|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 8:06:54   
wivern
Jutro

user posted image

Veselice sinoc sam pricala sa drugaricom koja radi u medicinskoj skoli, rece mi da je najverovatnije od hormona posle porodjaja i preporucila mi nekog homeopatu. Kaze njena sestra je isto tako imala, cak su pocele rane da joj se otvaraju.
Sinoc sam izasla u kafanu kao gubavac, sve tacke po licu i po rukama user posted image

Nigde nikoga na forumu, svi jos uvek spavaju.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 8:16:00   
Anoniman
Wiwuser posted image da sto pre prodje, gubavce nas lepi!

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 352
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 8:23:20   
wivern
UM tesko, sad iscitavam na netu masa zena ima taj problem sa koprivnjacom i bas ume da se oduzi. A ja sutra idem u klinicki centar da molim da me prime kod dermatologa bez zakazivanja.

A gubavac je smesna rec u poredjenju sa onim kako ja izgledam user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 8:41:27   
mali_mis
wiv, a presing ne smes zbog dojenja?
3 puta sam u hitnoj zavrsila zbog koprivnjace, znam koliko to ume da nervira user posted image prvi put zbog ostriga, ja cula kako su one dobar afrodizijak, pa mi isti preseo, a druga dva puta nemam pojma, verovatno zbog neke travuljine koja cveta u maju, a ne znam sta raste po planinama oko Maglaja. Od tad, presing je moj dobar drug.


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 9:36:22   
emicaa
Haaaaj žene,moža kafica.
Mišu koji maglaj,onaj kod mene ili ima i kod vas neki user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 9:49:12   
Ivanka 75
Dobro jutroooo user posted image
Ajmo napolje na podgrevanjeeeee user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 9:53:54   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: emicaa

Haaaaj žene,moža kafica.
Mišu koji maglaj,onaj kod mene ili ima i kod vas neki user posted image


Onaj kod tebe user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 10:46:35   
emicaa
jel ti muž iz maglaja?moja mama je iz jednog sela kod maglaja.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 11:01:27   
Mala Elena
Wiv, idi zamoli, primice te sigurno. Moja drugarica je primala inekcije cini mi se...
Hvala na kafici, bas bi mi sada legla.. user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 12:21:32   
wivern
ME ja cu pokusati sve samo da me prime. Citala sam na netu da dosta zena posle porodjaja ima ovaj problem i nekima predje u hronicno pa muku muce.
Presing meni nije pomagao ni za moju standardnu alergiju, ali izgleda da i ne sme kad se doji. Probacu sa nekom dijetom da je malo suzbijem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 17:51:59   
emicaa
Gdje ste se razbježqle.
Mi išli sa sveki u šetnju od sutra počinje ružno vrijeme i naglo zahladjenje a nigdje mi se iskreno nije išlo jer je i gospodin mm išao sa nama.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
26.4.2015 20:24:40   
veselicaa
Vece u kafanu,ima li neko picence da se popije?
Wiv nadam se da ce ti brzo proci.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 7:23:13   
mali_mis
jutro user posted image
emice, jeste iz Maglaja je user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 7:56:22   
Modessty
Dobro jutro! user posted image
Ja da se malo odmorim od ludog vikenda ili bolje rečeno od lude nedelje!
U subotu smo obišli grad da kupimo Danilu platnene patike za ovo toplo vvreme i ništa nismo našli! A cene su nenormalne. Od 4 do 6000 za dečije patike!!! Bar da nam se neke dopale pa da kupimo al sve je sra.. Ono što nam se dopalo i što ima neku normalnu cenu - nema broja!

Danas radim ceo dan.

Šta ima novo?

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:07:24   
emicaa
Dobro jutro.
Mod kod mene oko cipela ista priča,još ih nisam nigdje našla a još dvije sedmice.Prije mi 36 nisu bile puno velike a sad kao da su 37.
Mišu jel ideš ti dole?Jesi li bila ikad u mom gradiću user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:11:33   
daca77
Mod, bas sam skoro bacila pogled na deciju obucu...ispada da ce ova moja nositi daleko skuplju obucu od mene...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:17:47   
mali_mis
Emice, u Maglaju nisam bila od 2012. Cek, ti si iz Doboja? Bila sam jedino u tush-u, ali mi se nikad nije pruzila prilika da obidjem grad, i jedino sto sam tamo na stanici cekala bus za NS user posted image
I nas ceka kupovina laganije obuce za A.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:24:21   
emicaa
Da,ja sam Dobojka.A i nema nešto mnogo za vidjeti,mali je grad.I ono što je valjalo niko ne vodi brigu o tome.Raspad sistema.Kod moje mqme je skoro bila njena prijateljica iz NS,ja sam bila u Bg ali nikad u Novom Sadu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:30:14   
Ivanka 75
Kafica i uzivancija user posted image
Mod, jesi li probala da Danilo spava na visljem jastuku u toku noci, mozda bi lakse disao?

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.4.2015 8:31:22 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:43:45   
Figaro88
Jutrouser posted image I mi trazimo obucu,i za Andreu i za mene.Meni trebaju neke lepe baletanke,ali nikako da nadjem,ili ih nadjem a cena user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 8:52:17   
Ivanka 75
Ja sam Ivi u HiM u Sofiji kupila snadale za leto za 10€, patike neke marke ne znam koje na snizenju u Inter sportu 2300din i poluduboke starke sa Hello Kitty naravno za 1900 i mi zavrsili za ovo leto user posted image
Dobila je i nove patofne od 1200din i to je to!
Kad saberem, na njenu obucu otislo oko 50€ ali 4 para obuce nije malo. Ima i cipelice koje sam joj kupila pre 2 meseca za rodjendan kod moje sestre.
Ivka zadovoljna a i ja bogami, ona samo menja i preobuva se.
Mm jedino zali sto joj nismo opet kupili Adidas patike, ali, i ove su dobre, posluzice jednu sezonu user posted image
I sebe sam obezbedila sa 2 para baletanki, jedne crne druge sa cveticima, plus patike Adidas od 3500 u Djaku, odusevila sam se kad sam videla da su na snizenju 50%!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 9:09:43   
Modessty
Ivanka ma spava on i na visokom jastuku al kad ga uhvati napad alergije ništa ne vredi! Ni crni luk ni jastuk. Moraću opet da mu uključim galitifen.
Što se starki tiče, dok se ja pitam moja dece neće da ih nose! Smrt su za stopalo i za hodanje uopšte. Mm baš komentarisao da mu uzmemo neke starke, jer toga naravno ima a normalnih pravih patika nigde! Ali nećem!
Nismo išli u Intersport, to planiram da obiđem ovih dana.

Ivankice mnogo su ti lepe baletankice! Ne stigoh u subotu da ti kažem. user posted image

Jao imam posla preko glave a nikako da krenem!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 14:13:25   
wivern
Zene helloooo
Ja zavrsih moju epopeju po lekarima za danas. Sutra kontrola. Dobila sam pronizon ujutru i uvece. I moram kod alergologa ponovo kad mi se povuce koprivnjaca.

Mod i ja bas htedoh da ti napisem sto ne odete do sofije, nije vam daleko sigurno moze jeftinije da se nadje nego kod nas. Kod nas je teska deracina. Za sve.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 15:41:40   
Kata90
Hay,jel neko za kafuuser posted image eo ja upravo pijem sa mm,bebac zaspo........danas sam mu kupila gel za desne jadan toliko je vec trpao ruke u usta da mi ga bilo zao,sad mu bolje kad mu namazemuser posted image kasnije cemo napolje,kod nas bas toplo.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 15:49:53   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Modessty RR
Ivankice mnogo su ti lepe baletankice! Ne stigoh u subotu da ti kažem. user posted image



Baletankice a la Metro user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here