|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 15:18:46   
srculence25
user posted image zna pa kaze koliko ti mislis da nosis bebu 10 meseci user posted image
on bi da me deportuje cisto da mi oni kazu drugo misljenje ili da me pregledaju a ja treba da odglumim da me malo bolucka

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3176
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 16:52:25   
bubulence
srculence a sta on ocekuje da cuje u porodilistu? reci ce da si otvorena dva prsta i poslace te kuci da cekas da pukne vodenjak ili dobijes kontrakcije... gde se ti ono poradjas?
da, i meni je Serpi kraljica sto se tice imena user posted image , a i dece, njen m nije ni znao da pravi dete user posted image user posted image , ni trece ni cetvrto

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 3177
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 16:54:40   
choopa choops
Jadan čovjek, sad mi ga je već pomalo i žao user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3178
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 17:45:04   
Kata90
eca nam jos tu.........sta cekauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3179
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 18:08:45   
serpica
Jeste Chupa,ustvari,"napisali" smo sva imena koja su bila u opticaju,i ona koja se meni svidjaju i ona koja se njemu svidjaju,s tim sto sam ja na svim ceduljicama pisala samo jedno ime,i to moje user posted image a on je izvlacio i kad je procitao ja brze bolje pokupim ostale papirice i bacim. I ispada da je on izabrao ime user posted image
Inace,opet smo sami za vikend,mm dezura i zato ne stizem da se javljam cesto a jos dosla i Lenina drugarica iz skole pa samo jurimuser posted image

< Poruku je uredio serpica -- 31.1.2015 18:10:02 >


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3180
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 19:46:34   
choopa choops
Kažem ja, jadan čovjek user posted image

E ja maloprije odspavaah nisam mogla stvarno da izdržimuser posted image . I ustanem se, odem u WC kad tamo na gaćicama mala okrugla fleka kao da sam se upiškilauser posted image Nemam pojma otkud to, nisam ni u jednoj trudnoći imala problem sa popuštajem bešike. Mada u momentu se naravno prepadoh i da nije vodenjak user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3181
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 20:06:58   
bubulence
juuhuuu! mi imali goste, pa sam se u pauzi javila. pa amo onda isli mi u goste i evo nas konacno kod kuce, sami...
Cupo mozda si se malo oznojala, ili sekret... ne mora da bude vodenjak. cekaj svoj red zeno user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3182
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 20:23:42   
choopa choops
Ma jok, nisam se oznojila, a nije ni sekret. Sigurno sam pishnulauser posted image a nisam osjetila.
Inace pisem s moba,komp nesto blokira, a tablet ne moze da se napuni. Sad cu da pisem jednu póoruku tri sata.user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3183
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:17:56   
serpica
i ja na brzinu da se javnem,danas sam pala na nos i bas sam umorna,sad svi spavaju ali do malopre je bio haos a ja nemam snage da bas sve sredim kucu,ujutru cu.


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 3184
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:20:04   
eca89

IZVORNA PORUKA: Kata90

eca nam jos tu.........sta cekauser posted image


Ne dam se ja, necete me se tako lako rijesitiuser posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 3185
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:21:41   
bubulence
serpi tm bas cesto dezura?
mm veceras dezura ali u kafani user posted image . E zaspala, on se sprema a ja iskokala kokice i sada cu da uzivam

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3186
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:24:20   
serpica
Bubi dezura svaku subotu i svaku drugu nedelju,a onu nedelju kad ne dezura ide u lov,tako da sam svaki vikend sama kuci s decom,ponekad idemo i mi s njim ali sad lose vreme pa smo kuci.a tek kad pocnu radovi na selu zna da ostane i preko nedelje po par dana da pomogne njegovima,sve u svemu kad se sabere ja nemam muza 4 meseca godinje user posted image ali navikli smo,mama mi je tu pa pomogne koliko moze.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3187
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:27:22   
choopa choops
Evo me opet pri kompu:)))) serpice tebi muž kao pomorac? user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3188
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:28:35   
bubulence
znas Serpi nije to ni tako lose user posted image .

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3189
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:44:55   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence

znas Serpi nije to ni tako lose user posted image .





Pa i nije samo da nisam trudna user posted image gde bi mi bio kraj i da imam dadilju i sluzavku juhhuuuu user posted image
ovako kod mene ide pesma "kuca je moja sudbina"

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3190
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:47:46   
bubulence
verujem, meni ponekad padne kapa kada je E nemirna a ti ih imas troje i jos si uglavnom sama...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3191
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:56:00   
serpica
Ma salim se Bubi,uigrala sam se vec,a i devojke mi velike pa i pomognu dosta kad nesto treba,zadovoljna sam a to je najbitnje,i muz na kraju plati za svo svoje odsustvo user posted image
Odoh ja da spavam,laku noc drugarice user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3192
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 21:59:40   
bubulence
lepo spavaj draga i sutra da nas pocastis kolacima i limunadom, mislim da imas razloga user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3193
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 22:00:59   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: bubulence

znas Serpi nije to ni tako lose user posted image .


Pa i nije samo da nisam trudna user posted image gde bi mi bio kraj i da imam dadilju i sluzavku juhhuuuu user posted image
ovako kod mene ide pesma "kuca je moja sudbina"


user posted image

Laku noć :-)))

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3194
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 22:11:01   
serpica

IZVORNA PORUKA: bubulence

lepo spavaj draga i sutra da nas pocastis kolacima i limunadom, mislim da imas razloga user posted image




Hocu,nadam se,ljubim vas sve...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3195
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 22:51:52   
jovicaa
evo i mene. mi danas tu nesto sredjivali i odmah pocele da me razvaljuju kontrakcijeuser posted image idu mi na zivce.
imate li vi kontrakcija? koliko ih cesto imate, ovo me zabrine ovako kad zaredja po 20 njih za 2 sata

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 3196
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 22:55:43   
choopa choops
Jovice, prođu li kad miruješ? Meni su stvarno stale, od onda kad sam ležala u bolnici. Osjetim zatezanje ponekad, možda tri četiri dnevno, ali ne tako često kao ranije. Danas mi se dešava da me bole kosti i kukovi user posted image , ali nemam kontrakcija.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 3197
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 22:56:51   
adulence
Jovke evo nas opet zajedno u trudnicama....vece zene,mi bili na rodjendanu ludo se proveli,meni se prispavalo,pa smo dosli kucici....kod mene u principu nista novo,jos nisam svesna da sam trudna....

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 3198
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 23:09:12   
bubulence
uh, ja ih veceras bas imam. pa sam odustala od gledanja PZ i legla da odmorim...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 3199
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/15 [chat]
31.1.2015 23:13:26   
Jekica_88
Ni ja nisam svesna da sam trudna, jedva cekam prvi UZ da se uverim user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 3200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  125 126 127 [128] 129   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Kako da se budući tata poveže sa bebom u s...
I budući očevi su uzbuđeni zbog dolaska bebe na svet, ali imaju manje prilika da zaista osete kako malo biće raste. Dok ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here