|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FERONA NS
31.5.2016 23:02:40   
enap
drzimo joj palceve da joj uspe pa da nam prica kako jeuser posted image

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: FERONA NS
31.5.2016 23:11:19   
17 joka
Enap, i ti ces ovde pisati svoje pozitivno i divno iskustvo user posted image

Jess,, drzim pesnice za drugaricuuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: FERONA NS
31.5.2016 23:52:34   
enap
javi kad odradi betu,,,nadam se da hocu,meni je prosle godine i u Visegradskoj bilo ok( sem grozne i bezobrazne salteruse),al sad kad moze da se bira nesto bolje i opremljenije zasto da ne...pogotovo sto svi hvale dr Vesnu...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: FERONA NS
1.6.2016 0:06:12   
17 joka
Enap, salteruse u Visegradskoj niko nevoli uzasne su user posted image

ja dok sam isla tamo imala super dr. koja mi je pomogla da resim puno problema i nosim pozitivno misljenje ali uvek je bitno da verujes dr. i klinici u kojoj ces raditi postupak

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: FERONA NS
1.6.2016 13:17:40   
enap
Pa svi su pohvalili Feronu i dr Kopitović... I uslove na klinici

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: FERONA NS
1.6.2016 23:23:44   
17 joka
Kopitovicka je vrhunski strucnjakuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: FERONA NS
3.6.2016 15:48:47   
jess021
Evo da javim lepe vesti.
12. nakon et beta 660user posted image
user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: FERONA NS
3.6.2016 18:13:55   
enap
bravo...baravouser posted image user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: FERONA NS
7.6.2016 13:56:06   
enap
danas sam bila u rzzo i nema vise mesta u privatnim klinikama,ja sam htela u Feroni da radim vto...kazu ima nade mozda za nedelju dve potpisu opet ugovore...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: FERONA NS
10.6.2016 17:56:39   
enap
Da li znate dal u Feroni može da se bira doktor kad se radi o državnom trošku? Ja bih dr Vesnu!

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: FERONA NS
12.6.2016 17:31:47   
17 joka
Jess, divnoooo user posted image

Enap mislim da mozes ali nisam 100 % sigurna

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: FERONA NS
13.6.2016 20:13:57   
enap
danas prosla prvostepenu komisiju odabrala sam Feronu,plasim se samo drugostepene komisije!!!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: FERONA NS
20.7.2016 18:28:18   
Nexy83
Enap da li si prošla drugostepenu komisiju? Ja još imam hormone da radim, pa da predam, ali sam zvala Feronu, kažu da ne brinem, ima mesta, nisu kapaciteti o trošku države popunjeni i mogu slobodno da ih zaokružim na prvostepenoj. Tako da sam smirenija i jedva čekam da pišem svoja iskustva iz Ferone! user posted image

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: FERONA NS
30.7.2016 23:34:30   
enap
prosli smo i drugostepenu komisiju sad samo cekamo poziv kad da se javimo u Feroni...ima li neko da je u postupku u feroni?

(odgovor članu Nexy83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: FERONA NS
3.8.2016 23:09:37   
enap
moze li neka devojka da mi se javi na pp koja je bila u postupku u Feroni i da mi adresu nekog stana u blizini klinika a da nije preterano skup!!!!hvala!!

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: FERONA NS
12.8.2016 20:15:10   
misslea
Evo i ja da vam se pridružim. Posle vaganja izmedju klinika, prvo sam mislila da je Spebo ono što nam treba, ali posle analiziranja utisaka članica, shvatila sam da je Ferona prava klinika za menei supruga.
Imala sam dve neuspešne VTO, obe radjene u GAK Niš. Prva kratki protokol, 3 embriona vraćena ( sedmoćelijski, i dva šestoćelijska ). Druga opet tri embriona ( osmoćelijski i dva šestoćelijska). Kod mene je sve u redu, osim što imam policistične jajnike. Hormoni, štitna žlezda, asa test, postokoitalni test, antitela, trombofilije radjene 2014 i uvek sve u redu. Kod supruga takodje. Zašto nam vantelesne nisu uspele zaista ne znam.
Rešili smo da i ovaj treći pokušaj o trošku države iskoristimo, pa ako ne uspe onda ćemo i privatno. Odlučili smo se za Feronu, jer po komentarima mogu da zaključim da ljudi fantastično rade svoj posao a naročito dr Kopitović.

Imam neka pitanja za vas. Pre svega zanima me koliko dugo daju kontracepciju pre postupka? ( mesec dana ili dva meseca)
Takodje, koliko se ukupno ide na kliniku, počevši od prvih konsultacija?
Da li se više isplati iznajmiti stan ili putovati? ( Udaljeni smo oko 300km)
Da li sam lepo razumela, postoji mogućnost da se prespava nakon aspiracije i nakon transfera? ( Noćenje je uračunato u cenu, u ovom slučaju iznos koji za VTO plaća država)
Da li je Asistirani Hatching uračunat u cenu ili se dodatno plaća?

Unapred hvala na odgovorima.

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: FERONA NS
29.8.2016 21:20:27   
gogili75
Da li ima neka devojka koja ulazi u postupak IVF u Feroni? Ja cekam da dobijem i trećeg dana ciklusa počinjem sa menopurom, kod dr Kopitović..

(odgovor članu misslea)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: FERONA NS
29.8.2016 23:19:41   
enap
i ja idem u Feroni,ja cu za nekih 15 dana da krenem sa mikroginonom pa od 12.dana superfakt...u medjuvremenu moram da odradim histeroskopiju kod njih....

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: FERONA NS
30.8.2016 21:23:30   
misslea
Pitanje za vas koje ste u postupku u Feroni, koliko dugo ste pile kontracepciju?

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: FERONA NS
30.8.2016 21:28:38   
enap
pa zavisi od seme ja sam na dugom protokolu i pijem mesec dana mikroginon ko je na kracoj predpostavljam ne pije javice se vec neka zenskauser posted image

(odgovor članu misslea)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: FERONA NS
30.8.2016 21:31:48   
misslea

IZVORNA PORUKA: enap

pa zavisi od seme ja sam na dugom protokolu i pijem mesec dana mikroginon ko je na kracoj predpostavljam ne pije javice se vec neka zenskauser posted image

Da li su ti ubacili od prvog dana ciklusa da pijes? Pitam zato sto racunam kada ce biti postupak da bih znala zbog posla i uopste, da se organizujem. user posted image

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: FERONA NS
30.8.2016 22:51:55   
jess021
Koliko ja znam Microginon ne zavisi od seme. Pije se od 1. dana ciklusa i najmanje 13 dana.

< Poruku je uredio jess021 -- 30.8.2016 22:54:13 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu misslea)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: FERONA NS
31.8.2016 21:53:46   
enap
meni su rekli od 5.dana ciklusa mikroginon i pijem ga 21 dan od 12.tablete ide superfakt bocke 14 dana pa prvi uz....pa za dalje videcemouser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: FERONA NS
3.9.2016 4:09:58   
gogili75
ja sam pila cyclo proginovu bele tablete od 17dc i sad od 3dc primam po 3 menopura dnevno i 7dc idem na kontrolu i vadim estradiol...

(odgovor članu enap)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: FERONA NS
4.9.2016 20:58:03   
enap
user posted image

(odgovor članu gogili75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here