|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:17:41   
sagitarius
Apsolutno se slazem,bezobrazno skupo.Trebalo bi da bude lako dostupno svima,pa i da se placa,ali po nekoj ceni primerenoj Srbiji.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2526
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:21:49   
lesica
Tu sam Serpi, tu sam. I kad već guramo ovako, ja rešila da guram do termina... ne ide da se porađam pre, zakačiću praznik a to mi se ne dopada. Mislim bolnice i praznici, ne ne neka fala user posted image Pre ću kući to da obavim uz Lenkinu i kerinu asistenciju user posted image




_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2527
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:22:53   
jess021
Maraj, ja nisam radila fet vec klasicnu vto sa ICSI metodom.
A da je skupo, uzas. Ne znam, videcu jos sutra sa dr.
Sagitarius, jel znas pol bebica?
Sta si ti resila za Nifty?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2528
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:25:49   
serpica

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Tu sam Serpi, tu sam. I kad već guramo ovako, ja rešila da guram do termina... ne ide da se porađam pre, zakačiću praznik a to mi se ne dopada. Mislim bolnice i praznici, ne ne neka fala user posted image Pre ću kući to da obavim uz Lenkinu i kerinu asistenciju user posted image







user posted image verujem ti... i ja se nadam da cu da doguram do termina iskreno se nadam da cemo na sledecm pregledu da se dogovorimo oko datumauser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2529
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:27:13   
sagitarius
Jess,vidi sa doktorkom,najbolje tako.Icsi je posebno indikovan,jer su bockali jajne celije.Meni su tako objasnili,ali ti svakako vidi sta tvoj doktor ima da kaze.Nemamo pojma pol.Jesu li tebi rekli?Cak ni nifty ne moze da pokaze pol kod blizanaca.Ali se nadam da ce se za koju nedelju saznati.Odlucila sam da ga uradim.Mirnije cu spavati,ipak.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2530
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:28:23   
suzi kju
Bas me nervira to što insistiraju na tom nifty testu, ne da je skupa nego preskupa metoda, za današnje standarde stvarno preteruju, ako je dabl dobar ne znam zašto ići na nifty...
Baš sam razočarana u naše zdravstvo i u to što svi lekari nas navode da idemo privatno kod njih jer u drzavnim nas pretrče za dva minuta a privatno imaju svo vreme ovog sveta, sramota!!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2531
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:28:35   
jess021
Dr misli da je devojcica. Znam da kod bliznaca ne moze da odredi pol.
Videcu sutra sta dr kaze.
Suzi, stvarno ne mogu ni jenu losu rec da kazem za ovu doktorku kod koje sam radila double.
Oni su mene veceras nazvali i rekli rezultati su vam odlicni, dr ih je potpisala, sutra ih mozete pokupiti.
Dodatno testiranje je na moju inicijativu, iskljucivo.

< Poruku je uredio jess021 -- 31.3.2015 21:30:20 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2532
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:31:45   
Klarisa
Umesto uspavanke, da popravi raspolozenje i spreci kajanje zbog obilne vecere:
https://www.youtube.com/watch?v=aLnZ1NQm2uk

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2533
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:31:50   
sagitarius
Ne znam da li ste citale na jednom sajtu,da ha ne imenujem,pricu jednog para kako su prosli kod lekara na ekspertskom uz.U pitanju je visegradska.Em su cekali,pa ih doktor primio na brzinu i sve vreme telefonirao dok je pregledao zenu.A navodno su pripretili lekarima da moraju da budu posebno obazrivi prema trudnicama.Meni je ti strasno,da se neko prema zeni u trudnoci,koja je posebno osetljiva ophodi na takav nacin.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2534
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:33:31   
sagitarius
Klarisa,bravo za ovo,bas oraspolozavauser posted image

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2535
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:41:12   
Klarisa
Ja sam u petak bila u Frontu na ekspertskom UZ i zadovoljna sam. Doktor me je bas dugo i detaljno pregledao. Pitao sestre kakav mi je bio DABL i za te rezultate...
Uvek ima kretena, a nadje se poneki koji odradi posao kako treba. jedino je bedak sto nece da stampaju slicice UZ (mere stednje)

(odgovor članu sagitarius)
Direktna veza do poruke: 2536
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:44:43   
suzi kju
Klarisa ko te vodi u frontu? Ako nećeš ovde da imenuješ posalji ki u poruci...
A što se tiče štampanja sličica sa ultrazvuka, meni je doktorka odštampala desetak sličica, na nekim vidim lepo bebu na nekim kao mrlja samo, pitala sam sta je to, kaze beba okrenula guzu, tako da očigledno i to zavisi od lekara do lekara...

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2537
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:46:21   
sagitarius
Mere stednje!?E svasta,sledeci put ponesi papir za stampu.user posted image
Slazem se,ima i sjajnih lekara koji drzavno rade i rade svoj posao kako treba.Ima ih po domovima zdravlja.Ja sam isla po doznake i nije bila moja doktorka,menjala je neka druga i sjajna je.Bas mi je lepo skrenula paznju na neke stvari.

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2538
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:49:04   
serpica
Ja opet da pitam ima li ko kontakt sa Ipokrisiom? Proslo je dosta vremena verovatno ne stize,ali opet to je minut,dva da napises kako je se proslo i kako je bebica..
Bubi imasl ti neku info?
A i Trca nam je nema da svrati....

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 2539
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:51:14   
lesica
Trca nam je bre bizi, a i grabi lepo vreme user posted image

Nego, ajte trudničice ispišite mi kada su vam termini da vas dodam na spisak trudnica ko nije na njemu, pa kako se budete približavale terminima porođaja, da vas ubacujemo na prvu stranicu ovih chat tema.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2540
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:54:48   
Anoniman
Lesi vtp 8.11.2015.user posted image

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 2541
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 21:55:22   
serpica
Les ja sam na spisku i to nisam poslednja user posted image


_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2542
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:00:31   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: serpica

A i Trca nam je nema da svrati....

Trća svrne samo ujutru kad ugrabi vreme dok mali spava, a ona pije kafu. Posle me nema nikako :(

Ljubim te Šerpi moja user posted image

Naravno i ostale moje trudničičičičičičičičice user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2543
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:00:48   
jabudic
I ja sam na spisku, a sledećeg mjeseca ću biti na spisku za treće tromjesečje user posted image
I da, ja bih stavila user posted image umjesto ovog paketića, pa kud puklo da puklo user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 31.3.2015 22:03:41 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2544
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:03:33   
lesica
UM, ubačena si.

Hehehe, kako vam dozovem Trcu user posted image

Jabude, podesti me početkom maja da ažuriram spisak, biću kanda malo sluđena tada kikikikikikiki.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2545
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:05:21   
serpica
Trco user posted image sad mogu mirno na spavanje user posted image
jabudic ja ne vidim te paketice i ne vidim crtice,ja gledala spisak na prvoj strani ove teme

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2546
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:05:47   
adulence
Dobro vece,Ja sam sva danas nikakva toliko sam nesto umorna ceo dan ,sbe me boli....samo sam htela da vas pozdravim i pozelim laku noc...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 2547
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:07:40   
suzi kju
I ja sam na spisku i nisam poslednja jupijeee...
Kod Maraj mozete da promenite paketić u plave crtice, nosi dečaka...
Adulence laku noć, odmaraj.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2548
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:08:08   
serpica
Nasla sam user posted image a kod mene stoje plave crtice user posted image RR mi ipak sluti nesto user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 2549
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 03/15 [chat]
31.3.2015 22:08:19   
Anoniman
HvalaLesiuser posted image
ja odoh da spim , ljubim vasuser posted image

(odgovor članu adulence)
  Direktna veza do poruke: 2550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  99 100 101 [102] 103   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Spisak porodilišta u Srbiji - Beograd
U Srbiji trenutno postoji 76 zdravstvenih ustanova u kojima se naše buduće mame mogu poroditi. Pogledajte spisak za Beog...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here