|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
5.1.2014 21:05:25   
mtajcica83
Dobro vece i od mene.
Jole sam iscitah da je T bila slaba, ali eto vidim da si pisala da prolazi sve Super.
Moj svrco je opet poceo da kaslje, znaci poludjela sam vise od tog njegovog kaslja.Nikako ne podnosi vlagu i cim je kisa i juzina odma pocne a rice ko konj..
A sve smo one silne inhalacije zavrsili pocetkom decembra sam pisala sta nam je dr.dala skoro 20 dana inhalacija...Neznam vise..Samo se nerviram..user posted image Jesu praznici a i sve i se nesto skupilo i bas sam nervozna, pritom i trebam da dobijem...user posted image
Jedem ko provaljena..samo su mi usta puna ko bure bez dna..
Pozdrav za sve vas

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 8:08:58   
doktorkakristal
dobro jutro user posted image
Dora spava ja pijem kaficu sad cu da pustim neki film da odgledam

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 8:38:43   
vikiveki
Dobro jutro drage mame.Moj najmlađi još spava a ja skuvala kafu pa je polako i u tišini pijem.Juče ujutru moj stariji sin je sa babom otišao u selo,a danas će tamo doći i ćera...deda peče jare i prase na ražnju pa su oni otišli da budu malo tamo i da vide sve oneom vazduhu običaje vezane za Badnji dan i Božić.Jeste da mi je žao što neće biti sa nama za Božić ali volim što će da osete malo i onu tamo atmosferu i što je najvažnije da budu malo na čistom vazduhu.Malopre se čula sa Viktorom koji je pun utisaka,bio sa dedom da seku badnjak u šumiuser posted image pa pomagao dedi da muze kozu,pa ičli po seno i još dosta nekih poslova,sve mi je izdeklamovao i kaže ,,,ajde majka,sada nemam više vremena,moram da idem nešto da radimuser posted image
Taja nam je na poslu,tako da smo ja i Stefan sami...a ja polako treba da počnem da spremam poosni ručak za danas i česnicu za sutra.Posla koliko hoćeš

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 10:26:39   
srna001
Da li neko zna koliko ranije mora da se zakaže u Tiršovoj UZ i da li mogu da zovem da zakažem iako još uvek nismo dobili izvod i jmbg

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 11:15:17   
milicicak
Srna, koliko ja znam bebama do 3 meseca se u Tirsovoj ne zakazuje. Treba ti uput iz DZ i samo odes na salter. Ali ti ipak zovi pa proveri.
I srecna Nova godina i Bozicni praznici svima :)

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 11:57:29   
adulence
Ne znam kako je za tirsovu mi smo uz radili u institutu,ja sam zvala kada je iva imala par dana a negde oko 15.decembra ,a zakazali su nam za 28.februar malo pre napunjenog treceg meseca...
Dobar dan,mi bili u jaslicama,ja pokupovala za to vreme po pijaci sta mi treba,prebranac i riba su gotovi ostaje da napravim krompir salatu...to je to sto se rucka tice a za veceru cemo verovatno neku salatu od ttunee mljac...sutra idemo kod moje bake i deke to nam je vec ritual...uzivajte u danasnjem danu i ljubite decicu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 12:23:39   
milicicak

IZVORNA PORUKA: milicicak

Srna, koliko ja znam bebama do 3 meseca se u Tirsovoj ne zakazuje. Treba ti uput iz DZ i samo odes na salter. Ali ti ipak zovi pa proveri.
I srecna Nova godina i Bozicni praznici svima :)

Srna, tek sada sam shvatila da vama treba redovan UZ za kukice. To ne znam kako ide, mi smo radili u DZ. Pozdrav

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 13:17:46   
mama micki
Dobar dan mame!Nije mi radio internet do malopre. Kako ste? Kako su dečica? Srećan vam badnji dan!
Ja evo spremam posni ručak, a pečem i pite od bundeve i od jabuke. Sara gleda neki crtani, pa je trenutno mirna.
Sutra idemo prvo kod svekijevaca a posle kod mojih, tako da za sutra ne spremam ništa.
Odoh da perem sudove...nagomilalo se...
Pozdravljam vas sve i želim vam lep dan. Kuckam kasnije!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 15:01:25   
ivaMark
Dobar dan zene, sretan vam Badnji dan user posted image
Uh, jutros da uzmem bebu iz ogradice i KVRC ode kicma, sada se vucem po kuci kao prebijena.
Ona je inace i jutros preskocila cokanje, nocas je jedva zaspala...nemam pojma-probacu kasnije da je stavljam na spavanje. Preskocila je inace i prepodnevnu dremku, tek je u dvanaest zaspala user posted image Hm, a mislim da sam jos juce pisala da ima ustaljen ritam, hahahha.
Isla bih popodne sa bebom i mm do crkve ali necu ipak zbog glupih petardi, opasno me nerviraju.
Lepo provedite dan i vece user posted image


_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 15:58:02   
doktorkakristal
srecno Badnje vece
ja sam sva nesto slomljena mene inace odvaljuje kicma ali to ja vucem godinama zbog neke povrede,e sad se pogorsalo posle porodjaja,ponekad stvarno imam jeziv osecaj da se mi dete ispasti iz ruku
Dora spavala ,jela sad trazi da se nosi ,gospodjica bi da razgleda po kuci user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 17:00:33   
Rosita
Srecno Badnje vece!
Da smo svi zivi i zdravi, a deca posebno.
Iva, ja kad god D ustane dan zapocinjem podojem. Neka je i devet sati, íspomeram druge obroke. To ako je sisao oko 4 ili ranije, a ako je oko 6 pa dalje spavao, onda dajem dorucak. Ma sva deca koju znam, tj. cije majke znam, imaju te faze ovakvog i onakvog spavanja, jela i td... Ne znam nikog ko je vazda konstantan.
Mi bili u crkvi. Bas nam je prijalo, dokupili sta treba i sad spremamo veceru, tj. mm dovrsava pripremu a ja i D lezuckamo da on spava. Ja cu kasnije neki kolac da pravim.
Sve vas pozdravljam.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 17:04:07   
Mery78
Sretno badnje vece zene...neka vam je zdravlje u kuci, veselje i sloga :)

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 20:15:49   
Anoniman
Sretno badnje vece!!! user posted image

(odgovor članu mtajcica83)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 22:12:36   
mtajcica83
Sretno Badnje vece!!!

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
6.1.2014 22:21:29   
ninulina
Sretno Badnje Veče user posted image

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 8:51:20   
doktorkakristal
MIR BOZIJI,HRISTOS SE RODI ,da ste svi zdravi pre svega user posted image

(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 15:23:51   
Torbica
Vaistinu se rodi! Grlim vas sve!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 17:35:54   
jole82
Hristos se rodi!
Zagrljaj i od nas user posted image
Hvala Bogu dobro smo svi...nadam se da ste i vi i vaše porodice

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 18:16:19   
serpica
Evo i ovde da mamama cestitam Bozic da ga proslavite u miru i veselju..
kod mene ovih dana bas guzva i stalno gosti pa ne stizem mnogo na rr.Pozdrav,lepo vece vam zelim.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 19:39:11   
adulence
Dobro vece,Hristos se rodi!!!mi smo mnogo lepo proveli danasnji dan...sada smo kucici i stavili smo ivu polako da se uspavljuje...prijatno vece mamice...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
7.1.2014 21:39:25   
mama micki
Drage moje, srećan vam božić...Mir božiji, Hristos se rodi! I nama je danas bio lep dan, mnogo sam umorna. Želim vam laku noć!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:00:33   
New Mom
Nas Bozic je zapoceo Koljinom temperaturom. Pa kijanjem. Pa kasljanjem. A zavrsio se besano, dok sam ga nosala na sebi od dva nocas i uzaludno skidala T. i pokusavala sve da prestane bar na 2 min. da kaslje.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:09:41   
mama micki
Dobro jutro mame, mi se probudili, ja već popila jednu kaficu, a sad ću i drugu, pa idemo u Sokobanjsku na vežbe.
NM nadam se da je sada malo bolje i da će brzo da prođe! Kako se samo brzo razbole.
Pozdrav mame!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:13:52   
Anck Su Nmaun
Nm bas se mucite user posted image da brzo prodje!

Mi od jutros same tj. poceo mm da radi..znaci pocinje borba user posted image nemogu da iscekam sredu u vrtic !

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 1/14 [chat]
8.1.2014 8:26:56   
Trcosava
Vidim sve ste pobegle iz kafane i ovde je sad kafenisanje user posted image

NM odlično znam kako ti je - nas skoro svaki Božić (il' katolički ili naš) potkači nešto. Ana je ove godine (za sad)preskočila. Doduše od prekjuče uveče imaneki sekret iz oka. Čistim za sada kamilicom i fiziološkim i vaticom. Budi se normalna, malko su samo crvene oke, ali rekla bi da prolazi. Inače obavezno zaglavimo u bolnici sa nekim bronhitisom.... Nadam se da će Kolja što pre da ozdravi user posted image

Kod mene ništa novo. Od danas opet kreće šljakanje.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here