|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 14:52:55   
Modessty
Na Kafici se pokrenula tema o svekrvama i uopšte roditeljima koji dosadjuju, mešaju nam se u život....
evo jedne priče:

znam priču kad je žena kukala na svekrvu kako im ulazi noću u sobu dok spavaju. Muž joj nije verovao pa je ona smislila plan. Skinula se gola i tako legla da spava. Kad je svekrva upala u neko doba, ona se namerno otkrije. Ujutru svekrva kaže sinu "Lele sinko ona tvoja žena spava gola! sramota" sinčić tad ukapirao da mama nije baš čista. Mama naravno više nikad nije upala u spavaću sobu svog sina user posted image

Ana80 je napisala:
Mi smo kod njegovih u kući ali smo u posebnom domaćinstvu, svako ima svoj stan. Ali opet su mi preblizu,dosadni su,svaki čas nešto donose,pitaju,mene to smara.

Morena, mi smo imali tih problema sa kucanjem, odnosno NEkucanjem. Ludela sam, taman se opustimo, eto neko upadne! E onda mi je prekipelo, ja uzela da peglam i skinem se u bokserice i sportski brus! Dolazi svekar pa se sav zbunio kad me video, počeo da se izvinjava, ja mu kažem izvinite ja volim da se raskomotim kad nešto radim od tada obavezno kuca i čeka da kažemo da može da uđe!
user posted image user posted image user posted image

Kako se vi borite sa svojim i tudjim roditeljima?

< Poruku je uredio Modessty -- 21.4.2009 14:54:00 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 14:54:48   
mamanp
Ih bre, sve pocnete dobru temu kad ja moram kuciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 14:55:55   
Modessty
ha ha ha haaauser posted image
i ja upravo idem!
Ali možeš pisati i sutra!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 14:58:05   
mamanp
Ima jedna reklama na TV za Dijamant margarin, ide ovako nekako: mesa se u corbu, mesa se u slatko, mesa se u brasno...ma mesa se u sve


E tako i moja svekrva, isto ko margarin Dijamant - mesa se u sve.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 14:59:20   
afrodita
Nasa je sreca da zivimo odvojeno.
Ali kada smo ziveli zajedno: jednom smo
kasno u noc mm i ja usisavali komarce,
posto je svekrva bila na spratu nije silazila
nikad nocu (barem je ja nisam videla)
a ujutro sam se izvinjavala zbog buke
usisivaca a ona je rekla "nista se gore ne cuje
slobodno vi lupajte i pravite buku stvarno ja ne cujem"
Nikad nisam imala problema nekog upada sa njom.


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:00:00   
Anoniman
mozda bi bolji naziv bio "Kako ubiti svekrvu...bar u pojam"user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:01:55   
morena
ma moja svekrva (buduća) se ne miješa, super je ona žena i ne živi s nama, pa ni ne može baš previše da se miješa. A ni mama se ne miješa u naš odnos. Nego mene nervira šta sve mora znat: tko nam je bio, šta smo jeli... I još je jako uvredljiva, pa mi je teško s njom. Mama mi je, volim je naravno, ali ne da mi se svaki korak njoj govorit i svaku stvar opravdavat. Svi o svekrvama, samo ja o mami. Šta nema nijedna da je mama živcira?

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:02:21   
Anoniman
Ma ja kada svekrva počne da smara, samo kažem "Ma ajte molim Vas, manite me!", uz osmeh i tu se završava. ne borim se sa njima, jer nismo u zajedničkom domaćinstvu. A sa mojima nemam problema, jer me ne zovu skoro nikada uglavnom ja zovem njih.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 21.4.2009 15:16:25 >

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:02:58   
Ana RR
Kod nas je ogromna razlika u godinama, i tu teško da mogu da se premoste razlike. MM nikad nije imao ni razumevanje ni podršku od strane roditelja, što je meni neverovatno. Moja mama ima 49 a tata 51 godinu, a svekrva ima 62 a svekar 67!
Moji su uvek u svemu podržavali mene i sestru, imali ogromno poverenje u nas i dan danas je tako.
Njegovi su drugačiji, stariji sin je u kanadi, i on je najpametniji, kako on kaže to je amin. Mi jedino što možemo je da damo sve od sebe da zaradimo dovoljno da možemo da odemo od njih, i tada ćemo se više voleti.
U nedelju sam se šokirala kad je svekar došao da se izvini mm jer su se pre toga nešto posvađali, oko gluposti. Kaže mm da je to prvi put u životu da mu je ćale rekao izvini.
Ja izbegavam bilo kakav sukob sa njima, uvek sam ljubazna, ali ne dam na sebe i ne dam da mi se iko meša u brak. Dok to poštuju bićemo ok.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:05:38   
mamanp
IZVORNA PORUKA: morena

ma moja svekrva (buduća) se ne miješa, super je ona žena i ne živi s nama, pa ni ne može baš previše da se miješa. A ni mama se ne miješa u naš odnos. Nego mene nervira šta sve mora znat: tko nam je bio, šta smo jeli... I još je jako uvredljiva, pa mi je teško s njom. Mama mi je, volim je naravno, ali ne da mi se svaki korak njoj govorit i svaku stvar opravdavat. Svi o svekrvama, samo ja o mami. Šta nema nijedna da je mama živcira?



I moja svekrva svojoj cerki se tako mijesa: pozove je i pita za unuka: jel jeo, jestel stigli kuci (a zivi 15 minuta hodanja), stavi mu cepic (ako ima temp.), obuci ovo, uzmi ono, osisaj se ovako...joj da poludis,. Ja da je moja mama rekla bi joj: izvini mama, ali to je moj zivot i molim te da mi se vise ne mijesas. ja ne znam kako ona moja zaova sve to trpi.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:08:16   
Anoniman
ja da kucnem u drvo nemam sta ruzno reći za svekra i svekrvu i ako je svekru preko 70 godina a svekrvi 67 ... stvarno su super ... ne mijesaju se ... a pomažu koliko mogu... poštuju me kao i ja njih i unučiće obožavaju ... svaka im čast 

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:13:48   
Lu
Ja sa svojom nemam problema ali bi sigurno imala da nisam na početku riješila stvari kako treba.
Ne želim svađe niti sukobe i danas se prilično poštujemo bez neke velike ljubavi i ulizivanja.
Rekla sam joj poštujem tebe i svekra ma kakvi da ste prvenstveno zato što ste roditelji moga muža,
a moj muž i ja imamo sad svoj život i ja ne dozvoljavam nikome da mi se mješa,ja sam sada njegova obitelj kao i djeca koja će doći,a vama kao roditeljima ćemo uvijek biti spremni pomoći ukoliko treba!
Dosad nemamo problema ali ona ima sa drugim jetrvama jer se ne znaju postaviti kulturno nego joj pričaju iza leđa kao i ona njima,ja se od toga ograđujem!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:24:44   
morena
Ma ja sam malo nervozan tip, pa mene živcira šta imam osjećaj da ne vodimo samostalan život. Ako, npr. mi planiramo neki izlet nekamo, ne možemo se mi samo spremit i otić. Ja moram njima reć da mi idemo, pa obavezno zvat kada dođemo tamo, ako ne nezovem ja, mama odmah zove. Pa kad se vratimo, ne možemo otić u svoj stan, nego se moramo doć javit pa pričat kako je bilo. Užasno me to smara, jer je sa svime tako. Jel i kod vas tako?

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
21.4.2009 15:25:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
21.4.2009 15:31:04   
Lu
E netko je spomenuo svoju mamu,i moja mama je previše brižna samo zapitkuje nešto i komentira a mene to više izluđuje.
Ja joj neki put kažem ma daj mama opusti se malo...
Kad sam Roka upisala u vrtić ona je i drvlje i kamenje na mene kako mi nije žao djeteta,pa što će on da jede tamo,neće ga presvlačiti ...sve dok ju nisam jednom odvela u vrtić da vidi kako mu je tamo dobro.
A kad se razboli obavezno sam ja kriva jer ga nisam pazilauser posted image
To je tako teško, da je svekrva  pitanju ja bi to lako riješila ali njoj nekako ne mogu baš grubo da odbrusimuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 9:45:50   
Modessty
Moji se ne mešaju uopšte. Najave se kad dolaze. Podelili su troškove svadbe samnom i mm, kupili nam poklon i za mladence, i za prvu godišnjicu....
Od svekrve dobijem poklon za rodjendan, samo zato što mi njoj uvek kupimo poklon. Za svadbu nismo dobili ni dinar. Još je kukala što mora da spremi za goste koji su joj pre svadbe došli u kuću. I žalila se MOJOJ drugarici kako joj sve to teško pada. Preprošlog leta se gadno posvadjala sa svojim sinom jedincem i onda kad je on otišo na put osula paljbu na mene, kako sam ja kriva.... E tad mi puko film! Ušla sam u njenu sobu i hladno rekla " Slušaj, ti neznaš koliko ja mogu da budem gadna kad hoću. E sad ću da ti pokažem! Uopšte me ne interesuješ. Ti meni nisi ništa. Poštovala sam te kao majku svog muža ali tebi ništa nije dosta i hoćeš još. Od sad više nema. Od danas živiš po mojim pravilima. Samo da znaš, da će meni biti super, ali tebi sigurno neće!"
Dva meseca nismo jedna drugoj rekle dobar dan a živimo u istom stanu! Rekla sam mm besna kao ris da treba da mu bude jasno da su njegovi roditelji isključivo njegova briga i da sam se ja udala za njega a ne za njih.
Ma nije ni njemu jadnom lako sa sebičnjacima kakvi su oni!!!
Danas razgovaramo svekrva i ja. Ne sme da udje u sobu kad nam neko dodje i ne pita me ništa kad nešto radim, spremam... Pokušava ona i danas da se umeša al jaje isečem u startu. Više nikad nije napala mene. Kad se svadja sa sinom, zaobilazi me u širokom luku.

Sve to meže nekome da izgleda grubo. Ali kad se dešava da neko sve hoće da zna o tvom životu, neophodno je da ga pljusneš u lice i rasvestiš!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 9:49:46   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
joj ad se setih nečega!!!

Kaže moja svekrva kako je kupila sok jer nije znala da li nama treba taj što je u frižideru! user posted image I ja je pred jednim drugarom našim koji se tad tu zateko, uhvatim za ruku i povedem do frižidera. Otvorim frižider i kažem" Vidiš svu ovu hranu i sokove u frižideru?" kaže ona "vidim" Rekoh" e to je tu samo da se gleda! Nikako da se jede! Mi smo to kupili da kad nam dodju gosti da možemo da se pohvalimo kako nam je pun frižider!" user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 9:52:27   
Lu
Joj draga Mod... pa jel i nju vodiš sa sobom u kućuuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 10:35:49   
Ana RR
Mod, ko bi rekao da si tako opasna user posted image  user posted image  user posted image  user posted image




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 10:40:31   
mihi
Neki ljudi  razumeju samo takav način komunikacije i treba ga primenjivati. Moja svekrva je jedna od njih mada se viđamo dva puta godišnje ja sam par puta morala oštro da reagujem i od onda se smirila, bez vređanja samo da joj pokažem da joj ja nisam njen muž koga vrti oko malog prsta pa ni sin koji je daleko pa mu žao da mamu stavi na svoje mesto!!!!! I sas je super!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
22.4.2009 10:43:26   
gracija
E tad mi puko film! Ušla sam u njenu sobu i hladno rekla " Slušaj, ti neznaš koliko ja mogu da budem gadna kad hoću. E sad ću da ti pokažem! Uopšte me ne interesuješ. Ti meni nisi ništa. Poštovala sam te kao majku svog muža ali tebi ništa nije dosta i hoćeš još. Od sad više nema. Od danas živiš po mojim pravilima. Samo da znaš, da će meni biti super, ali tebi sigurno neće!"
user posted image user posted image user posted image
Savjet:Svi koji imate problem sa svekrvom,naucite ovo sto je mod rekla,saspite sve svekrvi u lice i disite punim plucima...
P.S. A kad mi budemo svekrve vidjecemo sta cemouser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
25.5.2009 13:49:37   
2002m
Evo sada kada je naj zanimljivije mene dete tera od komp.Moram da ga pustimuser posted image user posted image user posted image kasnije cu videti sta se desavalo.Poljubac, evo ga zivcaniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
18.6.2009 9:44:26   
Anoniman
ovo sam pronasla na jednom forumu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

"Ajde da cujemo, ovo je ispusni ventil za svaki dan ili za trenutke bijesa nakon nedjeljnog rucka kod njegove mame ili mjesto za izjadati se nakon sto je njegova mater odlucila da je vrijeme da vas dvoje prekinete.. ne moze biti jasnije - mater u svim situacijama. a mozda nas ima i koje volimo njegovu mater, mada cisto sumnjam, endemske vrste su oduvijek bile rijetke user posted image "

"dakle jedan od glavnih kriterija za zbavljanje kvalitetnog muzijaka jeste taj da NEMA MATER. ili bar da zivi jedno 200 km uzvodno il nizvodno nebitno pa da zivi kao da je nema. Ja sam imala jednu divnu vezu i propala je najvecim dijelo jer je on imao mater koja se osjecala pozvanom da se pita za sve user posted image i otad sam alergicna na njihove matere. eto user posted image "


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
18.6.2009 9:59:00   
tomic
IZVORNA PORUKA: mamanp

Ima jedna reklama na TV za Dijamant margarin, ide ovako nekako: mesa se u corbu, mesa se u slatko, mesa se u brasno...ma mesa se u sve


E tako i moja svekrva, isto ko margarin Dijamant - mesa se u sve.user posted image user posted image user posted image


E, ovo je super!

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kako naučiti svekrvu korisnim veštinama?
20.4.2010 23:47:09   
Anoniman
Ajde zene da vam dignem zanimljivu temu! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tomic)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here