|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 7:54:47   
Trcosava
Evo nama nove temice.

user posted image

I kafica u baštici, da prizovmo sunce i lepo vreme
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 7:56:43   
Modessty
Oooo dobro jutro! Što nam je Trca vredna! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 8:21:27   
mali_mis
Jutro user posted image
Sto nam je dobra kafanica ta na slici, nego jel ti kanapi dobro drze saksije, da ne bude pala saksija na glavu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 8:30:45   
milicicak
Jutar u kafanu :)

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 8:59:11   
branki*
uu,sto je dobra kafanicauser posted image
ja dovrsavam kafu,mogla bih odmah jos jednuuser posted image
kasnije idemo put doma zdravlja sa bokom..
i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:01:11   
serpica
Stvarno dobra kafanica user posted image
Dobro jutro..ja zarsavam drugu kafu pa da se bacam na kucne poslove

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:05:06   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Jutro user posted image
Sto nam je dobra kafanica ta na slici, nego jel ti kanapi dobro drze saksije, da ne bude pala saksija na glavu user posted image

Po potrebi ih ja malo seckam, da 'slučajno' padnu user posted image

Meni dan grozno počeo, još od juče je bljak - vidimda se nastavlja i danas. Ali ne dam se. SAd doručkovala, da zdimim jednu, popijem još malo kafice pa da sređujem onog malog. Neće spava više.

E btw ja izgleda dobila

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:12:25   
bubulence
Joooj bas mi treba takva kafanica da popijem jednu kafu, bez dece, muza, muzike, u zenskom drustvu, onako opusteno caskanje, sunce... Mmmmmmm
Trco bem ti zensko, cini mi se da cu i ja uskoro dobiti, nesto me cudno boli stomak, a tek prosle nedelje stalo ono sr.. e...
Ali tako je bilo i prosli put...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:19:43   
veselicaa
Jutro user posted image
Kafanica zaista izgleda odlicno.Ispratila dete u skolu,sada pijem kafu i kuckam na kompu,jos malo idem na roditeljski.Kod nas pada kisa,ali nije hladno.Ovih dana u poslu sam stalno,narudzbine samo stizu ali dobro bice para user posted image Idem da vidim sta ima novo na rr,nisam bila nekoliko dana.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:27:51   
Ivanka 75
Divno mesto za opustanje user posted image
Mi gledamo crtace, jos smo u pizami user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 9:31:39   
veselicaa
Moje dete jos spava a legla sinoc na vreme,u 10 sto je pravo cudo za nju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 10:09:44   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: veselica

Moje dete jos spava a legla sinoc na vreme,u 10 sto je pravo cudo za nju.



Haha. Isto user posted image
Samo kad bi jos ko imao da mi spremi kafu ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 11:43:17   
Bibilib
Cao...da se i mi prijavimo u ovoj temi....Moje dete je nocas sedelo do 1:30 nije hteo da spava,jutros ustao u 10h a sad mu se prispavalo...samo me juri....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 13:25:36   
emicaa
Dobar dančić žene moje,falila mi je rr ovih dana.
Dora spava,kad ustane odošmo uključit mašinu šarenog veša.Moram smislit i večeru i takooo.
Vjetar i dalje nenormalno duva,ne mogu izaći na balkon strah me da me ne odnese.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 18:26:32   
big mum
Helow žene, sjeća li se ko meneuser posted image

Pozdrav za moje drage RR,odavno se nismo čule.Život mi je krenuo u nekom drugom pravcu,izdešavalo se mnogo toga.Šta će dalje dešavati ne znam,sad sam u ZEN fazi.
Budite mi dobre,fine, nasmijane voli vas vaša big mumuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 19:47:25   
milicicak
Big mum, nedostajala si user posted image
Devojke, castim, mini buba se danas razvalila od jela
user posted image
Posluzite se

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 19:53:00   
emicaa
BM tebe baš baš dugo nije bilo,kako su dječica.
Koja od vas je u nekoj od tema pisala recept za sirup za kašalj i u kojoj je temi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 20:40:06   
veselicaa
Pozdrav zene user posted image
Emice vidi u temi o prehladI,mozda je tamo.
Sta radite,ima li neko da posluzi pice u kafanu,bas mi treba user posted image Muz mi na posao,deca se igraju,pada kisa,pa pomalo sneg,vreme je nikakvo user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:14:21   
serpica
Veselice ja pijem domaci sok od visanja ako si za? Drugo ne nudim...tamo do kraja maja user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:17:47   
veselicaa
Serpice moze,kod mene ima od drena pa evo i ja nudim tebi.Nemamo visnje vec nekoliko godina,posadili smo nove ali su jos male pa ih nema za sok.Kada ti je termin?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:19:36   
serpica
Moze,moze i od drena...user posted image
Termin je 13 jun,ali ce dr verovatno da mi zakaze malo ranije mislim krajem maja,videcu jos...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:23:09   
veselicaa
E super,mojoj Stasi je rodjendan 12.,juna user posted image Super je vreme maja i juna,nije mnogo toplo a bebica taman malo poraste pre onih velikih vrucina.Ja se secam da smo palili grejalicu u sobi kada smo kupali S.prvih dvadesetak dana,toliko je bilo sveze.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:24:47   
serpica
Ma vreme ce biti super,ja sam Tomu rodila na +40 15.avgusta strasno je bilo.... ma samo nek je zdravlja pa kad dodje dobrodosla je user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:27:27   
veselicaa
Joj ja ne volim ni kada je mnogo toplo ni kada je hladno.A. je rodjena pocetkom septembra,super nam je bilo vreme,taman je porasla do zime,S. juna,super smo prosli sto se tice toga.
Da te pitam,kakvo je sredjeno sad porodiliste u Nisu,ja kada sam se porodila sa A.2005 gradilo se novo i pricali su da ce biti bas uredjeno?

< Poruku je uredio veselica -- 1.4.2015 21:28:58 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:29:21   
jabudic
Tu ste žene, pijete a?
Ajde i ja častim jednu turu ko šta pije, dobila sam pumpicu i knjigu user posted image

Meni je N krajem aprila, divno vrijeme za porodjaj i za bebe.
A J 15. jula, baš je mnogo toplo tada.
Ova će beba da sačeka još toplije vrijeme... user posted image

< Poruku je uredio jabudic -- 1.4.2015 21:32:17 >

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here