|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 17:30:27   
mila83
Kada je Dimi imao godinu i sedam, osam meseci,poceo je bas da brblja. Mnogo se vezao za tatu i svaki put kada bi tata morao na posao,bila bi mala drama. Onda smo mu rekli kako tata mora na posao jer ce ga grditi sef...Od tada, on je zamisljao sefa kao nekog strasnog ciku. jednom je poslovodja svratio do nas.Dimi je poceo da vice "zasto ti ne das mom tati da bude kod kuce? zasto ga grdis?" a posle se sprijateljio sa njim i kada je otisao,rekao je kako tatin sef nije uopste strasanuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 18:28:43   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Kada je Dimi imao godinu i sedam, osam meseci,poceo je bas da brblja. Mnogo se vezao za tatu i svaki put kada bi tata morao na posao,bila bi mala drama. Onda smo mu rekli kako tata mora na posao jer ce ga grditi sef...Od tada, on je zamisljao sefa kao nekog strasnog ciku. jednom je poslovodja svratio do nas.Dimi je poceo da vice "zasto ti ne das mom tati da bude kod kuce? zasto ga grdis?" a posle se sprijateljio sa njim i kada je otisao,rekao je kako tatin sef nije uopste strasanuser posted image



user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 22:17:23   
veselicaa
Secam se da su moja deca u uzrastu oko druge godine obozavale knjige i da im se cita.Verovatno zato sto ja cesto citam a sada isto vole knjige i A.rado cita a S.voli kada joj citamo.Trenutno ima jednu citanku sa pesmicama tj.dve i citamo svaki dan.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 22:49:58   
mila83
Ista stvar Veselice potpuno,vec sam u nekoj temi pisala o tome ! Moja M je bas zahvaljujuci pesmicama iz zbirke Zmajevih pesmica pocela da sklapa recenice i da peva,to joj je omiljena knjiga i dan danas, a kupila sam joj to sa 6 meseci,uz nju je dobila i cd.

citanje prica deci u tom uzrastu je jaaaako korisno, eto uverila sam se i stojim iza toga user posted image Obozavamo svi knjige.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 22:55:26   
Anarunika
O tome smo ovde već pričali. Ja jesam čitala Arčiju i sa Arčijem ,i baba mu je čitala i baba-tetka isto kao i Iki.I vole da im se čita ali na žalost nisu nikada naučili ,koliko god da im se govorilo, da se knjige ne cepaju,da se po knjigama ne piše itd...Tek sada kada su veliki polako shvataju mada i dalje zapravo nemaju pravi odnos. Ali učimo polako...do škole će valjda naučiti.

< Poruku je uredio Anarunika -- 3.6.2015 22:56:24 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
3.6.2015 23:17:11   
mila83
Danas posmatram svoju T,prvi put se ljuljala u ljuljasci,onoj dvorisnoj.PA sam se setila kako je to izgledalo sa M,ona je toliko obozavala "juju" nije znala jos da kaze ljulju. Znala je bas dugo da se ljulja u tom uzrastu oko dve godine i da izmislja razne reci,koje postoje i ne postojeuser posted image i da izmislja neke pesmice! Imam i neki snimak od toga i to mi je jedna od najdrazih uspomena.

Dimi je voleo da se ljulja,ali nesto ne pamtim da je toliko.Zato je on voleo svoj tricikl.Bio je fasciniran onim retrovizorima sa strane i muzikom koja je svirala na njemu.....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 0:53:25   
amdn
Juri je obozavao ljuljake u parku koje su kao lezaljke, mogao je dalezi tu satima i mi da ga ljuljamo,
a obozava i malu drvenu u bakinom dvoristu, ali stalno trazi da ga neko ljulja jer ga mrzi da mlati nogama, :)
a mi nismo imali tricikl, vec je on poceo sa nepunih dve da vozi neki mali biciklic na dva tocka sa pomocnim
i jurio okolo ko blesav, al je imao korpicu pozadi i tu je vozio svoju flasicu vode i gomilu kamencica

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 0:59:55   
amdn

IZVORNA PORUKA: Anarunika
I vole da im se čita

Juri je bas voleo mnogo da gleda, prelistava knjige sa go. dana,sad ih zaista obozava, ali moram reci da je bas rano naucio da ih pazi i cuva jer smo stalno govorili da neke knjige nisu nase i da moramo mnogo da pazimo,
sa god dana cepao je neke slikovnice koje smo mu davali da sam vrti pa ajde kao nije strasno,ali neke bolje i ozbiljnije smo bas pazili,
tako da je on sa dve bas pazio na te neke bolje knjige cak nije davao ni drugarima kad dodju da pridju polici sa knjuigama,
al se bojim da kad krene u skolu nece nesto trcati da cita user posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 7:40:40   
tekilica
Kad smo kod knjiga, mi imamo gomilu i N ih bas lepo koristi. Ja joj stalno citam i bajke i pesmice, ima dosta slikovnica, onih knjiga sa prvim recima, brojevima, bojama i ostalo. Bojanke takodje ima. Ja volim sto mi ona trazi da kupujemo knjige i nije mi zao novca da joj kupim koju god da izabere. One kvalitetnije cuvamo, mada ona trazi i njih. Zove ih VEEEEEEEELIKE KNJIGE i uvek mi spomene da ce biti dobra ako joj dam. Imamo i plave knjige, to su one Diznijeve, za njih mi kaze da ih nece cepati, jer to je preduslov. A ove druge, manje... uzme lutku u krilo i cita joj :) Najcesce prica ono sto vidi na slici, ali to je kao pricanje price :) Clan je biblioteke i tamo odemo, listamo one divne ogromne knjige, 3D...imamo finu biblioteku sa finim kutkom za dvogodisnjake, a pritom je i besplatno.

Neeeeeeeeego... Kupili smo joj neki automobil Nody, juce ga je dva sata vozila na korzou, mozete samo zamisliti kako je vozila. Cas rikverc, cas napred. Cas ivica od trotoara, cas mamina noga :) Na nesto se naleti, nesto se pregazi...Sou je bio. MM je ucio da upravlja i tek se privikla na povratku do kuce. :) Ali, znate sta kaze kad ubrza malo vise nego sto bi trebalo? POLAKO, NEDO! Samu sebe smiruje i obraca se sebi u trecem licu, haos :)

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:29:13   
mila83
I mi smo clanovi biblioteke,ali sam M upisala tek sa pune tri godine,u okviru porodicne clanarine.Obozava,isto ima lep kutak za decu sa puno tih 3d knjiga,meni su super one enciklopedije za decu.

Da se vratim na temu,moji su u tom uzrastu jako voleli one automobilcice na pedale,a nikada nismo imali ni jedan,vec tako ,kad odemo kod devera ili prijatelja koji imaju..onda su uzivali.Mi inace imamo malo dvoriste,ne bi imali gde da voze,pa nam je to glavni razlog sto nismo kupovali.
Dimi je narocito voleo traktor da vozi user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:35:11   
tekilica
Jao, moj sestric isto. Traktor, pa traktor :) Ima ih jedno 100, sigurno. Sad ima neki na akumulator, ali ga je prerastao.Mi zivimo u stanu, ali posto u gradu ima dosta parkica, a leti i korzo, onda tamo izlazimo sa tim. I onda je sou na ulici. Ba su aktuelni roleri, bicikli, eto sad i ovi automobili na akumulator. A beba tek u kolicima koliko ima! Sve u svemu, svi uzrasti su motorizovani user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:37:38   
mila83

IZVORNA PORUKA: tekilica

Sve u svemu, svi uzrasti su motorizovani user posted image user posted image user posted image


i to sto kazes! Moderna deca !

Moji su u tom uzrastu najvise voleli one triciklice, tako su i naucili da okrecu pedale.Sad ce i nasa najmladja ljubav jos malo da se voza tako user posted image kad se setim kako su se samo pravili vazni ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:45:55   
dijana1*
Kosta obozava guralice i bas je lepo naucio da vozi. Bas se lepo zna zaigrati. Pa stavlja sebi igracke u gepek i vadi pa ih vozi.... mnogo je sladak.
A Vuk ima veliki dzip na akumulator i njega obozava.
Samo sto je neni sada tezak pa mu ne mogu izneti ispred zgrade da ga vozim i bas mi je zao zbog toga.
Ali zato je dobio bicikl i njega vozi.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:48:55   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: mila83

Kada je Dimi imao godinu i sedam, osam meseci,poceo je bas da brblja. Mnogo se vezao za tatu i svaki put kada bi tata morao na posao,bila bi mala drama.

Kosta je vec poceo da trci za tatom i da drami i place kada ode.
Juce ispred zgrade se bas rasplakao kada je tata otisao u stan.
Polako tata zauzima mesto no1user posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 8:54:41   
mila83
Guralice su super stvar.Jedva cekam da ih T pocne koristiti,dobila je od Deda Mraza(iz tatine firme) bas lepu guralicu...

Sad me Dijana podseti,Dimi je dobio sa 1.5 godinu isto od mm firme odlicnu guralicu,onaj autic..i to je obozavao,cuvamo sad za T.Ovu novu sto ima to je bas da hoda i gura,a autic je da sedi i da se odbacuje i gura nogama.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 9:12:06   
Bibilib
Moje dete se tako obradovalo kada je za Novu dobio poklon od Deda Mraza da vam ne mogu opisati tu srecu.Tada je imao 2 god. pa mu je brat od tetke obukao odelo Deda Mraza zvonio na vratima i usao u kucu(ono kao pravi deda mraz,bilo je i sedenja u kriluuser posted image )on je bio tolko srecan da se samo smejao i cekao poklon. Naravno dobio je svasta i za svaku sitnicu je bilo sa odusevljenjem "idiiiiii" (vidi)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 9:14:38   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Anarunika

O tome smo ovde već pričali. Ja jesam čitala Arčiju i sa Arčijem ,i baba mu je čitala i baba-tetka isto kao i Iki.I vole da im se čita ali na žalost nisu nikada naučili ,koliko god da im se govorilo, da se knjige ne cepaju,da se po knjigama ne piše itd...Tek sada kada su veliki polako shvataju mada i dalje zapravo nemaju pravi odnos. Ali učimo polako...do škole će valjda naučiti.


Moja deca ne vole da im citam ali da im pevam i pricam price obozavajuuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 9:31:00   
dijana1*
Mila guralice su bas dobre za njihovu motoriku. Zao mi je sto Vuku nisam kupil dok je bio manji ali sa 4.5 g mi je isprao mozak da hoce guralicu i ja mu kupim. Tako da je sad obojica gurajuuser posted image
Kosta napravi krug oko zgrade. To uopste nije malo za njegov uzrast.
A kupila sam mu i skoro motorcic sa pedalicama , bilo bas nesto jeftino oko 1200 din. Tako da ce i njega voziti za par meseci.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 13:39:16   
Bibilib
Mi smo imali neke autice i motor na guranje tako da je dobro doslo Akiju mada je Maki to rasformirao malo,ali posluzice user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 13:53:28   
tekilica
Moja malo, malo pa obidje autic, mazi gume i gleda ispod tockova. :) Videla od nekog mehanicara, pa i ona popravlja svoje.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 17:58:17   
Mala Elena
Mi imamo guralicu sa volanom koju ona pretezno vuce po stanu a od autica imamo samo neki sto je dobila u kinder jajetu.. user posted image

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 20:32:01   
mimi_buba
Devojcica moje sestre nema sta nema! Autic, motor na akumulator , hiljadu i jednu biciklu. Dobija ih i od nekih rodjaka iz inostranstva i uvek se obraduje!user posted image user posted image i u dvoristu imaju razne spravice, ljulje, uživamo kad odemo!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 20:38:46   
mimi_buba
Anarunika, sredice se taj odnos prema knjigama jer se u školi sa njima drugacije postupa user posted image Možda već u predškolskom! To još ne znam. Imam više one knjige sa debelim stanicama sa puno slika i malo teksta ali su sve stradale, izglodane, starih ivica.
A koje knjige preporucujete za dete od 2god???

(odgovor članu mimi_buba)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 20:46:49   
mila83
A sto je moj Dimi voleo onu malu guralicu, znate sigurno, mali petlic ili helikopter na drsci, imao je i jednog misa...nesto smo kupili na Zl,nesto su dobili..guraju i vezbaju hodanje user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mimi_buba)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Nestlé u maju nagrađuje najbolje forumaše!
4.6.2015 20:52:36   
mimi_buba
Ali kažu da te guralice loše utiču na formiranje stopala pa deca gaze na unutra. A vole naravno user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here