|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 18:52:48   
wivern
Iju Lelo kakva debilka. Pa sta bi meni rekla sa 39 godina i prvom trudnocom? Trazi ti uput i pravac ortoped, a ovo izbrisi iz memorije...boze me sacuvaj i sakloni..danas je ocigledno dan za debile i debilne izjave.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2051
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 18:56:37   
bubulence
svasta... mada sam to i ocekivala da ce ti reci..
a za ovo ‘matora‘ nemam reci

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2052
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:00:16   
lelaigor
Ma da, ne znam ni sama. Osećanja su mi podeljena. S jedne strane me je tužno gledala dok sam se skidala i oblačila i preznojavala se i dizala rukama svoje noge na krevet da me pregleda i rekla je da obavezno idem kod ortopeda. I da se konsultujem sa svojom dr za porođaj. A sa druge strane mi kaže da sam matora sa 28 godina...doooobro. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2053
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:09:15   
Ana RR
Moja drugarica ima klinca koji je mesec dana stariji od Marka, vto beba, i dan danas svekrva ne zna da su išli na vantelesnu jer to nisu "n ormalna" deca user posted image ljudska glupost nema granica, a najviše me nervira što uopšte neće da se edukuju.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2054
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:11:46   
anita
Lelo user posted image , odmaraj sto vise mozes. Nadam se da ortoped razresiti misteriju.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2055
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:11:56   
bubulence
ana ne moraju da se edukuju ali neka cute i ne komentarisu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2056
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:16:32   
Ana13
Zezas da ti je rekla da si matora user posted image Ne znam da li je ova izjava da se krstis i places ili da se smejes od muke user posted image
Raznih nas ima...
Mada za ovo sto ne moze da ti pomogne je verovatno u pravu,Trudna si i nista od snimanja,terapija,lekova ne moze da ti da user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2057
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:23:10   
lelaigor
Ana, to znam. Ali makar da vidimo šta je u kom stadijumu i šta ću posle. A za izjavu, pa da..,ja sam bila u neverici. Nisam ni znala da sam matora. user posted image Sad me mm zeza non-stop.
Anita user posted image samo da završim ovu tortu koju predajem u nedelju i završavam. I onda ću zvanično da odmaram. Mada, ja sam pundravac...već planiram šta ću za D rođus i za Božić itd. ali ako ne budem mogla, ove godine ništa, tj. ono osnovno. user posted image

< Poruku je uredio lelaigor -- 31.10.2014 19:24:47 >


_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2058
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:25:21   
Ana13
Ja sam onda uhvatila zadnji voz.29 god,a prva beba. Za drugo i trece da se ne trudimo user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2059
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:27:12   
serpica
lelo pa kako da ne znaju kako da ti pomognu???user posted image mora da postoji nacin majku mu....bas mi je zaouser posted image a to da si matora necu ni da komentarisem....pa ti si medju mladjim trudnicama....
Ja u ponedejak popodne idem kod dr user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 2060
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:27:13   
wivern

IZVORNA PORUKA: bubulence

ana ne moraju da se edukuju ali neka cute i ne komentarisu

user posted image Uze mi recenicu iz usta
Ok ne moze nista da joj da jer je trudna, ali da li mogu napismeno da joj daju dijagnozu da barem zenu ne teraju na normalan porodjaj ako ce se namuciti kao isus.
A o tome ko je mator za trudnocu ne bih jer nisam merodavna user posted image
Meni niko nikad nije mator za trudnocu, dece nikad dosta...samo neka se radjaju

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2061
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:31:18   
Ana13
Nadam se da ce ginekolog videti koliko je ozbiljno stanje,pa ce i sam predloziti CR.Dovoljno mu je da vidi koliko je tesko obaviti i obican pregled

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2062
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 19:54:12   
anita
Ana kako si ti? Ima li naznaka da ce user posted image uskoro?

Srculence kako si, jel malo bolje?

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2063
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:10:13   
Ana13
Anita,danas ceo dan imam kontrakcije,ali nepravilne i vise sam se smorila.Umorna sam,boli me,dok dodjem do porodjaja,ostacu bez snage. Postajem i nervozna,ujedam. Mada me sad sve jace boli stomak,sa svakom kontrakcijom pomislim to je to i krece otvaranje.Videcemo nocas sta ce biti. Sad cekam neko drustvo da se malo opustim i ne mislim na bolove. A zao mi mm,gleda u mene kao kucence i svaki cas me pita sto sam se namrstila,pa sto sam se uhvatila za stomak,pa sto sam krenula u kupatilo user posted image
Javicu se ja kad da pocnete sa navijanjem user posted image

A danas sam videla tri bebice,sve iste i isto obucene u jednim kolicima za trojke. Odmah sam te se setila.Preslatke su.Ne znam pol,bile su u bez odelcima user posted image user posted image

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 2064
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:30:59   
daca77
Ana13, bas te zezaju te kontrakcije...
Lelo, a ostala sam bez teksta kada sam procitala izvestaj od dr...moj doca je jednom rekao kako mnogi ginekolozi izbegavaju trudnice starije od 35god., na sta sam ja reagovala prilicno i on jadnicak rece da sam u najboljim godinama i da nisam matorauser posted image
Serpi, divim ti se kako podnosis te mucnine...nadam se da necu imati ni gorusicu, jer sam vec u finisu.

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 2065
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:36:50   
serpica
Dacika neces sigurno,vec je kraj,a ja svaki put kad potrcim prema wc-u pomislim kako "tako treba,odlicno,super,to je znak da je sve ok" i kao mi bude lakse,mislila sam da sam navikla na mucnine obzirom na iskustvo,ali vraga....opet mi tesko

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2066
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:43:10   
daca77
A jao, Serpi user posted image
Najvise od svega sto mrzim to je da povracem...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2067
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:47:51   
Maslacak15
hahahhahahahahah joj sta cu sve da cujem. Matora za trudnocu sa 28 godina :):):) I to jos lekar da izvali takav biser...

Serpi ja te skroz razumem i ja ne znam kako bi se snasla u trudnoci bez povracanjauser posted image Nebih znala sta me je snaslo. Ali ja posle 13 nedelje nisam imala bas nikakvih tegoba, tako da stvarno smatram da sam imala super trudnoce. A to sto nisam uzela ni jednu tabletu progesterona / utrogestana niti bilo cega drugog, medalju mi jos niste dodelile... ako ako , neka vas neka user posted image Puno pozdrava za sve trudnice!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2068
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:48:31   
branki*
ma,mucnine su uvek teskeuser posted image
lelo,koja izjava,majko moja...sto rece wiv danas je dan za debilne izjave izgleda!bzv sto nema resenja nikakvog trenutno...valjda ce popustiti malo.a,ti stvarno uspori malo.
boza sad zaspao,mm gleda tenis,a meni se jede nesto slatko..neka torta..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2069
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:49:40   
Trcosava
Wiki, kao ni na fb nemam reči, mislim ne znam šta reći.

Lelo, nadam se da će ti dati preporuku za CR kad si već u tom stanju. A ovo ostalo neću ni komentarisati. Mislim, to može da kaže moja baba od 80 god koja dočekala praunuke i kaže da sam matora, ako je ona rađala sa 18-20. Ovde su meni rekli da sam mlada user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2070
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 20:52:54   
serpica
Maslacak evo ja ti dajem zlatnu medalju za sve ne samo za tabletice....
i ja sam sa devojcicama do 4 meseca imala mucnine ali sa Tomom maltene do kraja user posted image samo da sad ne bude tako....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2071
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 21:07:26   
ivekpivek
caoo zenee udoh u ringeraju nesjecam se kad sam ,,,nisam u toku bas ,,cek ,cek serpica nam je opet trudna ,,vauuu 4 svaka cast ,,planirano ili ne..nebih se mogla opet zamisliti u tom stanju jos me drzi svjeze ,,mom bebcu 25,11 ,godinica,pozzz

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2072
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 21:08:58   
ivekpivek
daco draga i tebi veliki pozz i cestitke na trudnoci znam da si se bas patila ,,bravooo,,,znas li sta nosis

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 2073
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 21:30:31   
bubulence
devojke ajde bacite pogled u temu o mladezima

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 2074
   RE: Trudnice (1-42 nedelje) 10/14 [chat]
31.10.2014 22:28:00   
serpica
Sta mislite da li smem da popijem jedan bedoxsin zbog mucnina? Pila sam ga u sve tri trudnoce ali sad nisam pitala dr,toliko mi je tesko da ne mogu da zaspim.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  80 81 82 [83] 84   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here