|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:43:14   
anita
Ne znam kuda vodi ovaj svet i nase zdravstvo. Valjda je njihov posao da urade cr ili prirodno porode zenu. Ti ako hoces mozes da castis ili ne. A on je trazio poklon i jos dao i adresu da se odveze poklon tamo da se on ne muci. Strasnoooooo ...

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:44:04   
branki*
ja se istusirala,oprala kosu,kupaLa bozu..mm ode do majstora,veceras cu da potopim pasulj za sutra,a sad cu da isprzim neke kobaje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 18:58:49   
daca77

IZVORNA PORUKA: serpica


Daco sto se tice cascavanja ja sam tj.moji su odneli veceru za celu ekipu ( rostilj,salate,pogacu,kolace,pice,sokove ) kad se zavrsio CR. Ni ja nisam imala pojma ali su mi rekli da je to praksa u niskom porodilistu.
Wiv samo se ti sali user posted image ne ljutim se ja tako lako...user posted image

A ja to nisam imala u planu da radimuser posted image
Gde ste ostale Nislijke? Jeste li i vi nosile hranu?
Ja znam dr koji je zeni mog kolege trazio prosle godine 800Eura kako bije porodio prirodno...ova odustala, iako je i ona lekar i nasla drugog ginekologa.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 21:54:35   
Ana13
Daco,ovaj nas mojoj drugarici nije hteo ni dinar da uzme.Njen muz ga je jurio po gradu da mu da pare,nije hteo ni da cuje,a mnogo ih je zaduzio.Imala je problema sa rakom u materici za vreme trudnoce. On je licno posle dezurstva isao sa njom za Bg iako tad nije bio njen lekar i nije hteo nista posle da uzme.Zato mi se i dopao kao covek i zato hocu njega na porodjaju.Ali bih volela i da ga posle castim ako sve prodje ok user posted image
A mm sam rekla da pocasti ekipu sa rostiljem i sokicima,kad mu javim da je sve ok

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
30.10.2014 22:40:19   
serpica
Jedva dodjoh do kompa,samo da vam pozelim laku noc i odoh.... user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 0:58:10   
srculence25
Donja usna mi natekla gotovo da se izvrne user posted image
Imam neki plih na sredini a nije groznica

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 6:43:23   
branki*
srculence,mozda neka mala infekcija...racunam da ce proci brzo.
ja se sminkam i pijem kafu,pa da vodim bozu u vrtic,posle je trebalo da odnesem neki papir na komisiju,ali sam dala muzu,on ce,to je blizu njegovog posla,pa da ne idem ja sa drugog kraja grada.nesto lose spavala,cesto se budila,bzv...
dobro vam jutro,jeste ustaleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 6:57:18   
Trcosava
Ko je dežuran do Branki user posted image

Jutro. Preživeh pedikira. Depilacija je meni ništa, ali ova kožu skinula negde grrr

Inače izgleda da me drma konjuktivitis na sve, jipikajejuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 7:13:28   
serpica
Dobro jutro...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 8:04:20   
vonavoj
Virim ima li novosti/ wiv,ana?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 8:05:12   
Trcosava
Jock - i dalje šampon i balzam u jednom user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 8:12:19   
vonavoj
Ako,ako..neka uzivaju!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 8:12:57   
branki*
evo mene opetuser posted image
stavila pasuljce da se kuva,a ja kupila neki ogromni kroasan sa kremom i jedem li jedem....duva neki vetar.zaboravih da kupim koka kolu.od kako sam trudna,pije mi se gazirano po ceo dan,koka kola pogotovo.
sve su na broju,vonuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 8:33:13   
glukica
Dobro jutro i od mene,ja se spremam idem kod endokrinologa.. uopste ne znam da li smem da jedem,nisam popila lek koji uzimam za stitnu..racunam sigurno ce mi to proveravati sad..ali ne znam da li smem da jedemuser posted image bezveze,juce sam upoznala tu babicu sto sam pisala,ali zene ne svidja mi se zena nekako je mnogo gruba za moj ukus..sve kao opusteno,porodices se,u fazonu nemoj da kukas i panicis user posted image mislima nsta nisam ni rekla,nego ona unared da mi kaze,a sto mrzim kad je nekome sve opsteno,ona radi to 25 god pa sve zna,a meni je prva beba i trudnoca i ja bih sad trebalo da sve znam i da se nicega ne plasim. uglavnom,nastavljam da trazim porodiliste user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:04:17   
lelaigor
Jutro, evo i mene. Svako jutro ustanem kao vampir da bi mi mm pre posla pomogao da uđem i izađem iz kade. Noćas i sinoć me je ovo jako bolelo. Izludeću. Zvala sam fizijatra, javili su mi se na portirnici i rekli da ta dr radi popodne, i onda kad sam rekla o ečmu se radi, ta žena mi je rekla da dođem popodne, moraju me primiti, ako sam trudnica. Dala mi je i broj od dr, ali je rekla da bi ona došla da je na mom mestu. Pa, eto, kad ostavim D u vrtiću, sedam u taxi i idem. Ne mogu više. Samo jako se bojim šta će mi reći, šta će mi raditi... Juče mi mm rekao da je sekretarica u njihovoj firmi imala isti problem i da se jedva kretala i da je to sve prošlo kad se porodila. A pitala sam kako se porodila, jesu li je slali na cr, kaže ne zna, zna da je ona sama htela na cr i platila ga unapred. Oklen mi para sad za cr, ja ideju nemam.... user posted image
Idem da budim dete i da umesim neke krofne, nešto...

< Poruku je uredio lelaigor -- 31.10.2014 9:05:06 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:07:25   
Ana13

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jock - i dalje šampon i balzam u jednom user posted image

user posted image Tu smo.Bila lazna uzbuna prethodnih dana user posted image

Dobro jutro user posted image .
Sinusi me razbijaju zadnja dva dana.Sa vlaznom kosom sam isla na ginek.pregled user posted image Bas slabo spavam zbog bolova. Popih caj,sad cu i kaficu,pa da prionem na sredjivanje stana.Dolazili mi jutros majstori da brckaju nesto oko radijatora i sve mi kupatilo ustrokavili. Imamo i mali wc i veliko kupatilo i niko ko mi udje u kucu ne registruje kad kazem NE u veliko-DA u malo.Malo je za goste,majstore i slucajne prolaznike user posted image .Sad moram da ribam veliko,jer ne znam sta su sve ispipali.Muka mi je vise od majstora user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:15:07   
Ana13
Jao,Lela,bas te namucio taj bol user posted image
Nadam se da ce ti srediti to ili bar ublaziti do kraja. Imam utisak da kad god se trudnica pozali na nesto,doktori samo kazu "Pa trudna si,sve je to normalno,procice posle porodjaja" i ajde cao. Moja kuma je morala da ubedjuje dr da se nije ugojila 20 i kusur kila,vec otekla.Kad je promenila dr tad joj je otkrivena preeklampsija i hitan carski rez 3 nedelje pre termina.Sreca pa je tad bila na studijama medicine,pa se i sama razumela u tematiku. Strasno.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:30:29   
lelaigor
E, baš toga se ja, Ana, bojim. Da će reći, pa mora da te boli kad si trudna. Nije mi prvo dete i znam kako boli kad mora, ja mislim da ne mora da jedna trudnica ne može da hoda, zar ne? Videću šta će mi reći. Rekao mi je mm da ćemo smišljati šta ćemo i kako ćemo kad vidimo šta fizijatar kaže. Ja sam rekla da ili da me oprave da me ne boli, onda idem prirodno. Ili ako me ne oprave, ja ne mogu prirodno, ne mogu da spavam sa ispruženim, skupljenim nogama, a ne da se porađam raspečena na stolu. Videćemo.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:33:57   
wivern
Gde ste stomacici...
Von dodji oko desetog valjda cu se poroditi do tada user posted image
Ja vise ne znam sta bih doruckovala..muka mi je od hrane..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:38:06   
bubulence
dobar dan..
lelo bice to sve ok, opravice oni tebe, samo kukaj tamo sto vise mozes...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 9:51:12   
wivern
Lelo ja preskocih tvoj post user posted image
Nemoj samo da ublazujes situaciju..malo i izdramatizuj..neka urade nesto da ti pomognu. Znam dosta ljudi koji kad odu kod dr cute i kazu ma nije strasno a u stvari se raspadaju od bolova. Ne radi to nikako imas svo pravo da glumis razmazenu trudnjacu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 10:16:52   
anita
Jutro devojke
Ja pijem user posted image . I ja nesto nisam spavala dobro nocas. Vrtela sam se, budila i ustajala. Nos me je zezao.

Lelo super sto danas ides kod dr. da se vise ne mucis.

Devojke da li pre OGTT testa ide neka posebna priprema?



_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 10:51:08   
lelaigor
Neću ništa da ublažujem, pa ni ne mogu. Kad me vide kako hodam, tj. ne hodam, sve će im biti jasno.
Anita jel' ti curi još uvek krv iz nosa?

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 11:04:36   
anita
Lela ne curi mi kao onaj dan iz cista mira. Sada imam po malo sukrvice kada duvam nos.
Inace ne znam da li jos neka od vas ima problem sa zapusenim nosom.
Ja ludim od toga. U toku dana ne, ali nocu katastrfoa.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 11:19:39   
daca77
D. dan i od mene!!!
Lelo, znam jednu forumasicu koja je zbog pritiska bebe na neki zivac bila skoro nepokretna u 7.mesecu trudnoce i to je drzalo mesec dana...kako se beba spustila i pocela da namesta za porodjaj, sve je proslo...stvarno ne znam sta bi moglo biti kod tebe...moras da trazis dr.
Anita, nema specijalne pripreme za ogtt...12h samo nema uzimanja hrane.
Ana13, ne kukaj na sinuse, htela si da budes lepa za dr, sad cuti i trpi user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here