|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
14.1.2014 19:33:32   
tillia
world,
ne smem povecati dozu,imam 4X200,testirala sam se,kad sam vagin.koristila,ne boli glava,a kad pijem boli,ubija.Verovatno je jaka doza.A dr.mi je isto rekla kada sam joj opisala bol da je moguce od utrogestana da je.
Danas kombinujem,2vagin. a 2 cu piti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
17.1.2014 21:56:50   
nenadmylink
Molim Vas ne ostavljajte linkove ka komercijalnim sajtovima!!! To je reklama, i kao takva nije dozvoljena bez kontaktiranja marketinga!

Ovo je moja druga opomena, ukoliko budem primorana da Vas još jednom opominjem, biću prinuđena da Vam trajno blokiram pristup portalu!!!


< Poruku je uredio lesica RR -- 17.1.2014 22:21:23 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.1.2014 9:36:10   
bubisarba
Dobar dan drage dame [sm=smiley1.gif
Evo mog problema: uradila sam test koji je bio pozitivan, malo posle toga mi se pojavio ruzicast sekret kad se obrisem. Zakazem pregled za sutra dan i malo pre nego sto cu otici kod dr,.dok sam bila u kupatilu ispao mi je veliki crveni ugrusak. Medjutim na uz se video mesak ali ne i embrion. Dr mi je rekao da je trudnoca jos mala 5+6 i da se desava da se tada ne vidi embrion. Dao mi he da pijem utrogestan na 8 sati i za 10 dana kontrola. Medjutim sve vreme imam braon sekret, nekad i malo crvenkast i par puta je bilo i nekih malih komadica. Cak me i stomak i krsta povremeno bas bole, kao pred menstruaciju. Sta mislite drage moje, ima li nade za mene? Ako bih ponovo uradila test da li bi on bio pozitivan i u slucaju da sve to i nije kako treba? Nestrpljiva sam, ko.da ceka jos 7 dana do kontrole. user posted image Hvala unapred.

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu nenadmylink)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.1.2014 9:42:22   
mika79
Bubi user posted image neznam za test, moj ti je savet strogo ležanje, samo do wc i opet ležanje, nadam se da će ti uskoro curkanje prestati.

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.1.2014 10:32:51   
madre
bubi, moguce da bi bio pozitivan! cuvaj se, lezi i gledaj neke komedije i probaj da ne viris non stop u gace i razmisljas negativno... dobila si terapiju, rekla bih, jedinu mogucu da pomogne da se to odrzi... samo me cudi da ti nije dala injekcije progesterona. ja sam do 4og meseca imala odlive sveze crvene krvi, a sada imam mog bogdanauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.1.2014 10:52:16   
degu
Bubi ako se video mešak, onda ima nade, taj ugrušak je možda i hematom. Samo lezi i misli pozitivno. A to što te boli stomak kao pred menstruaciju je normalno, mene je boleo tako celo prvo tromesečje i sad me ponekad zaboli. Samo odmaraj, mi držimo fige user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.1.2014 11:26:04   
bubisarba
Hvala vam na podrsi, user posted image diiiivneeeeeee ste.

_____________________________

Svako ima svojih pet minuta, neko jednom, neko vise puta.

Bubi R + Bubi I = Krofnica Isidora

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
25.1.2014 23:08:17   
Bebironcicaa
Ja sam trebala da dobije 19.01....ali nisam dobila jos uvek. 14og januara sam imala jedva primetno smedj sekret na papiru kada piskim...i danas tj veceras posle neke nervoze malo....ali kad se bas, bas,bas....zagledam u papir sveeeetlooo roze. Sada nema nicega... Jos nisam uradila test, sta mi je ? :(

< Poruku je uredio Bebironcicaa -- 25.1.2014 23:10:02 >

(odgovor članu bubisarba)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
26.1.2014 8:22:22   
Biserce
Meni se u prvoj trudnoci prvi mesec pojavilo braon kad sam trebala da dobijem i tako bilo 4 dana i rtalo...
U drugoj isto tako samo sto sam nastavila da krvarim dobrih mesec dana

_____________________________

Ako si bogat samo onim sto lopovi mogu ukrasti i moljci pojesti....sa cim ces ostati ako lopovi zbilja ukradu i moljci pojedu???

(odgovor članu Bebironcicaa)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:22:36   
sana.
Devojke prvi put sam na ovoj temi doduse i sveza sam trudnica 4+4...mene sto brine u subotu sam imala krvarenje koje je ostajalo na papiricu nista obilno bilo je sveze i braon krvi...dobila sam ultrogestan da pijem i pored njega sam opet p[rokrvavila imam opet krvavi sekret...bila sam kod doktorice sve je ok..ali mene vec ovo jako brine sto stalno krvarim i pod stresom sam sta ce na kraju biti...da li je imao neko slicnu situaciju...nek se javi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Biserce)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:28:58   
dunja RR
Sana, dosta devojaka krvari manje ili više u trudnoći, i lepo iznesu trudnoću. Ako dr. kaže da je sve u redu, miruj, utrogestan i verujem da će biti sve ok. Želim ti sve najbolje i pridruži nam se i na ostalim trudničkim temama user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.2.2014 19:29:26 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:34:08   
sana.
Hvala draga...verovatno si u pravu...al meni djavo ne da mira,brinem zbog toga,ionako sam jedva ostala u drugom stanju...Pridruzicu vam se i na drugim temama..tebi hvala jos jednom user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:35:46   
lesica
Sana, samo lagano, poslušaj šta ti je Dunja rekla. Nije to ništa neuobičajeno, iako deluje strašno. Samo se malo narednih dana primiri, uzimaj terapiju i slušaj doktora, i biće to sve ok.



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:37:30   
lesica
Hej, i da te utešim user posted image Seti se žena koje govore da prva tri meseca nisu ni znale da su trudne jer su imale "menstruaciju", oskudnu doduše... Hormoni su čudo, i cela ta zbrka u organizmu...
Zato odmiruj narednih dana, i probaj malo da se opustiš user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:44:47   
sana.
Hah znaci ja sam jedan od tih fenomena skoro,al ja imam i mecu a znam da sam trudna user posted image ,Boze ovo da nije zalosno bilo bi smesno...Nista mi drugo ne preostaje vec da leskarim,odmaram se i cekam da prodje..hvala i tebi user posted image user posted image

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:46:30   
degu
Sana neko krvari do 16. nedelje, stresno jeste al u većini slučajeva se trudnoća lepo iznese. Ja sam prokrvarila jednom i hvala Bogu prošlo je, od tad sam na utrogestanu i evo već sam 21. nedelja. Samo mazi tibu i veruj da će biti dobro user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 19:53:33   
mati
Sana, sada ti verovatno nista ne znaci kada ti kazemo da se opustis ako je vec dr rekla daa je sve ok... Videces na prethodnim stranicama i ja sam krvarila, i na pocetku trudnoce a i kasnije... I znas sta, rodila sam veoma zdravo dete, ocuvano u stomaku od 4,5kg.
A cela trudnoca mi je bila stresna, za razliku od prve, u kojoj sam uzivala... Najgore je sto ces svaki put kad odes u toalet zevati na ulozak i strepeti...user posted image
Ali mi smo tu da te utesimo i da vidis da je to jedna od "normalnih" stvari koju ne prozivljavas samo ti. Puno user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
22.2.2014 20:39:52   
sana.
Hvala vam,svaka vam je zlatna user posted image ...znam nerviranjem cu samo pogorsati stvari pa se trudim da ostanem sto pribranija...kad lezim i mirujem nemam neko krvarenje al cim duze stojim ili sl i stomak me boli i krene mi krvarenje...user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.2.2014 23:07:34   
sana.
E devojke da se nadovezem i da vas obavestim...od mog bebca nema nista..eto par dana sam krvarila,jutros je krenulo bas puno...od od jutros sam od cetiri sata se vukla po bolnicama...dodjem u bolnicu oni ne vide trudnocu vide samo zadebljanu matericu moracu izgleda na kiretazu tako mi kazu.....i da proverim betu hcg...Odem u dinspanzer za zene prijavim krvarenje prime me i na UZ pa opet mirovanje,na inekciju progesterona trebala da odem tek sutra..ta mi doktorica videla plod jos se malo i povecao...msm od pre neki dan...meni u medjuvremenu stigla beta 8,5...pala skroz...sta mislite o cemu se ovde radilo plod vidljiv a beta totalno pala....molim vas ako neko zna....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
24.2.2014 23:47:42   
mati
Sana... Bas mi je zao. Bio mi je sumnjiv taj bol u stomaku sto si imala i kasnije napisala...
Ne znam odg na tvoje pitanje, ali sigurno ce se naci neko ko zna. Moras da budes hrabra.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
3.5.2014 20:18:59   
irencce
Cao devojke nova sam ovde. Period kad bi trebala da dobijem je izmedju 7 i 10-og maja ali momak i ja smo pravili bebu i radila sam test i pokazao se kao pozitivan s tim da je druga linija bila jako jako svetla. Malo vise sam poranila sa testom, proslo je bio tek 1a-ak dana od odnosa ali osetila sam stosta nesto i posumnjala. Ja planiram da ponovim test za svaki slucaj sad 7-og pa da vidim jesam li stvarno trudna. Medjutim danas mi se javilo nesto braon na gaicama i ne boli me stomak, jako jako malo, tek ga osetim. Jel moze neko da mi da pametan odgovor na sve ovo, hvala!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
3.5.2014 20:41:14   
branki*
irrence,obavezno uradi opet test i trazi da izvadis betu iz krvi.proprati to braon sto ti se javlja,moguce da je to implantaciono krvarenje,javlja se kod nekih devojaka kada se pricvrscuje za matericu embrion.bilo bi dobro da mirujes,odmaras,ne radis nista tesko.ako si trudna,a to braon se nastavi i dalje,obavezno reci to svom ginekologu,verovatno ce ti dati utrogestan.sve najboljeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu irencce)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
3.5.2014 20:45:04   
zece
Irence odi na gin ako imas mogucnost u pon ke ti dadat terapija ako si trudna zatoa krvarenje

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
3.5.2014 20:54:18   
gogili75
jako je rano da ti se utvrdi trudnoća, sad je otprilike nedelju dana od oplodnje, to možeš samo sa betom da utvrdiš, i to za dva - tri dana

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Krvarenje u ranoj trudnoći
7.5.2014 20:27:35   
malenamaza
Drage moje imam problem i neznam sta raditi.Imam troje dece a samo sa najmladjim sam krvarila prva tri meseca....trebao je ciklus,da pocne 23.04 ali nije poceo....imala sam problem sa desnom stranom ledja ali nisam skontal zasto niti je doktor znao.Tad sam uradil test bio je negativn ali pre cetiri dan sm uradila i pozitivan je a ja svo vreme krvarim po malo...pogotovo kad mnogo radim.Desni jajnik me pre dva dana uzasno boleo celu noc nisam zaspala.Dali je neka imala takav problem jer nemam snage ici kod lekara svaki da.Kod mene su lekari katastrofalni a privatno nemogu bas ovih dana :(

(odgovor članu tillia)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here