|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
3.6.2015 15:16:43   
World
E zene, ja sam pravila taj deterdzent, ali nigdje kod nas nisam nasla kalcinisanu sodu pa sam umjesto toga ispekla sodu bikaronu u rerni i stavila. Nasla sam negdje da se pecenjem dobije ta kalcinisana, ne znam kojim procesima, nisam hemicar user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
3.6.2015 15:44:25   
mila83
World, pa ti si za mene pravi naucnik,tek ja nemam pojma o hemijskim procesima.
Anarunika, za dermatologa me bolje ne pitaj,uze dr lepo 2500 dinara za petominutnu kontrolu i rece ono sto sam i ja vec znala....
i jos kao,kupite nas losion za telo, blabla...
videcemo kako ce se mimina alergija ponasati na ovoj vrucini , dali je to od sunca,plus onaj ekcem sto se sad kao povukao, ali verovatno cu promeniti dr.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
3.6.2015 17:46:54   
emicaa
Ćao i od mene,cijeli dan nemamo internet,ako ga mm bude zaboravio platit zadaviću ga.
Danas smo se igrale u pijesku sad odošmo kod sveki na pitu sa sirom.
Mid zar vam još nije stigla nagrada,davno je bila nagradna igra?!

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
3.6.2015 21:22:05   
Kata90
Vece.....user posted image ja citam dan cekala postu,ono klinca nista.....ocito da ce stici tek sutra paketuser posted image
Bas je bilo pakleno danas,bebac se bas znojio jadanuser posted image uzivao je bez pelene danas malo,sreca pa se nije popiskiouser posted image eo sad luftiram celo kucu,da udje svezeg zraka.......
eo pijuckam coktu,pa cu da se tusnem........sta vi cinite?

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
3.6.2015 23:11:59   
mila83
Zene, gde ste,juhuuuuuuuu ? Nema ni mene danas nesto posebno,uzivam kod svoje mame user posted image

ajmo,ko sluzi picence ? user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 0:55:12   
amdn
Mame ja da se javnem na kratko, u Sokbanji sam, dosla po svog deckonju koji je kod babe vec neko vreme, pozelela sam ga se mnogo, pa se po ceo dan grlimo i ljubimo, lepo spavajte pa ako ugrabim vremena sutra javim se user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 6:19:54   
vonavoj
Jutro!user posted image user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 7:11:29   
mali_mis
Jutro user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 8:01:25   
tekilica
user posted image Prijatna kafica svima user posted image I neka vam je divno jutro!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 8:03:25   
emicaa
Dobro jutro user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 8:40:59   
mila83
Dobro jutro user posted image da znate da je bas divno jutro,kod mame ,pije se kafica napolju,bas je prijatno...ali bice pakleno i danas.
drzite nam fige,popodne u pola pet imamo kontrolu kod kardiologa. a po najvecoj vrucini krecemo za BG...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 9:30:57   
QueenJ
Jutro! Ja sam se probudila sa takvom glavoboljom da mi je muka bila. Pojela sam plazmicu i popila tabletu. Sad pijuckam nes i cekam da pocne da deluje. E. jos spava...

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 9:45:59   
veselicaa
Jutro user posted image
Queen nadam se da ti je bolje user posted image
Ja do malopre bila u dvoriste,rasirila dve masine vesa,pila kafu sa jetrvom i igrala se sa njenim sincicem,sada nesto da spremim za dorucak.Muz spava,S.isto,A mi je u skoli.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 9:49:02   
emicaa
Ovde je već sad baš vrućina,šta li će biti oko 3 tek.Joj žene ja za dvije sedmice imam 28.rodjendan,pa kad prodjoše tolike godine user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 9:54:55   
veselicaa
Emice dok je 2 prvi broj dobro je user posted image jos smo mladeuser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 11:05:27   
QueenJ
Bolje je, Veselice. Hvala! user posted image Sto kazes, dok je na pocetku 2, dobro je.
Emice, na osnovu tvog pisanja stekla sam utisak da si starija, ne znam zasto. Ovo je kompliment. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 11:09:16   
wivern

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ovde je već sad baš vrućina,šta li će biti oko 3 tek.Joj žene ja za dvije sedmice imam 28.rodjendan,pa kad prodjoše tolike godine user posted image

Ahahahahahahahahahaha, Emice ja u oktobru 40 pa ne znam gde mi nestadose. 10 godina mi proletelo, ali bas.
Queen pa gde si nam ti, tebe malo-malo pa nema user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 12:22:43   
mama krava
Vidi ti ove devojčice.... kao dok je 2 na početku dobro je...

Šta, kao mi sa 3 na početku nešto nismo u fazonu????user posted image


user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 12:35:54   
veselicaa
Mk samo se salimo,nadam se da niko nije shvatio ozbiljno.Secam se kada sam pricala dobro je dok je 1 prva brojka user posted image sad mi se cini da je bilo pre ihahhaj godina user posted image
Muz ubrao jagode u basti pa ja i deca jedemo.Inace napolju je bas toplo pa izlazim samo kada moram,a moracu uskoro jer mi se ves osusio.
Ko voli domace jagode nek svrati,ima dosta user posted image

< Poruku je uredio veselica -- 4.6.2015 12:36:52 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 12:36:48   
Kata90
Dobar danuser posted image bas je toplo,sreca pa je unutri ladovina......ni nenameravam ici napolje jos.....sremam polako rucak dok mm ne stigne sa posla.....bebac spava......

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 13:02:05   
emicaa
Queen zrelo mi razmišljanje user posted image Ja se osjećam kao klinka ali bliži se 3 bliži user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 13:08:28   
veselicaa
Emice vazno je kako se osecamo,tako se ja tesim user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 13:40:06   
QueenJ
Wiv, pravo da ti kažem, nisam ni uključivala komp 100 godina. Kako je bilo lepo vreme, lutali smo, a kad je bilo loše, spavali smo... user posted image Dan mi proleti. Trudiću se da se vratim na forum. user posted image
MK, znaš kako žene sa godinama... Kada budemo i mi na 3 počinjale, govorićemo-Dobro je dok je na 3. I sve tako. user posted image
Emice, da znaš da ti je zrelo razmišljanje. Ja imam 26 god. Izgledam mnooogo mlađe. Naročito bez šminke. A tako se i osećam. user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 13:47:27   
Bibilib
Drage bitno je da se mi osecamo mlado i lepo ko da imamo 20 god.ostalo nije bitnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Junska kafana na teRRasi [chat]
4.6.2015 14:07:31   
veselicaa
Bibilib nisi u pravu,covek mose da se oseca lepo i u osmoj deceniji.Moja zaova za neki dan puni 40 i kaze da se nikada nije osecala lepse i da sada izgleda najbolje i najlepse,a ja se slazem sa njom jer zena sa godinama nauci da se neguje i sto je najvaznije,nauci sta je dobro za nju.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here