|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 12:58:23   
Ana13
IZVORNA PORUKA: bubulence

moram priznati da sam malo razmazena, nisam bas od onih zena ‘ne treba mi niko, mogu sve sama‘ . ustcari jesam od tih zena ali necu da priznam . neka on meni pomaze, nista mu nece biti

Ja jesam od tih "mogu SVE sama" ,ali neeecu user posted image Zato sam se i udala,da ne moram sama user posted image
Eh,da se i meni ispunila zelja da imam 2-3 bebice u stomaku user posted image Zene,cuvajte svoje stomacice user posted image

< Poruku je uredio Ana13 -- 30.7.2014 12:59:09 >

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1101
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 13:07:23   
jovicaa
vi koje odrzavate a nematu vec decu cuvajte se sto vise mozete!
ni nama nije bila potrebna nikakva pomoc u prvoj trudnoci, ali mi vec imamo dva veoma zivahna deteta, pa mi je frka kako cu o njima brinuti ako budem odrzavala i sl... samo kad ne bih morala da odrzavam, pevala bih. daj boze da mi ne treba pomoc, da sve mogu sama do kraja trudnoce, najsrecnija bih bila, ili barem vecinu trudnoce.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 1102
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 13:38:07   
bubulence
jovice jesi ti morala da odrzavas i trudnocu sa Maksimom?

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1103
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 14:50:23   
mika79
Trudnice user posted image ja sam danas bila kod dr. ctg uredan, nema kontrakcija, pregledala me dr i kaže grlić razmekšan i otvorena sam 1 prst, ona preporučuje vaginalni porođaj. S obzirom da sam prst otvorena šta mislite za koliko može da nastupi porođaj? Kakva su vaša iskustva. Inače kod nas ako hoćeš epidural moraš da se upišeš, ja sam se danas upisala.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1104
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 15:10:25   
vonavoj
mika79,to nista ne mora da znaci! ja sam 2 prsta bila otvorena ceo deveti mesec,prenela 7 dana i porodila se tek kad su krenule kontrakcije!
Zato opusteno,i vaginalni je bolji nego CR,za epidural sad jesam,ranije nisam bila..ali ga opet necu uzeti,nemam para,a i sad u Pa ne moze da se bira..samo ako je anesteziolog tu..

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1105
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 15:26:20   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: bubulence

jovice jesi ti morala da odrzavas i trudnocu sa Maksimom?

od 32., 33. nedelje. a sa aleksom dosta ranije od dvadeset i neke...


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1106
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 15:27:19   
bubulence
mika kao sto Von rece, nema pravila. ja sam od 05.05. bila otvorena dva prsta a porodila se 09.07. i to bez nekog mirovanja...
a ako je sve ok slobodno idi na prirodni porodjaj posebno sto mozes da uzmes epidural, samo opusteno...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1107
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 15:30:42   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: bubulence

jovice jesi ti morala da odrzavas i trudnocu sa Maksimom?

od 32., 33. nedelje. a sa aleksom dosta ranije od dvadeset i neke...



treca sreca, nadam se da ovu neces morati da odrzavas...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1108
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 15:57:05   
New Mom

IZVORNA PORUKA: jovicaa
evo i ovde da pitam trudne mame cija deca idu u vrtic da li ste slale decu u vrtic u toku prva tri meseca trudnoce?

Da. user posted image I pregurali 2x upalu pluca, 4-5x bronhitis, 1x2 varicelu. Bila sam bolesna 3/4 trudnoce. I pregurala.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1109
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 16:29:16   
mami mami
user posted image bravo ,svaku rec potvrdujem ....u prvoj trudnoci mogla sam da mirujem, lezim ,spavam itd
sada sa detetom radoznalim,nemirkom teskoooo bre e zovem ga planinski jarac penje se na sve uf uf
IZVORNA PORUKA: jovicaa

vi koje odrzavate a nematu vec decu cuvajte se sto vise mozete!
ni nama nije bila potrebna nikakva pomoc u prvoj trudnoci, ali mi vec imamo dva veoma zivahna deteta, pa mi je frka kako cu o njima brinuti ako budem odrzavala i sl... samo kad ne bih morala da odrzavam, pevala bih. daj boze da mi ne treba pomoc, da sve mogu sama do kraja trudnoce, najsrecnija bih bila, ili barem vecinu trudnoce.


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1110
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 16:32:28   
Torbica
Moji su isto isli u vrtic, mi smo imali sa srednjim detetom herpes lica koji je povremeno izlazio, resili smo, bila sam trudna... Nista drugo bitno, kod nas uglavnom ako je neko slinav ili zakaci stomacni. Meni je sve osim hemoroida i povremeno acepljenog nosa sve bilo ok. I te sam hemoroide na kraju operisala i poslala u nepovrat.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1111
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 19:28:36   
branki*
evo i mene da se ne ispustim ovdeuser posted image stigli,bili kod mojih na rucku,evo me zalegla malo uz RR.toliko je neko grozno vreme danas bilo,oblacno,a tesko,samo isparavam,ne mozes da udahnes,a sunca nigde.evo i sad se mrci hoce kisa,nece....

miko,ja ti to stvarno ne znam,nisam bila otvorena nikako,isla na hladan carski rez.bice sve kako treba.
sta radite vi drugariceuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1112
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 22:14:35   
jovicaa
new mom to mi uliva hrabrost.. nadam se da ce biti ok.
pravo da vam kazem bas mi je prijalo kada su isli u vrtic, bila sam opustenija po pitanju svega, nisam morala da se preplicem sa njima dok sredujem ili kuvam, opusteno sam mogla da ucim i td.. to ovaj poslednji period pre raspusta kada su bili zdravi i isli.

< Poruku je uredio jovicaa -- 30.7.2014 22:15:06 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1113
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
30.7.2014 22:33:38   
bubulence
uh, ja molim Boga da nas prime u vrtic mada se nesto ne nadam mnogo a u mestu u kom sada zivimo ne postoji privatni vrtic.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1114
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:00:40   
mami mami
Dobro vam jutro drage rr, spremila detetu flasicu i dok on pijucka ja kuckac ...
Danas imam termin kod gin. 16sati nadam se da cu cuti srculence mojeuser posted image a mozda je jos rano 5 ned.?
Moram noge da sredimuser posted image joojj sto me mrzi!!!!!!
Kako ste trudnice,mamice jeste li se naspavale?????

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1115
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:06:59   
jovicaa
5 nedelja i koliko dana?
ja sutra idem na kontrolu zbog sekreta, zakazala sam... mada ja cu joj reci da ne radi uz ako ne mora meni je stvarno prerano za to.. 4 nedelje i 5 dana..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mami mami)
Direktna veza do poruke: 1116
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:12:15   
mami mami
Pa ni sama neznam , poslednju mens.sam imala 15 juna tako da po meci bi trebala da sam vise trudna..?.
plodne dane sam imala bas bas kasno i eto bebice posle toliko strucnih medic.lica koji su rekli nemoguca misija!?!?!? Prirodnim pute ha ha ha

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1117
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:29:47   
branki*
uh,ja bas nalakirala nokte i sela da vam se javim kad odjednom talas mucnine i morah pravac u vc,sad je lakseuser posted image boza jos spava,ja ustala rano,ne mogu dugo da spavam cak i kad imam priliku za to,ja se nadignem.sredila tu sta sam imala,sad jos malo da se sminkam,pa kod logopeda,a ceka me i rucak posle.mrzi me da kuvamuser posted image
mami mami,a sta je bio razlog prve vto,sto niste mogli?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mami mami)
Direktna veza do poruke: 1118
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:41:22   
bubulence
dobro jutro i od mene. branki ni ja ne mogu da spavam dugo, a ni nocu mi bas ne ide od ruke...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1119
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 8:55:33   
jovicaa
mami mami a da li znas kad su ti bili plodni dani, na koliko dobijas menstruaciju?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1120
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 9:06:53   
Sanjalica1980
Mami mami, po mojoj racunici ti si sada 6 nedelja i 3 dana.
Racunala sam kako i meni racunaju ginekolozi. Trebalo bi da je tako user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1121
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 9:10:32   
mika79
Von, branki, bubulence hvala vam, malo ste me utešile, moja dr nije bila zabrinuta zbog otvaranja čak je naglasila da će mi to olakšati vaginalni porođaj, više se mm istresirao. Kad sam mu rekla šta je bilo kod dr. on neposredno posle toga sretne rođaku i u razgovoru sa njom spomene šta mi je dr rekla a ona mu kaže da je ujutru bila otvorena prst a uveče se porodila.user posted image
Ja još nisam odlučila da li ću uzeti epidural, samo sam morala da se prijavim ako ipak odlučim da uzmem, inače kod nas se ne plaća bar ne zvanično (nezvanično neznam).

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1122
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 9:27:20   
bubulence
miko kao sto smo ti rekle, pravila nema, mozes ujutro da budes skroz zatvorena a uvece se porodis a moze da bude i onako kako smo ti rekle...
sto se tice epidurala, ja sam imala prvi prirodni porodjaj bez epija, ali porodjaj za pozeleti. relativno brzo sam se otvarala, bolovi su bili daleko od onih koje su mi opisivali, znaci blazi. ali kada bih mogla da uzmem epi za drugi porodjaj zasto da ne. isto kao kada idem kod zubara, prezivim i bez anestezije ali zasto da me ista boli ako ne mora...

(odgovor članu mika79)
Direktna veza do poruke: 1123
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 9:40:08   
vonavoj
jutro! pijem kaficu,ko je za? Kada ce ovo leto doci,mada mi prija,makar ne sedim i znojim seuser posted image ..inace se ne znojim,ali je sparina teska!
jos malo i uz i pregled,jedva cekam,posle 10.8.idemo na svadbu i 12.na Zlatibor,ako dozvoli dr..
zene,mene hormoni drmaju,sanjam svaku noc sex sa dragimuser posted image ..moracu da pitam dr da li smemo,jer uopste nismo,a videcemo da li cemo moci od stomakauser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1124
   RE: Trudnice (1 - 42 nedelje) 07/14 [chat]
31.7.2014 9:42:28   
mika79
bubulence i ja sam mm rekla da niko ne može da kaže za koliko ću se ja poroditi ali mm je paničar pa se ufrko pošto nismo još ništa spremili, jesmo kupili većinu stvari ali to nije oprano, montirano još nam je u subotu slava a u nedelju dolazi društvo pa se on uplašio. Ja mislim da ću se brže otvarati, utrogestan sam koristila do 31 nt, u 33 nt kad me je dr. pregledala rekla je grlić razmekšan, sad u 35 već otvoren 1 prst, meni je samo bitno da izdržim još dve nedelje.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here