|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:39:27   
srculence25
IZVORNA PORUKA: Valerie


IZVORNA PORUKA: serpica


Valeri sacekaj bar jos par dana,mislim neka bude 6+2 recimo i onda ces sve da cujes i odahnes.user posted image


auu serpi, ne mogu da se zakunem da cu uspeti da sacekam user posted image

Valeri u pravu je serpi bolje sacekaj jos koji dan a ovako ako odes ranije mozes se samo istraumirati da se necuje srcana radnja i sl user posted image

< Poruku je uredio srculence25 -- 31.1.2015 11:46:12 >

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 3151
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:44:09   
choopa choops
Evo i mene user posted image Dok izdah doručak, pa tu malo kroz kuću....Kod nas stalo nevrijeme, ništa od snijega...

Bubu pošteno si cimnula muža user posted image

Jabude šta kaže svekrva?

Pozdrav svima, odoh da vidim šta još piše user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3152
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:49:23   
bubulence
uh, popila sam totemu i toliko mi je muka da vam ne mogu opisati. a nikada ranije nisam imala problem...
dobro jutro crnogorke!
Glukice, meni je proletela trudnoca i nemam osecaj ni da treba da se poradjam...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3153
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:00:53   
jabudic
Cupo, svekrva nista ne kaze. Kao i svakog vikenda kad sam ja kod kuce lezi i cita knjigu. Juce kad sam dosla s posla uopste mi nije izgledala sokirano ili iznervirano. Shvatila sam da smo se samo ja i mm potresli. Ona se i dalje pravi luda, kao da nista oni nisu juce pricali. Mislim da sad vec imamo posla sa opasnin bezobrazlukom...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3154
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:10:34   
serpica
Bubi lezi ako ti je muka dok malo prodje lek...
Jabudic user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3155
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:12:12   
choopa choops
bubu meni Tothema nikako nije prijala, pa sam pila Heferol. I to odmah čim pojedem, popijem tabletu. Ja nače te preparate gvožđa ne smijem na prazan stomak jer povraćam. Popravio mi se HGb od samo jedne table Heferola sa 118 na 131 user posted image

Jabude, sad već i mene nervira user posted image Počnite ispred nje da pričate o cijeni stanova i tako to. Ako pita za koga je, reci za tebe i djecu , "dako" se opameti. Ili uzmi telefon i kao zovi oglase (naravno na prazno) i pitaj: Gdje je stan? Da, da. Za ženu sa dvoje djece. Ne, ne brinite imam stalni posao sve će biti plaćano unaprijed...user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3156
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:14:30   
superm
Ljudi, 'bacila' sam jednu anketu, bas me zanima vase misljenje... malo se igram...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3157
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:18:45   
choopa choops
superm, vidjeh. Pa meni se baš i ne sviđa user posted image Valjda jer me asocira na jednu babu tu iz naselja koja se tako zvala. Ali to je već ono kad ti se ime ne sviđa zbog asocijacije na nekoga, aa ne zato što je ružno user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 3158
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:28:32   
jabudic
Superm, bila je i kod nas baba Divna, ali radodajka! user posted image nikako mi se me svidja user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3159
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:32:16   
choopa choops
Mi još ne znamo koje ćemo user posted image Koje ja kažem njima se ne sviđa i obratno. Kaže mi L neki dan, sva ljuta: Mama, mi koje god ime kažemo tebi se ne sviđa! user posted image A šta ću kad ona izvlači imena od drugarica iz škole user posted image MM bi neko da se rimuje (tipa Sara), a ja sam izričito protiv rimovanja imenauser posted image Na kraju ću otić u poroilište a nećemo imat ime.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3160
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:32:59   
eca89
Hej, cure evo mene opet, sredila sam stan, rasirila ves, sad kuham rucak. Skuhala sam sebi kafucino, pa ko je zauser posted image user posted image !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3161
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 12:39:34   
Trcosava
Ajte vi višestruke mame, pogledajte tamo u negativu, treba mi savetuser posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3162
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 14:19:36   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: bubulence

uh, popila sam totemu i toliko mi je muka da vam ne mogu opisati. a nikada ranije nisam imala problem...
dobro jutro crnogorke!
Glukice, meni je proletela trudnoca i nemam osecaj ni da treba da se poradjam...


Ja uzela neki ESI Ferrolin C sto se rastvori u vodi ...nisam tu totemu jer sam cula da je svima mukaod nje...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3163
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 14:24:10   
jabudic
Čupo, mi imamo muško, standardno, svaki put imamo muško, a žensko ni ideju. ALi mm neće da pričamo o imenu dok ne vidimo šta je. Nadam se da će mi sad 10. reći... Da je djevojčica. user posted image Meni je i Lana simpatično. Svidja mi se Lena malo više, ali kolega skoro dao ćerki ime Lena, baš mi bzvz da se ponavljamo. A Lena se svima svidja, čak i mm user posted image
Dječak, bez diskusije - Jovan!

Ja sam inače oduvjek za Luciju, mada se svi nešto zgražavaju. A što se mojih kući tiče, biće kako ja kažem user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 31.1.2015 14:30:56 >

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 3164
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 14:49:46   
choopa choops
Lijepa su i Lana i Lena. A i Lucija je meni super user posted image

Ma naravno da će bit kako mi kažemo.user posted image Ne nego će oni da odluče, a ja se tu mučim devet mjeseci ležim, imam mučnine, povraćanja, žgaravicu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3165
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 14:55:27   
jabudic
Ja sam inače "malo" isključiva, mogu da dam izbor pa da izaberu od tih meni dragih imena, ali da prihvatim nešto što ja nisam smislila- no way!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3166
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 14:58:30   
choopa choops
Isto! user posted image To nam je zbog horoskopa. Mada meni je i dalje šerpicina metoda najjača user posted image Razmišljam se da je primjenim...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3167
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:00:53   
jabudic
Koja metoda? Nesam u tok, svekriva me izbacila iz svih tokova user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3168
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:05:49   
choopa choops
Dogovorila se sa mužem da ona napiše imena koja se njoj sviđaju, na ceduljice, a on da izvlači i izabere. A ona napisala isto ime na svim ceduljicama. user posted image user posted image user posted image hhhhhhhhahahahhaha Ovo mi je fenomenalno!!!! :-D

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3169
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:08:23   
srculence25
user posted image user posted image user posted image dobra metoda

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3170
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:08:37   
eca89
Jabude, koliko sam ja upucena Serpi je napisala muzu na tri ceduljice isto ime, a da on kao izvlaci i covijek bas "potrefi" to kojoj se njoj svidjauser posted image ! Ja sam sad citala porodjajne price i isplakah se kao kisna godinauser posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3171
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:08:57   
jabudic
Hahahha, super fora! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3172
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:12:11   
srculence25
jao zenice mm poludeo zapeo da me deportuje u porodiliste da me pregledaju user posted image
Ja pratim po ovom tickeru i znam da nije vreme a on samo se boji i panici da ovaj nas dr nezna nista i da tamo ce mi reci bolje sve user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3173
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:15:24   
jabudic
Srculence, pa ti si jedva ušla u 9. Imaš skoro čitav mjesec, van svake pameti da se sad poradjaš! Da krene samo, pa ništa strašno, ali na silu nešto forsirati, nema potrebe. Beba je još mala, najviše dobija u 9.i svaki dan u stomaku je dragocjen!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3174
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:15:35   
choopa choops
Takozvana "šerpicina metoda" user posted image Skroz je šašava. Tako ću i ja. Pa onda kad izaberu: Ju vidi, baš se i meni to dopalo.

srculence muž ti je baš uporan user posted image Pa zna li on da si tek danas ušla u deveti mjesec? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 [127] 128 129   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here