|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 17:02:11   
Anoniman
....ma srce mi se cepa zbog njenog muža.............user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   [Obrisana poruka]
12.3.2010 18:05:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 18:28:55   
Dora
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....ma srce mi se cepa zbog njenog muža.............user posted image




Evo sad čitam šta ste sve napisaleuser posted image user posted image user posted image joooj, kako ste blesave...Kaliopi, Eugiuser posted image

Ma, ko to ono reče "Svak svoj sex"... nešto bolje odavno nisam čula. I mudrije.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 18:42:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

....ma srce mi se cepa zbog njenog muža.............user posted image



Pa nije lepo da mislis da imas nekog idealnog pored sebe a on/ona ti nabijaju rogove okolo!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 18:46:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Jednu stvar shvati, a mislim da si to uvidela taj dan kad je bio "nervozan":  Trava nije zelenija na drugoj strani! 


Mislim da sam već negde napisala kada se pričalo o tome zašto muškarci varaju svoje žene, no, ponoviću.

Brak u jednom momentu dođe u fazu opuštenosti (ako to dozvolite, a uglavnom svi dozvolimo). Ako dođu deca, pelene, posao, obaveze... žena je neminovno ta koja ne stiže da više da izgleda baš kao u momentu kada je upoznala svog muža, niti uspeva da bude nasmejana i raspoložena stalno kao nekada. Muškarcima to često smeta, tada traže drugu ženu, onu nasmejanu, slobodnu, doteranu, kakva je bila njihova žena do pre svega par meseci, i verovatno se pitaju "Šta joj se desilo?". Ono što ne shvataju jeste da, ako toj novoj lepotici uvale obaveze oko kuće, dece, pa još ta žena ide i na posao, veoma brzo će i od druge žene nastati njihova prva žena, koju su ostavili.

Dok sam ovo kucala razmišljala sam da li se to može primeniti na Zlatkinom primeru? Pa jedino ako je njen muž preuzeo obaveze oko deteta, kuće, i još radi, pa postao dosadan i džangrizav. user posted image Mislim da ovo ne može da se primeni na ženskoj švaleraciji... ili sam naivna?

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 130
   [Obrisana poruka]
12.3.2010 18:51:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 20:44:11   
Dora
Tašo, slažem se s tobom oko toga zašto muškarci počinju da varaju. Mislim da je i sa ženama isto. Njihov princ se pretvori u nekog ko zaboravlja da tu ženu nekad treba iznenaditi, prirediti joj romantičnu večeru, kupku, izvesti je, on zaboravlja da skloni za sobom, da čarape baci na pranje a ne ispod kreveta...gunđa joj kad ima prašine na TV-u...i još gomilu stvari, nisam baš maštovita. Najveća greška je to što im se u jednom trenutku istroše teme, svako stvori svoj svet i ne komuniciraju više. Usamljenost je stvar koja ženu pokreće da mašta o nekom idealnom muškarcu, počinje da veruje da njen to nije i tako se kreće. Onda je dovoljno da te neki dobar tip pogleda ispod obrva, onako kako tvoj muž dugo nije; da ti udeli kompliment, onako kako se više i ne sećaš...i da počneš da padaš na to. Ko glupača.
user posted image user posted image user posted image Ovo nije prepisano iz mog iskustva, ali mi se desilo da pomislim tako, da se zapitam...sva sreća pa ne padam na te muške fore, znam da kod njih sviđanje kreće iz gaća pa sam sela, razmislila i pričala s mm o tome. O svemu.
Brzo smo rešili krizu i počeli da se trudimo jedno oko drugog više, jer oboje znamo kako može doći do prevare i oboje želimo da učinimo sve da to izbegnemo. I što je najbolje, dobro nam ide. Bolje nego da kažem sebi: On ako me voli neće me varati.
Ne. On ako sam mu uvek interesantna neće me varati. Nema to puno veze sa ljubavlju.
To je moj stav. Ne očekujem da se složite sa mnom, ali ja mislim da to sve ide tako. Sad, ima različitih brakova, ja pričam o onakvom kakav je otprilike moj i većina oko mene.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 20:49:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

On ako me voli neće me varati.
Ne. On ako sam mu uvek interesantna neće me varati. Nema to puno veze sa ljubavlju.



user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Žena se švalera zbog...
12.3.2010 22:34:19   
Ellenica
Nikada nisam prevarila.
Toliko puta sam bila u prilici, u pravom trenutku kada bi veza u kojoj sam bila upala u krizu.
U bivšoj dugoj vezi koja je zbog svoje dužine i zapala u kolotečinu
bila sam usamljena i tužna.
Tadašni dragi je radio non stop,
slobodno vreme je spavao, sex je bio redak i brzinski, romantika je jenjavala,
male pažnje su nestale,
osećala sam kao devojka na dugme,
kojoj se nemora posvetiti minimalna pažnja i nežnost
već se podrazumeva da ću doći na prvi poziv, da ću za sat vremena našeg viđanja žrtvovati ceo planirani dan.
A to sam i bila jedno vreme, nije mi smetalo,
dok mom dragom to nije postalo normalno i nije ukazivao na promenu u budućnosti.
Tada sam zaboravila kako me je gledao, kako me je obožavao,
kako se pravio važan u društvu jer je samnom.

U takvim trenutcima naiđe neko nov i zanimljiv.
Nemora da napravi nikakav korak, ni zatraži broj, ni pozove na piće.
Dovoljno je da ta osoba pokaže da Ste sve ono što ste zaboravile da ste
DIVNI
ZANIMLJIVI
LEPI
ZGODNI
Dovoljno je da vas podseti da vaš partner to sve više nevidi, ili ne ceni, ili jednostavno to više ne govori.

Ja lično nisam poklekla udvaranju drugog muškarca,
jer sam zaista želela da MOJ mukarac bude taj koji će sve to da vidi u meni.
Tako da sam uložila sav trud da obnovim taj osećaj u svojoj vezi.



_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Žena se švalera zbog...
14.3.2010 12:41:17   
Anoniman
KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Žena se švalera zbog...
14.3.2010 12:46:40   
Verus
user posted image

Ma ako saznam da me vara, odseci cu mu **** i gurnuti niz *****.  Kratko i jasno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Žena se švalera zbog...
14.3.2010 13:34:13   
Lu
Žena se švalera zbog gluposti,zbog hira isto kao i muškarac,neki su se ispraksali i to vješto kriju,drugima je svejedno i ako se zna!

Može žena izgledati kao avion i skakati po partneru svaki tren a on će ju opet prevariti i to možda sa nekom ružnijom,bezveznijom,jednostavno jer mu se hoće,to je takav tip osobe i nema to puno veze sa zdravom pameću ili nekim logičnim razlogom!

Ljudi uzalud traže sreću u drugim ljubavnicima a nisu svjesni da su nesretni sami sa sobom.


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Žena se švalera zbog...
14.3.2010 13:42:28   
Verus
Uf, slazem se....mislim da za prevaru cesto nema razloga, jednostavno se desi....ne znaci da zena nije lepa, da ne vodi racuna o sebi, da nemaju redovnog dobrog sexa....muz opet moze da se okrene i da to uradi, jer mu je to jednostavno hir ili mu se ukaze prilika....ne znam...
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Žena se švalera zbog gluposti,zbog hira isto kao i muškarac,neki su se ispraksali i to vješto kriju,drugima je svejedno i ako se zna!

Može žena izgledati kao avion i skakati po partneru svaki tren a on će ju opet prevariti i to možda sa nekom ružnijom,bezveznijom,jednostavno jer mu se hoće,to je takav tip osobe i nema to puno veze sa zdravom pameću ili nekim logičnim razlogom!

Ljudi uzalud traže sreću u drugim ljubavnicima a nisu svjesni da su nesretni sami sa sobom.


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Žena se švalera zbog...
15.3.2010 9:59:13   
zlatka
E da vam se zahvalim na odgovorima i vasem misljenju!

Kao prvo ja netrazim podrsku od nijedne od vas posto znam da nije lepo ovo sto sam uradila, ali kada je sada sve prekasno. Priznajem da gresim ali stacu kada mi je lepo.

Hvala vam na vasa misljenja i samo da vam kazem ovo nije nikakva sala nego toliko sam bila puno svega ovog da sam morala nekome da kazem sve sto me muci.

Muz mi je jako fin prema meni ali nije sve u tome kada ti ne pruza ono sto zelis a to je paznju i ljubav. Ja znam da me on voli ali on to nezna meni da pokaze . Vec sam pricala sa njim o tome ali uvek bude samo uzalud. Rekla sam mu da ja zelim muskarca koji me uvek razveseli i kada mi je tesko da bude tu pored mene a upravo to on neradi, jer misli da je zena samo za kucu i krevet. Sve kao zena postujem , ali ja mislim da treba da uvedem neke promene i to da on vidi da sam jako ozbiljna jer znam da ne postizem nista sto sam sa drugim. Svesna sam da imam dete sa njim i da treba da mislim na to dete i na mog muza ali jednostavno ovo sto mi se desava niko nemoze da shvati dok sam ne dozivi.

Imala sam prilika dok jos nisam imala dete da varam ali nikad mito nije palo napamet, jer sam mislila moj muz se nikada nece promeniti, ali ima godinu dana kako se skroz promeni prema meni i nista nije kao  pre. To me jako boli i kada mu ja kazem da nezelim ovakav zivot on misli da se ja zezam samo mu u jedno uho udje  a u drugo izadje.

Mozdra ste i upravu najbolje je razvesti se ali nije ni ti lako, jer mi nismo od juce u vezi. Zajedno zivimo 5 godina to nije malo.

Nikada u zivotu nebi zelela da ga povredim jer ipak on je dobar prema meni samo kao sto rekoh ne posvecujemi dovoljno paznje i njeznosti .

puno ste mi pomogle sto ste svaka od vas rekle svoje misljenje sad nebitno pozitivno ili negativno jer svaki vas post mi je pomogao da bolje razmislim i da se jednom odlucim sta zaista hocu u zivotu. Mozda izgledam kao klinka koja se prvi put zaljubi ali shvatite me u kakvoj sa situaciji to je neobjasnjivo.

U svakom slucaju javi cu vam se sa novim misljenjem uskoro dok budem dobro razmislilauser posted image

Veliki pozdrav i thanxxxxxxxxxxxxxxxx

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Žena se švalera zbog...
15.3.2010 10:03:45   
Suncicabg
user posted image  Zlatka,  sigurno ti nije lako, ali...

(odgovor članu zlatka)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Žena se švalera zbog...
15.3.2010 10:15:38   
Anoniman
Zlatka, ja te,donekle, razumem. Nikada nisam, i mislim da i necu prevariti muza, ali sam skoro svakog momka prevarila. I kad sam imala ozbiljne veze, i neozbiljne, kad god bi veza zapala u neku krizu ili dosadu, kad god nisam dobijala bas sve sto sam zelela, ja bih nasla drugog. I bilo mi je lepo, i nikad se nisam kajala. I bas me briga. Ali sad...ulozi su veliki kad si u braku. Znam sta je zabranjeno voce....ali zabranjeno je s razlogom. Daj sve od sebe da sacuvas brak, i zaboravis sve sto se desilo. Razgovaraj sa tm dok tmu se na glavu ne popnes, insistiraj, bori se! A tek onda, ako ne ide, trazi neko drugo resenje, koje je, po meni, jedino razvod.
Cini mi se da ti zelis da sacuvas, ne toliko brak, koliko secanje na one lepe dane koje ste proziveli zajedno. Ali te dane mozes proziveti opet, samo treba truda, ne samo sa tvoje strane, naravno.
Mislim da je svaki brak vredan svakog atoma snage koji posedujemo, i na kraju krajeva, nije bitno ko se u tome vise potrudio, i vise dao, ako na kraju brak postane ono sto zelimo. Bitno je da se situacija popravi. A prevare...ne mogu te osuditi, niti zelim, jer sam ranije i ja bila takva...ali ti sa sigurnoscu mogu reci da ti to nece doneti nista dobro i da ces se, na kraju, ipak pokajati.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 141
   [Obrisana poruka]
15.3.2010 11:12:34   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Žena se švalera zbog...
15.3.2010 14:32:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zlatka

E da vam se zahvalim na odgovorima i vasem misljenju!

Kao prvo ja netrazim podrsku od nijedne od vas posto znam da nije lepo ovo sto sam uradila, ali kada je sada sve prekasno. Priznajem da gresim ali stacu kada mi je lepo.

Hvala vam na vasa misljenja i samo da vam kazem ovo nije nikakva sala nego toliko sam bila puno svega ovog da sam morala nekome da kazem sve sto me muci.

Muz mi je jako fin prema meni ali nije sve u tome kada ti ne pruza ono sto zelis a to je paznju i ljubav. Ja znam da me on voli ali on to nezna meni da pokaze . Vec sam pricala sa njim o tome ali uvek bude samo uzalud. Rekla sam mu da ja zelim muskarca koji me uvek razveseli i kada mi je tesko da bude tu pored mene a upravo to on neradi, jer misli da je zena samo za kucu i krevet. Sve kao zena postujem , ali ja mislim da treba da uvedem neke promene i to da on vidi da sam jako ozbiljna jer znam da ne postizem nista sto sam sa drugim. Svesna sam da imam dete sa njim i da treba da mislim na to dete i na mog muza ali jednostavno ovo sto mi se desava niko nemoze da shvati dok sam ne dozivi.

Imala sam prilika dok jos nisam imala dete da varam ali nikad mito nije palo napamet, jer sam mislila moj muz se nikada nece promeniti, ali ima godinu dana kako se skroz promeni prema meni i nista nije kao  pre. To me jako boli i kada mu ja kazem da nezelim ovakav zivot on misli da se ja zezam samo mu u jedno uho udje  a u drugo izadje.

Mozdra ste i upravu najbolje je razvesti se ali nije ni ti lako, jer mi nismo od juce u vezi. Zajedno zivimo 5 godina to nije malo.

Nikada u zivotu nebi zelela da ga povredim jer ipak on je dobar prema meni samo kao sto rekoh ne posvecujemi dovoljno paznje i njeznosti .

puno ste mi pomogle sto ste svaka od vas rekle svoje misljenje sad nebitno pozitivno ili negativno jer svaki vas post mi je pomogao da bolje razmislim i da se jednom odlucim sta zaista hocu u zivotu. Mozda izgledam kao klinka koja se prvi put zaljubi ali shvatite me u kakvoj sa situaciji to je neobjasnjivo.

U svakom slucaju javi cu vam se sa novim misljenjem uskoro dok budem dobro razmislilauser posted image

Veliki pozdrav i thanxxxxxxxxxxxxxxxx


(Sve se nešto zalećem u neku filozofiju ...al* mi ne ide.... user posted image )
Priznajem da gresim ali stacu kada mi je lepo.  --
ova rečenica mi je odmah zaškripela.. kontam da je ceo text napisan u jednom dahu i da je ovo i više nego iskreno. Ovo je tipično detinjasto ponašanje...lepo ti je draga? Ne sumnjam jer očigledno imaš sve u svojoj avanturi . Svesna si toga i što je najgore... ne odustaješ. Jer ti je lepo.A i dalje si u braku sa drugim čovekom jer ...? Jer ti je isto tako lepo ili...?


Muz mi je jako fin prema meni ali nije sve u tome kada ti ne pruza ono sto zelis a to je paznju i ljubav. ............misli da je zena samo za kucu i krevet.....
Tek mi ovo nije jasno?Gde je tu ta finoća.. dobro, sigurna sam da vaš odnos ima i svojih lepih strana jer u suprotnom ne biste se uzeli...(mada, danas je i to diskutabilno...)
Da li je on to tebi direktno stavio do znanja da su tvoje obaveze samo kuhinja i krevet ili je to zaključak koji sama izvela na osnovu...? jer ako ti je to rekao onda je on običan .. ne znam ...Uf.
Opet ti si ta koja sve to guta a on ti kuva ...Na tebi je .
Varala ga ili ne - takav stav ne bi trebalo da toleriše nijedna žena .


Nikada u zivotu nebi zelela da ga povredim jer ipak on je dobar prema meni samo kao sto rekoh ne posvecujemi dovoljno paznje i njeznosti .
Od nežnosti i pažnje se ne živi ali je život lepši ... ako je to jedino što fali vašem braku .. nemaš opravdan (ako to ikad postoji) razloga da ga varaš ---(3 kuće niže ili u trećem gradu isto je ... sem ako ti mm nije kratkovid ...)Vidim da nije jedini razlog...
aliu ovakvoj situaciji mi žene čsto umemo da tražimo dlaku u jajetu.Opet sa stavom žena je za kuhinju i krevet nigde neće ni on dogurati...

Šta ti želiš draga?
Da ih spojiš pa da dobiješ idealnog muškarca?
Takav ne postoji .. a da ih ukrstiš ne možeš ... user posted image
Moj ti je savet da se jedno vreme distanciraš i od jednog i od drugog i budeš sama sa sobom ... u mislima. Provodi vreme sa detetom i smišljaj kako ćeš prići svom mužu ... jer veoma je važno da sednete i razgovarate.
Daj sve od sebe kako jednog dana ne bi žalila.
Ako ne ide i pored svega-doviđenja. nije lako? draga daću ti hiljadu primera u kojima su žene odlučile da idu dalje same i uspele...

... i opiši nam malo tog mladog junaka sa kojim se viđaš ... user posted image
šalim se.
...  i dobra ti je ova na kraju - zapitaj se šta želiš u životu?


< Poruku je uredio kaliopi -- 15.3.2010 14:34:46 >

(odgovor članu zlatka)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 14:04:59   
zlatka
IZVORNA PORUKA: kaliopi

(Sve se nešto zalećem u neku filozofiju ...al* mi ne ide.... user posted image )
Priznajem da gresim ali stacu kada mi je lepo.  --
ova rečenica mi je odmah zaškripela.. kontam da je ceo text napisan u jednom dahu i da je ovo i više nego iskreno. Ovo je tipično detinjasto ponašanje...lepo ti je draga? Ne sumnjam jer očigledno imaš sve u svojoj avanturi . Svesna si toga i što je najgore... ne odustaješ. Jer ti je lepo.A i dalje si u braku sa drugim čovekom jer ...? Jer ti je isto tako lepo ili...?


Muz mi je jako fin prema meni ali nije sve u tome kada ti ne pruza ono sto zelis a to je paznju i ljubav. ............misli da je zena samo za kucu i krevet.....
Tek mi ovo nije jasno?Gde je tu ta finoća.. dobro, sigurna sam da vaš odnos ima i svojih lepih strana jer u suprotnom ne biste se uzeli...(mada, danas je i to diskutabilno...)
Da li je on to tebi direktno stavio do znanja da su tvoje obaveze samo kuhinja i krevet ili je to zaključak koji sama izvela na osnovu...? jer ako ti je to rekao onda je on običan .. ne znam ...Uf.
Opet ti si ta koja sve to guta a on ti kuva ...Na tebi je .
Varala ga ili ne - takav stav ne bi trebalo da toleriše nijedna žena .


Nikada u zivotu nebi zelela da ga povredim jer ipak on je dobar prema meni samo kao sto rekoh ne posvecujemi dovoljno paznje i njeznosti .
Od nežnosti i pažnje se ne živi ali je život lepši ... ako je to jedino što fali vašem braku .. nemaš opravdan (ako to ikad postoji) razloga da ga varaš ---(3 kuće niže ili u trećem gradu isto je ... sem ako ti mm nije kratkovid ...)Vidim da nije jedini razlog...
aliu ovakvoj situaciji mi žene čsto umemo da tražimo dlaku u jajetu.Opet sa stavom žena je za kuhinju i krevet nigde neće ni on dogurati...

Šta ti želiš draga?
Da ih spojiš pa da dobiješ idealnog muškarca?
Takav ne postoji .. a da ih ukrstiš ne možeš ... user posted image
Moj ti je savet da se jedno vreme distanciraš i od jednog i od drugog i budeš sama sa sobom ... u mislima. Provodi vreme sa detetom i smišljaj kako ćeš prići svom mužu ... jer veoma je važno da sednete i razgovarate.
Daj sve od sebe kako jednog dana ne bi žalila.
Ako ne ide i pored svega-doviđenja. nije lako? draga daću ti hiljadu primera u kojima su žene odlučile da idu dalje same i uspele...

... i opiši nam malo tog mladog junaka sa kojim se viđaš ... user posted image
šalim se.
...  i dobra ti je ova na kraju - zapitaj se šta želiš u životu?



Znam potpuno si u pravu, razumem te sta pokusavas da mi obajsnis. Ali ja necu da vas lazem ja samo pisem ono sto mislim ili mozda ja to neznam da napisem pravilonouser posted image

Svejedno, nadam se da cu uskoro resiti ovo stanje jer stvarno nije lako.  Nije resenje sve baciti u vodu zbog jednog lepog decka ali nije niti ostati sa nekim ko te vise ne privlaci .

a Junakuser posted image  Sta reci on je tako divan prema meni jos nisam ovako nesto oset_ila sa mm. On voli zivot isto kao i ja voli da uziva u malim stvarima nebitno gdesi i skim si. Skroz kontra od mm.

Aha danas sam se videla sa njim i malo smo ozbiljno porazgovarili, rekla sam mu da zelim da se resim ove situacije sto pre na sat mi je on odgovorio: on ne zeli da se ja razvedem od mm jer imam dete sa njim. A niti da on bude jedini razlog razvoda. Danas mi se izvinjavo zbog proslog puta sto je boi jako nervozanuser posted image  Kaze da je bio zbog neki svojih privatnih problema nervozan. Razumem svi mi imamo nesto sto nas muci.

Dogovorili smo se da sotanemo prijatelji i da se upoznamo bolje. A do tad valjada cu i ja moci da razmislim sta zaista zelim u zivotuuser posted image

veliki pozdrav.............

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 14:13:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zlatka


Aha danas sam se videla sa njim i malo smo ozbiljno porazgovarili, rekla sam mu da zelim da se resim ove situacije sto pre na sat mi je on odgovorio: on ne zeli da se ja razvedem od mm jer imam dete sa njim. A niti da on bude jedini razlog razvoda. Danas mi se izvinjavo zbog proslog puta sto je boi jako nervozanuser posted image  


On je nervozan ..?
Boli njega draga uvce ... njemu je lepo jer očigledno nema šta da izgubi... i da te sutra više nikad ne vidi čisto sumnjam da bi ga šta potreslo.
Možda grešim...

 A niti da on bude jedini razlog razvoda.

Nemoj slučajno... pa nije čovek lud da nosi na savesti jedan brak ..tu krivicu će prepustiti tebi , kako bi se ti osećala loše ...

Vidim da kod tebe izvinjenja pale ... mani se toga draga.
Još jedan savet - ako ti fali prijatelj - nabavi psa user posted image




(odgovor članu zlatka)
  Direktna veza do poruke: 145
   [Obrisana poruka]
16.3.2010 14:15:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 14:26:11   
bebuska

IZVORNA PORUKA: zlatka

Aha danas sam se videla sa njim i malo smo ozbiljno porazgovarili, rekla sam mu da zelim da se resim ove situacije sto pre na sat mi je on odgovorio: on ne zeli da se ja razvedem od mm jer imam dete sa njim. A niti da on bude jedini razlog razvoda. Danas mi se izvinjavo zbog proslog puta sto je boi jako nervozanuser posted image Kaze da je bio zbog neki svojih privatnih problema nervozan. Razumem svi mi imamo nesto sto nas muci.

Dogovorili smo se da sotanemo prijatelji i da se upoznamo bolje. A do tad valjada cu i ja moci da razmislim sta zaista zelim u zivotuuser posted image

veliki pozdrav.............


Ova njegova izjava meni vise izgleda kao da nece obavezu. Oprosti al ako se ti razvedes zbog njeg on uz tebe dobija i TUDJE dijete a cisto sumnjam da to zeli. Mozda grjesim al mislim da tu nema neke ljubavi medju vama to je vjerovatno samo strast, privlacnost i tebi vjerovatno laska paznja koju dobijas od njeg a njemu je sve to slatko zato sto je tudje, zato sto je "zabranjeno"...
A sto se tice prijateljstva ne zavaravaj se da je to moguce... I ako odlucis da se razvedes uradi to zato sto se u buducnosti ne vidis sa svojim muzom a ne zato sto vidis sebe sa tim drugim jer ne vjerujem da ce te docekat rasirenih ruku....

_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu zlatka)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 14:52:16   
pepino
Zlatka mislim da su i bebuska i kaliopi u pravu,nije pravi i ne voli te iskreno,ako te ne zeli stalno pored sebe,pa makar i sa djetetom!
A ti sad kako hoces....

(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 19:03:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: zlatka

Dogovorili smo se da sotanemo prijatelji i da se upoznamo bolje.



user posted image


(odgovor članu zlatka)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Žena se švalera zbog...
16.3.2010 19:36:50   
Dora
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: zlatka

Dogovorili smo se da sotanemo prijatelji i da se upoznamo bolje.



user posted image




user posted image user posted image user posted image Ovo je dobro...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here