|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 14:01:06   
mama micki
Žene ja upravo umesila mnoogoo kiflica, pa izvolte. Odoh da operem kosu pa čekam goste. Jole nisam stigla od jutros sve da čitam..kako je Teodora? Svi bolešljivi da se brzo oporave!Lep dan vam želim mame, pa kuckam večeras ili ujutru.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 14:15:21   
doktorkakristal
lep dan danas ,ja isla na korekciju noktiju i malo prosetala,Dora nervozise nesto bali strasno ,trazi da se nosi i razgleda stvari taman prodju grcevi pocne nesto drugo user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 14:25:15   
Olga75
moja Doktorkakristal , stalno oni imaju faze i fazice kad ne jedu ili se pretovaruju , kad placu zbog ko zna cega , kad nece da spavaju , kad prespavaju ceo dan , kad su nadrndani zbog nicega , kad se smeju bez razloga , kad kukaju jer si otisla da piskis , kad moraju napolje a tamo provala oblaka , jer nisu obukli kosulju koju nose cele nedelje i smrdi ko pokisla dzukela , jer Matea lepse pise i tako
dobrodosla u svet roditeljstva user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 15:33:52   
doktorkakristal
OLGA draga bas mi je simpaticno sto tvoju devojcicu zoves zver isto sam negde procitala komentar za dete da je 'profesionalni gonic robova' ,slatko sam se ismejala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 17:48:25   
Rosita
Je li, a di imaju ti novi smajliji sto ih eksploatisete, evo ja ukljucila lapatopa posle sto godina i reko da drmnem neki, kad ono neeema?!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 18:04:49   
viktori
Juhu mamike divne!
Moje dete spava drugu dremku danas mu je neki dan za spavanje. Inace mi je odjednom nekako postao pravi decak.
Drzim fige malenima da sto pre ozdrave! Licno navijam za sneg jer mi se cini da dok god je ovako toplo nismo mirne sa virusima. Mozda gresim. Ljubim vas.
e da ne zaboravim SRECAN RODJENDANKO mamama koje danas slave!

< Poruku je uredio viktori -- 3.1.2014 18:05:52 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 18:07:13   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Rosita

Je li, a di imaju ti novi smajliji sto ih eksploatisete, evo ja ukljucila lapatopa posle sto godina i reko da drmnem neki, kad ono neeema?!

kad se otvori prozor pa vise smesaka user posted image malo idi dole i etogac user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 18:22:02   
viktori
user posted image nasla sam mene i n hehehehe hvala olga vidim i ja neke nove

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 19:05:30   
ivaMark
Dobar vecer,
ceo dan sam kao polomljena, a spavale smo do pola devet...tj lezala sam u krevetu do tada, bebana se budila samo u pola sest (fino me castila user posted image ) Danas je bio bas suncan dan pa je dve ture odspavala u kolicima na suncu, mislim...samo te dve ture je i spavala danas.
Joleee, nema te...nadam se da je bebana bolje danas user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 19:48:24   
Anoniman
user posted image
evo jedan smajlic i od mene!!!

(odgovor članu ivaMark)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 20:00:33   
adulence
Dobto vece mamice,mm otisao na posao,ja stavila ivu da se uspavljuje,cekam masinu da zavrsi i takoc... danas sam bila kod bake i deke,uvek se divno provedem kod njih...mamice srecan rodjendanac,ne znam da li sam cestitala...
Jole nadam se da je sve ok...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 22:46:58   
anci kv
evo i mene posle sto godina!!!vise sam imala strpljenja za ovaj internet u trudnoci,nego sad!!
cestitke za rodjendan!!!
pa,zene,srecni vam praznici!!!!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
3.1.2014 23:35:42   
ninulina
Večer žene.

Mi bili kod tetke, malo se družili, popila čašicu vina user posted image , tetka me ofarbala , šišnula i isfenirala, baš se osjećam nekako svježe user posted image Malac je bio dobar a većinu vremena je prespavao, evo sad ga muž uspavao ja samo da vam mahnem pa se i ja lagano selim u krevet

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 8:38:50   
serpica
Dobro jutro mamikeuser posted image nama je noc protekla bolje nego predhodna,i dalje je nosic zapusen ali sada curi pa se izgleda spusta u grlo i onda kaslje,nema temp.mazem mu fitobalm gel i stavljam kapi.nadam se da ce brzo da prodje.Danas najavljuju lep dan mozda izadjemo u setnju.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 8:47:07   
doktorkakristal
dobro jutro mame user posted image kakvo li ce vreme biti danas

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 10:00:23   
jole82
Žene dobar dan
Samo da vam mahnem...nama se sve skupilo 3 u 1...2 četvorke..nos curi i dalje bistro..temperatura...
U ponedeljak bile kod dr, kaže bio virus, sve je u regresiji i ajd kući..(ko je gledao krv sliku kad sam postavila Le jako niski)
I u utorak sredu i četvrtak visoka temp preko 39...U sredu (dakle 2. dan temp bile kod dr dobila Sinacilin i inhalacije berodualom)
Međutim od juče ujutru (4.dan)nema temp i baš je bila niska oko 36,1 36,2 i to popodne dobije osip po trupu...Odmah sam za svaki slučaj isključila AB i inhalacije prvo mo pala na pamet alergija na penicilin, a ubrzo za tim kad sam sklopila kockice i napilala limf. žlezde po vratu i napred i nazad pade mi na pamet trodnevni virus -Roseola...
E sad ja paranoik odmah predpostavljam da će danas u dz (moram je odvesti zbog osipa) zbog Sinacilina da odmah pomisle na alergiju na Penicilin...Ona nema temp ni juče ni danas, a AB ne pije skoro 12 sati..izvadili smo joj privatno krv (rezultati oko 12) pa se nadam da će krv slika i CRP pokazati nešto tj da nema bakterije...pa sa tim da odem u dz...
Naravno da ne bih volela da mi je dete alergično na penicilin (al opet šta ako jeste) a opet ne bih volela da joj samo upišu Cave Penicilin bez provere (kao što je i AB dobila bez provere) a ona nije alergična...
Nadam se da je moja dilema jasna...bilo bi lakše da nije pila AB a ovo izbilo-svima bi bilo jasnije..
A nos...pa eto i Torbica je pominjala da je njen sin imao zapušen nos i temp-pa je ispalo da je zub...a nama se to sve ukombilovalo...
Al eto nažalost u našoj zemlji moraš biti doktor da bi otišao kod istog...da te ne bi "prevarili"...ne namerno, već nehajno...
Sinoć sam od muke i besa jer sve rade napamet popila bensedin..nisam mogla da zaspim...
Eto to je to za sad...javljam se posle dz..
Pa kad se razluči šta je šta (a nadam se Roseoli) pisaću u odgovarajućoj temi
Sve vas user posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 4.1.2014 10:01:02 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 10:25:00   
Tiziana
Jole ja sad niodkda uskacem s apitanjem,a da nisam pre citala sta se sve desavalo,a zasto je dobila SInacilin ako su leukociti niski. KOliko je meni nesto u glavi obicno su povecani leukociti kada je neka bakt infekcija!
A i nekako kod dece ta temperatura,ako nije bakterija uvek traje 3 dana bas kao sto je kod Teodore,ako sam dobro razumela.
Mislim ja nemam veze sa medicinom,ali iz nekog malog iskustva sa ovo dvoje indijanaca...

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 10:55:20   
doktorkakristal
JOLE pogledaj joj jezik,jeli koza kad predjes rukom po njoj kao somotasta ,ima li ospe o tabanima i rukama,da nije sarlah ?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:01:09   
viktori
Jole,
kad je N imao 39 par dana rekla su nam dva lekara da ce cim spadne tako visoka t kod njih malih odmah dolazi do osipa i to po celom telu. Kad ej pala t ja mislila mali osip a ono bukvalno celo telo dan dva i posle toga nista. Nemoj da je pregrevas, mackaj joj neku kremicu i po malo joj hladi to neki oblogom. Tako su nama rekli i pomoglo je valjda ih to i svrbi.
Ja imam alergiju na Sinacilin a to uopste nije bilo sa osipom vec sa gusenjem i odmah su mi nalepili CAVE penicilin i na porodjajni kazu zaj**** mi je da proveravam nego da se ceo zivot cuvam user posted image
Ovo ti sve pisem da ne kidas zivce jer je vrlo moguce da nije alergija vec upravo taj osip posle visoke t.
Drage zene sve vas ljubim odoh sa N da kupimo nove cipice. Rastemo pa prerastamo hehehhe.

< Poruku je uredio viktori -- 4.1.2014 11:05:23 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:08:23   
Olga75
Jole , da nije trodnevna groznica , ovo sad najnovije
i zver je u hitnoj dobila sinacilin i ja joj koza davala ( temp je bila 41 ) i posle tri dana osip , mi u dz i kaze dr da je osip tako cudan zbog sinacilina

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:15:04   
little_one
Pozdrav mamice!

Mi smo sa 6 mjeseci prelezali roseolu, i simptomi su jaaaaaaaako visoka temperatura 3 dana, koja se tesko spusta i jako brzo vraca a kad prodje temperatura krece osip, koji pocinje prvo iza usiju i vrata pa se spusta na ledja i stomak i brzo se povlaci nakon 2-3 dana...i kako se spusta ka dole tako nestaje na gornjim dijelovima tijela...i kazu da inace svaka temperatura moze da bude propracena ovim osipom...poslije toga smo samo sad skoro imali temperaturu tako visoku i nije bilo osipa nakon nje...ta ko da Jole, ja se nadam da je samo to u pitanju! LJubi T i brzo nam ozdravite! Nadam se da ce i svi ostali koji su bolesni brzo da ozdrave, a ovi zdravi da ostanu zdravi!

Moja cura spava, ja sam doruckovala i cekam da se dragi vrati s posla pa da kidamo negdje u setnju...vrijeme kao da je proljece!

Sta vi radite ovaj vikend?

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:21:29   
ninulina
Jutro user posted image

Jole želim što brže ozdravljenje , nadam se da je samo osip od temperature , da nisu nikakve alergijeske reakcije.



Malac zaspao, kod nas neko šmšmš vrijeme, sve mislim da će kiša, a nama se ide u šetnjicu... user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:37:02   
lokica77
dobar dan mame...
Jole vi bas nagrabusiste user posted image da brzo prodje,
moja K spava pa cemo posle malo u setnjicu, a popodne se pakujemo sutra ujutru putujemo na selo kod mm-ovih. Ja ne voleeem selo(ne svako selo samo ovo u koje idem) i nisam odusevljena ali sta da radim idemo svake godine za Bozic i Uskrs pa ni ova nece biti izuzetak. Spremam se psihicki za okrsaj sa sveki pa mi to stvara dodatnu nervozu. Cvrsto sam bila odlucila da precutim ali kako se priblizava susret tako u meni raste tenzija cini mi se na usi bih progovorlia...uhhh

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:40:29   
little_one

IZVORNA PORUKA: ninulina

, kod nas neko šmšmš vrijeme, sve mislim da će kiša, a nama se ide u šetnjicu... user posted image


Ma jeste tmurno, al ko da je proljece, toplo 8 stepeni...gdje ces vise u januaru...kidajte napolje i mi cemo za sat dva!

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
4.1.2014 11:42:20   
Rosita
Jole, želim brzo ozdravljenje i da malecka "dane" dušom, napati se dete, miš mali user posted image

Ja sam alergična na palitreks pouzdano. Kad mi daju antibiotike, obično mi daju eritromicin, a kad sam zaglavila u bolnicu u 8-om mesecu trudnoće isto zbog neke temperature nepoznatog uzroka (ni dan danas ne znam sta i kako, a crp bio oko 80, sve ispitali, sve ok), davali su mi eritromicin i orvažil. Uh kad se setim, u jednom trenutku pila sam 10ak lekova.... Ne ponovilo se.

Lep vikend.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

i z a b e r i t e
pisuljica



masha (45%)

tara (55%)


Ukupan broj glasova: 123

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here