikad nisu zabili nož u leđa ili me ostavili na cedilu (ostali jesu user posted image ). Sve ostale ljude zovem samo dragim ljudima, družimo se i posećujemo i to je to...
S druge strane "duhovni otac", venčani kum mm, i Mišin duhovni padre user posted image je jedan te isti čovek-rekli bi najbolji drug mm, ali on baš i ne poštuje tu svoju ulogu u našoj porodici. Recimo, redovno se čuje i viđa sa mm, ali Mihajla vidi samo na njegov rođendan što je meni potpuno kretenski.
Pokloni mi nikad nisu bili bitni, u moju kuću uvek možeš doći i praznih ruku, samo da si dobronameran user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kumovi
23.8.2011 23:57:09   
limunada
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kao da je bitno.. ima i na ovoj temi sigurno onih koji nisu oduševljeni svojim kumovima. 
ima ima user posted image user posted image zgranuta sam sa kumovima ko i grga user posted image mogla bih istoriju o njima pisati,vec sad razmisljam ko ce nam kristiti dete jer oni ni u ludilu!!!


_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kumovi
3.12.2011 12:54:39   
limunada
Moja najbolja drugarica koju znam od malena je daleko,ne vidjamo e vise samo porukama,da je blize ona bi mi sigurno bila kuma.
Druga drugarica me je razocarala,kad sam je pitala da mi bude kuma odbila me,zbog finansija a zna me godinama,zna da ne gledam na to a pitala sam je 6 meseci pre vencanja,tako da od tada vise nismo kao sto smo bile!

Onda sam uzela vencanu kumu drugaricu koju znam 6 god.radile smo zajedno itd..kad sam rekla da se udajem mnogo mi pomogla oko priprema,medjutim nevidjamo se bas,samo kad je neki rodjendan,a zivi u NS.

A muz je uzeo vencanog kuma druga koga je i on vencao,radi reda i tu je pogresio jako,sa njima smo muke imali,a sad se nikad ne javi mm a cinio im je sve sto je mogao dok nije stavio tacku.

A uskoro cemo krstiti Nikolu i najverovatnjie cu uzeti drugaricu sa kojom se vec duze druzim,iskrena je,pravi drug tako da planiram nju uzeti,ne zelim vise da gresimo,zelim da mi dete krsti neko skim cu provoditi vreme i ko mi je stvarno iskren prijatelj.




(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kumovi
1.7.2013 8:07:52   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Evo na primer moja drugarica ceo život živi u BGD ali su joj svi iz Vranja. Kod njih se poštuje staro kumstvo i to je ok. Ali oni se uopšte ne druže sa kumovima, takav je običaj, da se ne daj bože ne bi desilo da nečim uvrediš kuma! Oni se viđaju samo na slavi, kad je vašar i to je to. Meni je to bezveze.



Da ne bi pisala tamo u krštenju (ne mogu da verujem da nisam pisala na ovu temu).
Naime, kumova imam kao šaše. Što mojih direktno, što od mame. Kad je rkenuo celi bum sa venčanjima u crkvi i krštenjima - jedna koleginica je zvala mamu da joj bude kuma, a moja mama nije krštena. Pa komšinica preko puta je sada kuma, pa ta koleginica kuma... Pa jedna dugogdišnja prijateljica je zvala mamu da joj bude kuma na drugom večanju.

A ja? Kum koji je venčao moje ima dve ćerke, obe volim kao sestre - te je tako mlađa bila kuma na prvom venčanju. Ovde mi je kuma muževljeva tetka, a kum bivši gazda mm (inače iz Srbije).
Htela ja da mi moja kuma bude i ovde kuma, ali ona je odbila. Rekla je da smo nas dve svakako pred Bogom sestre i da se ne ljutim. Plus je bila u tripu da mi je bila kuma na prvom venčanju koje nije dobro izašlo. Nisam se ljutila.

A sad zašto sam kopirala Anin post - prvo venčanje umalo da bude otkazano. Kako su roditelji bivšeg oboje sa juga, tu je ispao ceo cirkus. Za njih ženina kuma je niko i ništa - glavni i odgovorni je KUM sa muževljeve strane. Ja sam se na dogovaranju toliko drala da je tata počeo da me gazi ispod stola. I da, bivši je poklekao i pristao da kum bude dečko koga nikad u životu videli nismo, niti ćemo ga posle toga i videti. Jer MORAO je da ispoštuje staro kumstvo, njemu sam ostavila da saopšti našem zajedničkom drugu koji nas je upoznao da neće biti kum (jer smo ga mi već pitali)...


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kumovi
1.7.2013 8:27:09   
Lu
Zastrašujuće je kako ti naslijeđeni običaji mogu da zagorčaju život, pa eto i da posvađaju buduće supružnike.
A zašto, mislim da se više niko ni od tih starijih koji se drže toga kao pijan plota, ne znaju zašto je to bitno?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kumovi
1.7.2013 8:45:37   
tijatija
Zivim u CG i ovde je CAST da neko nekog zovne za kuma-kumu i to se NE odbija. Po bilo koju cenu ( najvece neimastine ) se ne odbija. Bas sam user posted image user posted image kad sam procitala da je neko odbio kumstvo.Npr. nas vencani kum je krstio nase dvoje dece i krstice i ovo dvoje mladje kad mi odlucimo na to. Sami smo birali kumove jer smatramo da je to nesto za ceo zivot, nesto vredno i sveto.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kumovi
1.7.2013 18:55:32   
branki*
slazem se sa tijatijom,meni je cast kad te neko izabere za kumauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here