|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:33:12   
serpica
I ja sam se porodila 2005 pri put uzas je bilo.. drugi put 2008 takodje,nista se posebno nije promenilo e 2013 je bolje u smislu higijene i lekova ( 2005 je m sve morao da kupi,samo su infuziju imali ) a i osoblje je cini mi se bolje,drugaciji odnos imaju prema pacijentima,mada uvek imas izuzetke. videcu sad kako je i imali boljitka.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:36:32   
veselicaa
A bas su najavljivali da ce biti super.To za lekove uzas,mislila sam da toga ima samo kod nas.
Jabudic pijemo sok od visnje i sok od drena,jedino ti da nam posluzis nesto jace,bar neki gazirani sok user posted image
Cekaj Serpice,gledam tiker cerkica ti ima 10 god,verovatno si se porodila negde pocetkom godine?

< Poruku je uredio veselica -- 1.4.2015 21:38:03 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:38:53   
jabudic
Ja mnogo volim koktele i rado ih se sjećam user posted image
user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:41:28   
veselicaa
Uh jabudic bas si pogodila user posted image Uzimam dva odmah.Nego jabudic,super ti je avatar,jel ce to tvoji sinovi da dobiju seku?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 21:41:33   
serpica
Veselice jesam,24feb.2005 user posted image
Jabudic ja ne volim koktele ali kad castis ajde neki vocni user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
1.4.2015 23:41:46   
Klarita
Juhuuuuuuuuuuuuu, s'a ima, s'a nema?
Sluzim se i begam...stog'o muuuuuuuuuuuuuuzuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 7:58:00   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 8:25:52   
emicaa
Jutro,izvolite user posted image
nadala sam se lijepom vremenu danas da konačno odemo u šetnju ali izgleda opet ništa od toga,vjetar i dalje ne prestaje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 9:00:03   
veselicaa
Jutro user posted image Emice kod nas lepo vreme,sunce niko ne bi rekao da je juce ceo dan padala kisa pa cak i sneg.
Ispratila dete u skolu,muz dosao malopre i odmah legao,Stasa mi spava,pijem kafu i razmisljam sta za dorucak.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 9:26:39   
Mala Elena
I kod mene sunce...mislim da ima oko12-13 C... umorna sam a E zaspala ...izgleda da cu se vratiti u krevet.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 10:25:14   
emicaa
Ne stajte mi na muku,selim se na Karibe,bar znam da će biti toplo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 13:24:38   
Modessty
Samo da vam kažem - mnogo sam vredna! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 14:42:41   
emicaa
Mod znamo mi to znamo user posted image
Ovde od sutra do ponedeljka ne radni dani,mislim meni su radni ali nije strašno.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 14:53:23   
Modessty
Jao ja za vikend imam ludnicu! Dva rođendana,jedan u igraonici a jedan u kafani. I uopšte nemam ideju šta da kupim sestričini z a18 rođendan! Jao pa ja nemam ni šta da obučem! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
2.4.2015 14:58:20   
emicaa
Mi smo prošle godine išli rodici od mm na rodjendan i drugarice joj kupile ono kao veliki balon i unutra kozmetika ali sitnice,lakovi,maskara i te stvarčice i uz to kovertica sa parama.Ali pojma nemam gdje ise uzimaju ti baloni.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 7:23:59   
mali_mis
Jutro user posted image
Da popijem kaficu, pa da se bacim na farbanje jajca user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 7:29:29   
Ana RR
Počelo farbanje jaja, super user posted image mi smo išli u egg hunt u subotu (i baš tog dana je pala kiša, inače prva koju smo videli u Kalgariju za svo ovo vreme) tako da smo se malo smrzli ali Mare je uživao user posted image skupljao je šarene kamenčiće, ubacio ih u rupu kod zeke (i morao je da viče rooocks coming) i na izlasku je dobio plastično jaje sa čokoladom unutra user posted image sreći nema kraja. To je farma pa smo videli i mazili razne životinje. Super za klince user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 8:00:17   
sonyasha
Baš je to super za klince Ana! Bilo bi lepo da ima nešto slično kod nas! Baš sam razmišljala kako Vojin odlično poznaje životinje iz zološkog a kravu nije nikad video.
Inače, dobro jutro ženske! Ja u busu, pičim na posao, euforična sam jer je petak još samo posao, zubar pa slobodauser posted image

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 8:12:21   
Modessty
Dobro jutro! Da vam se pohvalim moja lepa seka Mica i njena Noa u filmiću fondacije Podrži život - deca
One su prve na snimku

Emice dala si mi dobru ideju. Znam gde kod nas ima balona u koje se pakuju pokloni, jedino ne znam da li ću uspeti da odem do tamo. Auto nam je i dalje u kvaru pa smo totalno neorganizovani

Ana videh slike. Jao kakvo je to bilo uživanje za Mareta! Nisam znala da skupljaju šarene kamenčiće. Mislila sam da su prava jaja u pitanju ili bar ona mala čokoladna user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 8:20:03   
Trcosava
Jutro žene!

Joj pričate o jajima. Juče Ana kod lekara, pitam ja dr kad sme u vrtić, kaže dr posle praznika. Moje oči k'o u sove u momentu i sledi moje pitanje ''kojih praznika???????'' Kaže ona pa sad, usrks user posted image ja totalno smetnula s uma jer Igor neće da farbam, meni glupo zobg Ane, a on je u fazonu neće da joj sili, tj kao ateista je . Videću, nemam ni frbe u kući, a nemam ni čime da dam Ani da oboji sama.

I taaaako

Šta se radi?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 8:26:36   
emicaa
Dobro jutro,mogla bih jednu kaficu da se razbudim.
Mi sinoć otišli do prodavnice i teta na kasi nam poželila lijep uskrs a ja se pogubila ko tele.
Mod oko auta ti ne mogu pomoći,jedino da uzmeš biciklo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 8:33:29   
Modessty
eh Emice jedino da uzmem Danilovu biciklicu user posted image
Ja ne razmišljam o uskrsu. Meni je uskrs još daaaaleko. user posted image Ček prvo da preživim rođendane ovog vikenda


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 9:12:50   
emicaa
Ajd ti ga bar znaš voziti,ja ni to user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 9:20:56   
branki*
meni isto uskrs bas daleko nekako..ne stizem ni da mislim o tome od silnih obaveza...
boka spava,muz ce sad na kratko da svrne sa posla,ja malo cackam po intrnetu,malo cistim stan i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: ApRRilsko podgrevanje [chat]
3.4.2015 9:25:18   
Modessty
Pada sneg ili neka ledena kiša.... bem li ga šta je!
A ja u cipelicama, prolećnim... user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here