|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 7:06:22   
serpica
Dobro jutro..ako moze da bude dobro,kisa pada cele noci i nema nameru da staneuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 7:12:47   
mali_mis
Ovde nista ne pada, sunce se provuklo kroz oblak, nit je suncano, nit je oblacno.
Mene drndaju desni, sa jedne strane mi je malo nateceno. Nikako da se odvucem kod zubara.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 7:45:05   
sonyasha
Dobro jutro!
Omašila bus, pobegao mi ispred nosa i sada dreždim na praznoj stanici 20 minuta...
Dobro da na Zvekišu ništa ne pada samo je tmurno, ali se nadam da će da probije sunce!
Jedva čekam četvrtak večeuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 8:15:42   
emicaa
Dobro jutro,ja opet nisam mogla od kašlja spavati,baš me smorio.Konačno sunce sija,moram danas sa Dorom vani.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 8:52:38   
Modessty
Dobro jutro! Mi bolesni! Danilo od subote ima temperaturu a ja počela noćas da užasno kašljem. Veselo,nema šta!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 12:21:43   
emicaa
Mod brzo ozdravite.Ovde se samo vrtimo u krug sa temperaturama i kašljom,jedni ozdrave drugi se razbole user posted image
Ništa od mog farbanja zida danas,nemamo dovoljno boje da dobijemo boju koju hoćemo a naravno ništa ne radi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 20:51:57   
emicaa
mozda vas ovako namamim u kafanu,izvolite user posted image
user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
6.4.2015 21:49:46   
sonyasha
Njam, mene si uspešno namamila user posted image
Nešto sam premorena, mm uspavljuje mišuleskua, a ja samo što nisam zaspala! A kao slobodno veče - jedva čekam da se komiram! Taka tura, sutra će biti boljeuser posted image Laku noć!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 7:17:23   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 7:46:06   
emicaa
Dobro jutro,konačno sunce sija.
Odoh da smućkam doručak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 9:55:08   
Mala Elena
Ti bas rano spremas taj dorucak... user posted image
A ja pijuckam user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 11:27:27   
emicaa
ME ja se budim gladna,prvo mi prodje kroz glavu kad se probudim šta ću doručkovati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 11:48:52   
Kata90
i ja ko emica gladna sam cim se probudimuser posted image pa prvo to,pa tek onda moze kafauser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 11:57:44   
branki*
emice,sto ti je dobra ova torta!ja kad sam videla sliku,prvo pomislila,reko evo je emicina svadbena torta!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 12:22:14   
emicaa
Ovu torta je pravila moja rodica,kod nje sam naručila i za T krštenje,nevjerovatno kakve torte pravi.
Mi već bile u jednoj šetnji pa kad se cura probudi idemo ponovo,moramo što više iskoristiti sunce.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 13:18:10   
veselicaa
Pozdrav zene:)
Emice divna je torta.Mod brzo da ozdravite user posted image
Kod nas svako jutro pada sneg,istina da je onaj mokar koji se odmah topi ali ipak pobele krovovi i drvece a i hladno je prilicno.Secam se pre neke godine za Uskrs svi smo bili u kratkim rukavima a sada jos uvek nosimo zimske jakne,Cudno vreme nema sta.
Muz mi ode da plati racune,deca kod babe A. mi danas dobila peticu iz engleskog,30 poena od mogucih 30,pametno moje.Stasi uglavnom dosadno,pa gledam da sto vise je zanimam,sada bas voli da pise,crta,nema slova koje ne ume da napise.
Ima li neko da posluzi pice da se zagrejemo malo? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 17:30:37   
emicaa
Sveki,Dora i ja bile po prodavnicama,skoro došle kući,sad pijem kaficu sa dragim pa bježim sa Dorom vani da mm nešto završi u stanu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
7.4.2015 22:56:39   
Bibilib
Cao zene,ne zamerite sto nisam sa vama u nedelju krstim Adrijana pa su pripreme u toku....user posted image Ali sam veceras dobila vreme da vam se javimuser posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 7.4.2015 22:57:17 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
8.4.2015 7:16:03   
mali_mis
Jutro user posted image
Konacno sunce user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
8.4.2015 7:51:25   
sonyasha
Dobro jutro ženske! Posstalo je najteže pitanje šta obući ujutru user posted image
Danas lep dan, nadam se kafici sa kumom, videćemo kako će da ide realizacija jer postaje sve težeuser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
8.4.2015 7:56:19   
emicaa
Jutro i od mene.Inače ne pijem kafu ujutru ali jutros mi se pije,svašta i od mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
9.4.2015 7:16:05   
mali_mis
Jutro user posted image
Sanjala sam neke nebuloze, onda cujem gugutanje i probudim se, pogledam kad golub se raspevao na terasi, dok sam ja kafu napravila on djubre pobegao, a mogao je jos da mi guguce user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
9.4.2015 7:33:41   
branki*
dobro jutro i ovde..osvanuo je bas lep dan!volela bih da sam negde u kuci,pa u dvoristu da pijuckam kafu natenane bas i kuliram uz novine i netuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
9.4.2015 7:48:49   
milicicak
Jutar u kafanu :)
Jedva cekam da se zavrsi danasnji radni dan i da pocne porodicno uzivanje :) posto su nam kola jos uvek na popravci, najverovatnije nigde necemo ici... Al cemo zato da se zabavljamo sa farbanjem jaja i uskrsnjom dekoracijom :)
Uzivajte danas, izgleda da ce biti lep dan :)

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
9.4.2015 7:49:42   
emicaa
Jutro.Branki djelimo iste želje ali šta je tu je.Planiram sebi sredit balkon tako da zaboravim da nemam baštu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here