|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 13:34:24   
dijana1*
Pozdrav i od mene user posted image
Danas mi je mnoooogo bolje. Juce sam zavrsavala neke papire i bas sam se preforsirala. Celo poslepodne me je sve bolelo. Danas nista.
Pocastila sam sebe farbanjem i sisanjem. Malo sam se doterala za dete da ga ne uplasim user posted image
A nos mi je ponovo procureo. Taman sto sam ozdravila i evo ponovo me uhvati grrrrr

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 15:21:53   
srna001
Dobar dan i od mene.Vidim ovde je veselo.

Neko je pomenuo Oligovit na poklon.Proverite rok trajanja, i mi smo ga dobili u školici za trudnice a rok mu je pred istek pa ga zato dele na poklon kao bonbonice.Po meni to je sramota.Dele trudnicama lekove mesec dana pred istek roka.

Inače moja zaova je načula nešto na vestima o nekim finansijskim benificijama za majke trećeg, četvrtog deteta i za majke blizanaca ali ja ništa ne mogu da nađem na netu.Ako neko nešto čuje ili sazna neka javi!


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 15:55:02   
viking
Srna, videla sam ja to juče, ali nisam čitala jer ne spadam u te kategorije. Evo ti link


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 16:15:30   
Dani.kv
Srna prvo sam to pogledala kao sto i po radnjama pratim rokove. Rok je u fulu. Do leta. Mislim da lekar saradjuje sa njima i da pacijentima preporucuje te vitamine

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 16:18:42   
ivekpivek
samo da virnem i da vas pozz ,stvarno preevise obaveza slabo stignem na rr kako sta sve ,cim uvatim vremena citkam vas

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 18:42:34   
Powerpuff Girl
Mirkam, meni su poceli da rade CTG pre par nedelja, jer su ih zabrinuli neki moji protoci.
Do sad sam radila na 2 nedelje, ali od sad su mi rekli da dolazim svake nedelje na pregled.
U kojoj bolnici planiras da se porodis?

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 19:41:21   
New Mom
Dado, drago mi je da te vidim! Nisam ni znala da si trudna! Bas mi drago!user posted image

Vidim drugi krug za nekadasnje "trecakinje": marijana, Biserce, Sesilija. Divno!user posted image

Dijana, nikad necu zaboraviti kako je to bilo, pricam sa Snelletom i ona mi kaze da si se i ti upravo porodila. Stvarno mi je strasno bilo. Al blizancic nas je sjajan!
Sad kad odes u drugu krajnost.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Powerpuff Girl)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 19:49:40   
dijana1*
NM user posted image
Bas sam i ja to juce napisala, za drugu krajnost, a i moja dr . me zeza da cemo sada morati izazivati porodjaj user posted image
Treca trudnoca, prvi put 9-ti mesec i mogu samo reci da je osecaj predivan i iskreno jedva cekam i nadam se da ce posle biti jos jedna bebica. Vuk je moje malo cudo user posted image
Kako si ti? Kako su Kaca i Kolja ?

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 19:57:01   
New Mom
Uzasno prehladjeno. I Kaca pride. Nema spavanja po celu noc od kasljanja. A moram do utorka da dodjem sebi inace ce mi odloziti AC.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 20:04:07   
dijana1*
user posted image ubi ovo vreme. Bas nas je dosta prehladjeno. Samo sto vise limunade i voca. Nadam se da ces ozdraviti do utorka.
Do pre par dana mi je nos bio zacepljen i sada ponovo. Najmanje mi sada treba zapusen nos user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
7.12.2013 21:30:14   
marijana22
Moram da se nadovezem na NM post. Cini mi se da u ovom krugu ima vise zena koje cekaju drugo/trece dete, nego u prethodnom. Dok sam bila trudna sa A. vecina nas je cekala prvo, NM je bila jedna od retkih koje cekaju drugo.
A svaka cast mamama koje cekaju trece, mi nismo bas 100% odlucili da necemo imati trece, ako bi se i odlucili to bi bilo za 3-4 godine, ali o tom potom.
Vik ovaj clanak je za roditelje koji imaju trojke i cetvorke, a ne za one sa troje dece.

Posle rucka sam se komirala odspavala sam 2 sata, jedva sam posle dosla sebi.
A. je dobio temp, nije visoka, ali sad celu noc dezurstvo
Odoh da gledam TLZP

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 0:43:39   
viking
U pravu si, pogrešila sam. U stvari, to sam videla juče i uopšte nisam razmišljala user posted image

IZVORNA PORUKA: marijana22

Vik ovaj clanak je za roditelje koji imaju trojke i cetvorke, a ne za one sa troje dece.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 8:07:05   
dijana1*
Dobro jutro trecakinjeuser posted image
Samo da vas pozdravim i da se javim da sam jos uvek tuuser posted image Danas vodim Vuka u jednu igraonicu, bice animatori i Deda Mraz pa da se malo izigra. Verujem da ce uzivati :-) prosli vikend smo videli Nodija u Merkatoru pa me sada stalno pita hoce li i Nodi doci kod Deda Mrazauser posted image
Veliki za sve user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 10:16:26   
mirkam
PG ja sam iz Crne Gore, a kod nas je to malo drugacijeuser posted image
Nema biranja, jedna je bolnica i to ti je sto ti jeuser posted image

(odgovor članu Powerpuff Girl)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 10:41:13   
Powerpuff Girl
Mirkam, onda te bar ne boli glava gde ces da se poradjas user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 10:58:39   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Powerpuff Girl

Mirkam, onda te bar ne boli glava gde ces da se poradjas user posted image


E to je istinauser posted image
Mi smo prvo mislili da cu se poradjati u BG pa nikako nisam mogla da se odlucim u koju bi bolnicu isla. Na kraju smo se ipak preselili u BL i tu je jedna bolnica i to mi je sto mi je. Nema biranja i izmisljanjauser posted image

(odgovor članu Powerpuff Girl)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 13:09:19   
mirkam
E to ste u pravu, mozda je i bolje kad ne mozes da biras.
Dobro je da bar doktora mozemo birati.
IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Powerpuff Girl

Mirkam, onda te bar ne boli glava gde ces da se poradjas user posted image


E to je istinauser posted image
Mi smo prvo mislili da cu se poradjati u BG pa nikako nisam mogla da se odlucim u koju bi bolnicu isla. Na kraju smo se ipak preselili u BL i tu je jedna bolnica i to mi je sto mi je. Nema biranja i izmisljanjauser posted image



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 15:05:58   
Anoniman
Dijana duso imas i Jelenu,samo ja tamo nebih kada bi imala sve besplatno.Tebe vodi super dr.pozdravcic

(odgovor članu mirkam)
  Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 16:21:51   
srna001
Vik marijana je u pravu nije to to ali havla u svakom slučaju.I moja zaova je ovo isto videla pa joj se učinilo da je za treće dete a ne za trojke.user posted image A taman sam se ponadala pošto je nacrt zakona o pomoći za treće i svako naredno dete bio u razmatranju 2011. pa su odustali, navodno zato što u budžetu nema para.Ali zato nam je nov stadion od životne važnosti.Mislim mi u ovoj zemlji živimo od fudbala, to nam je osnovna grana delatnosti i izvor prihoda.user posted image

Dani onda je to ok, mislila sam da je to ova ista tura koju u nama podelili.

Ja sam zbog ovog vremena baš loše volje.Dugo sam razmišljala šta da radim po pitanju Z i vrtića, nova tura virusa nam stvarno nije potreban sad pred porođaj ali sam na kraju prelomila pa kako nam Bog da.Sutra je novi radni dan pa videćemo.user posted image

IZVORNA PORUKA: New Mom
Dijana, nikad necu zaboraviti kako je to bilo, pricam sa Snelletom i ona mi kaze da si se i ti upravo porodila.


Kad sam ovo pročitala pomislila sam da si se stvrano porodila pa rekoh kad sam to propustila

< Poruku je uredio srna001 -- 8.12.2013 16:25:01 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 17:44:17   
viking
Srna, šta si prelomila? Da je ipak pošalješ u vrtić?

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 18:27:54   
Biserce
Vece, mi svi slinavi i prehladjeni, kasljemo kao magarci, mene sve zivo boli, cini mi se i trepavice. Jos nam danas radili trem, da mi nije bilo majke ne znam sta bih. Posle cetiri meseca konacno perem sudove toplom vodom i ukljucih svoju ves masinu. Hvala Bogu! Jos da prezdravimo pa da rodim Biberceta:D

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 19:55:33   
Milica cica
Pozdrav trećaciuser posted image
Vik, Dani pošto ste vi duplice imam jedno "stručno pitanje" za vasuser posted image Jel normalno da jedna beba bude aktivinja od druge? Meni je dečak baš aktivan, dok se devojčica stidljivo javlja.

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 19:56:59   
viking
I ja imam utisak da dečaka više i češće osećam, ali to je možda zato što je tako postavljen... Ako ti je na UZ sve ok, ne brini.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 20:07:22   
Milica cica
Dosta su blizu, bukvalno nogice do nogica na UZ i onda moguće da ni ne razaznajem nekad kad koje udara.

< Poruku je uredio Milica cica -- 8.12.2013 20:08:19 >

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice- treće tromesečje (27 - 42 nedel...
8.12.2013 23:39:25   
Dani.kv
Mico kako su bebe rasporedjene? Meni je jedna na prednjem, druga na zadnjem zidu tako da ovo gornje jace udara. Ne brini. Na UZ se sve lepo vidi. Evo mene gruva ovo donje a od gorustice ludim

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here