|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 18:05:55   
soni
ja sam se danas prezderala u ikei i ne mogu usta da otvorim..bio neki svedski sto..svasta nesto, a ja otisla na kafu, nisam mogla da ne uplatim da jedem user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2501
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 18:18:10   
jess021
Ja malo dremnula, pa bi napolje a cekam dr da me zove za rezultate, pa mi bzvz da idem putem i pricam sa njom.
Maraj, divno, najbitnije da je sve ok, ali lepo sto se saznali pol.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2502
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 18:22:12   
superm

IZVORNA PORUKA: serpica

gde ste devojke.. ajde da kuvam user posted image nisam vam nedostajala a? user posted image
Maraj user posted image uziaj sad...
Ja sam ceo dan napolje,uzela dete iz vrtica pa u setnju,sad smo usli..


Šerpi, baš sam se pitala gde si?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2503
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 18:50:12   
Žapkić
Iziritirana nečim, ničim i svačim izazvana, dođoh u ovu temu da vas nešto pitam: Da li je normalno da zena koja je trudna 4,5-5 meseci (ne znam tačno), pri tom ima 43 godine (druga trudnoća je u pitanju), "skače" u parku po klackalici sa svojim detetom, vozi se na toboganu i sl...?
Morala sam da ovo podelim sa vama, jer je moja trudnća bila specificna, ja sam je prelezala, ali meni ovo nije normalno!!!

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2504
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 19:12:39   
Maraj
Zapkic ne znam sta da ti kazem.... ja to ne bi naravno nikad radila pogotovo sto sam VTO al valjda ta zena zna sta je najbolje za nju i kako se oseca.... Vjda se zene i manje paze u drugoj i svakoj narednoj trudnoci

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 2505
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 19:21:51   
jabudic
Žapkić, ne znam jedino zbog godina, ali sve zavisi kakva joj je trudnoća?
Ako je normalna i ako se dobro osjeća, zašto ne.
Kada imaš jedno dijete nije lako ponašati se kao u prvoj trudnoći, tj. ne možeš prestati družiti se i činiti stvari koje ga čine srećnim samo zato što si trudna.
Ja sam drugu trudnoću trebala da održavam i mirujem, ali kako sam bila sama sa prvim djetetom nije mi se moglo, ponašala sam se normalno i pregurala termin.
Nema pravila. Da ne može ne bi skakala, sigurno user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2506
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 19:41:15   
superm

IZVORNA PORUKA: Žapkić

Iziritirana nečim, ničim i svačim izazvana, dođoh u ovu temu da vas nešto pitam: Da li je normalno da zena koja je trudna 4,5-5 meseci (ne znam tačno), pri tom ima 43 godine (druga trudnoća je u pitanju), "skače" u parku po klackalici sa svojim detetom, vozi se na toboganu i sl...?
Morala sam da ovo podelim sa vama, jer je moja trudnća bila specificna, ja sam je prelezala, ali meni ovo nije normalno!!!


Naravno da može ako je sve u redu! Divno, blago njoj!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 2507
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:15:04   
jess021
Sad u me zvali sa klinike da su rezultati double testa odlicni i da ih sutra pokupim.
Pisala sam vec, da smo mm i ja imali ideju da ipak uradimo jos neki test tipa Nifty, ali sad sam se pokolebala.
Ako bas nista ne ukazuje da nesto nije u redu, da li treba da radim nesto dodatno? Glupo pitanje, znam.
Ja sam to htela zbog vto i zato sto embrioni nisu bili bas sjajni, sad nemam pojma sta da radim.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2508
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:15:39   
Valerie
to je, po meni, bespotrebno izlaganje riziku. ima zena koje su danas "mogle" a sutra zavrsile na patologiji trudnoce. ima drugih nacina da se animira dete.
ja jesam preoprezna, ali sto ne moram, ne guram se da radim. moje dete obozava tobogane, pa mi ne pada na pamet da je ja podizem. meni je 12 kg tesko.

jess, mislila sam i ja da radim nifty ako double ne bude dobar. ali to moraju dr da te posavetuju. jel ima neko genetsko savetovaliste? u gradskoj sve posle double salju tamo.

< Poruku je uredio Valerie -- 31.3.2015 20:19:08 >

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2509
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:18:32   
jabudic
Jess, ako je double dobar, nema potrebe da bilo šta radiš.
Oni bi ti rekli da su mislili da treba neki dodatni test.
Ja sam do sad radila samo double. Nisam ni triple, niti ijedan ekspertski.

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 2510
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:24:26   
sagitarius
Meni je dabl bio dobar,ali sam dobila savet da je nifty daleko pouzdaniji i da ako sam u mogucnosti uradim ga.Lekari se zalazu da nifty postane deo redovnog skrininga,ali ko zna kada ce to zaziveti kod nas.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2511
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:30:20   
jess021
Sagitarius, kad si ti radila double? Mozda sam ja propustila.
Da, dr nam je rekla uz i markeri iz krvi su verovatnoca 85% da je sve ok, a ovi testovi garantuju 99%.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2512
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:37:22   
sagitarius
Nisi propustila,nisam pisala o tome,cekala sam krv pa da bude kompletiran,tako da sam danas sve zavrsila.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2513
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:37:50   
Sandra_n
Meni je danas iscureo neki gusti beli sekret bas ga je bilo mnogo! Sta li je to user posted image

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2514
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:38:53   
sagitarius
Sandra,da nisi mozda sklona kandidi?

(odgovor članu Sandra_n)
Direktna veza do poruke: 2515
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:59:40   
serpica

IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: serpica

gde ste devojke.. ajde da kuvam user posted image nisam vam nedostajala a? user posted image
Maraj user posted image uziaj sad...
Ja sam ceo dan napolje,uzela dete iz vrtica pa u setnju,sad smo usli..


Šerpi, baš sam se pitala gde si?




Tu sam generacijo,celi dan bili u setnji,a popodne sam pravila picu,i iskrena da budem koristim svaki trenutak da legnem malo,pocinjem da osecam kontakcije a to mi sad najmanje treba.. evo jos malo pa cu u krevet ustaje u 6h

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2516
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 20:59:46   
Maraj
Jess ja razmisljam posto je kod nas bio fet ta prica o losim embrionima pada u vodu. Da su bili losi ne bi izdrzali do blaste plus zamrzavanje pa odmrzavanje. Ti embrioni su najjaci i najbolji! user posted image

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2517
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:03:59   
superm
Mene bole ledja i prilično sam nervozna zbog toga...

Šerpi, ja sam pravila mini pizzeuser posted image

< Poruku je uredio superm -- 31.3.2015 21:05:04 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2518
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:05:08   
serpica
Superm,masaza user posted image nema ti druge...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 2519
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:06:54   
superm
To bi prijalouser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2520
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:07:07   
jabudic
Šerpi, svaka čast za ustajanje u 6h.
Ja radim od 8h i u 8h00 uključim alarm user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2521
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:08:14   
Anoniman
Vece, ja pijuckam limunadu, i citam vas,pa cu u krevet, Una uveliko spava.

(odgovor članu serpica)
  Direktna veza do poruke: 2522
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:09:28   
sagitarius
Maraj i kod mene je bio fet.Nema to veze.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2523
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:14:07   
lesica
Ahoooj!

Ste dobre?

Ja danas išla u dom zdravlja da odradim kks, faktore koagulacije, biohemiju, urin... juče mi stigli rezultati briseva-tu sve ok, wiiii.
A jutros prvo zamalo da dobijem batine od razularenih baba i deda kojima smeta prednost trudnica, a onda htedoh da bljucnem od smrada belog luka u 7 ujutru.. user posted image

Pa prespavah, pa kao ustala, pa na roditeljski, pa dok ispratih mamu, uterah L u krevet i evo meeee user posted image


Šta se pije, jede?


Eeee daaa, vidim da pričate o nifty testu. Sve je to sjajno ali cena je bezobrazna, obzirom da moja dr tvrdi da u SAD-u se tes radi kao rutinski i košta oko 180 dolara.
Nooo, daleko smo mi od toga, ipak smo srbistan.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2524
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:17:40   
serpica
Les jos si tu user posted image user posted image ja samo cekam da vidim temu za tebe user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 [101] 102 103   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here