|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 6:37:57   
milicicak
Jutar :)
Ja budna od 4, ne znam sta mi bi user posted image
Mini buba "pise" slova a ja pogadjam koja su, smehotresno je :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1651
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 6:51:54   
serpica
Jutro i od mene i ja nisam spavala...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 1652
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 6:54:23   
daca77
Jutro...ja i dalje ne mogu da se naspavamuser posted image
Ova moja beba resila da me unisti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1653
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 7:00:02   
serpica
Daco mora tako,znas i sama.. kad Toma rodio mi smo spavali periodicno,prva 3,5 meseca grcevi,pa smo onda spavali jedno 3 meseca normalno a onda su krenuli zubi pa nismo spavali jedno 5 meseci dok nisu izbili,onda opet malo spavanja pa je pocelo cuveno "sanjanje" pa opet nismo.. i eo sad je sve ok..drzi se i odmaraj preko dana koliko mozes

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1654
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 7:37:44   
Ivanka 75
Daco, spavaj u toku dana kad i ona spava, barem jednom, mnogo ce ti znaciti.
Ja sam u tom periodu bila u krevetu vec u 21h, cim ona zaspi oko 20h, ja se okupam pa i ja u krevet. Nikad nisam bila neispavana, veruj mi.


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 25.3.2015 7:39:21 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1655
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 7:45:44   
emicaa
Dobro jutro,mi se spremamo da idemo u apoteku Dori po lijekove,sinoć je završila kod doktora.
Sanjala sam strašan san kako trebam krenuti na vjenčanje a nemam cipela,kao da mi je to na javi najveća briga

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1656
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:03:07   
lanajelena
Zenice moje drage,samo da vam se javim,ubi me ovaj zavrsni racun za ovu godinu,puno vas pozdravljam user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1657
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:17:36   
daca77

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Daco, spavaj u toku dana kad i ona spava, barem jednom, mnogo ce ti znaciti.
Ja sam u tom periodu bila u krevetu vec u 21h, cim ona zaspi oko 20h, ja se okupam pa i ja u krevet. Nikad nisam bila neispavana, veruj mi.


Ivanka, problem je sto ona ne spava tokom dana-po 10-ak min pa puta, ali to ne racunam, pa jedva stignem da spremim rucak...a na spavanje ide tek posle 22h.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1658
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:17:41   
Modessty
Dobro jutro cure!user posted image
Šta je bre to sa tim nespavanjem?! Meni se Nikola noćas opet budio oko 3 i nije spavao do skoro 5, gledao crtani. Nije mi uopšte jasno šta mu je?! user posted image

Emice opterećena si venčanjem pa i podsvesno samo o tome razmišljaš user posted image

Daco dobro došla u klub! user posted image Ne brini, uskoro ćeš se toliko navići da ne spavaš da će ti biti neobično kad odspavaš par sati u cugu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1659
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:18:48   
Modessty
Daco spavaće duže ako ti legneš sa njom. Naročito ako je dojiš i pustiš da se tako uspava i nastaviš sa njom da ležiš

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1660
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:21:02   
Ivanka 75
Mala je ona da spava tako ratko, lezi sa njom, sigurno ce duze spavati pored tebe.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1661
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:22:19   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mala je ona da spava tako ratko, lezi sa njom, sigurno ce duze spavati pored tebe.

user posted image isto mislimo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1662
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:24:07   
Trcosava
JA posle večernjeg podoja glat mužu uvalim Luku i ako mi se spava, lepo legnem u dnevnu i dremnem sat vremena. Preko ana nema šanse ni ja da spavam. Mm ga lepo uspava do 9 uglavnom, posle ga ja oko pola deset u snu priključim na sisu i spava dalje. Nekad do 3, neka do 4 nekad do 5.

Ja sam isto budna od 5 danas, ali sam legla oko 23

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1663
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:33:17   
Ivanka 75
Meni je spas bio taj rani odlazak na spavanje, u 9 u krevet, ko skolarac user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1664
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:34:53   
Modessty
moji zaspali sinoć rano. Nikola u 8 a Danilo u 9

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1665
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:41:46   
Ivanka 75
Iva oko 9 sinoc i ustala u pola 8, zaigrala se samo tako, a ja na jedno oko i uvo je slusala.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1666
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 8:52:20   
Ivanka 75
Mod, ja danas ne radim pre podne, ima malo dece, petoro, pa smo spojili grupe i ja i koleginica se smenjujemo, ja sam bila juce, ona danas i tako... user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1667
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 9:15:15   
Klarita
Jutro user posted image

Daco, zavrsila si odavno sa spavanjem user posted image pomiri se sa sudbinom da nikada vise u svom zivotu neces spavati kao pre dece user posted image i da te utesim...i N je tako radio do nekih 4m, tad smo ga odveli na more, dole u Gr poceo da spava bas kako treba i vise puta dnevno na duze, pa onda se to nastavilo do NG kad je dobio boginje i od onda ne znam kako zivimo...dve noci super spava pa tri se budi po milion puta...i tako u krug...ja se vec navikla pa ne kukam...i ti cesuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1668
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 9:19:47   
serpica

IZVORNA PORUKA: Klarita

Jutro user posted image

Daco, zavrsila si odavno sa spavanjem user posted image pomiri se sa sudbinom da nikada vise u svom zivotu neces spavati kao pre dece user posted image i da te utesim...i N je tako radio do nekih 4m, tad smo ga odveli na more, dole u Gr poceo da spava bas kako treba i vise puta dnevno na duze, pa onda se to nastavilo do NG kad je dobio boginje i od onda ne znam kako zivimo...dve noci super spava pa tri se budi po milion puta...i tako u krug...ja se vec navikla pa ne kukam...i ti cesuser posted image




Jaooo user posted image Klari sto je utesi... ja sam bar bila malo blaza user posted image
imam tu srecu da mi je dovoljno 3,4h spavanja i mogu da funkcionisem.. ali nikad se ne zna user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1669
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 9:44:57   
emicaa
Ja onda neću ni pokušavati sa tješenjem user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1670
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 9:49:10   
Klarita
Serpi, ja vise volim takouser posted image sta sad tu da ublazim...bolje neka zna najgori scenario pa da se tesi samauser posted image

Emicee, vi ste van konkurencije, ali mozes da je podsetis da prelista tvoje postove pa da se tesiuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1671
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 9:49:35   
branki*

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Meni je spas bio taj rani odlazak na spavanje, u 9 u krevet, ko skolarac user posted image

ovo i ja radim..ako boka ode na spavanje u pola 9 ili cak u 8 i ja se automatski zakucavam sa njom,jer znm da cu posle da ustajem!
a,klari je,jbg u pravuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1672
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 10:09:44   
emicaa
Bolje da ne čita user posted image trebaće mi godina da se naspavam posle svega onog user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1673
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 12:08:13   
QueenJ
Samo da vas kissnem. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1674
   RE: MaRRtovska fensi kafana [chat] 03/15
25.3.2015 13:59:25   
Klarita
Kako me zamara ovo planiranje dogadjajauser posted image sad ne znam koliko cega da porucim...bice dvadesetak dece na rodjendanu, a kapice sa motivom po zelji 50din kom eeeeeeeeeeeeeeej 50dinuser posted image a gde su case, gde je sve ostalo...jos se plasim dogovora oko cene torte...jbt

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here