|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 0:29:26   
Alexis79
Zlatka

ja mislim da ti u glavi vec znas sta bi uradila.

To sto si ga fizicki izdala i nije toliko strasno koliko ta prisnost koju osecas sa tim jos uvek nepoznatim muskarcem.
Sigurno ti sve sad izgleda opasno i samim tim i lepo ali bezi od toga sto pre.....

Samo zamisli da ovaj drugi muskarac pocne da ti pravi probleme i da tvoj muz sazna.

Bez koga ne bi mogla da zmislis svoj dan .Bez muza ili ''decka"?

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu bebuska)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 21:09:03   
Anitaaa
Moram i ja da se ubacim mada danima izbegavam ovu temu.
Shvatam šta je kod tebe zlatka u pitanju.Malo ste zapali u kolotečinu i oboje se opustili (Ti i tm),dugo ste zajedno,sad je tu i dete i vi ste malo zaboravili na sebe i vaš odnos.I onda je došao taj princ tvoj koji je učinio da se opet oset_iš kao žena....poželjna,zanimljiva i seksi....Ali veruj mi...to je samo strast i trenutak u pitanju.
Veruj mi bori se za svoj brak jer kad se ti opasuljiš biće ti kasno a taj tvoj frajer samo hoće neobavezan seks rekla bih.Nije vredno da zbog toga upropastiš ono što imaš sa svojim mužem...to još postoji samo ste zaboravili na to.
Saberi se par dana i  počni da radiš na odnosu sa svojim mužem.Nadjite vremena za vas dvoje,neka vam neko pričuva dete....izadjite malo...podset_ite se šta volite jedno kod drugoga...verujem da se nećeš pokajati







_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 21:11:08   
Anitaaa
Samo da dodam kaliopi...dušo...ti si mi jedna od dražih osoba sa foruma ali mi se ne dopada onaj komentar sa psom
TO stvarno nije bilo lepo.
Nem se ljutiš user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 21:26:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anitaaa

Samo da dodam kaliopi...dušo...ti si mi jedna od dražih osoba sa foruma ali mi se ne dopada onaj komentar sa psom
TO stvarno nije bilo lepo.
Nem se ljutiš user posted image



Ne ljutim se jer me tvoje mišljenje u ovom slučaju  ne dotiče iz prostog razloga jer komentar nije bio upućen tebi, draga.  user posted image

(odgovor članu Anitaaa)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 22:01:46   
Dora
user posted image Kaliopiuser posted image user posted image user posted image
Dobar argument ako nekad budem trebala da ubeđujem muža da kupimo psauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 22:05:33   
jelena038
...zbog strasti. kao i sve drugo.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Žena se švalera zbog...
19.3.2010 22:57:46   
jelena038
pa ja vise ne znam cemu sluzi ova tema...
naslov mi zalicio na pitanje, dodjem, odgovorim, i reko'', aj da vidim sta su drugi rekli, kad ono user posted image
ovo je u stvari tema o tome  kako su nasi brakovi super i savrseni i kako smo mi sve super srecne i svi treba da nam zavide na tome i kako smo, osim sto smo super srecne, i za primer, jer pored toga sto ni u ludilu ne bi prevarile, hriscanski ne osudjujemo, i balkanski ne podrzavamo nikoga. totalno sam se razocarala... doduse, bi par pokusaja da se pridje na korak blize odgovoru, ali pitanje iz naslova je postalo sasvim beznacajno...
ja ne znam ko ce jos da nasedne da napise ovde nesto vise od: ja nikad ne bih prevarila svog voljenog, jer se ne bih ni udala za njega, ako mi nije najbolji, najlepsi, najpametniji, najduhovitiji, naj......iji na svetu.
ne ljutite se na mene, ne znam ni sta mi ovo treba, da se mesam, al eto, kad sam vec napisala, da se ne baci.



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Žena se švalera zbog...
21.3.2010 18:55:06   
Anoniman
Dobar dan svima, nisam nešto česta na forumu, nemam vremena...radim... i nekako se sve brzo odvija, pa ni ne stignam da sednem uz kafu pogledam i pročitam tuđa mišljenja i razmišljanja.
Na zadatu temu bi se moglo polemisati dosta i sa više različitih strana. Ovo je moje gledište...
  Svi znamo da je brak društveno uređena zajednica između muškarca i žene (kod nas nemaju gej parovi prava na ovu zajednicu, pa aj kao da njih ni ne računam, što je greška...bdw, nisam gej). Ovim uređenjem je društvo htelo da uvede neki red. Mislim da nije uspelo, jer je nastao još veći haos.  A reč švaleracija je dobila jači smisao i opravdanje.
   Ne sme se zaboraviti, šta je u stvrai privlačnost... feromoni. Verujem da ste sve čule za ovu malu VELIKU stvar. Oni nikada ne prestaju da se ispuštaju, niti receptori da ih primaju. Kada se kaže da je par zapao u monotoniju, mislim da su se samo receptori za primanje partnerovih feromona malko navikli na njih i hormonii ne reaguju više na njih kao pre. I onda se desi, da dođe neko sa svojim feromonima, mnogo jačim, neprepoznatljivim i leptirić počnu da švrljaju i švrljaju po stomaku. Svi mi volimo taj osećaj. Mislim da ko kaže da ga ne voli, da malko lagi. I onda počinje borba sa samim sobom....user posted image pustiti i se suzdržati.
   Sve u svemu, od nas (sve jedno muškarac ili žena) zavisi da li ćemo pristati i pustiti da hemija radi svoje, ili ćemo kao uzorni građani koji poštuju sistem i društvo u kome žive uspeti da se izborimo sa prirodom. Nije lako ni švrljati a ni biti lojalan.
   Pošto su svi uneli notu privatnosti, kako bi opravdali svoje stavove, i ja ću nešto reći o sebi... U braku sam, volim svog muža, slažemo se, ide nam... Opet, volim da mi neko priđe, da mi leptirići prorade, da u mene gleda kao u najpoželjniju, nejnedostižniju, naj ženu.... Ali kada dođem kući i kada me dočekaju moja oka dva sa osmehom, pažnjom, ljubavi i poštovanjem, uspem hemiju da potisnem i da uživam u onome što sam odabrala. Da li će ta borba i potiskivanje uvek biti uspešno, ne znam. Ali znam da ću se truditi i biti fer igrač.  Jer sve je ovo igra nekog tamo koji je hteo da uredi društvo da ne bi nastao haos.user posted image

Ostaću anonimana, jer nije ni bitno ko piše, već šta piše...


(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Žena se švalera zbog...
21.3.2010 22:55:20   
Nana*
Citala sam ovu temu jos pre nekih nedelju dana... zaista nije moje da se mesam, i nisam imala nameru da pisem ovde... Ali posle poslednja dva posta samo odlucila da prokomentarisem i da ih oba podrzim maximalno... Sa poslednjim postom sam zaista odusevljena... Takodje sam jako srecna u braku i obozavam svog muza. Za svo vreme koliko sam sa njim nekih 7 godina, ni jedan drugi muskarac me nije privukao ( sto sa bivsim deckom nije bio slucaj )... Da li ce tako i ostati ne znam. I moram reci da mi imponuju pogledi i prilasci drugih muskaraca, ali razgovore sa njima ne rado vodim...

_____________________________

" No Martini, No Party" :))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 10:38:24   
zlatka
IZVORNA PORUKA: Alexis79

Zlatka

ja mislim da ti u glavi vec znas sta bi uradila.

To sto si ga fizicki izdala i nije toliko strasno koliko ta prisnost koju osecas sa tim jos uvek nepoznatim muskarcem.
Sigurno ti sve sad izgleda opasno i samim tim i lepo ali bezi od toga sto pre.....

Samo zamisli da ovaj drugi muskarac pocne da ti pravi probleme i da tvoj muz sazna.

Bez koga ne bi mogla da zmislis svoj dan .Bez muza ili ''''decka"?


Potpuno si upravu. Shvatila sam da sam pogresila i naravno da zelim sacuvam svoj brak. Sada kada vidim da je to ustvari samo strast, nista vise ne zelim nego samo da ostanem sa svojim muzem i detetom da se potrudim da svaki momenat bude lep i da sve ovo zaboravim!

Ma ko sisa njega lepo nam je bilo i to je sve. Danas sam cvrsto odlucila da vise necu da kontaktiram sa njim niti da ga zovem niti da se vidjamo jer vi ste upravu ne vredi zbog decka napustiti svog muza sa kojim imam i dete!!!

Neverujem da ce on pravi probleme, cisto sumnjam jer zaista sam shvatila da nije posteno sta sam uradila, ali sta je tu je nemoze se promeniti zivot ide dalje i nadam se da cu uspeti da neponavljam istu gresku vise nikada! Volim svog muza najvise na svetu i nikada ne bi mogla da zamislim zivot bez njega ma sta god da se dogodi!

Jos jednom vam hvala na odgovorima i savetima. vi ste me ohrabrile i zato danas sam odlucila da nezelim vise nikada da ga sretnem niti cu da ga zovem!

Nisam mu nista rekla, ali on ce to da primeti kada bude video da me vise neinteresuje!

Pozdravljam vas punoooooo.....

Nastavicu sa vama da se druzim ali na druge teme ova me vise neinteresuje!

< Poruku je uredio zlatka -- 26.3.2010 10:40:31 >

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 11:06:07   
dunja RR

Zlatka drago nam je ako smo pomogle i nadam se da ćeš istrajati u svojoj odluci, dobro nam došla, vidimo se na drugim temama....

(odgovor članu zlatka)
Direktna veza do poruke: 161
   [Obrisana poruka]
26.3.2010 11:55:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu zlatka)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:03:11   
jelena038
a mozda te i svaler voli... mozda se ubije zbog tebe... mozda nekog ubije zbog tebe...

ma, dajte, zene, pustite zivot nek ide!!! bilo, proslo, sta je bilo bilo je, sta ce biti, bice, stvari, dok se rade iz ljubavi, neizbezne su, ma kakve bile! zlatka, ako i postojis, VOLI! koga god!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 163
   [Obrisana poruka]
26.3.2010 12:04:27   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:09:54   
jelena038
boze sacuvaj, sto da se ljutim? ja sam za fer plej, ali pre svega - fer prema sebi! dosta mi je vise prica o tome kako uvek zbog neceg treba da se trpi.. pa nek trpe jednom muzevi zbog zenskog hira! vekovima unazad zene ubijaju zbog preljube, a muskarci su sve veci frajer! uf, jaka stvar! ako ona moze da se nosi s tim, verujte, manje zlo nego da je nekog ubila, ili da je lopov, ili da... svako bira, a biranje se ne zavrsava vencanjem, mislim, posle vencanja postoji jos dve trecine zivota.. super ako je izbor pravi, ali uvek postoji mogucnost greske. ja sam za to da se greske ispravljaju, a ne da se dalje srlja u njih. toliko. idem sad da propagiram ljubav po gradu, prelep je dan!



_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:11:30   
Trcosava
user posted image žena se švaleriše jer VOLI SEBE

Žao mi je žene, ali danas sutra da mi zafali sexa i pažnje - OPET bi prevarila ili se OPET razvela

Sada mi je na prvom mestu DETE, JA pa svi ostali

A za Zlatku - moraće da nauči da živi sa savešću (pretpostavljam da je ima)
U prethodnom braku ja je nisam imala i nije me pekla - jednostvno - volim SEBI da ugodim pa nek i kažu ljudi da sam sebična - meni je dobro user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:12:49   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: jelena038

vekovima unazad zene ubijaju zbog preljube, a muskarci su sve veci frajer! uf, jaka stvar!



ooooo istomišljenik moj!!!! Ako muško ima 5 devojaka on je FRAJER, ako žena ima 5 momaka ona je ku**a
Pazi majku mu!


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:35:05   
Mari86
Necu mnogo da komentarisem i da polemisem,zato sto ne znam sta me ceka u zivotu...
ali prvo razvod pa onda seks ili bilo sta drugo sa drugim covekom...to je moj stav...user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:55:23   
jelena038
IZVORNA PORUKA: Mari86

Necu mnogo da komentarisem i da polemisem,zato sto ne znam sta me ceka u zivotu...
ali prvo razvod pa onda seks ili bilo sta drugo sa drugim covekom...to je moj stav...user posted image

ma sta ti oces? user posted image nije pitanje sta bi ti, nego ZASTO se zena svalerise user posted image
istomisljenik! odmah sam znala da si moj co'ek! user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 12:59:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava

IZVORNA PORUKA: jelena038

vekovima unazad zene ubijaju zbog preljube, a muskarci su sve veci frajer! uf, jaka stvar!



ooooo istomišljenik moj!!!! Ako muško ima 5 devojaka on je FRAJER, ako žena ima 5 momaka ona je ku**a
Pazi majku mu!



jao jeste, majku im...uvek me to nerviralo...
mislim da je vreme da se stvar okrene ..
da njih nazivamo kurvama a nas frajerima...user posted image user posted image user posted image user posted image
nije fer!

volimo bre i mi seks...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trcosava)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 13:02:51   
Mari86
ZASTO....
na to tek necu da dam odgovor...user posted image
mislim to me jako nervira to svaleranje user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 13:03:04   
liliana
OTI, care!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 13:04:04   
jelena038
i ne samo sex, ima tu valjda jos neceg, kad je tako aktuelno tolke godine! user posted image user posted image user posted image aj da skontamo mi, kakvo samopouzdanje i jos svasta treba da ima neko ko se usudi da bari udatu zenu!!!! na stranu one bljak materijalne fore, to je za jadnice, al ako svira, pise pesme, igra tango... ahhhh! mislim, zamislite muzeve kako uce mambo, da bi vas zadrzali! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 13:08:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelena038

mislim, zamislite muzeve kako uce mambo, da bi vas zadrzali! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Žena se švalera zbog...
26.3.2010 13:22:57   
liliana
Jao, sad se setih one pesmice, mislim da ide ovako nešto:
"Ona hoče mambo...
-svaki dan hoče mambo..."
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here