|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:50:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

Bila bih sa drugim muskarcem samo ako bih se u njega zaljubila, bas. U tom slucaju, ostavila bih muza. Zato i rekoh da po meni, zena treba da se razvede. Tako bi ja uradila.


isto

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:51:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Pa možda ovo drugo nije ljubav. Može da se desi da muža voli, a ovaj drugi dečkonja je pobudio neku davno zaboravljenu strast, vratio izgubljeno samopuzdanje, možda je samo razbio monotoniju... Možda je život postao toliko ušuškan da je čar baš u tome raditi nešto zabranjeno.... Ako jeste, sesrto slaka, iživela si se i prošla nekažnjeno, sad begaj dok te ne uvate na delu. Imala si adrenalin, ali sve što duže čekaš biće teže. To sve pod uslovom da voliš muža, a ne ovog drugog.

Mislim, sad mi ovde samo nagadjamo, a u stvari nemamo pojma šta je po sredi :)


e ovo je konkretan savet!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:53:54   
gagana83
Zoko nemam nameru da se raspravljamuser posted image Samo iznosim svoje misljenje.
Naravno da imamo razlicita misljenja i to je ok.
I ne bih te osudjivala ni da prevaris svog muza,ko sam ja da osudjujem bilo koga?
I znam vrlo dobro da zena koja nije zadovoljna cesto prevari svog muskarca,samo hocu da kazem da to nije u redu i ne resava problem,nista drugo.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:58:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Zoko nemam nameru da se raspravljamuser posted image Samo iznosim svoje misljenje.
Naravno da imamo razlicita misljenja i to je ok.
I ne bih te osudjivala ni da prevaris svog muza,ko sam ja da osudjujem bilo koga?
I znam vrlo dobro da zena koja nije zadovoljna cesto prevari svog muskarca,samo hocu da kazem da to nije u redu i ne resava problem,nista drugo.



slazem se..Zoko ja znam iz tvojih postova tvoju situaciju i znam da ti nije lako ali...
Jednostavno ne opravdavam prevare, smatram da su grozne i da nikom dobro ne donose..ni prevarenom ni osobi koja vara, bilo musko ili zensko...

ne znam! Jednostavno prevare su mi user posted image
i evo hvala bogovima dobicu dete..,ne bih sebe podnela da spavam sa nekim tamo tipom i dodjem kuci i ljubim svog muza i svoje dete koje imam sa njim...

Ako ne valja u braku za mene postoje dve opcije:
1. rad na tome da se brak popravi
2. razvod

Prevara nije opcija.

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 14:58:20   
Dora
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Dora
Svaka čast na hrabrosti (i da varaš i da pričaš o tome).user posted image



Hrabrost je pričati o tome nekome ko je tj. njih zna, a ne nama nepoznatim osobama! Lakše je primiti negativan komentar od nn lica, nego od prijateljice, rodjake i sl.





Najhrabriji je onaj koji citira tuđe postove i komentariše pod opcijom Anoniman.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:12:20   
Dora
Mislim da je hrabrost varati nekog s kim treba da si blizak i sve to kriti, živeti tako, gledati ga u oči i lagati. Ne u pozitivnom smislu, ali hrabro jeste.
Isto tako mislim da ne mora žena nužno voleti onog s kim spava. Da je strast jedno a ljubav drugo, da može pomisliti "Šta ima loše u tome ako flertujem, ako mu uzmem br. tel." i tako jedno vuče drugo...
Uostalom, kako ona može voleti tog s kim vara ako ga ne poznaje?

Svaka od nas ima svoje mišljenje o ovome. Ja prevaru nikako ne podržavam, ali ne želim nikome da sudim i pogotovo ne mogu reći "Ja nikad ne bih" kad znam da obično kad to kažeš život ti napravi situaciju da te uveri da nikad ne treba reći nikad...

I još nešto, čisto da ne budem pogrešno shvaćena: Nisam nikad prevarila muža ni on mene.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:16:28   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja sam varala u prvom braku...imala avanture bilo mi je extra zanimljivo..nisam imala decu niti sam ih zelela sa tim covekom..ima tema zasto i kako ..zbog cega sam se udala..pa i razvela..da ne ponavljam...
Sad sam u drugom braku - kvalitetnom braku po svim kriterijumima...i ne varam niti zelim...ok je pogledati drugog...ziva smo bica..ali cim ti pogledi prerastu u nesto vise-FLERT BEZ GRANICA...trebas da sednes i da se zapitas...
Ja znam zasto sam varala..znas li ti?
Ako znas bilo bi lepo da kazes..ako zelis naravno..

Moj savet ti je "bolje dobar razvod nego los brak" .. ne dozvoli da deca ispastaju jer su ona svetinja...

user posted image

cipi...genijalno...zivi smo ljudi i pravimo greske ..i ispravljamo i ucimo iz gresaka..nema tu zgrazavanja..jednostavno nekad ljudi ne naprave pravi izbor...treba se pokajati i dobro nauciti za sledeci put...to je zivot ...a ne samo hocu -necu..sada ili nikada ...ne znas kakva te iskusenja cekaju na putu do kraja...treba biti jak karakter ali i pametan pa videti sta je stvarno sta...svako ima svoj put...ja sam se isto udala mlada sa 22 godine prvi put ...a i dalje sam volela bivseg :):)..nikad fizicki nisam prevarila prvog muza..ali sam zato bila u konstantnoj nameri da ga ostavim ...i cela ta farsa trajala je 2 godine (zabavljanje brak i razvod)i prvo sto sam uradila kada sam se razvela -spavala sam sa bivsim deckom hahhahahaha...tada sam imala 24 godinr...posle godinu dana upoznajem svog muza i sada smo nas dvoje nerazdvojni ljubavnici i prijatelji vec tri godine ...sve ima svoj tok

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:18:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: mihi

Mislim da je Zlatka pitala šta da radi a ne da li mi osudjujemo švalerisanje.


Slažam se sa Mihi. Žena je tražila savet a ne analizu šta je prevara i da li su oni koji prevare hrabri, ovakvi ili onakvi....
Ona vara tako da odlično poznaje definiciju prevare....

< Poruku je uredio dunja -- 12.3.2010 15:19:34 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:20:06   
gagana83
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: mihi

Mislim da je Zlatka pitala šta da radi a ne da li mi osudjujemo švalerisanje.


Slažam se sa Mihi. Žena je tražila savet a ne analizu šta je prevara i da li su oni koji prevare hrabri, ovakvi ili onakvi....

Da,ali ovo nije tema samo o njoj,vec uopsteno o prevarama zena.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:21:30   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: mihi

Mislim da je Zlatka pitala šta da radi a ne da li mi osudjujemo švalerisanje.


Slažam se sa Mihi. Žena je tražila savet a ne analizu šta je prevara i da li su oni koji prevare hrabri, ovakvi ili onakvi....

Da,ali ovo nije tema samo o njoj,vec uopsteno o prevarama zena.



trenutno jeste tema o njoj jer je Tasha ovde prebacila post, i tema je aktivirana da bi se ženi odgovorilo

< Poruku je uredio dunja -- 12.3.2010 15:24:20 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:21:55   
Dora
Ja ne pravim razliku između prevare žene ili muškarca. Sve se to svodi na isto. Mislim da su i razlozi manje više isti i kod jednih i kod drugih.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:25:40   
Unica
ja cu sad biti malo gruba i reci da se osecam kao glupace jer uopste odgovaram na ovu temu. prvo, jer je zena postavila pitanje/temu i nestala iako je dobila mnogo odgovora pa je red bar jedno HVALA! drugo, jer me tema prevare sa naznakom "moj brak je super" uzasavaju.
kome je super takav brak??? tebi mozda. zivot u lazima je super??? ma daaaj.
kaze u postu da unazad 5-6meseci daje znakove ALI kad je trazio broj nije mu dala svoj (opet) ALI je uzela njegov i sama ga nazvala. meni je uopste cela konstatacija apsurdna. ne dam broj da bih uzela i nazvala tj. preuzela inicijativu.
koliko god se trudim da ne osudjujem negde se ljutim jer imam utisak da je zlatka ovde htela podrsku za prevaru a ne savet kako resiti trenutnu situaciju.

IZVORNA PORUKA: zlatka
Evo ima 2 meseca tako vidjamo se 2 puta nedeljno,pricamo, upoznajemo se,  vodimo i ljubav. E danas kada sam otisla kod njega malo je bio nervozan i doslo je tu malo do nesporazuma, ali sve resili smo. danas sam tek shvatila kada je bio malo drugaciji nego uobicajno(inace je uvek cool i nezan prema meni).Da sam mozda pogresila, nisam trebala da se opustim u ovako nesto.


ovo mi je kao izjava neke shiparice od 16godina. kao malo je bio nervozan, nije mi pruzio svu paznju pa sam se zapitala da li je trebalo (a vec je prevara ucinjena).
draga, ako takav stav imas i u braku meni ne treba odgovor zasto varas muza (ali se slazem da se ti zapitas). pobogu, 5 godina ulaganja u brak, dete i onda avantura koju bi da prekines jer eto momche je bilo malo nervozno.

da li je pravilno da ostanes u tajnoj vezi? to je bilo pitanje na kraju. uuuhhh, od mene neces dobiti nikakvu podrsku u smislu "uzivaj, jednom se zivi"... naslusala sam se i nagledala prevara oko sebe i licno ne mislim da su deca prepreka za prevaru jer ko hoce da vara ne razmislja tako. obicno, imamo ulogu majke i ulogu supruge. zene koje varaju to preseku kao da nema veze jedno sa drugim. mislim, da je sebicno uzivati sa strane i vracati se muzu u zagrljaj i jos za to reci "super funkcionisemo"...

najbitnije je znati sta zelis u zivotu i biti ISKREN prema sebi a i prema drugima. ako volis muza, kao sto kazes, tesko da bi ti pala na pamet prevara i visemesecni flert. licemerno je, slozices se.


_____________________________

Bolje je biti vrabac, nego papagaj koji tripuje da je slavuj.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:25:48   
Dora
Ovo je porodičan portal. Ne znam kakav je savet mogla da očekuje?
Kao i tema o abortusu, šta može majka, trudnica, žena da kaže kad je neko pita "Ne znam dal da rodim ili ne?" Isto i ovo. Udate žene mogu imati svoje mišljenje ali će se sve složiti da je prevara loša u braku. Logično. Zato, glupo je deliti savete o ovakvim pitanjima...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:27:27   
anuksunamun
tesko je dati savet ljudima u toj situaciji...kao sto je tesko prihvatiti savet u toj situaciji...mislim d ani Zlatka dok nije pocela da vara nije razmisljala o prevari u pozitivnom kontekstu...stvari se dese...sve su to "znakovi pored puta"....ja verujem da su istina i ljubav najvece vrednosti braka...kada si u stanju da prevaris muza ...to je onaj znak da je sve gotovo...jer to nije samo leci sa drugim...nego i pregaziti ljubav ...treba otvoriti oci i srce i lepo vidis..nema kud-istinu treba reci -to svako zasluzuje da dobije....pa kako vam bude

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:29:01   
dunja RR
Možda je baš to tražila na porodičnom portalu-SAVET da ne vara muža više jer je prevara loša........

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:29:48   
Verus
Slazem se.  Ti si takodje napravila prvi korak, sa tim sto si ga nazvala i trazila da to sve predje na "visi nivo".  Jednu stvar shvati, a mislim da si to uvidela taj dan kad je bio "nervozan":  Trava nije zelenija na drugoj strani!  Sa svojim muzem si vec 5 godina srecna, sta vise zelis?  Naravno da nece biti uzbudljivo kao sto je bilo na pocetku, ali to je ziovt.  Uzbudjenje moras sama da kreiras u braku, i ti i tvoj muz.  Normalno je da ako te neko fizicki privuce i ti njega, da ce u pocetku sve biti uzbudljivo, sex, razgovori, leptirici u stomaku....ALI jel ti mozes da znas da ce ti sa tim covekom biti lepo kao sa tvojim muzem posle 2,3 ili 5 godina?
Puno puta cemo u zivotu naici na ljude koji ce nas privuci fizicki, ali to ne znaci da treba baciti u vodu dobar brak (ako je dobar)....Razmisli sta zelis, i razmisli gde bi ta veza vodila da ti ostavis svog muza-jel bi on brinuo o vama kao sto tvoj muz brine? (zaje*** sex, to nije toliki problem naci)....
IZVORNA PORUKA: Dora

Ne mora da znači da ga ne voli. Svakom se može desiti da se zaljubi. Treba da razmisliš o tome šta dobijaš i šta gubiš time i da budeš svesna da se sve sazna kad- tad. Pre ili kasnije tvoj muž će to da shvati, da čeprka i sazna. Možda ti oprosti, možda ne, ali to će sve promeniti...
Ne znam šta da radiš, to ti treba sa sobom da vidiš.
Svaka čast na hrabrosti (i da varaš i da pričaš o tome).user posted image


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:30:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

Ovo je porodičan portal. Ne znam kakav je savet mogla da očekuje?
.



Draga, čitam redom sve postove ...ne samo tvoje, sve..
kakve veze ima to što je ovo porodičan portal sa savetom koji žena može da dobije ...?!
Pa sve to spada u prordične probleme ... svi mi možemo sutra da budemo u toj situaciji ... da li kao onaj koji vara ili onaj koji je prevaren ...
Ne, ne pada mi na pamet da varam muža.
Ne , ne bih mu oprostila prevaru
... i ne , ne znam šta sutra može da mi donee...
I to izjavljujem ovde na Porodičnom Portalu.user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:30:15   
dunja RR

mrgoood vidim da si tu, aj i ti reci neštouser posted image user posted image user posted image , da čujemo kako muško razmišlja na ovu temu-MUŠKARCI ZNAJU ZAŠTOuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:30:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Unica

ja cu sad biti malo gruba i reci da se osecam kao glupace jer uopste odgovaram na ovu temu. prvo, jer je zena postavila pitanje/temu i nestala iako je dobila mnogo odgovora pa je red bar jedno HVALA! drugo, jer me tema prevare sa naznakom "moj brak je super" uzasavaju.
kome je super takav brak??? tebi mozda. zivot u lazima je super??? ma daaaj.
kaze u postu da unazad 5-6meseci daje znakove ALI kad je trazio broj nije mu dala svoj (opet) ALI je uzela njegov i sama ga nazvala. meni je uopste cela konstatacija apsurdna. ne dam broj da bih uzela i nazvala tj. preuzela inicijativu.
koliko god se trudim da ne osudjujem negde se ljutim jer imam utisak da je zlatka ovde htela podrsku za prevaru a ne savet kako resiti trenutnu situaciju.

IZVORNA PORUKA: zlatka
Evo ima 2 meseca tako vidjamo se 2 puta nedeljno,pricamo, upoznajemo se,  vodimo i ljubav. E danas kada sam otisla kod njega malo je bio nervozan i doslo je tu malo do nesporazuma, ali sve resili smo. danas sam tek shvatila kada je bio malo drugaciji nego uobicajno(inace je uvek cool i nezan prema meni).Da sam mozda pogresila, nisam trebala da se opustim u ovako nesto.


ovo mi je kao izjava neke shiparice od 16godina. kao malo je bio nervozan, nije mi pruzio svu paznju pa sam se zapitala da li je trebalo (a vec je prevara ucinjena).
draga, ako takav stav imas i u braku meni ne treba odgovor zasto varas muza (ali se slazem da se ti zapitas). pobogu, 5 godina ulaganja u brak, dete i onda avantura koju bi da prekines jer eto momche je bilo malo nervozno.

da li je pravilno da ostanes u tajnoj vezi? to je bilo pitanje na kraju. uuuhhh, od mene neces dobiti nikakvu podrsku u smislu "uzivaj, jednom se zivi"... naslusala sam se i nagledala prevara oko sebe i licno ne mislim da su deca prepreka za prevaru jer ko hoce da vara ne razmislja tako. obicno, imamo ulogu majke i ulogu supruge. zene koje varaju to preseku kao da nema veze jedno sa drugim. mislim, da je sebicno uzivati sa strane i vracati se muzu u zagrljaj i jos za to reci "super funkcionisemo"...

najbitnije je znati sta zelis u zivotu i biti ISKREN prema sebi a i prema drugima. ako volis muza, kao sto kazes, tesko da bi ti pala na pamet prevara i visemesecni flert. licemerno je, slozices se.



E sestro slatka neka si rekla user posted image user posted image user posted image user posted image

Ziva istina!
Sve sto kazes..
Na ovo bih dodala samo jednu recenicu u kojoj zlatka kaze kako ga je pozvala da bi "razresili sta je to medju njima"?????????
Kad sam to procitala ... NAravno ZLATKA da si znala zasto ides kod njega...jer ako ste hteli da pricate to se radi u kaficu...a ako si otisla kod njega jasno je sta si htela...

Slazem se UNICA sasvim sa tobom...!!!!
I ja sam se nagledala prevara svuda oko sebe i grozno se osecala zbog toga...
Jednostavno fuj!!!!!




(odgovor članu Unica)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:31:15   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: Dora

Ovo je porodičan portal. Ne znam kakav je savet mogla da očekuje?
.



Draga, čitam redom sve postove ...ne samo tvoje, sve..
kakve veze ima to što je ovo porodičan portal sa savetom koji žena može da dobije ...?!
Pa sve to spada u prordične probleme ... svi mi možemo sutra da budemo u toj situaciji ... da li kao onaj koji vara ili onaj koji je prevaren ...



slažem se potpuno a i napisala sam u prethodnom postu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:32:56   
Dora
IZVORNA PORUKA: dunja

Možda je baš to tražila na porodičnom portalu-SAVET da ne vara muža više jer je prevara loša........


To je kao da traži savet o prvoj hrani bebe: "E, imam problem, beba mi više ne sisa, da li da joj dam Coca Colu?"user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:33:40   
Anoniman
I znam da ne valja reci NIKAD ali...mi smo svi svesna bica i nismo marionete...
Nikad nijednog svog decka  nisam prevarila a jesam bila prevarena (bivsi)...

i da...mogu da kazem makar da bih se sama sebi gadila kada bih dosla kuci posle seksa sa nekim i uzela svoje dete u ruke a muza poljubila za dobro vece ...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:34:27   
viking
Joj, što ja volim kad se ovako neka tema zahukta hihihihihi user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:34:27   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Dora

IZVORNA PORUKA: dunja

Možda je baš to tražila na porodičnom portalu-SAVET da ne vara muža više jer je prevara loša........


To je kao da traži savet o prvoj hrani bebe: "E, imam problem, beba mi više ne sisa, da li da joj dam Coca Colu?"user posted image


Ne draga ,to je kao da joj je već dala COCA COLU, pa pita da li da nastavi sa COCA-COLOM ili da pređe na mlekouser posted image user posted image


< Poruku je uredio dunja -- 12.3.2010 15:36:09 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 15:34:41   
Verus
user posted image i meni se cini da je ovo u pitanju, nisam dobila osecaj da je muz los i da su nesrecni, da je to neko ko je los prema njoj pa je zato krenula stanputicom...
IZVORNA PORUKA: viking

Pa možda ovo drugo nije ljubav. Može da se desi da muža voli, a ovaj drugi dečkonja je pobudio neku davno zaboravljenu strast, vratio izgubljeno samopuzdanje, možda je samo razbio monotoniju... Možda je život postao toliko ušuškan da je čar baš u tome raditi nešto zabranjeno.... Ako jeste, sesrto slaka, iživela si se i prošla nekažnjeno, sad begaj dok te ne uvate na delu. Imala si adrenalin, ali sve što duže čekaš biće teže. To sve pod uslovom da voliš muža, a ne ovog drugog.

Mislim, sad mi ovde samo nagadjamo, a u stvari nemamo pojma šta je po sredi :)

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Ime Konstantin? Da ili ne?
Ahila

Meni se bas svidja i zvuci mi mocno :)

da (49%)

ne (51%)


Ukupan broj glasova: 199

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here