|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:12:53   
srculence25

IZVORNA PORUKA: choopa choops
Što se tiče pupčanika, ovi su oboje bili obmotani user posted image Baš sam prekjuče pitala doktorku vidi li se je li i ova beba, kaže ona ne. Ali tamo je loš UZV...
srculenece te strahove sve imamo ja mislim user posted image

Uh sad mi lakse znaci nemam jedina takve strahove i fiks ideje user posted image

IZVORNA PORUKA: Klarita


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Zene imate li vi neku drugu temu nama netrudnicama je dosadno user posted image user posted image

Cu' d umremuser posted image

user posted image user posted image hajd ponovo da zatrudnite user posted image

Anita divna su imena.Jedva cekam da vidim slicicu.Puno te ljubim i pozdravljam

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3126
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:21:16   
choopa choops
Ma kakvi jedina...Ja se doduše nisam u prvoj trudnoći tripovala za pupčanu vrpcu, ali jesam za pokrete user posted image A onda kad se L rodila sa obmotanom, onda sam u sledećoj samo na to mislila. I sledeći put opet isto. Mada mi dr kaže da je to normalno i da se većini beba to dešava. Al' dobro, smiri ona mene malo, pa ja opet počnem da paničim, pa se ovdje izjadam, pa me vi utješite i sve tako u krug user posted image

Pa ja mislila one će doći kod nas, ali pošto nisu, prešle mi tamo u Euforriju user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3127
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:27:46   
srculence25
Ma ja brinem za sve nikako mi ugoditi pa se nadam da u sledecoj cu biti opustenija ili ko zna mozda jos gora user posted image
Sreca pa me vi razumete,smirite i razuverite user posted image
Mm nemoze da doceka kad cu se poroditi a ja kazem ma ko zna mozda i prenesem ma sta kaze rok ti je 2 nedelje
ja sam nestrpljiv user posted image
Nije mm danas krecio bio je umoran sutra ce kad dodje sa posla jao vise da se resim ovog haosa user posted image
Cupo jel namestena solja?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3128
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:44:31   
choopa choops
jeste oni su nestrpljivi, a kako je nama? user posted image

IZVORNA PORUKA: srculence25
Cupo jel namestena solja?


Ne naravno! user posted image Posvađali smo se danas oko toga! Isplakal sam se kao kreten i fino u rekla da ću sutra JA da zovem majstora, koga bilo, i neka namjesti kako hoće i uzme 100eur, baš me boli briga. A vidim on u sebi poludio zbog para, jer smo sad u škripcu, a namjerno sam to rekla jer je kreten. user posted image I baš ću da nađem nekog pa nek stavlja, ne mogu više ovako...Rekla sam, najbolje bi bilo da napravimo poljski wc! Još me bijes drži. Nijedan posao nije završio što je trebao. Niti je okrečio plafon što je obećao. Niti je odnio fioku od komode kod stolara. Da ima nekog važnog posla pa ni po jada, ali nema. Sve odlaže u zadnji momenat.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3129
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:47:28   
choopa choops
Odoh sad, moram da se istuširam i spremim za spavanjac. Pišemo se sutra user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3130
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 1:49:41   
srculence25
Opis koji si stavila kao da je rec o mm user posted image isti su user posted image
Laku noc idem i ja user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3131
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 7:25:54   
eca89
Ohhhho, dobro jutro, jesam li ja to prva poranila? Evo jedna user posted image za sve, nego ja sam vec jednu masinu vesa ukljucila, pa cu dalje da pospremamuser posted image !
Anita, imena su divnauser posted image !
Eh, da tel.mi i dalje neprestano zvoni, ludimuser posted image , a sinoc kaze djever mm slusaj, nama ovamo usi otpadaju od neizvjestnosti, a vi nistauser posted image user posted image . Sve vas ljubim i želim lijep dan!

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3132
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 8:07:46   
vonavoj
Jutro!! Eco,sad te to ceka! Kao da ti ne zelis da se porodis!!! Pa cekas i drzis stisnute zube i gdju da beba ne izadje!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3133
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 8:25:33   
eca89
Ali, Von bas kao da ja ne zelim, pa sto nema nista, pa ne mogu je na silu istjerati, kad nece, ali eto ljudi su takvi, sta liuser posted image
!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 3134
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 8:34:24   
serpica
Jutro i od mene user posted image mislila da cu da spavam duze,ali nista od toga...kakva je sinoc oluja bila a sad sunce,toplo..ako prestane da me boli glava mozda ih odvedem do Meka.
Eco ne obracaj paznju sta drugi govore,izacice beba kad bude spremna.
Gde su nam ostale spavalice?user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 3135
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 8:59:44   
Valerie
jutroooo!
eco, mozda danas? salim se naravno :) nije lako kad ljudi pritiskaju, termin je samo "verovatan".
svaki cas pomislim na anitu, kako je ona bogata!
jao, ja sam se zarekla da necu prerano na prvi UZ, a evo sad cupkam, gore nego za test, ne znam sta mi je. pa sad opet da se cenjkam - jel rano na 5+6, O mi bila 13 dc. prosli put otisla prerano, na 5+3, ali O bila 2 dana kasnije nego sad.
dodatno se tripujem zbog visoke bete, da su mozda blizanci (ok, znam da preterujem user posted image )

sinoc kad je pocelo da duva, mislila sam probice prozor, sad deluje ok, ne znam da li je lepo za setnju.
kafica/caj/sok za sve

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3136
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:03:35   
bubulence
heellooooooo zenice moje!
vi rekoste kafa u 9 pa nisam pozirila. ali neka, ovako sam dobila dve user posted image .
mi ustale, mal sredile i sada razmisljam da li popodne da odemo do mojih. svakako moramo do NS po kiriju pa bi mogli da produzimo, nisam bila dva meseca. a frizider i zamrzivac se ispraznili skroz...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 3137
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:04:45   
serpica

Valeri sacekaj bar jos par dana,mislim neka bude 6+2 recimo i onda ces sve da cujes i odahnes.user posted image
Oooo Bubi dobro jutro user posted image

< Poruku je uredio serpica -- 31.1.2015 9:06:05 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 3138
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:07:58   
daca77
Dobro jutro!!!
Trudnicice vredne, ovog jutra!user posted image ...Spavajte dok mozete, inace cete kukati kao ja sto mi ne dozvoljavaju da spavam.
user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3139
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:11:40   
soni
Dobar dan !!!
Mi se nakrkali i planiramo dan...Moram u voznju a ne vozi mi se..moram..uskoro polaganje
sneg ali suncano...
Daco kiss kako si ?
Ostale sta planirate? Bybi uxivaj sa tvijima


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 3140
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:15:12   
Valerie

IZVORNA PORUKA: serpica


Valeri sacekaj bar jos par dana,mislim neka bude 6+2 recimo i onda ces sve da cujes i odahnes.user posted image




auu serpi, ne mogu da se zakunem da cu uspeti da sacekam user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3141
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:19:05   
bubulence
Soni kada je polaganje?
Serpi pa ti rece u 9, a nesto si mi poranila...
Valeri i ja mislim da je rano.
Daco jeste li se uhodale sa dojenjem?

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 3142
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:23:40   
daca77
Bubi, Soni...ziva neispavana...ova moja beba i dalje muku muci sa povracanjem...nocas iz jedne dojke nije sikila, pa je jutros preterala i slatko se ispovracala, napravismo pauzu i jos malo ubacismo u zeludac i da kucnem u drvo evo spava vec 2,5h, sto nije svojstveno njoj. Ali, kada je videla da je dojka prepuna mleka, samo je navalila i znala sam sta sledi...definitivno ne zna koliko joj je dosta...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3143
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 9:28:02   
Ipokrisia

IZVORNA PORUKA: srculence25

Ma ja brinem za sve nikako mi ugoditi pa se nadam da u sledecoj cu biti opustenija ili ko zna mozda jos gora user posted image
Sreca pa me vi razumete,smirite i razuverite user posted image
Mm nemoze da doceka kad cu se poroditi a ja kazem ma ko zna mozda i prenesem ma sta kaze rok ti je 2 nedelje
ja sam nestrpljiv user posted image


Srculence, meni je potvrdjeno da beba ima obmotan pupcanik, pa sta cu...uzdam se u to da nije ni prva ni poslednja beba koja se tako radja,valjda znaju kako i sta onda... user posted image Inace, sve sam vise bliza odluci da muz prisustvuje porodjaju,nekako i sama pomisao na to me psihicki dosta smiri.A osim toga bila bih onda sama sa njim u boksu a ne sa nekom zenom...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3144
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 10:56:03   
srculence25
Zdravo drugari.Ipo mislim da kad znaju za pupcanik da znaju on kako i sta.Sto se tice muza da prisustvuje
ja mog nebi zelela da me gleda tamo da se mucim a pomoci nemoze.Kakav je inace znajuci ga garant bi pao u nesvest user posted image
Inace ludim od mm gori nego neka zenturaca.Na poslu je i tako caskaju sa kolegama naslusao se prica svakojakih i
posalje mi poruku.Danas kad dodjem kuci odnecu te u porodiliste a ti slazi da te boli malo pa cisto da se informisemo kad je vreme i da znamo nesto vise user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 3145
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:01:39   
bubulence
srculence a gde se njemu toliko zuri kada ti imas tek malo manje od mesec dana do termina? bebi znaci svaki dan koji provede u stomaku.
mm se danas prvi put uplasio kada sam ga zvala, jer ga nikada ne zovem kada je na poslu. a sada mi je trebao da mu javim da dolaze kumovi iz NS pa da mogu da nam pokupe kiriju. sav se izgubio user posted image .
gedam sada Emine igracke, ni u dve masine mi nece stati da se operu... a prosli vikend ih nisam prala pa cu sada morati... ustvari veci problem mi je gde to sve da osusim...

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3146
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:05:30   
srculence25
Bubi kazem ti gori od zenturace ko zna sta se naslusao prica od tamo tih kolega sa zenama.
Nego njemu se zuri jer taj dr kod kog idem ispade da nema blage veze.Svaki pu mi kaze drugacije,te imam vremena te nemam te da
pakujem tasnu i da cekam.A za uput kaze imam vremena.Ali sta cu ja sam spremna i znam da nije jos vreme i cekam a mm je nestrpljiv i misli da mi je vreme user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3147
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:25:24   
glukica
Cao i od mene, doruckovala sam i sad cu kaficu da pijem i uzivam malo ☺️ volim kad mm ne radi pa malo da provedemo vreme pogotovo sad sam osetljiva pred veliki dan! Mm ce biti sa mnom na porodjaju, ja sam mu na pocetku rekla da on odluci da li hoce jer nisam htela da ga forsiram.. Ali on ima bas veliku zelju da bude uz mene i to mi mnogo znaci! I treba mi da prevodi sa nem ako se ja pogubim u tom trenutku pa ne razumem.. Jel imate vi osecaj koje ste pred kraj da ova trudnoca mnoogo traje i da nema kraja tome? user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3148
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:28:38   
jabudic
Jutro user posted image
vidim niko se nece poradjati ni danas user posted image

(odgovor članu glukica)
Direktna veza do poruke: 3149
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 11:31:06   
serpica
Jabudic Dobro Jutro user posted image
au sto ve volim crnogorke,no gde je Chupa?user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 3150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here