|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 15:55:54   
Modessty

IZVORNA PORUKA: wivern

Mod i ja bas htedoh da ti napisem sto ne odete do sofije, nije vam daleko sigurno moze jeftinije da se nadje nego kod nas. Kod nas je teska deracina. Za sve.


user posted image Dobar vic! Ja jedva nateram muža do centra grada da odemo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 16:27:10   
Ivanka 75
Zovem te da ides sa nama kad budemo opet isli user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 16:33:30   
mati

IZVORNA PORUKA: wivern

ME ja cu pokusati sve samo da me prime. Citala sam na netu da dosta zena posle porodjaja ima ovaj problem i nekima predje u hronicno pa muku muce.
Presing meni nije pomagao ni za moju standardnu alergiju, ali izgleda da i ne sme kad se doji. Probacu sa nekom dijetom da je malo suzbijem.

Wiv, ja sam zaglavila sa takvom alergijom odma po izlasku iz bolnice. Umesto da uzivam, prvi dani su mi bili pravi pakao. I naravno svi dr su se ogradjivali i dizali ruke jer niko ne sme da rizikuje sa dojiljom. Na kraju odem kod koznog a on me "utesi" da bi trebalo da prodje za deset nedelja. EJjjjjj deset nedelja.! Prepisao mi neku mast Belogent a ja sam pila i Aerius. Cak je i hitna bila da mi daju Urbazon. Mita je super napredovao i nije bilo nikakve reakcije na lekove koje sam ja koristila.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 17:00:31   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Zovem te da ides sa nama kad budemo opet isli user posted image


Може! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 17:51:32   
wivern
Mati najsmesnije je sto jedan dr kaze smes aerius on se daje i deci, onda kozni kaze kakav crni aerius to se ne pije dok dojis ali zato smes pronizon koji se pije i u trudnoci, pa onda neki treci kaze kakav crni pronizon to je kortikosteroid... A ja vise ne znam gde teram. Usla sam u sedmu nedelju pakla od alergije. Pocela sam i da oticem, danas sam prvi put videla svoje kapke, donju usnu jedva da sam pokretala koliko mi se nadula brada.
A o tome koliko me svrbi i da je pocela i koza da me pece necu ni da govorim.

Mod pa ti onda moras sa Ivankom definitivno user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 17:57:16   
emicaa
sprema se sprema,ja cu ispod kreveta user posted image
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:02:12   
Modessty
wiv smeš bre aerius! pa on se daje i bebama!

Emica i kod nas se sprema! Ja na poslu, ceo dan nisam videla decu user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:08:33   
Mala Elena
Joj sto je zeznuta ta alergija, cuvaj se...nadam se da ces sto pre biti bolje!

Kakav lep pogled Emice... user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:10:52   
wivern
Ma pila sam ga ja, ali mi nista pomogao nije tj jeste na desetak dana.
Aj valjda ce proci, sutra idem na kontrolu.

Emice to sutra stize do nas, ajde vidi zadrzi ga kod vas. Nama ne treba user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:32:39   
emicaa
Elena trebalo mi je par dana da se naviknem na pogled sa visine user posted image na zadnjem smo spratu.
Wiv ne treba ni meni ali šta ću,jedino da podijelimo,nama kiša a vama grmljevina user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:41:53   
milicicak
Wiv, tebi ocito antihistamini ne deluju na alergiju, to kortiko moraju da srede. Ako ti je frka za dojenje, izmlazaj se a Maksi daj ad par dana...
Ja pravim tortu a posle moram da smislim sta cu slano da pravim... Bas ne volim svoj rodjendan user posted image
Mini buba i mm otisli u apoteku po mleko, vqljda nece pokisnuti

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 18:50:40   
Modessty
Jao Milicicak jel ti danas rođendan?!
SREĆAN ROĐENDAN!!!! user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 19:01:22   
milicicak
Mod, sutra mi je rodjendan :) hvala puno :)

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
27.4.2015 19:32:42   
mati

IZVORNA PORUKA: wivern

Mati najsmesnije je sto jedan dr kaze smes aerius on se daje i deci, onda kozni kaze kakav crni aerius to se ne pije dok dojis ali zato smes pronizon koji se pije i u trudnoci, pa onda neki treci kaze kakav crni pronizon to je kortikosteroid... A ja vise ne znam gde teram. Usla sam u sedmu nedelju pakla od alergijecem,
A o tome koliko me svrbi i da je pocela i koza da me pece necu ni da govorim..



Wiv potpuno te razumem. Ja sam i plakala nocima, nikad kraja. I kad je trebalo da uzivam u prvim danima posle porodjaja ja sam se drapala i zvala lekare i hitne.
Aerius sam na kraju pocela da pijem na svoju ruku. Tad sam se i sa Mod cula skoro svaki dan. Pisala sam u nekoj temi. E sad meni su rekli da posle uzimanja bilo cega, ne stize u mleko narednih sat vremena. Uzela bi sirup, podojila Mitu, sledeci put za oko sat i po, dva izmuzem i nakon sat , dva mu dam da sisa. Flasicu nikako nije hteo a o Ad maleku da ne pricam. Dr je reko da je to nesto PPUP, tako nekako, Post Partum... nesto.
Mod i ja sam prosle nedelje radila do 18 svaki dan, i subotu do 12, a juce me drmnula T od umora.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 7:25:33   
mali_mis
Jutro user posted image
Vreme grozno, glavobolja prisutna.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 7:59:20   
emicaa
user posted image
Izvolite kaficu.Dobro jutro,i ovde je vrijeme kao u sred oktobra.Grijanje mi radi.

< Poruku je uredio Modessty RR -- 28.4.2015 8:41:28 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 8:43:31   
Modessty
emice hvala. user posted image Popravih malo link sličice da se lepo vidi kafauser posted image

I ovde kiša i tmurno. Posla naravno preko glave, a ja se još razvlačim. Kad zaronim glavu u tabele izgubim se načisto.user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 8:46:55   
vonavoj
mmmmmmmmmm..emice,hvala!!
cekam drugaricu na kafu,a za tri dana cu piti sa sekom,jedva cekam!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 8:49:08   
emicaa
Mod nisam ni primjetila da nešto nije kako treba user posted image
Von a ja za 13 dana sa mamom i kumom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 8:52:23   
vonavoj
user posted image
idem na 14 dana,more,setnja,nadam se odmoru bar malo..ipak je cetvoro male dece,ali imaju veeliko dvoriste!user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 8:58:22   
Ivanka 75
Oooooooo dobro jutro!
Kafica se pije, rucak se kuva, dete gleda crtani, ma sve je ooodlicno!
Nadam se da cu danas doci kuci do 18h, imam gomilu nadoknada posle 15h, ima da se umorim samo tako user posted image Nema danas ni trenutka odmora...
Ali, barem za sl nedelju najavljuju 30 stepeni user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 9:03:40   
Modessty
Onda Ivankice sledeće nedelje pijemo kafu na toj tvojoj novoj terasi user posted image

< Poruku je uredio Modessty RR -- 28.4.2015 9:04:00 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 9:08:27   
milicicak
Jutar u kafanu :)
Izvolte, posluzite se
user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 9:12:56   
Modessty
leleeee kakva klopa! Hvala Milicicak. Da si živa i zdrava i srećan rođendan!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
28.4.2015 9:48:44   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Onda Ivankice sledeće nedelje pijemo kafu na toj tvojoj novoj terasi user posted image


Moze kafuca za prvomajski uranak ?

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 28.4.2015 9:51:11 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here