|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:30:19   
bubulence
hvala devojke user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1976
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:30:46   
wivern
Bubi srecna godisnjica user posted image slavili jos 100...
Kato nema to svaki grad, super je sto barem neki gradovi daju porodiljama neke parice.
Von i meni je to sasvim ok, pocas_tis ih i to je to
Sanjalice izdrzi jos malo...brzo ces kuci..
UM nikako da me se otarase ove zene user posted image

< Poruku je uredio wivern -- 30.10.2014 11:32:55 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1977
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:45:30   
lelaigor
Mi nismo nikog častili kad sam se porodila sa D, pravo da vam kažem, nisam ni znala da je red. Babice i ostale sestre i dr nismoimali ni nameru da častimo, kad sam prošla kako sam prošla i niko ni za šta nije poogao niti bilo šta drugo. Čak ni sestra za pomoć pri dojenju nije došla. A posle sam saznala da je red ad se časti sestra koja oblači bebu, i to mi je totalno glupo, ako moram da je plaća, obući ću je sama. Nismo nikog častili.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1978
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:50:33   
anita
Sanjalice user posted image user posted image user posted image

Bubi srecna godisnjica. Zelim vam sve najlepse.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1979
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:53:07   
bubulence
mm je na kraju pocastio babicu koja je bila divna predivna iako nije imala pojma da ce bilo sta dobiti. i nije htela ni to da uzme tako da joj je mm na kraju ubacio u dzep koliko je stigao. jer se ponasal prema meni kao da sam joj cerka a ne samo jedan pacijent vise... i sada bih volela da je nadjem da mi bude na drugom porodjaju... jer je jako divna i pozitivna

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1980
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:53:16   
branki*
wiv,ti i posle porodjaja da dodjes ovde i da pises sa nama,nemoj da nas zaboravisuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1981
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:55:15   
eca89
Bubi, srecna vam godisnjica user posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1982
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 11:59:58   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: bubulence

mm je na kraju pocastio babicu koja je bila divna predivna iako nije imala pojma da ce bilo sta dobiti. i nije htela ni to da uzme tako da joj je mm na kraju ubacio u dzep koliko je stigao. jer se ponasal prema meni kao da sam joj cerka a ne samo jedan pacijent vise... i sada bih volela da je nadjem da mi bude na drugom porodjaju... jer je jako divna i pozitivna


I to mi je ok, ali mi stvarno nismo imali razloga za čast.
A kako je mm bio sluđen, zaboravio je da ponese stvari za D, kad je dolazio po nas, pa se vraćao u Futog (tad smo tamo živeli), ja sam bila srećna što uopšte imamo šta da obučemo i kako da odemo kući user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1983
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 12:06:57   
wivern
Branki necete vi tako lako da me se otarasite, ne brini user posted image
Lelo naravno da nisam za to da se casti neko ko ne zasluzuje..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1984
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 12:07:55   
bubulence
hvala devojke jos jednom!
lelo ja nisam za cascavanje unapred. moja cimerka vodila celu trudnocu privatno, dr joj trazio jos i cast, platila epidural a prosla mnogo gore nego ja. niko je nije pogledao a ja tretman za 10 bez ikakve veze...
a opet mi nije zao da pocastim ako se neko ponasa onako kako se ponasala moja babica Daliborka...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 1985
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 12:19:49   
lelaigor
Ma da, sve zavisi na koga i kakvog naletiš...
Ja sam sada sebi smućkala sad bukvalno kaFućino. Nisam mogla kafu od početka trudnoće, pijem ili kapućino ili toplu čokoladu. I sad sam sipala pola smese kapućina i pola kašičice nesa, šta će od toga ispasti...user posted image Samo da mogu opet kafu, umreću bez nje!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1986
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 12:54:59   
srculence25

IZVORNA PORUKA: bubulence

dobro jutro
srculence zabranjujem ti da citas bilo sta vezano za trudnocu user posted image !


user posted image user posted image To je jace od mene user posted image
Jedno vreme taman sam se smirila i sad evo opet samo bi nesto da trazim.Bebica se opet uspavala

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1987
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 13:07:24   
daca77

IZVORNA PORUKA: wivern

Lelo naravno da nisam za to da se casti neko ko ne zasluzuje..

U potpunosti se slazem, Wiv...volela bih dr da castim nakon CR, ali razmisljam i o tome sta ako me ne pogleda, jer mu nista nisam dala preuser posted image ...
Ipak mislim da je moj dr sasvim ok i da ce max profesionalno odraditi svoj deo posla.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1988
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 13:18:25   
srculence25
bubi srecna godisnjica user posted image
Nisam sad u toku kako nam je Sanjalica?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1989
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 13:26:52   
wivern
Bubi tako je i moja koleginica pre 6-7 godina, platila doktora, babice, da bude sama u sobi, i izaslo je oko 2000 evra. Epilog: adrenalinska injekcija na porodjaju, hitan cr, jedva spasili nju i bebu i pogresno zasivena rana. A zato dosta drugarica uopste nije platilo niti imalo ikakvu vezu i prosle su sjajno. Nekako mislim da kod nas nista ne moze da ti garantuje sigurnost. Platio unapred ili ne opet ces biti u neizvesnosti. Kao da sve zavisi od srece na koga se naleti.



_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1990
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 13:27:53   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: srculence25

bubi srecna godisnjica user posted image
Nisam sad u toku kako nam je Sanjalica?


Srculence ja sam ti super. Trebala sam danas kuci ali hoce jos nesto sutra da provere pa me pustaju.
Nista mi nije tesko jer su sestrice i svi dr divni. Cak i oni poznati kao babaroge user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1991
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 13:39:23   
serpica
Bubi srecna godisnjica....
sanjalice drago mi je da si ok..
ja pisala u temi nalazi u trudnoci pa ako mozete bacite pogled..hvala user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1992
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 14:02:38   
srculence25
Sanjalice bas mi je drago sto ces brzo kuci user posted image
i da svaka cast za dr i sestrice na ljubaznosti u danasnje vreme prava retkost

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1993
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 14:42:29   
wivern
Serpi ja sam se malo nasalila u toj temi...nadam se da nisi ljutisa user posted image
Sanjalice to je sjajno kad su svi takvi...superiska

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1994
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 16:50:09   
wivern
Evo mene od dr, grlic mekan ali dugacak. Kontrakcija ima, ali dr kaze da je moguce da momak i presisa termin i do 10-ak dana (ja sporo reagujem na vto stimulacije pa mi je zbog toga i ovulacija pomerena)
Tako da Georgina ostaje sa vama jos neko vreme user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1995
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 17:25:26   
serpica

IZVORNA PORUKA: daca77


IZVORNA PORUKA: wivern

Lelo naravno da nisam za to da se casti neko ko ne zasluzuje..

U potpunosti se slazem, Wiv...volela bih dr da castim nakon CR, ali razmisljam i o tome sta ako me ne pogleda, jer mu nista nisam dala preuser posted image ...
Ipak mislim da je moj dr sasvim ok i da ce max profesionalno odraditi svoj deo posla.




Daco sto se tice cascavanja ja sam tj.moji su odneli veceru za celu ekipu ( rostilj,salate,pogacu,kolace,pice,sokove ) kad se zavrsio CR. Ni ja nisam imala pojma ali su mi rekli da je to praksa u niskom porodilistu.
Wiv samo se ti sali user posted image ne ljutim se ja tako lako...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1996
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:12:34   
anita
Izbrisao mi se ceo post user posted image
Sto se tice cascavanja u niskom porodilistu neki doktori traze sta da se kupi.
Kada mi je rodjaka pricala nisam mogla da verujem da je doktor trazio sto za stoni tenis pa je cak dao i adresu gde da se odveze....

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1997
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:14:50   
bubulence
hihihi wiv, da nemate Crnogorske krvi kada ne planira napolje user posted image ?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1998
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:16:40   
bubulence

IZVORNA PORUKA: anita

Izbrisao mi se ceo post user posted image
Sto se tice cascavanja u niskom porodilistu neki doktori traze sta da se kupi.
Kada mi je rodjaka pricala nisam mogla da verujem da je doktor trazio sto za stoni tenis pa je cak dao i adresu gde da se odveze....


hahaha i jednu plavusu da igra sa njim user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1999
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:30:19   
lelaigor
Wiv, makar ti je dr fin, pa neće da te muči bezveze pre vremena. Dočekaćeš još i tih 10tak dana. user posted image
Ahahahah, anita, umreh od smeha sad na ovo za sto za stoni tenis! Pa, ja ne mogu da verujem, ma treba ih sve prebiti!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  78 79 [80] 81 82   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here